Logo 2Slides
Preview

Prezentacja z wynikami Itaú Unibanco za Q3 2026

27 slajdy

Należy do zbioru Przykłady prezentacji dla inwestorów

Wyniki Itaú Unibanco Holding S.A. za 3Q26: 27-slajdowa talia wykorzystana podczas publicznego spotkania z analitykami i inwestorami oraz przeglądu wyników za 3Q26 w São Paulo 4 listopada 2026 r., złożona w SEC jako załącznik do Form 6-K. Wszystkie kwoty podano w R$ (realach brazylijskich). Talia raportuje powtarzalny wynik zarządczy w wysokości 12,6 mld R$ (+2,5% vs 2Q26, +6,7% vs 3Q25), skonsolidowany powtarzalny zarządczy ROE 23,6% (24,5% w Brazylii), portfel kredytowy o wartości 1 544 mld R$ (1,544 bln R$), 33,3 mld R$ marży finansowej z klientami, skonsolidowany wskaźnik efektywności 37,5% oraz współczynnik CET1 12,7%. Następnie szczegółowo omawia marżę, opłaty, jakość kredytów, wydatki, kapitał, prognozę na 2026 r. oraz sześcioelementową sekcję „przewag konkurencyjnych”, a całość kończy aneks z pełnym rachunkiem zysków i strat oraz podziałem na modele biznesowe.

4 polubienia
0 pobrania

Używa okładki tej prezentacji jako wzoru stylu dla slajdów tworzonych z Twojej treści. Możesz też wybrać dowolną stronę poniżej i użyć jej układu jako wzoru.

Szybka Nawigacja

Tagi

Itau Unibanco
Itaú Unibanco
ITUB
Prezentacja wyników 3Q26
Wyniki Q3 2026

Udostępnij slajdy

Opis

Główny Temat

Wyniki Itaú Unibanco Holding S.A. za 3Q26: 27-slajdowa talia wykorzystana podczas publicznego spotkania z analitykami i inwestorami oraz przeglądu wyników za 3Q26 w São Paulo 4 listopada 2026 r., złożona w SEC jako załącznik do Form 6-K. Wszystkie kwoty podano w R$ (realach brazylijskich). Talia raportuje powtarzalny wynik zarządczy w wysokości 12,6 mld R$ (+2,5% vs 2Q26, +6,7% vs 3Q25), skonsolidowany powtarzalny zarządczy ROE 23,6% (24,5% w Brazylii), portfel kredytowy o wartości 1 544 mld R$ (1,544 bln R$), 33,3 mld R$ marży finansowej z klientami, skonsolidowany wskaźnik efektywności 37,5% oraz współczynnik CET1 12,7%. Następnie szczegółowo omawia marżę, opłaty, jakość kredytów, wydatki, kapitał, prognozę na 2026 r. oraz sześcioelementową sekcję „przewag konkurencyjnych”, a całość kończy aneks z pełnym rachunkiem zysków i strat oraz podziałem na modele biznesowe.

Kluczowe Korzyści

  • •Kompletna narracja wyników kwartalnych dużego banku na 27 slajdach: najważniejsze dane, kredyty, marże, opłaty, jakość aktywów, wydatki, kapitał, prognozy, strategia i aneks
  • •Przejrzyste tabele finansowe z kolumnami porównawczymi kwartał do kwartału, rok do roku oraz za dziewięć miesięcy (3Q26 vs 2Q26 vs 3Q25, 9M26 vs 9M25)
  • •Wykresy kaskadowe (waterfall) obrazujące przejście marży finansowej z klientami (z 32,6 mld R$ w 2Q26 do 33,3 mld R$ w 3Q26) oraz współczynnika CET1 (z 12,3% do 12,7%)
  • •Pulpity jakości kredytowej obejmujące wskaźniki NPL 15–90 dni i 90 dni, wskaźniki Stage 2 / Stage 3 w stylu IFRS 9 zgodnie z Resolution 4,966, koszt kredytu i portfel renegocjowany
  • •Tabela prognoz pokazująca obok siebie poprzednie i nowe przedziały na 2026 r., gdzie jedyną skorygowaną pozycją jest efektywna stawka podatkowa (do 28,0%–29,0%)
  • •Uniwersalny schemat „przewag konkurencyjnych” typu hub-and-spoke, powtarzany z wyróżnionym elementem na każdym slajdzie dotyczącym strategii

Grupa Docelowa

  • •Analitycy rynku akcji i kredytów zajmujący się bankami brazylijskimi i latynoamerykańskimi
  • •Inwestorzy posiadający akcje lub ADR-y Itaú Unibanco (NYSE: ITUB) oraz podmioty finansowe z rynków wschodzących
  • •Zespoły relacji inwestorskich i finansowe w bankach przygotowujące kwartalne talie wynikowe
  • •Studenci finansów i badacze analizujący rentowność banków, wskaźniki NPL oraz współczynniki kapitałowe
  • •Projektanci prezentacji szukający zdyscyplinowanego, pomarańczowo-czarno-białego szablonu wyników finansowych

Przypadki Użycia

  • •Punkt odniesienia dla struktury kwartalnego omówienia wyników dużego banku dla analityków
  • •Benchmarking wskaźników ROE, efektywności, NPL i kapitału Itaú za 3Q26 na tle innych banków
  • •Szablon do budowy talii wynikowych z tabelami odchyleń, wykresami kaskadowymi i liniami trendu NPL
  • •Materiał edukacyjny na temat sprawozdań finansowych banków: zarządcza marża finansowa, koszt kredytu, pokrycie Stage 2/3 oraz CET1
  • •Model prezentowania prognoz całorocznych z zestawieniem poprzednich i nowych przedziałów

Unikalne Propozycje Wartości

  • •Pierwotne źródło danych od największego prywatnego banku w Ameryce Łacińskiej, złożone w SEC jako załącznik do Form 6-K
  • •Ujawnienia kredytowe specyficzne dla Brazylii, rzadko spotykane w prezentacjach z USA czy Europy: wskaźniki etapów wg Resolution 4,966, minima rezerwowe wg BCB Resolution 352, segmentacja S1-S5 oraz ekspozycja na odpowiednik postępowania upadłościowego (recuperação judicial).
  • •Przedstawia wpływ księgowy sprzedaży działalności detalicznej w Kolumbii w lipcu 2026 r. na marże, wzrost portfela i wskaźniki NPL.
  • •Łączy twarde dane finansowe z narracją strategiczną na temat kultury, talentów, platformy AI, siły bilansu, dywersyfikacji i tworzenia wartości.

Strony Slajdów (27)

Szczegółowy widok każdej strony slajdu, w tym układu, kluczowej treści i elementów wizualnych.

Strona 1
Slajd tytułowy

Wyniki za 3Q26: Otwarte spotkanie z analitykami i przegląd wyników za 3Q26

Treść

Slajd tytułowy. „3Q26 RESULTS” dużą białą czcionką w lewym górnym rogu, białe logo Itaú w zaokrąglonym kwadracie w prawym górnym rogu oraz informacje o spotkaniu: „Public meeting with analysts and 3Q26 earnings review”, „São Paulo, November 4th 2026”, „Itaú Unibanco Holding S.A.” w prawym dolnym rogu.

Struktura Układu

Czarne tło na całą stronę z płynącą pomarańczową falą w formie rastra punktowego przechodzącą przez dolną połowę; blok tytułowy w lewym górnym rogu, logo w prawym górnym rogu, szczegóły wydarzenia wyrównane do prawej na dole.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Czarne tło
  • •Pomarańczowa fala z rastra punktowego
  • •Powiększony logotyp „3Q26”
  • •Kafel z logo Itaú
  • •Szczegóły wydarzenia wyrównane do prawej
Strona 2
Podsumowanie menedżerskie / Pulpit KPI

Najważniejsze informacje

Treść

Sześć głównych wskaźników KPI za 3Q26. Powtarzalny wynik zarządczy 12,6 mld R$ (+2,5% vs 2Q26, +6,7% vs 3Q25). Powtarzalny zarządczy ROE 23,6% skonsolidowany (-0,7 p.p. vs 2Q26, +0,3 p.p. vs 3Q25) oraz 24,5% w Brazylii (-1,2 p.p. vs 2Q26, +0,4 p.p. vs 3Q25). Portfel kredytowy 1 544 mld R$ na wrzesień 2026 (+2,2% vs czerwiec 2026, +10,9% vs wrzesień 2025). Marża finansowa z klientami 33,3 mld R$ (+2,6% vs 2Q26, +6,9% vs 3Q25). Wskaźnik efektywności 37,5% skonsolidowany (+0,1 p.p. vs 2Q26, -1,3 p.p. vs 3Q25) oraz 35,7% w Brazylii (+0,2 p.p., -1,4 p.p.). CET1 12,7% (+0,4 p.p. vs czerwiec 2026, -0,8 p.p. vs wrzesień 2025). Przypisy: zmiany kwartał do kwartału traktują wynik kolumbijskiej działalności detalicznej (sprzedanej w lipcu 2026) jako część kwartału bazowego; przy CET1 na poziomie 11,5%, powtarzalny zarządczy zwrot za 3Q26 wyniósłby 24,7% skonsolidowany i 25,8% w Brazylii.

Struktura Układu

Siatka dwóch kolumn z sześcioma blokami KPI. Każdy blok zawiera etykietę po lewej, nagłówek okresu nad linią, główną wartość oraz dwie pomarańczowe strzałki zmian (góra/dół) poniżej. Przypisy małym drukiem na dole.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Sześć kafli KPI
  • •Pomarańczowe strzałki (karety) dla zmian
  • •Duże liczby z małymi oznaczeniami jednostek
  • •Podział na wiersze: skonsolidowane vs Brazylia
  • •Pasek przypisów
Strona 3
Tabela danych / podział na segmenty

Portfel kredytowy

Treść

Tabela portfela kredytowego w mld R$, wrzesień 2026 vs czerwiec 2026 vs wrzesień 2025. Klienci indywidualni 500,4 (+2,7% kw./kw., +9,6% r/r): karty kredytowe 153,4, pożyczki gotówkowe 69,0, kredyty pod zastaw wynagrodzenia (payroll) 84,2, kredyty samochodowe 35,0 (-0,1%, -3,6%), kredyty hipoteczne 158,8 (+4,4%, +15,8%). Mikro, małe i średnie firmy 320,4 (+4,2%, +15,1%). Korporacje 479,4 (+1,0%, +9,5%). Łącznie Brazylia 1 300,2 (+2,4%, +10,9%). Ameryka Łacińska 244,2 (-3,5%, +6,4%). Razem 1 544,4 (+1,4%, +10,2%); wzrost ogółem z wyłączeniem efektów walutowych (ex-FX) +1,8% kw./kw. i +10,4% r/r. Panel boczny: karty kredytowe Personnalité + Uniclass +4,3% / +16,3% oraz auto +3,6% / +9,8%; lider w prywatnych pożyczkach pod zastaw wynagrodzenia z portfelem +11,6% kw./kw. i +93,7% r/r; największy bank prywatny w hipotekach z 41 mld R$ nowej sprzedaży w ciągu ostatnich 12 miesięcy i 56% udziałem w rynku wśród banków prywatnych; lider 9M26 w udzielaniu finansowania dla MŚP ze wsparciem rządowym (+8,0% / +32,4%); wzrost portfela bez uwzględnienia sprzedaży w Kolumbii: Ameryka Łacińska +0,8% / +11,1%, łącznie +2,2% / +10,9%.

Struktura Układu

Szeroka tabela danych w lewych dwóch trzecich slajdu z pomarańczowym wierszem nagłówka i cieniowanymi kolumnami zmian, sumy wyróżnione na pomarańczowo; wąska prawa kolumna z nałożonymi mini-tabelami i wyróżnieniami.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Pomarańczowy wiersz nagłówka
  • •Cieniowane kolumny odchyleń
  • •Pomarańczowe wiersze podsumowań
  • •Boczne panele z wyróżnieniami
  • •Podtabela ex-FX
Strona 4
Wykres kaskadowy / mostek

Marża finansowa z klientami

Treść

Wykres kaskadowy (waterfall) w mld R$ od 32,6 w 2Q26 do 33,3 w 3Q26: detal w Kolumbii -0,1 daje 32,5 w 2Q26 bez Kolumbii; kapitał obrotowy i inne w 2Q26 -3,9 pozostawia operacje wrażliwe na spread w 2Q26 na poziomie 28,5; następnie średni wolumen +0,4, mix produktów -0,4, spready i marża na zobowiązaniach -0,1, kalendarz i dni robocze +0,4, Ameryka Łacińska i inne +0,3 podnoszą operacje wrażliwe na spread do 29,0 w 3Q26; kapitał obrotowy i inne w 3Q26 +4,2 daje wynik 33,3. Klamry powyżej: +0,7 mld R$ (+2,2%) łącznie, +0,8 mld R$ (+2,6%) bez Kolumbii, +0,5 mld R$ (+1,8%) na operacjach wrażliwych na spread. Poniżej średnia marża w ujęciu rocznym, od 3Q25 do 3Q26: skonsolidowana marża z klientami 9,2%, 9,1%, 9,1%, 9,1%, 9,0% oraz skorygowana o ryzyko 6,3%, 6,2%, 6,1%, 6,2%, 6,1%; Brazylia 10,1%, 10,0%, 10,0%, 10,0%, 9,9% oraz skorygowana o ryzyko 6,8%, 6,8%, 6,6%, 6,7%, 6,6%.

Struktura Układu

Górna połowa: poziomy wykres kaskadowy z czarnymi słupkami bazowymi, pomarańczowymi słupkami podsumowań oraz czerwonymi/zielonymi słupkami zmian, powyżej etykiety wzrostu w klamrach. Dolna połowa: dwa sąsiadujące wykresy liniowe z pięcioma kwartałami (linie pomarańczowa i niebieska).

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Słupki kaskadowe w kolorach czarnym, pomarańczowym, czerwonym i zielonym
  • •Klamry wzrostu
  • •Podwójne wykresy liniowe
  • •Legenda serii pomarańczowej i niebieskiej
Strona 5
Wizualizacja danych / skumulowany wykres słupkowy

Marża finansowa z rynkiem

Treść

Słupki skumulowane w mld R$, od 3Q25 do 3Q26, z podziałem na Brazylię, Amerykę Łacińską i hedge indeksu kapitałowego. Sumy: 0,9, 0,6, 0,8, 0,9 i 1,3. Komponent Brazylia: 1,3, 1,1, 1,3, 1,4, 1,7; Ameryka Łacińska: 0,3, 0,2, 0,2, 0,2, 0,3; hedge indeksu kapitałowego: -0,7, -0,7, -0,7, -0,7, -0,6.

Struktura Układu

Pojedynczy skumulowany wykres kolumnowy z pięcioma okresami wyśrodkowany na slajdzie, z dodatnimi wartościami powyżej linii zero i ujemnym segmentem zabezpieczającym (hedge) poniżej; legenda w lewym górnym rogu.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Pomarańczowe, czarne i czerwone skumulowane kolumny
  • •Sumy nad każdym słupkiem
  • •Linia bazowa zero
  • •Legenda z trzema elementami
Strona 6
Tabela danych / zestawienie przychodów

Prowizje, opłaty i wynik z ubezpieczeń

Treść

Tabela opłat w mld R$, 3Q26 / 2Q26 / 3Q25 / 9M26 / 9M25. Wydawanie kart 3,5 (+7,1% kw./kw., +5,8% r/r); rachunki bieżące osób fizycznych 0,5 (-16,9% r/r; 9M -20,0%); operacje kredytowe i gwarancje 0,6; płatności i inkaso 1,9 (-5,8% r/r); zarządzanie aktywami 2,2 (+17,8% r/r); usługi doradcze i maklerskie 0,9 (-26,3% kw./kw., -26,6% r/r, ale 9M +5,3%); pozostałe Brazylia 0,4; Ameryka Łacińska 1,0 (+17,2% r/r). Prowizje i opłaty 11,0 (+0,2% kw./kw., -0,1% r/r; 9M26 33,1, +1,5%). Ubezpieczenia, plany emerytalne i obligacje premiowe 3,0 (9M +8,7%). Prowizje i ubezpieczenia 14,1 (-0,2% kw./kw., +0,2% r/r; 9M26 42,2 vs 41,0, +3,0%). Zarządzanie aktywami obejmuje opłaty za zarządzanie funduszami i „consórcio” (systemy konsorcyjne); wynik z ubezpieczeń jest netto po uwzględnieniu zatrzymanych roszczeń.

Struktura Układu

Tabela na pełną szerokość z pomarańczowym nagłówkiem, grupami kolumn kwartalnych i dziewięciomiesięcznych, szarymi kolumnami zmian (delta), pogrubionymi wierszami sum częściowych i pomarańczowym wierszem sumy całkowitej.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Pomarańczowy pasek nagłówka
  • •Szare kolumny wariancji
  • •Pogrubione sumy częściowe
  • •Pomarańczowy wiersz sumy
Strona 7
Wizualizacja danych / linie trendu

Jakość kredytów

Treść

Cztery wykresy liniowe NPL, czerwiec 2024 – wrzesień 2026, bez papierów wartościowych. Skonsolidowany NPL 15-90 dni: Ameryka Łacińska spada z 2,5% do 1,9% (wpływ sprzedaży aktywów -0,14 p.p.), łącznie około 1,7%-2,3%, kończąc na 1,7%, Brazylia kończy na 1,7%. Skonsolidowany NPL 90 dni: Brazylia 3,0% w czerwcu 2024, spadek do około 2,0%-2,1% i koniec na 2,1%; łącznie 2,0%; Ameryka Łacińska 1,1% (wpływ -0,06 p.p.). Brazylia 15-90 dni: osoby fizyczne około 3,0% (3,0% we wrześniu 2026), MŚP 1,4%, korporacje 0,02% (ze skokiem do 1,0% we wrześniu 2025). Brazylia 90 dni: osoby fizyczne 3,7% (wpływ -0,02 p.p.), mikro/małe/średnie firmy 2,1% (wpływ -0,05 p.p.), korporacje 0,02%. Przypis: w 3Q26 Itaú sprzedał kredyty o niskim prawdopodobieństwie odzyskania, bez retencji ryzyka, które byłyby przeterminowane powyżej 90 dni: 94 mln R$ osoby fizyczne, 140 mln R$ MŚP, 17 mln R$ Ameryka Łacińska; uwzględniono również korektę o sprzedaż portfela detalicznego w Kolumbii.

Struktura Układu

Siatka 2x2 wieloseryjnych wykresów liniowych z etykietami punktów danych; ciemnoniebieskie znaczniki objaśnień pokazujące wpływ sprzedaży aktywów; legendy po prawej stronie każdego wiersza.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Cztery wykresy liniowe
  • •Etykiety danych przy każdym punkcie
  • •Granatowe objaśnienia wpływu
  • •Legenda segmentów kodowana kolorami
Strona 8
Wizualizacja danych / jakość aktywów

Jakość kredytów – wskaźniki Rezolucji 4,966

Treść

Wskaźniki etapów (Stage) zgodnie z Rezolucją CMN 4,966 w Brazylii (zgodną z IFRS 9), marzec 2025 – wrzesień 2026, dla całości, osób fizycznych, firm i Ameryki Łacińskiej. Portfel Stage 2 we wrześniu 2026: osoby fizyczne 7,3%, łącznie 4,0%, Ameryka Łacińska 3,9%, firmy 1,9%. Portfel Stage 3: osoby fizyczne 5,9%, łącznie 4,0%, Ameryka Łacińska 3,4%, firmy 3,0%. Pokrycie Stage 2: osoby fizyczne 25,9%, łącznie 22,4%, firmy 19,6%, Ameryka Łacińska 13,8%. Pokrycie Stage 3: osoby fizyczne 58,7%, łącznie 52,5%, firmy 49,5%, Ameryka Łacińska 39,2%. Większość serii wykazuje umiarkowaną tendencję spadkową w ciągu siedmiu kwartałów.

Struktura Układu

Siatka 2x2 siedmiookresowych wykresów liniowych z etykietami na każdym punkcie, pojedyncza wspólna legenda na dole.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Cztery wykresy liniowe
  • •Serie pomarańczowe, żółte, szare i niebieskie
  • •Wspólna legenda
  • •Etykiety dla każdego punktu
Strona 9
Wykres mieszany (słupki + linia)

Jakość i koszt kredytu

Treść

Koszt kredytu (koszty oczekiwanych strat + odzyski kredytów + udzielone dyskonta) w mld R$, 1Q25 do 3Q26: 9,5, 9,4, 9,4, 9,7, 10,0, 10,1, 10,4, przy zannualizowanym koszcie kredytu / portfelu kredytowym na stałym poziomie 2,7% w każdym kwartale. Portfel renegocjowany (kredyty i papiery wartościowe), marzec 2025 – wrzesień 2026: 40,1, 38,8, 38,4, 35,1, 34,8, 36,3, 37,0 mld R$, z czego restrukturyzowane 23,7, 22,6, 22,0, 18,3, 18,0, 19,0, 19,3; portfel renegocjowany / portfel ogółem 3,2%, 3,1%, 3,0%, 2,6%, 2,6%, 2,6%, 2,6%.

Struktura Układu

Dwa rzędy wykresów skumulowanych, każdy jako siedmiookresowy wykres słupkowy z linią wskaźnika powyżej; opisowe etykiety i legendy po lewej stronie.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Czarne słupki
  • •Niebieska linia wskaźnika ze znacznikami
  • •Czarno-niebieskie słupki skumulowane
  • •Etykiety metryk po lewej stronie
Strona 10
Porównanie / benchmark rynkowy

Jakość kredytów – osoby fizyczne

Treść

NPL powyżej 15 dni dla osób fizycznych od grudnia 2019: Itaú na poziomie 6,7% we wrześniu 2026 wobec 13,1% dla rynku bez Itaú (oba startowały w okolicach 7,9% i 10,0%). Zmiana zaległości powyżej 15 dni względem grudnia 2019 według produktu (rynek bez Itaú vs Itaú): pożyczki gotówkowe 17,2% (+2,6 p.p.) vs 9,4% (-0,2 p.p.); karty kredytowe 14,8% (+3,1 p.p.) vs 6,6% (-0,6 p.p.); kredyty samochodowe 13,9% (+3,6 p.p.) vs 9,7% (+0,9 p.p.); kredyty z potrąceniem z pensji (private payroll) 18,9% vs 6,9%. Portfel Stage 2 i 3 / saldo zaległości powyżej 15 dni: 240% we wrześniu 2026. Tabela rezerw według dni opóźnienia: Itaú osoby fizyczne bez kredytów hipotecznych 4% spłacane terminowo, 58% przy 31-60 dniach, 63% przy 61-90, 66% przy 91-120, 69% przy 181-210, 100% od 331 dni; w porównaniu do minimów Rezolucji BCB 352 dla S1-S3 (50%, 60%, 77%, 81%, 100% od 91 dni) oraz S4-S5 (2%, 15%, 38% dla początkowych przedziałów).

Struktura Układu

Górny lewy róg: długoterminowy podwójny wykres liniowy. Górny prawy róg: sparowane szare/pomarańczowe słupki według produktu z etykietami delta i czarno-białym polem KPI (240%). Dolny pas: tabela rezerw z pomarańczowym nagłówkiem na pełną szerokość.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Wykres liniowy Itaú vs rynek
  • •Sparowane słupki produktów
  • •Objaśnienie KPI 240%
  • •Tabela macierzy rezerw
Strona 11
Profil ryzyka / porównanie

Jakość kredytów – firmy

Treść

NPL powyżej 15 dni dla MŚP i korporacji od grudnia 2019: Itaú 2,9% we wrześniu 2026 (z 3,3%) wobec rynku bez Itaú 5,8% (z 4,0%). Portfel zabezpieczony MŚP wzrósł ogółem z 36% (grudzień 2019) do 58% (wrzesień 2026) oraz z 37% do 72% dla mikro i małych firm. Korporacje: indeks portfela ze 100 do 209; koncentracja 10 największych ekspozycji spadła z 20% do 14%; udział klasy inwestycyjnej wzrósł z 69% do 78% (kryteria wewnętrzne). Restrukturyzacje korporacyjne (brazylijska reorganizacja sądowa lub pozasądowa): udział 2,3% w korporacjach i 4,3% w agrobiznesie; dla 5 największych przypadków z zatwierdzonymi planami, rezerwa przed złożeniem wniosku była 4-krotnie wyższa niż poniesiona strata.

Struktura Układu

Podzielony slajd: biała lewa połowa z długoterminowym podwójnym wykresem liniowym; jasnoszara prawa połowa z trzema skumulowanymi panelami (mini wykresy nachylenia, słupki w ramkach przed/po oraz dwukolumnowy panel statystyk).

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Wykres liniowy Itaú vs rynek
  • •Mini wykresy nachylenia (slope charts)
  • •Dane w ramkach przed/po
  • •Granatowe nagłówki sekcji
Strona 12
Tabela danych + wykres trendu

Koszty pozaodsetkowe

Treść

Tabela kosztów w mld R$: handlowe i administracyjne (6,7), transakcyjne (4,2), technologia (3,3, +4,7% kw./kw.), pozostałe (0,8, +39,7% r/r); łącznie Brazylia (15,0), +2,8% kw./kw., +1,5% r/r; Ameryka Łacińska (2,2); koszty pozaodsetkowe (17,1), +2,4% kw./kw., +1,7% r/r; 9M26 (50,0) vs 9M25 (48,5), +3,1%. Wskaźnik efektywności od 2Q24 do 3Q26: skonsolidowany 37,7%, 39,3%, 39,6%, 37,0%, 38,0%, 38,8%, 38,3%, 37,1%, 37,4%, 37,5%; Brazylia 36,2%, 37,9%, 37,4%, 35,1%, 36,3%, 37,1%, 36,4%, 34,9%, 35,5%, 35,7%. Ujęcie dziewięciomiesięczne: skonsolidowany z 38,0% (9M25) do 37,3% (9M26), Brazylia z 36,2% do 35,4%.

Struktura Układu

Góra: tabela danych z pomarańczowym nagłówkiem z kolumnami kwartalnymi i dziewięciomiesięcznymi. Dół: wykres liniowy z dziesięcioma kwartałami, zacienioną wstawką 9M25/9M26 i etykietami legendy w kształcie pigułek.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Tabela z pomarańczowym nagłówkiem
  • •Wartości ujemne w nawiasach
  • •Niebieskie i pomarańczowe linie efektywności
  • •Zacieniona wstawka dziewięciomiesięczna
  • •Legenda w kształcie pigułek
Strona 13
Wykres kaskadowy / mostek kapitałowy

Kapitał

Treść

Mostek kapitałowy CET1 od czerwca 2026 (12,3%): zysk netto za kwartał +0,8%, dywidendy i odsetki od kapitału własnego -0,1%, aktywa ważone ryzykiem (w tym korekty ostrożnościowe i kapitałowe) -0,4%, do poziomu 12,7% CET1 we wrześniu 2026. Dodanie 1,5% kapitału Additional Tier 1 daje kapitał Tier I na poziomie 14,2%.

Struktura Układu

Pojedynczy wykres kaskadowy z czarnymi słupkami początkowym i końcowym, zielonym krokiem dodatnim i czerwonymi krokami ujemnymi; ostatni słupek jest skumulowany z pomarańczowym segmentem AT1; legenda wyśrodkowana poniżej.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Czarne słupki CET1
  • •Zielone i czerwone słupki zmian (delta)
  • •Pomarańczowe zwieńczenie AT1
  • •Dwuelementowa legenda
Strona 14
Tabela prognoz / outlook

Prognozy (Guidance) na 2026

Treść

Poprzednie vs nowe prognozy na 2026 r. Wzrost całkowitego portfela kredytowego 5,5%–9,5% (Brazylia 6,5%–10,5%): utrzymany. Wzrost marży finansowej z klientami 5,0%–9,0%: utrzymany. Marża finansowa z rynku 2,5–5,5 mld R$: utrzymana. Koszt kredytu 38,5–43,5 mld R$: utrzymany. Wzrost prowizji i opłat oraz wyników z ubezpieczeń 2,0%–5,0%: utrzymany. Wzrost kosztów nieodsetkowych 1,5%–5,5%: utrzymany. Efektywna stawka podatkowa zrewidowana z 29,5%–32,5% na 28,0%–29,0%.

Struktura Układu

Trzykolumnowa tabela prognoz (wskaźnik, poprzednie, nowe) z liniowanymi wierszami; kolumna „Nowe” znajduje się na jasnoniebieskim zaokrąglonym panelu; zakresy wyróżnione na pomarańczowo.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Kolumny Poprzednie vs Nowe
  • •Jasnoniebieski panel wyróżniający
  • •Pomarańczowe liczby zakresów
  • •Etykiety „Utrzymano”
Strona 15
Separator sekcji / diagram ramowy

Przewagi konkurencyjne napędzające zrównoważone wyniki

Treść

Otwarcie sekcji. „Koncentracja na kliencie” znajduje się w centrum sześciu orbitujących filarów: kultura i wizja długoterminowa; pula talentów i zdolność do realizacji; nowoczesna platforma i dane; siła bilansu; dywersyfikacja wyników; efektywność i tworzenie wartości.

Struktura Układu

Wyśrodkowany diagram typu piasta i szprychy: sześć pomarańczowych zaokrąglonych kwadratowych kafelków ułożonych w sześciokąt wokół centralnej etykiety tekstowej, połączonych cienkimi szarymi łukami.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Sześć pomarańczowych zaokrąglonych kafelków
  • •Centralna etykieta „Koncentracja na kliencie”
  • •Okrężne łuki łączące
Strona 16
Kluczowe wskaźniki / wyróżnione statystyki

Przewagi konkurencyjne – Koncentracja na kliencie

Treść

Wskaźniki klienckie: wzrost skonsolidowanego NPS Itaú o 12 punktów w latach 2021–2026; około 80 punktów NPS w kanałach cyfrowych dla osób fizycznych i firm (aplikacje i bankowość internetowa); 83% segmentów korporacyjnych i 80% segmentów indywidualnych z NPS na poziomie doskonałości (powyżej 70 punktów).

Struktura Układu

Lewo: diagram ramowy wyszarzony z centrum wyróżnionym na pomarańczowo. Prawo: siatka 2x2 dużych pomarańczowych statystyk z pogrubionymi podpisami.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Wyszarzony diagram ramowy
  • •Duże pomarańczowe liczby
  • •Siatka statystyk 2x2
Strona 17
Slajd o kulturze / wartościach

Przewagi konkurencyjne – Kultura i wizja długoterminowa

Treść

Oś czasu stale ewoluującej kultury: „Nasza kultura” (2008–2021), „Kultura Itubers” (2021–2025), nowy filar (2025); eNPS na poziomie 85 punktów, w strefie doskonałości. Filary kultury Itubers: stawiamy klienta na pierwszym miejscu; nie mamy wszystkich odpowiedzi; wspieramy się nawzajem; napędzają nas wyniki; cenimy różnorodność i inkluzywność; etyka nie podlega negocjacjom; oraz nowy filar: dokonujemy wyborów i podejmujemy decyzje.

Struktura Układu

Lewo: diagram z wyróżnionym kafelkiem kultury. Prawo: zaokrąglona karta z osią czasu z trzema kropkami, pomarańczową odznaką eNPS i trzykolumnową siatką stwierdzeń filarów zapisanych pogrubioną pomarańczową i granatową czcionką.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Wyróżniony kafelek kultury
  • •Kropki osi czasu
  • •Pomarańczowa odznaka eNPS
  • •Pogrubione typograficzne hasła filarów
Strona 18
Osiągnięcia / dowody sukcesu

Przewagi konkurencyjne – Pula talentów i zdolność do realizacji

Treść

Talenty gotowe na przyszłość: wiedza techniczna i krytyczne myślenie pozwalające definiować właściwe problemy i kierować wykorzystaniem AI; ponad 95 tys. kandydatów do programu stażowego 2026–2027. Rankingi talentów: uznanie w kategoriach usług finansowych i fintech Fast Company, 1. miejsce w Brazylii w rankingu LinkedIn Top Companies 8. rok z rzędu, 6. rok z rzędu wśród 5 najlepszych firm Great Place to Work w Brazylii oraz w rankingu Lugares Incríveis para Trabalhar od jego powstania w 2020 r. Zdolność do realizacji: program efektywności obniżył wskaźnik efektywności o 7 pkt (9M26 vs 9M21); projekt agrobiznesowy z portfelem kredytowym 143 mld R$ (wrzesień 2026), rosnący o 20% rocznie (CAGR 2026 vs 2021); One Itaú z 15 milionami zmigrowanych klientów i NPS 80; restrukturyzacja acquiringu w ciągu ostatnich czterech lat z +5 p.p. udziału w rynku, wzrostem NPS o 40 punktów i rentownością rosnącą 7x szybciej niż TPV.

Struktura Układu

Lewo: diagram z wyróżnionym kafelkiem talentów. Prawo: dwie nałożone na siebie karty, górna z tekstem i czterema logotypami nagród, dolna z trzykolumnowym rzędem pomarańczowych nagłówkowych statystyk i drugim rzędem dotyczącym restrukturyzacji acquiringu.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Logotypy nagród
  • •Granatowe nagłówki sekcji
  • •Pomarańczowe statystyki nagłówkowe
  • •Wyróżniony kafelek ramowy
Strona 19
Strategia technologiczna / układ trójkolumnowy

Przewagi konkurencyjne – Nowoczesna platforma i dane

Treść

Trzy kolumny. Technologia wpisana w biznes: ponad 21 tys. pracowników w interdyscyplinarnych zespołach zorganizowanych wokół ścieżki klienta oraz ponad 2,9 tys. interdyscyplinarnych squadów. Nowoczesna platforma i dane gotowe na AI: ponad 92% wdrożonych inicjatyw generatywnej AI (9M25 vs 9M26), 50% redukcji kosztu jednostkowego za token (1Q25 vs 3Q26), 100% modernizacji i przejścia do chmury do 2028 roku. Połączenie z technologiczną czołówką: przejęcie NeoSpace w celu rozwoju modeli bazowych generatywnej AI i personalizacji; Instituto de Ciência e Tecnologia Itaú z ponad 39 opublikowanymi patentami, w tym innowacjami AI; udziały corporate venture capital, m.in. w PsiQuantum, Simile i Endeavor Catalyst oraz 10 innych spółkach portfelowych.

Struktura Układu

Po lewej diagram węzłowy z wyróżnionym kafelkiem platformy. Po prawej: trzy równe kolumny z kolorowymi blokami nagłówków (pomarańczowy, królewski błękit, ciemna zieleń) nad sekcjami statystyk i logotypami partnerów.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Pomarańczowe, niebieskie i zielone bloki nagłówków
  • •Duże liczby statystyk
  • •Logotypy partnerów i portfolio
  • •Wyróżniony kafelek schematu
Strona 20
Siła finansowa / bilans

Przewagi konkurencyjne – Siła bilansu

Treść

Kapitał własny rzeczowy (tangible equity) 138,7 mld R$ (+6,7% vs 2Q26, +4,3% vs 3Q25), co stanowi 60,6% skonsolidowanego kapitału własnego wynoszącego 228,9 mld R$; wartość firmy (goodwill) i wartości niematerialne 8,2%, a aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego netto 31,2%. Aktywa z tytułu podatku odroczonego w wysokości 71,5 mld R$: przeniesienie strat podatkowych 2,0% (1,4 mld R$, waga ryzyka 1 250%), inne różnice przejściowe 24,8% (RW 250%), oczekiwana strata 73,2% (52,3 mld R$, RWF 100%). Rezerwy na sprawy pracownicze, cywilne i podatkowe 16,9 mld R$ (-2,1% vs 2Q26, -3,4% vs 3Q25): pracownicze 9,6 mld R$, cywilne 3,0 mld R$, podatkowe 4,3 mld R$; pokrycie płatności z ostatnich 12 miesięcy: 3,1x dla spraw pracowniczych i 1,9x dla cywilnych (średnie z lat 2021-2026 odpowiednio 2,9x i 2,3x). Jakość bilansu: LCR 205,8% (+3,8 p.p. vs czerwiec 2026), NSFR 123,7% (+1,6 p.p.), portfel kredytowy / finansowanie 78,6% (-1,7 p.p.).

Struktura Układu

Po lewej diagram węzłowy z wyróżnionym kafelkiem bilansu. Po prawej: trzy poziome karty ułożone jedna pod drugą: struktura kapitału z wykresami słupkowymi skumulowanymi, mini-tabela rezerw oraz wiersz z trzema wskaźnikami płynności.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Duże pomarańczowe i granatowe liczby
  • •Skumulowane paski struktury
  • •Oznaczenia wag ryzyka
  • •Statystyki wskaźników płynności
Strona 21
Struktura biznesu / wykresy pierścieniowe

Przewagi konkurencyjne – Dywersyfikacja wyników

Treść

Portfel kredytowy we wrześniu 2026 według segmentów: bankowość hurtowa w Brazylii 665 mld R$ (43,1%), bankowość detaliczna w Brazylii 635 mld R$ (41,1%), Ameryka Łacińska 244 mld R$ (15,8%). Powtarzalny wynik zarządczy za 9M26: detal Brazylia 16,2 mld R$ (43,4%), hurt Brazylia 14,5 mld R$ (38,8%), korporacja i operacje rynkowe 4,2 mld R$ (11,2%), Ameryka Łacińska 2,5 mld R$ (6,6%). Pozycja lidera wśród graczy prywatnych m.in. w emisji kart kredytowych, zarządzaniu aktywami, płatnościach i acquiringu oraz bankowości inwestycyjnej.

Struktura Układu

Po lewej diagram węzłowy z wyróżnionym kafelkiem dywersyfikacji. Po prawej: dwa wykresy pierścieniowe obok siebie na karcie, poniżej druga karta z rzędem czterech ikon liniowych z podpisami.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Dwa wykresy pierścieniowe
  • •Pomarańczowe, granatowe i szare segmenty
  • •Ikony liniowe
  • •Wyróżniony kafelek schematu
Strona 22
Wyniki długoterminowe / tworzenie wartości

Przewagi konkurencyjne – Efektywność i tworzenie wartości

Treść

Trendy dziewięciomiesięczne, 9M21 do 9M26: ROE 19,0%, 20,7%, 20,9%, 22,2%, 22,9%, 24,1%; wskaźnik efektywności 44,4%, 41,2%, 39,8%, 38,1%, 38,0%, 37,3%. Powtarzalny wynik zarządczy w mld R$ z podziałem na koszt kapitału i tworzenie wartości: 19,7 (12,8 + 6,9), 23,1 (15,1 + 8,0), 26,2 (17,3 + 9,0), 30,5 (18,1 + 12,4), 34,5 (21,2 + 13,3), 37,3 (21,5 + 15,8). CAGR: wynik powtarzalny +14%, tworzenie wartości +18%, koszt kapitału +11%.

Struktura Układu

Po lewej diagram węzłowy z wyróżnionym kafelkiem efektywności. Po prawej: karta z rozbieżnym wykresem dwuliniowym (rosnące ROE, spadająca efektywność) nad wykresem słupkowym skumulowanym dla sześciu okresów z kolumną CAGR po prawej stronie.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Pomarańczowa linia ROE i niebieska linia efektywności
  • •Szaro-pomarańczowe słupki skumulowane
  • •Kolumna CAGR
  • •Legendy w formie pigułek
Strona 23
Zakończenie / separator sekcji

Wyniki za 3Q26 (okładka końcowa)

Treść

Powtórzenie slajdu tytułowego, zamykające główną prezentację przed aneksem: „WYNIKI ZA 3Q26”, logo Itaú, „Spotkanie publiczne z analitykami i przegląd wyników za 3Q26”, São Paulo, 4 listopada 2026 r., Itaú Unibanco Holding S.A.

Struktura Układu

Taki sam jak na stronie 1: czarne tło, pomarańczowa fala z rastra punktowego, tytuł w lewym górnym rogu, logo w prawym górnym rogu, szczegóły w prawym dolnym rogu.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Czarne tło
  • •Pomarańczowa fala punktowa
  • •Kafelek z logo Itaú
Strona 24
Separator sekcji / aneks

Informacje dodatkowe

Treść

Slajd rozdzielający aneks z napisem „Informacje dodatkowe” i logo Itaú.

Struktura Układu

Czarne tło z delikatnym pomarańczowym wzorem punktowym rozchodzącym się wachlarzowo po prawej stronie; dwuwierszowy tytuł w lewym górnym rogu, logo w prawym górnym rogu; reszta slajdu pusta.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Czarne tło
  • •Subtelna tekstura punktowa
  • •Tytuł o dwóch grubościach czcionki (bold-light)
  • •Kafelek z logo
Strona 25
Aneks / tabela sprawozdania finansowego

Wyniki

Treść

Zarządczy rachunek zysków i strat w mln R$, 3Q26 / 2Q26 / 3Q25 / 9M26 / 9M25. Przychody operacyjne 49 152 (+2,4% kw./kw., +5,5% r/r); zarządcza marża finansowa 34 611, z czego marża z klientami 33 286, a marża rynkowa 1 325 (+42,3% kw./kw.); prowizje i opłaty 11 048; przychody z ubezpieczeń 3 494. Koszt kredytu (10 415), obejmujący koszty oczekiwanych strat (10 720), udzielone dyskonta (1 260) oraz odzyski 1 565. Szkody zatrzymane (479). Pozostałe koszty operacyjne (20 110), w tym koszty nieodsetkowe (17 129) oraz ISS/PIS/Cofins i inne podatki (2 981). Zysk przed opodatkowaniem i udziałami mniejszości 18 148; podatek dochodowy i składka na ubezpieczenie społeczne (5 192); udziały mniejszości (339). Powtarzalny wynik zarządczy 12 617 (+1,7% kw./kw., +6,2% r/r); 9M26 37 305 vs 34 513 (+8,1%).

Struktura Układu

Tabela rachunku zysków i strat na pełną szerokość z pomarańczowym nagłówkiem, grupami kolumn kwartalnych i dziewięciomiesięcznych, cieniowanymi kolumnami odchyleń, pogrubionymi wierszami sekcji i pomarańczową linią dolną.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Pomarańczowy nagłówek
  • •Wcięcia w pozycjach liniowych
  • •Wartości ujemne w nawiasach
  • •Pomarańczowy wiersz wyniku powtarzalnego
Strona 26
Aneks / tabela rentowności segmentów

Model biznesowy

Treść

Wynik powtarzalny według segmentów działalności w mld R$ za 9M26 vs 9M25: łącznie, kredyty, trading, ubezpieczenia i usługi oraz nadwyżka kapitałowa. 9M26: przychody operacyjne 144,0 (kredyty 81,3, trading 2,9, ubezpieczenia i usługi 58,3, nadwyżka kapitałowa 1,5); powtarzalny wynik zarządczy 37,3 (14,6, 1,5, 20,0, 1,2); średni kapitał regulacyjny 206,4 (127,5, 8,1, 55,5, 15,3); kreacja wartości 15,8; powtarzalny zarządczy ROE 24,1% ogółem, 15,3% kredyty, 24,2% trading, 47,9% ubezpieczenia i usługi, 10,8% nadwyżka kapitałowa. 9M25: wynik powtarzalny 34,5, ROE 22,9% (kredyty 14,3%, trading 30,3%, ubezpieczenia i usługi 47,8%, nadwyżka kapitałowa 9,8%). Panel zmian (delta) wykazuje ROE +1,2 p.p. ogółem, +1,0 p.p. kredyty, -6,1 p.p. trading.

Struktura Układu

Trzy bloki tabel obok siebie (9M26, 9M25, delta), każdy z pomarańczowym wierszem nagłówka o pięciu kolumnach; wiersze RZiS powyżej, wiersze kapitału i ROE poniżej, sumy zaznaczone na pomarańczowo.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Trzy równoległe tabele
  • •Pomarańczowe nagłówki kolumn
  • •Pomarańczowy wiersz ROE
  • •Kolumna sumy w ramce
Strona 27
Slajd końcowy

Wyniki za 3Q26 (tylna okładka)

Treść

Tylna okładka powtarzająca projekt otwierający: „WYNIKI ZA 3Q26”, logo Itaú, „Publiczne spotkanie z analitykami i przegląd wyników za 3Q26”, São Paulo, 4 listopada 2026 r., Itaú Unibanco Holding S.A.

Struktura Układu

Układ identyczny jak na stronach 1 i 23: czarne pole, pomarańczowa fala z rastra punktowego, blok tytułowy i logo u góry, szczegóły wydarzenia w prawym dolnym rogu.

Kluczowe Elementy Wizualne

  • •Czarne tło
  • •Pomarańczowa fala w technice autotypii (halftone)
  • •Kafelek z logo Itaú

Często Zadawane Pytania

Częste pytania dotyczące tego slajdu i podstawowej treści prezentacji.

Czym jest prezentacja z wynikami Itaú Unibanco za Q3 2026?

Jest to 27-slajdowa talia z wynikami za 3Q26, którą holding Itaú Unibanco Holding S.A. wykorzystał podczas publicznego spotkania z analitykami i inwestorami w São Paulo 4 listopada 2026 r. Obejmuje ona najważniejsze wydarzenia, portfel kredytowy, marże finansowe, opłaty i ubezpieczenia, jakość kredytów, wydatki, kapitał, prognozę na 2026 r., sekcję strategiczną dotyczącą przewag konkurencyjnych oraz aneks z rachunkiem zysków i strat oraz tabelami modelu biznesowego.

Gdzie opublikowano tę talię i w jakiej walucie podane są dane?

Itaú Unibanco złożyło prezentację w SEC jako załącznik do Form 6-K, formularza używanego przez zagranicznych emitentów prywatnych do przekazywania istotnych informacji do SEC. Wszystkie kwoty podano w R$ (realach brazylijskich), głównie w miliardach; rachunek zysków i strat w aneksie podano w mln R$. Slajdy zostały przesłane jako obrazy, więc niektóre bardzo małe teksty w przypisach mogą być trudne do odczytania w rozdzielczości internetowej.

Jakie były główne wyniki Itaú za 3Q26?

Powtarzalny wynik zarządczy w wysokości 12,6 mld R$ (+2,5% vs 2Q26, +6,7% vs 3Q25), skonsolidowany powtarzalny zarządczy ROE na poziomie 23,6% (24,5% w Brazylii), portfel kredytowy o wartości 1 544 mld R$ (1,544 bln R$) (+10,9% rok do roku), marża finansowa z klientami w wysokości 33,3 mld R$, wskaźnik efektywności 37,5% oraz współczynnik CET1 na poziomie 12,7%. Porównania kwartał do kwartału uwzględniają korektę o sprzedaż działalności detalicznej w Kolumbii w lipcu 2026 r.

Czy Itaú zmieniło swoje prognozy na 2026 r. w tej prezentacji?

Zmieniła się tylko jedna pozycja. Utrzymano prognozy dotyczące wzrostu portfela kredytowego, marży finansowej z klientami, marży finansowej z rynkiem, kosztów kredytu, prowizji i ubezpieczeń oraz kosztów pozaodsetkowych. Przedział efektywnej stawki podatkowej został obniżony z 29,5%–32,5% do 28,0%–29,0%.

Jakie wskaźniki jakości kredytów zawiera talia?

Wskaźniki NPL 15–90 dni oraz powyżej 90 dni w podziale na segmenty, portfel Stage 2 i Stage 3 oraz wskaźniki pokrycia zgodnie z brazylijską Resolution 4,966, koszt kredytu (10,4 mld R$ w 3Q26, 2,7% portfela), portfel renegocjowany, porównania NPL powyżej 15 dni Itaú vs rynek dla osób fizycznych i firm oraz macierz rezerw w porównaniu z minimami BCB Resolution 352.

Czy mogę użyć tej talii jako szablonu dla własnej prezentacji wyników?

Tak, jako punkt odniesienia dla struktury. Jest to dobry model prezentacji wyników banku lub firmy z sektora usług finansowych: strona z podsumowaniem KPI, tabele odchyleń z kolumnami QoQ/YoY/9 miesięcy, wykresy kaskadowe (waterfall) dla marży i kapitału, pulpity trendów dla jakości aktywów, tabela porównawcza starej i nowej prognozy oraz uniwersalny schemat strategii typu hub-and-spoke. Zastąp treść i branding Itaú własnymi danymi; oryginał pozostaje materiałem Itaú Unibanco.

Czy dostępna jest wersja PowerPoint?

Ten wpis w Galerii oferuje oryginalny plik PDF talii. Możesz pobrać plik PDF i użyć 2Slides, aby zbudować edytowalną prezentację o podobnej strukturze dla własnej firmy lub analizy.

Źródła i dalsza lektura

2slides

Create Your Own Slides

Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.

Twórz Slajdy Światowej Klasy w Sekundach

Odwołuj się do profesjonalnych projektów, wybierz swój styl i generuj slajdy z idealnym renderowaniem tekstu. Napędzane przez Nano Banana—zacznij tworzyć swoją prezentację teraz.

2Slides logo

Twój Agent AI dla slajdów. Oszczędzaj czas, błyszcz szybciej dzięki inteligentnemu tworzeniu prezentacji.

Podsumuj za pomocą AI

ChatGPTClaudeGrokPerplexity
Wszystkie usługi działają

Produkty

Funkcje

Galeria

Szablony

Integracje

Zasoby

Porównanie

© 2026 2slides. Wszelkie prawa zastrzeżone.