
Należy do zbioru Przykłady prezentacji dla inwestorów
Prezentacja wyników Coherent Corp. za pierwszy kwartał roku fiskalnego 2027 (kwartał zakończony 30 września 2026 r., tj. lipiec–wrzesień 2026), datowana na 4 listopada 2026 r. i złożona w SEC jako Exhibit 99.2 do Form 8-K. 18-slajdowa talia raportuje rekordowe przychody w wysokości 2,37 mld USD (wzrost o 56% r/r na bazie pro forma), marżę brutto non-GAAP 40,6%, marżę operacyjną non-GAAP 23,2% oraz rozwodniony EPS non-GAAP 2,09 USD. Przychody z segmentu Datacenter and Communications wyniosły około 2,0 mld USD (wzrost o 79% r/r, 82% całości), segment Industrial pozostał na stabilnym poziomie ok. 0,4 mld USD. Prognoza na Q2 FY27 przewiduje 2,55–2,75 mld USD przychodów i 2,28–2,48 USD EPS non-GAAP. Zawiera pełne uzgodnienia GAAP do non-GAAP z pięciu kwartałów.
Używa okładki tej prezentacji jako wzoru stylu dla slajdów tworzonych z Twojej treści. Możesz też wybrać dowolną stronę poniżej i użyć jej układu jako wzoru.
Szybka Nawigacja
Tagi
Udostępnij slajdy
Prezentacja wyników Coherent Corp. za pierwszy kwartał roku fiskalnego 2027 (kwartał zakończony 30 września 2026 r., tj. lipiec–wrzesień 2026), datowana na 4 listopada 2026 r. i złożona w SEC jako Exhibit 99.2 do Form 8-K. 18-slajdowa talia raportuje rekordowe przychody w wysokości 2,37 mld USD (wzrost o 56% r/r na bazie pro forma), marżę brutto non-GAAP 40,6%, marżę operacyjną non-GAAP 23,2% oraz rozwodniony EPS non-GAAP 2,09 USD. Przychody z segmentu Datacenter and Communications wyniosły około 2,0 mld USD (wzrost o 79% r/r, 82% całości), segment Industrial pozostał na stabilnym poziomie ok. 0,4 mld USD. Prognoza na Q2 FY27 przewiduje 2,55–2,75 mld USD przychodów i 2,28–2,48 USD EPS non-GAAP. Zawiera pełne uzgodnienia GAAP do non-GAAP z pięciu kwartałów.
Szczegółowy widok każdej strony slajdu, w tym układu, kluczowej treści i elementów wizualnych.
Slajd tytułowy prezentacji wyników finansowych firmy Coherent za pierwszy kwartał roku fiskalnego 2027, datowany na 4 listopada 2026 r., oznaczony jako „Exhibit 99.2” w prawym górnym rogu zgłoszenia do SEC.
Układ dzielony: lewy panel (~60%) w kolorze intensywnego błękitu (electric blue) z dużym białym tytułem pisanym wąskim krojem wielkich liter, cienkim separatorem, datą i białym logotypem Coherent; prawy panel to kolaż zdjęć przedstawiający halę centrum danych nad trzema mniejszymi kafelkami (płytka z optyką współpakowaną, system optyczny montowany w szafie rack oraz wafel oświetlony laserem).
Zastrzeżenie typu safe-harbor na mocy ustawy Private Securities Litigation Reform Act z 1995 r., obejmujące prognozy na drugi kwartał roku obrotowego 2027 i kolejne okresy; wymienia czynniki ryzyka, w tym zmiany popytu na rynkach końcowych, prognozowanie klientów, utrzymanie kluczowych pracowników, zadłużenie, terminy wprowadzania nowych produktów, konkurencję, komercjalizację prac B+R, konflikty międzynarodowe oraz środki ochrony handlu, takie jak amerykańskie cła importowe; odwołuje się do formularza 10-K za rok obrotowy zakończony 30 czerwca 2026 r.; stwierdza, że informacje są aktualne na dzień 4 listopada 2026 r. oraz wyjaśnia stosowanie miar non-GAAP i powody braku uzgodnienia prognozowanych miar non-GAAP.
Niebieski nagłówek wielkimi literami w lewym górnym rogu, trzy gęste, wyjustowane akapity tekstu głównego na pełną szerokość, stopka z logo Coherent, informacją o prawach autorskich i numerem slajdu.
Wstępne uzgodnienie za pięć kwartałów (od 30 września 2026 r. wstecz do 30 września 2025 r.): marża brutto wg GAAP wynosząca odpowiednio 928 mln $, 787 mln $, 680 mln $, 623 mln $ i 579 mln $ zmienia się w marżę brutto non-GAAP w wysokości 962 mln $, 823 mln $, 714 mln $, 657 mln $ i 613 mln $ po uwzględnieniu wynagrodzeń w formie akcji (6–7 mln $) oraz amortyzacji nabytych wartości niematerialnych (28 mln $); rozwodniona średnia ważona liczba akcji: 202,0 mln, 202,2 mln, 196,4 mln, 192,8 mln i 190,7 mln; rozwodniony EPS wg GAAP na poziomie 1,90 $, 1,19 $, 0,97 $, 0,76 $ i 1,19 $ w porównaniu do rozwodnionego EPS non-GAAP wynoszącego 2,09 $, 1,74 $, 1,41 $, 1,29 $ i 1,16 $. Te same tabele pojawiają się ponownie w aneksie na stronach 13 i 17.
Niebieski nagłówek u góry; dwie ułożone pionowo tabele finansowe z niebieskimi liniami pomocniczymi, etykietami wierszy po lewej stronie i pięcioma kolumnami kwartalnymi, pogrubione wiersze sum częściowych.
Rekordowe wyniki i przyspieszający wzrost: rekordowe przychody w Q1 na poziomie 2,37 mld $ (+56% r/r), marża brutto non-GAAP 40,6% (+184 pb r/r), EPS non-GAAP 2,09 $ (+80% r/r), oczekiwany wzrost przychodów w roku obrotowym 2027 (FY27) powyżej 60%, przewidywany pierwszy kwartał z marżą brutto non-GAAP powyżej 45% przed końcem roku kalendarzowego 2028 (CY28). Silny popyt i sprawność produkcyjna: przychody z segmentu Datacenter i Communications wzrosły o 79% r/r, stanowiąc 82% całości; nowe umowy długoterminowe (LTA), w tym umowa PhotonLink o wartości ok. 20 mld $ w ciągu pięciu lat z rosnącymi przychodami od początku CY2028; wewnętrzne moce produkcyjne InP podwojone r/r o kwartał wcześniej niż planowano, z perspektywą ponownego podwojenia do końca roku kalendarzowego 2027 (CY27). Scale-across i PhotonLink: przychody z rozwiązań scale-across / DCI w Q1 przekroczyły 200 mln $ (ok. 4-krotny wzrost r/r, blisko 1 mld $ w ujęciu rocznym) i mają się w przybliżeniu podwoić do końca CY2027; przychody z PhotonLink mają przekroczyć 100 mln $ w kwartale kończącym się w marcu 2027 r. i 250 mln $ na kwartał przed końcem CY27. Przypis: dane pro forma wykluczają zbyty dział Aerospace & Defense (zamknięcie 2 września 2025 r.) oraz działalność w Monachium w Niemczech (zamknięcie 30 stycznia 2026 r.).
Niebieski nagłówek, trzy niebieskie podtytuły wielkimi literami, z których każdy zawiera listę z kwadratowymi punktorami, przypis drobnym drukiem nad standardową stopką.
Przychody w Q1 wzrosły o 16% kw./kw. i 56% r/r, przedstawione jako 1,5 mld $ (Q1'26), 2,0 mld $ (Q4'26) i 2,4 mld $ (Q1'27). Pasek boczny z kluczowymi informacjami: wzrost przychodów w FY27 ma przekroczyć 60%, ponad dwukrotnie więcej niż w FY26; przychody w Q2 FY27 prognozowane na poziomie 2,55 mld $ – 2,75 mld $; pierwszy kwartał z przychodami 3 mld $ spodziewany do końca FY27; wyraźna perspektywa na pierwszy kwartał z przychodami 4 mld $ w FY28.
Lewy czarny pasek boczny z dużym białym logotypem Coherent i listą „Key Highlights”; prawa strona zawiera niebieski tytuł, duży niebieski nagłówek dotyczący wzrostu oraz wykres kolumnowy z trzema słupkami, gdzie ostatni słupek jest w kolorze nasyconego błękitu, a poprzednie w jasnej lawendzie.
Cztery wskaźniki KPI non-GAAP porównujące Q1'26 do Q1'27: marża brutto z 38,7% do 40,6% (+184 pb wzrostu r/r); koszty operacyjne jako procent przychodów z 19,2% do 17,4% (-183 pb redukcji r/r); marża operacyjna z 19,5% do 23,2% (+368 pb wzrostu r/r); zysk na akcję z 1,16 $ do 2,09 $ (+80% wzrostu r/r). Przypis odsyła do uzgodnień w aneksie.
Siatka 2x2 podzielona cienkimi szarymi liniami; każda ćwiartka zawiera etykietę wielkimi literami, wykres dwusłupkowy (jasny dla poprzedniego roku, niebieski dla bieżącego) oraz duże niebieskie wyróżnienie zmiany (delta) z opisem.
Przychody segmentu w Q1 wzrosły o 21% kw./kw. i 79% r/r: 1,1 mld $ (Q1'26), 1,6 mld $ (Q4'26), 2,0 mld $ (Q1'27). Najważniejsze informacje: przychody Datacenter +17% kw./kw. / +85% r/r; przychody Communications +34% kw./kw. / +84% r/r; przychody PhotonLink mają przekroczyć 100 mln $ w kwartale kończącym się w marcu 2027 r. i 250 mln $ na kwartał przed końcem CY27; przychody scale-across / DCI w Q1 powyżej 200 mln $, blisko 1 mld $ w ujęciu rocznym; spodziewany wzrost przychodów Multi-Rail w kwartale kończącym się w marcu 2027 r.; wewnętrzne moce produkcyjne InP podwojone r/r w Q1, o kwartał przed planem; zamówienia klientów coraz częściej sięgają CY28, a umowy LTA zazwyczaj obowiązują do końca dekady. Cytat CEO Jima Andersona na temat szerokości portfela fotonicznego i skali produkcji.
Lewy pasek boczny ze zdjęciem centrum danych na górze i niebieskim panelem „Kluczowe punkty” z listą punktową poniżej; po prawej stronie niebieski tytuł, nagłówek dotyczący wzrostu, trzy niebieskie słupki i czarny baner z cytatem wzdłuż dolnej krawędzi.
Przychody segmentu Industrial w Q1 bez zmian kw./kw. i r/r, na poziomie około 0,4 mld USD w każdym z kwartałów: Q1'26, Q4'26 i Q1'27 (pro forma). Kluczowe informacje: silne zamówienia na urządzenia kapitałowe do produkcji półprzewodników wspierają oczekiwany powrót do wzrostu w Q2 FY27; wyraźny wzrost zamówień na lasery, optykę precyzyjną i materiały inżynieryjne do procesów front-end; lasery CO2 i optyka z selenku cynku umożliwiają zaawansowane wiercenie płytek drukowanych dla serwerów AI; prototypy chłodzenia Thermadite xPU wysyłane do strategicznych klientów w Q2 FY27, z przewidywanym wzrostem przychodów w H2 CY27; rosnący popyt związany z fuzją jądrową; dostawy laserów i materiałów dla twórców technologii kwantowych. Cytat CEO na temat integracji pionowej — od materiałów i wzrostu kryształów po optykę i lasery.
Ten sam szablon segmentu co na stronie 7, ale w kolorze fioletowym: zdjęcie wafli/lasera nad fioletowym paskiem bocznym z wyróżnieniami, fioletowy nagłówek wzrostu i trzy równe fioletowe słupki, czarny baner z cytatem i przypis pro forma.
Trzy karty informacyjne: 21 września 2026 r. — wprowadzenie PhotonLink, zintegrowanej platformy optycznej dla CPO, NPO i nowej łączności chip-to-chip, z pozyskanymi kluczowymi klientami i umowami długoterminowymi (wzrost przychodów spodziewany od Q4 CY26); 17 września 2026 r. — rozszerzenie portfela Pluggable Optical Line System (POLS) o pełne wzmocnienie w paśmie C w kompaktowej obudowie QSFP, stworzone dla 800G ZR/ZR+, obsługujące do 25,6 Tbps na jednej parze światłowodów (wysyłki masowe); 17 sierpnia 2026 r. — rozpoczęcie dostarczania próbek podłoży z węglika krzemu o wysokiej przewodności cieplnej 300 mm do partnerów z branży półprzewodników AI, co poprawia rozpraszanie ciepła o 25% względem obecnych rozwiązań.
Niebieski nagłówek; morski pas z abstrakcyjnym tłem zawierający trzy białe karty w kolumnach, każda z datą, niebieskim nagłówkiem pisanym wielkimi literami, akapitem tekstu i linkiem „Czytaj więcej”.
Prognoza na Q2 FY27: przychody od 2,55 mld USD do 2,75 mld $; marża brutto non-GAAP 40,0% do 42,0%; koszty operacyjne non-GAAP 430 mln $ do 450 mln $; stawka podatkowa non-GAAP 18% do 20%; EPS non-GAAP 2,28 $ do 2,48 $. Przypis wyjaśnia, że prognozowane wskaźniki non-GAAP nie są uzgadniane z GAAP.
Niebieski nagłówek; wyśrodkowana dwukolumnowa tabela prognoz z grubymi niebieskimi liniami na górze i dole oraz kropkowanymi separatorami; nazwy wskaźników pogrubionymi wielkimi literami po lewej, zakresy po prawej; przypis małym drukiem nad stopką.
Przyspieszenie przychodów: oczekiwany pierwszy kwartał z przychodami 3 mld $ do końca FY27, wzrost przychodów pro forma w FY27 powyżej 60% (ponad dwukrotność tempa wzrostu pro forma z FY26) oraz pierwszy kwartał z przychodami 4 mld $ w FY28. Ekspansja marży brutto: oczekiwany pierwszy kwartał z marżą brutto non-GAAP powyżej 45% przed końcem CY28.
Niebieski nagłówek, dwa niebieskie podtytuły wielkimi literami z listami punktowymi (kwadraty) w górnej połowie, duża pusta przestrzeń poniżej, przypis małym drukiem nad stopką.
Separator sekcji wprowadzający aneks z tabelami uzgadniającymi wyniki GAAP do non-GAAP.
Poziomy pas w kolorze jaskrawoniebieskim na całą szerokość przez środek białego slajdu z dużym białym tytułem pisanym wielkimi literami; standardowa stopka.
Uzgodnienie za pięć kwartałów: marża brutto GAAP 928 mln $ (30 września 2026), 787 mln $ (30 czerwca 2026), 680 mln $ (31 marca 2026), 623 mln $ (31 grudnia 2025) i 579 mln $ (30 września 2025); korekty o wynagrodzenia w formie akcji (6 mln $, 7 mln $, 6 mln $, 6 mln $, 6 mln $) oraz amortyzację nabytych wartości niematerialnych (28 mln $ w każdym kwartale); marża brutto non-GAAP 962 mln $, 823 mln $, 714 mln $, 657 mln $ i 613 mln $. Uwaga: sumy mogą się nie zgadzać ze względu na zaokrąglenia.
Niebieski nagłówek i pojedyncza kompaktowa tabela w górnej jednej trzeciej slajdu z niebieskimi liniami i pięcioma kolumnami kwartalnymi; przypis o zaokrągleniach.
Wydatki na B+R (R&D) wg GAAP: 237 mln $, 216 mln $, 186 mln $, 166 mln $, 155 mln $ zmieniają się w non-GAAP: 227 mln $, 208 mln $, 178 mln $, 159 mln $, 148 mln $ po wyłączeniu wynagrodzeń w formie akcji. Koszty SG&A wg GAAP: 305 mln $, 266 mln $, 268 mln $, 259 mln $, 252 mln $ zmieniają się w non-GAAP: 185 mln $, 169 mln $, 170 mln $, 162 mln $, 156 mln $ po wyłączeniu wynagrodzeń w formie akcji (57 mln $ w ostatnim kwartale), amortyzacji nabytych wartości niematerialnych (~42 mln $), opłat finansowych oraz kosztów integracji i konsolidacji oddziałów (21 mln $ w ostatnim kwartale). Restrukturyzacja (9 mln $ ostatnio), odpisy z tytułu utraty wartości aktywów przeznaczonych do sprzedaży (44 mln $ w kwartale zakończonym w czerwcu 2026) oraz zysk ze sprzedaży przedsiębiorstwa (115 mln $ w kwartale zakończonym we wrześniu 2025, 9 mln $ w marcu 2026) są całkowicie wyłączone z wyników non-GAAP.
Niebieski nagłówek nad gęstą, wieloblokową tabelą: bloki R&D, SG&A, restrukturyzacji, odpisów i zysków ze sprzedaży, każdy zakończony pogrubionym wierszem sumy częściowej non-GAAP z niebieskimi liniami; odliczenia w nawiasach.
Zysk operacyjny GAAP wyniósł odpowiednio 378 mln $, 254 mln $, 201 mln $, 184 mln $ i 259 mln $ (od września 2026 do września 2025). Po uwzględnieniu wynagrodzeń w formie akcji (73 mln $ w ostatnim kwartale), amortyzacji nabytych wartości niematerialnych (70 mln $), restrukturyzacji (9 mln $), integracji i konsolidacji placówek (21 mln $) oraz innych pozycji, zysk operacyjny non-GAAP wyniósł 550 mln $, 446 mln $, 366 mln $, 336 mln $ i 309 mln $. Marża operacyjna non-GAAP wyniosła odpowiednio 23,2%, 21,8%, 20,3%, 19,9% i 19,5%. Wynik GAAP za kwartał zakończony we wrześniu 2025 r. obejmuje zysk ze sprzedaży przedsiębiorstwa w wysokości 115 mln $, który został wyłączony z obliczeń.
Niebieski nagłówek i jedna tabela w górnej połowie: wiersz GAAP, siedem wierszy korekt, pogrubione wiersze zysku operacyjnego non-GAAP i procentowej marży.
Zysk netto przypadający na Coherent Corp. wg GAAP wyniósł 385 mln $, 241 mln $, 191 mln $, 147 mln $ i 226 mln $. Korekty o wynagrodzenia w formie akcji, amortyzację nabytych wartości niematerialnych (70–71 mln $), zyski/straty z różnic kursowych, restrukturyzację, odpisy z tytułu utraty wartości, zysk ze sprzedaży przedsiębiorstwa, koszty integracji, zysk ze sprzedaży inwestycji (38 mln $ w kwartale zakończonym w czerwcu 2026 r.), opłaty finansowe, wpływ udziałów niekontrolujących oraz wpływ podatkowy pozycji non-GAAP (121 mln $ w ostatnim kwartale) dają zysk netto non-GAAP w wysokości 422 mln $, 351 mln $, 276 mln $, 248 mln $ i 221 mln $.
Niebieski nagłówek i jedna długa tabela zajmująca górne dwie trzecie slajdu, jedenaście wierszy korekt między pogrubionymi wierszami GAAP i non-GAAP; przypis dotyczący zaokrągleń.
Liczba akcji i mostek EPS dla pięciu kwartałów: akcje zwykłe GAAP w liczbie 196,2 mln, 195,7 mln, 190,2 mln, 167,5 mln i 156,2 mln plus ekwiwalenty akcji zwykłych oraz, w dwóch kwartałach 2025 r., akcje uprzywilejowane umarzalne serii B (19,8 mln i 29,9 mln), co daje rozwodnioną średnią ważoną liczbę akcji wynoszącą 202,0 mln, 202,2 mln, 196,4 mln, 192,8 mln i 190,7 mln. Podstawowy / rozwodniony EPS wg GAAP: 1,96 $ / 1,90 $, 1,23 $ / 1,19 $, 1,01 $ / 0,97 $, 0,87 $ / 0,76 $, 1,24 $ / 1,19 $. Podstawowy / rozwodniony EPS non-GAAP: 2,15 $ / 2,09 $, 1,79 $ / 1,74 $, 1,45 $ / 1,41 $, 1,47 $ / 1,29 $, 1,20 $ / 1,16 $.
Niebieski nagłówek nad dwuczęściową tabelą: zestawienie liczby akcji dla GAAP i non-GAAP, a następnie wiersze podstawowego i rozwodnionego EPS dla GAAP i non-GAAP; niebieskie linie i przypis o zaokrągleniach.
Slajd zamykający z logo Coherent i adresem strony relacji inwestorskich coherent.com/company/investor-relations.
Wyśrodkowany duży niebieski logotyp Coherent na białym tle z podkreślonym szarym adresem URL poniżej.
Częste pytania dotyczące tego slajdu i podstawowej treści prezentacji.
Rok fiskalny Coherent kończy się około 30 czerwca, zatem pierwszy kwartał fiskalny 2027 (FQ1 2027) to kwartał zakończony 30 września 2026 r. (obejmujący okres od lipca do września 2026 r.). Prezentacja jest datowana na 4 listopada 2026 r. i zawiera również prognozę na drugi kwartał fiskalny 2027, czyli kwartał kończący się w grudniu 2026 r.
Tak. Jest to oficjalna prezentacja, którą spółka Coherent Corp. złożyła w SEC jako załącznik (Exhibit) 99.2 do formularza Form 8-K w dniu 4 listopada 2026 r. W oryginalnym zgłoszeniu slajdy mają formę obrazów, dlatego tekst na poszczególnych stronach został tutaj przepisany. Przypisy pisane drobnym drukiem są małe, ale główne dane liczbowe i tabele uzgodnień są czytelne.
Rekordowe przychody w wysokości 2,37 mld USD (wzrost o 56% rok do roku na bazie pro forma i o 16% kwartał do kwartału); marża brutto non-GAAP na poziomie 40,6% (+184 pb r/r); marża operacyjna non-GAAP wynosząca 23,2% oraz rozwodniony zysk na akcję (EPS) non-GAAP w wysokości 2,09 USD (wzrost o 80% z poziomu 1,16 USD). Rozwodniony EPS według GAAP wyniósł 1,90 USD.
W prognozie na Q2 FY2027 Coherent przewiduje przychody rzędu 2,55–2,75 mld USD, marżę brutto non-GAAP na poziomie 40,0%–42,0%, koszty operacyjne non-GAAP w wysokości 430–450 mln USD, stawkę podatkową non-GAAP rzędu 18%–20% oraz EPS non-GAAP w przedziale 2,28–2,48 USD. W dłuższej perspektywie spółka spodziewa się osiągnięcia pierwszego kwartału z przychodami na poziomie 3 mld USD do końca FY27, pierwszego kwartału z 4 mld USD w FY28 oraz marży brutto non-GAAP powyżej 45% przed końcem roku kalendarzowego 2028.
Slajdy segmentowe (strony 7 i 8) łączą pasek boczny z najważniejszymi informacjami, trójsłupkowy wykres przychodów oraz baner z cytatem CEO. Slajd z KPI w układzie 2x2 (strona 6) prezentuje cztery wskaźniki non-GAAP wraz ze zmianami w punktach bazowych, a tabela prognoz (strona 10) posiada przejrzysty, dwukolumnowy układ zakresów. Każdy z tych elementów można łatwo dostosować do wyników kwartalnych innej firmy.
Tak. Oryginalny plik PDF jest dostępny do pobrania na tej stronie galerii, wraz z obrazami każdego slajdu w wysokiej rozdzielczości. Możesz również odtworzyć ten układ i edytować go w 2Slides na potrzeby własnej prezentacji dla inwestorów lub przeglądu biznesowego.
Przychody z segmentu Datacenter and Communications osiągnęły około 2,0 mld USD, co stanowi wzrost o 79% r/r i 82% całkowitych przychodów. Przychody z rozwiązań Scale-across / DCI przekroczyły 200 mln USD, a wewnętrzne moce produkcyjne laserów InP zostały podwojone o kwartał wcześniej niż planowano. Oczekuje się, że platforma optyczna PhotonLink (co-packaged i near-packaged optics) przekroczy 100 mln USD w kwartale kończącym się w marcu 2027 r. i 250 mln USD na kwartał przed końcem roku kalendarzowego 2027. Nowa umowa dotycząca PhotonLink jest wyceniana na około 20 mld USD w ciągu pięciu lat.
Coherent sprzedał swój dział Aerospace & Defense (transakcja zamknięta 2 września 2025 r.) oraz oddział w Monachium w Niemczech (zamknięta 30 stycznia 2026 r.). Dane dotyczące przychodów i wzrostu pro forma nie uwzględniają przychodów z tych jednostek w żadnym z okresów, dzięki czemu porównania są miarodajne (like-for-like).
Oryginalna wersja prezentacji złożona w urzędzie, datowana na 4 listopada 2026 r.
Strona relacji inwestorskich (IR) spółki wymieniona na ostatnim slajdzie prezentacji, zawierająca komunikaty o wynikach, transmisje internetowe i raporty SEC.
Create Your Own Slides
Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.
Odwołuj się do profesjonalnych projektów, wybierz swój styl i generuj slajdy z idealnym renderowaniem tekstu. Napędzane przez Nano Banana—zacznij tworzyć swoją prezentację teraz.
Twój Agent AI dla slajdów. Oszczędzaj czas, błyszcz szybciej dzięki inteligentnemu tworzeniu prezentacji.
Wszystkie usługi działają© 2026 2slides. Wszelkie prawa zastrzeżone.