
Şu koleksiyonda: Yatırımcı sunumu örnekleri
Amgen Q3 2026 Sonuç Sunumu: Amgen (NASDAQ: AMGN) şirketinin 3 Kasım 2026 tarihindeki Q3 2026 sonuçları konferans görüşmesinde kullandığı ve investors.amgen.com'da yayınlanan 28 slaytlık sunumdur. 10,4 milyar $ toplam gelir (yıllık +%8), 6,45 $ non-GAAP EPS (+%14), %47 non-GAAP faaliyet marjı, ürün satışlarının %70'inden fazlasını oluşturan ve %27 büyüyen altı ana büyüme faktörü, dört terapötik alandaki Faz 3 boru hattı, Q3 klinik sonuçları, yükseltilen 2026 beklentileri ve tam GAAP - non-GAAP mutabakatlarını kapsar.
Bu sunumun kapağını, kendi içeriğinizden oluşturulan slaytlar için stil referansı olarak kullanır. Ya da aşağıdan herhangi bir sayfayı seçip düzenini referans olarak kullanın.
Hızlı Navigasyon
Etiketler
Slaytları paylaş
Amgen Q3 2026 Sonuç Sunumu: Amgen (NASDAQ: AMGN) şirketinin 3 Kasım 2026 tarihindeki Q3 2026 sonuçları konferans görüşmesinde kullandığı ve investors.amgen.com'da yayınlanan 28 slaytlık sunumdur. 10,4 milyar $ toplam gelir (yıllık +%8), 6,45 $ non-GAAP EPS (+%14), %47 non-GAAP faaliyet marjı, ürün satışlarının %70'inden fazlasını oluşturan ve %27 büyüyen altı ana büyüme faktörü, dört terapötik alandaki Faz 3 boru hattı, Q3 klinik sonuçları, yükseltilen 2026 beklentileri ve tam GAAP - non-GAAP mutabakatlarını kapsar.
Her slayt sayfasının detaylı görünümü, düzen, temel içerik ve görsel öğeler dahil.
Amgen logolu, 3 Kasım 2026 tarihli, Q3 2026 Sonuçları Konferans Görüşmesi başlıklı kapak slaydı.
Üst yarıda yuvarlatılmış paralelkenar fotoğraf pencereleri (laboratuvar pipeti, moleküler yapı, mikroskop başında bilim insanı) içeren tam zemin kraliyet mavisi arka plan; sol altta başlık ve tarih, sağ altta beyaz logo.
İş birliklerini (BeOne Medicines dahil), Otezla'yı, ChemoCentryx, Dark Blue Therapeutics ve Horizon satın almalarını kapsayan ileriye dönük beyanlara ilişkin feragatname; biyobenzer rekabeti, fiyatlandırma baskısı, Porto Riko'daki üretim yoğunlaşması ve BT güvenliği gibi riskleri içerir. GAAP'ten non-GAAP'e mutabakatların SEC Regulation G uyarınca amgen.com'un Yatırımcılar (Investors) bölümünde mevcut olduğu belirtilmektedir.
Üstte kalın mavi başlık, ardından slaytı dolduran iki yana yaslı üç yoğun gövde metni paragrafı; standart alt bilgi feragatnamesi ve logo.
Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Robert A. Bradway'den güçlü bir çeyreğe dair alıntı; 10,4 milyar $ toplam gelir (yıllık +%8), 6,45 $ GAAP dışı EPS (+%14), 2,1 milyar $ GAAP dışı Ar-Ge harcaması (+%11) ve %47 faaliyet marjından oluşan finansal özetler; Q3 yıllık büyüme oranlarıyla altı büyüme itici gücü (Repatha +%37, EVENITY +%39, TEZSPIRE +%43, Nadir Hastalıklar +%21, İnovatif Onkoloji +%21, Biyobenzerler +%26); IMDELLTRA (DeLLphi-305'te pozitif genel sağkalım, ABD'de azaltılmış izleme onayı), dazodalibep (sistemik Sjogren'de pozitif Ph3 OASIZ 301), TEZSPIRE (EoE'de pozitif Ph3 CROSSING), daxdilimab (DLE'de pozitif Ph2) ve UPLIZNA (PMN'de yeni Ph3) için Ar-Ge gelişmeleri.
Üst kısımda CEO portresiyle birlikte alıntı bandı; altta üç panel: solda mavi gradyanlı bir KPI sütunu, ortada ürün logoları ve büyüme yüzdelerini içeren 2x3 ızgaralı gri bir panel ve sağda onay işaretleri ile renk kodlu terapötik alan işaretçileri içeren ana hatlı Ar-Ge gelişmeleri listesi.
Ticari güncellemeyi tanıtan bölüm ayırıcı.
Üst yarıda geniş yuvarlatılmış moleküler görüntü bandı ve sol altta büyük ince beyaz bölüm başlığı ile mavi-turkuaz gradyanlı arka plan.
Toplam gelirler Q3 2024'teki 8,5 milyar $'dan Q3 2025'te 9,6 milyar $'a ve Q3 2026'da 10,4 milyar $'a yükseldi; %8 toplam gelir büyümesi, en az çift haneli satış büyümesi gösteren 17 ürün ve Q3 satışlarına göre yıllık 1 milyar $ ve üzeri ciro yapan 17 ürün.
Sol yarı: üç çubuklu sütun grafiğine sahip mavi gradyanlı kart; sağ yarı: ince turkuaz çizgilerle ayrılmış, üst üste dizilmiş üç büyük rakamlı ifade.
9,9 milyar $ Q3 2026 ürün satışları (yıllık +%8); altı büyüme itici gücünün katkıları: Repatha 1,1 milyar $, EVENITY 0,8 milyar $, TEZSPIRE 0,5 milyar $, Nadir Hastalıklar 1,6 milyar $, İnovatif Onkoloji 2,1 milyar $ (Blincyto, Imdelltra, Kyprolis, Lumakras, Nplate, Vectibix) ve Biyobenzerler 1,0 milyar $.
Solda büyüme itici güçlerinin ürün satışlarındaki payını gösteren ve merkezinde toplamın yer aldığı halka grafik; bir çizgiyle ürün logoları ve dolar değerlerini içeren 2x3 ızgaralı yuvarlatılmış bir karta bağlanır.
Q3 yıllık büyüme oranları: Repatha için +%37 (birinci basamak ve kardiyolojide daha fazla hastaya ulaşma; LDL-C hedefine ulaşamayan yaklaşık 100 milyon hasta), EVENITY için +%39 (kırık riskine karşı önce kemik yapımı yaklaşımı, Japonya'da UCB ve Astellas ile ortaklık) ve TEZSPIRE için +%43 (şiddetli astım ve CRSwNP, AstraZeneca ile ortaklık).
İnce dikey çizgilerle ayrılmış üç eşit sütun; her birinde yuvarlatılmış ürün logosu rozeti, büyük mavi bir büyüme yüzdesi ve kısa ortalanmış bir açıklama bulunur.
Q3 yıllık büyüme oranları: Nadir Hastalıklar için +%21 (NMOSD, IgG4-RD ve gMG'de UPLIZNA), İnovatif Onkoloji için +%21 (birinci basamak idame SCLC'de IMDELLTRA genel sağkalım faydası ve azaltılmış izleme) ve Biyobenzerler için +%26 (retina uzmanları arasında PAVBLU kullanımı).
Sayfa 7'yi yansıtır: simgeler, büyük büyüme rakamları ve ortalanmış açıklamalar içeren renkli kategori haplarına (turkuaz, mavi, arduvaz) sahip üç sütun.
Araştırma ve geliştirme güncellemesini tanıtan bölüm ayırıcı.
Diğer bölüm ayırıcılarla aynı gradyan ve moleküler görüntü bandı, sol altta bölüm başlığı.
Amgen'in üç sütunlu Ar-Ge çerçevesi: terapötik alanlar (Genel Tıp, Nadir Hastalıklar, İnflamasyon, Onkoloji), modaliteler (küçük moleküller, siRNA, biyolojikler) ve Yapay zeka ve veri (ölçeklenebilir yapay zeka ile keşif ve geliştirmeyi hızlandırma).
Slayt boyunca üç eşit fotoğraf karesi (laboratuvardaki bilim insanı, protein yapıları, parlayan AI çipi); her birinin altında büyük harfli başlık ve alt metin içeren mavi bir yazı bandı bulunur.
Alanlara göre Faz 3 programları: Genel Tıp (kronik kilo yönetimi, idame uzatmaları, haftalık GLP-1'lerden geçiş, ASCVD, kalp yetmezliği, obstrüktif uyku apnesi ve tip 2 diyabette MariTide; ASCVD, birincil korunma ve plak değişikliklerinde olpasiran); Nadir Hastalıklar (otoimmün hepatit, PMN ve CIDP'de UPLIZNA; tiroid göz hastalığında TEPEZZA; pediatrik ANCA vaskülitinde TAVNEOS; sistemik ve semptomatik Sjogren'de dazodalibep); İnflamasyon (EoE ve KOAH'ta TEZSPIRE); Onkoloji (B-ALL'de BLINCYTO, dört SCLC ortamında IMDELLTRA, mCRPC'de xaluritamig, 1L CRC ve NSCLC'de LUMAKRAS, CIT ve ITP'de Nplate); Biyobenzerler (OPDIVO için ABP 206, KEYTRUDA için ABP 234, OCREVUS için ABP 692, EYLEA HD için ABP 938 8 mg). Hançer işareti, Q3 2026'da Faz 3 verileri raporlanan programları belirtir.
Mavi gradyanlı başlık bandı, ardından program ve endikasyon çiftlerini listeleyen renkli sol çizgilere sahip dört renkli sütun, beş alan için bir renk lejantı ve yoğun kısaltma dipnotları.
Çalışmalarda 43 bin hasta ve 297 klinik araştırma (ürün hattı ve gerçek dünya kanıtı araştırmaları dahil, 30 Eylül 2026 itibarıyla görünüm); Q3 2026 olayları: ESMO'da DeLLphi-305'te IMDELLTRA genel sağkalım verileri ve ABD'de ilk iki doz için 6-8 saatlik azaltılmış izleme onayı; Kasım ayındaki ACR Convergence'da geç sunum (late-breaking) ile dazodalibep pozitif OASIZ 301 sonuçları; ACG ve UEGW'de TEZSPIRE CROSSING EoE verileri; EADV'de daxdilimab Faz 2 DLE verileri; ESC'de Repatha VESALIUS-CV analizleri; AANEM'de PMN'de UPLIZNA yeni Faz 3 ve gMG'de 1 yıllık MINT açık etiketli verileri.
İki büyük istatistik ve ikon içeren sol mavi gradyanlı kart; sağda terapötik alana göre renk kodlu, ilaç bazlı Q3 olaylarının onay işareti listesini içeren çerçeveli panel.
Tamamlanan öğeler için onay işaretleri içeren, 2026 kilometre taşlarını takip eden üç sütun. Çalışma başlangıçları: Haftalık GLP-1'lerden MariTide geçişi, CWM idame uzatmaları (2 çalışma), tip 2 diyabet (3 çalışmadan 1'i başladı, 2'si 2026 4. çeyrekte); UPLIZNA AIH ve PMN tamamlandı, CIDP H2 2026 ile H1 2027 arasında. Çalışma tamamlanmaları: TEPEZZA vücut üstü enjektör, dazodalibep sistemik Sjogren, TEZSPIRE EoE ve Sunakiment Faz 2 astım tamamlandı; dazodalibep semptomatik Sjogren Q4'te. Önemli onaylar: AB'de UPLIZNA gMG, AB, Çin ve Japonya'da IMDELLTRA onayları ve etiket güncellemeleri ve ABD'de IMDELLTRA azaltılmış izleme.
Büyük yeşil onay işaretleri ve renkli alan işaretçileri içeren kontrol listelerinin üzerinde üç siyah yuvarlatılmış başlık kutusu (Çalışma Başlangıçları, Çalışma Tamamlanmaları, Önemli Onaylar); altta lejant.
IMDELLTRA (tarlatamab) verileri: ESMO 2026'da sunulan ve New England Journal of Medicine'de yayınlanan, durvalumab ile 1L idame ES-SCLC'de Faz 3 DeLLphi-305 birincil analizi; 1L idamede Faz 1b DeLLphi-303 uzun süreli takip posteri; Annals of Oncology kısa çalışma güncellemesi ile 2L ES-SCLC'de Faz 3 DeLLphi-304 uzatılmış genel sağkalım takibi. QR kodları sunumlara ve yayınlara bağlantı sağlar.
Mavi gradyanlı sekme başlıklarına sahip üç çerçeveli kart: solda üst üste binen kongre başlık slaytı ve dergi sayfası küçük resimlerini içeren bir büyük kart, sağda poster küçük resimlerini içeren üst üste iki kart; her kartta açıklamalı QR kodları.
ACG 2026'da ve Barselona'daki UEG Week'te 52 haftalık veriler olarak sunulan, eozinofilik özofajitli yetişkinlerde ve ergenlerde TEZSPIRE (tezepelumab) Faz 3 CROSSING sonuçları; Viyana'daki EADV Kongresi'nde (30 Eylül - 3 Ekim 2026) sunulan, orta ila şiddetli diskoid lupus eritematozusta daxdilimab Faz 2 randomize, plasebo kontrollü çalışma. Materyallere congressdata.amgenmedinfo.com ve bir QR kodu üzerinden bağlantı verilmiştir.
Gradyanlı sekme başlıklarına sahip yan yana iki çerçeveli kart; sol kartta üst üste binen ACG ve UEG başlık slaytları, sağ kartta büyük bir koyu kırmızı EADV başlık slaytı; altta bağlantı ve QR kodu.
Finansal güncellemeyi tanıtan bölüm ayırıcı.
Tekrarlayan moleküler görüntü bandı ve sol altta bölüm başlığı bulunan gradyan arka plan.
Altı KPI: toplam gelir 10,4 milyar $ (+%8), non-GAAP Ar-Ge yatırımı 2,1 milyar $ (+%11), non-GAAP EPS 6,45 $ (+%14), ürün satışlarının %47'si oranında non-GAAP faaliyet marjı, serbest nakit akışı 3,7 milyar $ ve sermaye harcamaları 0,6 milyar $; bir bant, %47 faaliyet marjı ile %11'lik Ar-Ge büyümesini yeniden vurgular.
Tek satırlık bir çıkarım içeren tam genişlikte mavi bir bandın üzerinde, camgöbeği üst çizgilere, kalın etiketlere ve büyük mavi rakamlara sahip 2x3'lük KPI blokları ızgarası.
Milyar $ cinsinden Q3 2026 vs Q3 2025: gelirler 10,4'e karşı 9,6 (+%8); ürün satışları 9,9'a karşı 9,1 (+%8); diğer gelirler 0,5'e karşı 0,4 (+%15); non-GAAP faaliyet giderleri 5,7'ye karşı 5,3 (+%8); ürün satışlarının %47,3'üne karşı %47,1'i ile non-GAAP faaliyet geliri 4,7'ye karşı 4,3 (+%9); non-GAAP net gelir 3,5'e karşı 3,1 (+%15); non-GAAP EPS 6,45 $'a karşı 5,64 $ (+%14).
Siyah yuvarlatılmış sütun başlıkları (Q3 '26, Q3 '25, % Artış/(Azalış)), mavi satır etiketleri ve camgöbeği satır ayırıcıları içeren üç sütunlu karşılaştırma tablosu.
Nakit akış verileri Q3 '26 vs Q3 '25 ($ Milyar): sermaye harcamaları 0,6 vs 0,4, amortisman 0,2 vs 0,2, maddi olmayan varlık itfası 0,9 vs 1,1, serbest nakit akışı 3,7 vs 4,2, hisse geri alımları 0,0 vs 0,0, yıllık temettü artışı %6 vs %6, hisse başına ödenen temettü $2,52 vs $2,38. Bilanço: 30.09.26 itibarıyla nakit ve nakit benzerleri 13,2 milyar $ vs 31.12.25 itibarıyla 9,1 milyar $; toplam borç 54,0 milyar $ vs 54,6 milyar $.
Siyah hap şeklinde dönem başlıkları ve camgöbeği satır çizgileri içeren, üst üste dizilmiş iki adet iki sütunlu tablo (Nakit Akış Verileri ve Bilanço Verileri).
Yükseltilen 2026 tam yıl beklentileri: gelirler 38,9 milyar $ ile 39,7 milyar $ arası (önceki 38,2 milyar $ ile 39,4 milyar $); non-GAAP EPS 22,90 $ ile 23,70 $ arası (önceki 22,30 $ ile 23,50 $); non-GAAP vergi oranı %15,0 ile %16,5 arasında değişmedi; sermaye harcamaları yaklaşık 2,6 milyar $ seviyesinde değişmedi.
Siyah hap başlıklar altında Mevcut Beklentiler (siyah metin) ile Önceki Beklentileri (gri metin) karşılaştıran iki sütunlu bir tablo içeren yuvarlatılmış çerçeveli kart.
Soru-cevap oturumunu başlatan ayırıcı slayt.
Soru-Cevap başlığını çevreleyen büyük camgöbeği ana hatlı yuvarlak bir şekil ve altta soluk hap şekilleri içeren düz mavi arka plan.
GAAP'tan non-GAAP'a mutabakatların yer aldığı ek bölümünü tanıtan ayırıcı slayt.
Soru-Cevap slaydı ile aynı mavi çerçeveli tasarım, Mutabakatlar başlığı ile.
Milyon $ cinsinden denetlenmemiş GAAP gelir tablosu. Q3 2026 vs Q3 2025: ürün satışları 9.883 vs 9.137; diğer gelirler 482 vs 420; toplam gelirler 10.365 vs 9.557; satışların maliyeti 2.788 vs 3.082; Ar-Ge 2.111 vs 1.900; SG&A 1.680 vs 1.720; faaliyet karı 3.710 vs 2.526; net kar 3.864 vs 3.216; seyreltilmiş EPS 7,08 $ vs 5,93 $. Dokuz aylık dönem: toplam gelirler 29.037 vs 26.885; net kar 8.058 vs 6.378; seyreltilmiş EPS 14,79 $ vs 11,77 $.
Geleneksel finansal tablo düzeni: sola hizalı başlık bloğu, ortada kalemler, altı çizili ara toplamlar içeren üç aylık ve dokuz aylık dönemler için dört sayısal sütun.
30 Eylül 2026 (denetlenmemiş) vs 31 Aralık 2025 itibarıyla milyon $ cinsinden bilanço: nakit ve nakit benzerleri 13.190 vs 9.129; ticari alacaklar 10.353 vs 9.570; stoklar 6.389 vs 6.225; toplam dönen varlıklar 34.363 vs 29.057; maddi olmayan varlıklar 19.536 vs 22.276; şerefiye 18.664 vs 18.680; toplam varlıklar 96.048 vs 90.586; uzun vadeli borçların kısa vadeli kısımları 2.398 vs 4.599; uzun vadeli borç 51.609 vs 50.005; toplam özkaynaklar 14.352 vs 8.658; tedavüldeki hisse sayısı 541 vs 539 milyon.
Varlıkların borçlar ve özkaynakların üzerinde yer aldığı, kalın bölüm etiketleri ve çift altı çizili toplamlar içeren iki sütunlu muhasebe tablosu.
Satışların maliyeti, Ar-Ge, SG&A, faaliyet giderleri, faaliyet karı, diğer gelirler, vergi öncesi kar, vergi karşılığı ve net karın satır satır mutabakatı. Önemli 2026 3. Çeyrek rakamları: (881) tutarında satın alma kaynaklı satış maliyeti düzeltmesi; non-GAAP faaliyet giderleri 5.689 vs 5.252; non-GAAP faaliyet karı 4.676 vs 4.305 (ürün satışlarının %47,3'ü vs %47,1'i); diğer gelirlerden çıkarılan (1.465) tutarında özkaynak yatırımlarından net kazanç; non-GAAP vergi oranı %15,9 vs %18,2; non-GAAP net kar 3.520 vs 3.055. Küçük yazılar yoğun ancak tam çözünürlükte okunabilir durumdadır.
Noktalı kılavuz çizgileri içeren, her biri üç aylık ve dokuz aylık sütunlara sahip yan yana iki yoğun mutabakat tablosu; yuvarlama nedeniyle rakamların toplamı tutmayabilir.
Seyreltilmiş EPS hesaplaması: 2026 3. Çeyrek'te 546 milyon hisse üzerinden GAAP net kar 3.864 milyon $ ve non-GAAP 3.520 milyon $, bu da 7,08 $ GAAP EPS ve 6,45 $ non-GAAP EPS sağlar (Q3 2025: 542 milyon hisse üzerinden 5,93 $ ve 5,64 $); 2026'nın ilk dokuz ayı için GAAP 14,79 $ ve non-GAAP 17,88 $ (2025: 11,77 $ ve 16,54 $). a'dan f'ye kadar olan dipnotlar; satın alma kaynaklı itfayı, Horizon ile ilgili giderleri, önceki yılın Otezla maddi olmayan varlık değer düşüklüğünü, şarta bağlı bedel ve hukuki kalemleri ve düzeltmelerin vergi etkisini açıklar (2026'nın üç ve dokuz ayı için %25,9 ve %13,1; bir yıl önce %44,0 ve %16,9).
Üst üste dizilmiş iki blok halinde dört sütunlu GAAP vs non-GAAP EPS tablosu ve ardından alt üçte birlik kısımda harflerle belirtilmiş dipnotlar.
Milyon $ cinsinden nakit akışı: 2026 3. Çeyrek işletme faaliyetlerinden sağlanan net nakit 4.241 vs 4.684; yatırım (649) vs (414); finansman (4.391) vs (2.853); dönem sonu nakit 13.190 vs 9.445. Serbest nakit akışı, işletme nakit akışından (587) vs (436) tutarındaki sermaye harcamalarının çıkarılmasına eşittir: çeyrek için 3.654 vs 4.248 ve dokuz aylık dönem için 8.620 vs 7.139.
Her biri üç aylık ve dokuz aylık sütunlara sahip, üst üste dizilmiş iki muhasebe tablosu (nakit akış özeti ve serbest nakit akış mutabakatı).
2026 tam yıl GAAP seyreltilmiş EPS beklentisi olan 18,34 $ - 19,28 $'a, 5,99 $ - 6,13 $ satın alma kaynaklı giderler, (1,70 $) özkaynak yatırımlarından net kazanç ve 0,13 $ diğer kalemler eklendiğinde 22,90 $ - 23,70 $ non-GAAP EPS beklentisine ulaşılır; düzeltmeler hisse başına yaklaşık 0,70 $ vergi hariç net tutarlardır. %14,5 - %16,0 GAAP vergi oranı beklentisine %0,5 eklendiğinde %15,0 - %16,5 non-GAAP vergi oranı elde edilir. GAAP beklentileri gelecekteki satın almaları, değer düşüklüklerini, davaları ve gerçeğe uygun değer değişikliklerini hariç tutar.
Düşük-yüksek aralık sütunları ve aralarında açıklayıcı notlar bulunan iki mutabakat bloğu (EPS beklentisi ve vergi oranı beklentisi).
Bu slayt ve temel sunum içeriği hakkında yaygın sorular.
Amgen, 2026'nın 3. çeyreğinde yıllık %8 artışla 10,4 milyar $ toplam gelir ve 9,9 milyar $ ürün satışı bildirdi. Non-GAAP EPS (hisse başına kazanç) %14 artışla 6,45 $ olurken, GAAP seyreltilmiş EPS 7,08 $ olarak gerçekleşti. Non-GAAP faaliyet marjı ürün satışlarının %47,3'ü, serbest nakit akışı ise 3,7 milyar $ oldu.
Evet. 20. slaytta 2026 gelir beklentisi 38,9–39,7 milyar $'a (38,2–39,4 milyar $'dan) ve non-GAAP EPS beklentisi 22,90–23,70 $'a (22,30–23,50 $'dan) yükseltti. Non-GAAP vergi oranı (%15,0–%16,5) ve sermaye harcamaları (yaklaşık 2,6 milyar $) aynı kaldı.
Altı ana büyüme faktörü toplamda %27 büyüyerek ürün satışlarının %70'inden fazlasını oluşturdu: TEZSPIRE +%43, EVENITY +%39, Repatha +%37, Biyobenzerler +%26, Nadir Hastalıklar +%21 ve İnovatif Onkoloji +%21. Amgen ayrıca 17 ürünün en az çift haneli büyüdüğünü belirtiyor.
Öne çıkanlar arasında IMDELLTRA'nın birinci basamak idame ES-SCLC'deki (DeLLphi-305) genel sağkalım avantajı ve ABD'de azaltılmış izleme onayı, Sjogren hastalığında dazodalibep için olumlu Faz 3 OASIZ 301 sonuçları, eozinofilik özofajitte TEZSPIRE için olumlu Faz 3 CROSSING sonuçları, diskoid lupusta Faz 2 daxdilimab verileri ve primer membranöz nefropatide yeni bir UPLIZNA Faz 3 çalışması yer alıyor. 11. slayt, MariTide dahil tüm Faz 3 boru hattını (pipeline) haritalandırıyor.
Bu, Amgen Inc. (NASDAQ: AMGN) şirketinin 3 Kasım 2026 tarihindeki Q3 2026 sonuçları konferans görüşmesinde sunduğu ve investors.amgen.com adresindeki Yatırımcılar bölümünde yayınlanan slayt destesidir. Amgen, sunumun ileriye dönük beyanlar içerdiğini ve bunları güncelleme yükümlülüğü taşımadığını belirtiyor.
Evet. 22 ile 28 arasındaki slaytlar GAAP gelir tablosu, bilanço, satır satır GAAP'ten non-GAAP'e mutabakat, seyreltilmiş EPS hesaplaması, serbest nakit akışı mutabakatı ve 2026 EPS ile vergi oranı beklentisi mutabakatını içerir.
Evet. 28 sayfalık orijinal PDF bu sayfadan ücretsiz olarak indirilebilir ve her slayt yukarıda açıklanmıştır, böylece dosyayı açmadan belirli rakamları bulabilirsiniz.
Yapısal olarak iyi bir referanstır: kapak, tek slaytlık özet, ardından ticari, Ar-Ge ve finansal bölümler, beklentiler, Soru-Cevap ve mutabakat ekleri. Slaytlar ve markalar Amgen'a aittir, bu nedenle düzeni ilham kaynağı olarak kullanın ve örneğin 2Slides ile kendi versiyonunuzu oluşturun.
Amgen sonuç açıklamaları, sunumları ve SEC dosyaları için resmi kaynak
Create Your Own Slides
Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.
Profesyonel tasarımları referans alın, stilinizi seçin ve mükemmel metin oluşturma ile slaytlar oluşturun. Nano Banana ile desteklenir—şimdi sunumunuzu oluşturmaya başlayın.
Slaytlar için AI Ajanınız. Akıllı sunum oluşturma ile zaman kazanın, daha hızlı parlayın.
Tüm hizmetler çevrimiçi© 2026 2slides. Tüm hakları saklıdır.