
Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · India investoriesitluste näited
Zydus Lifesciences Q2 FY27 tulemuste esitlus (4. november 2026): India ravimifirma tulemused 30. septembril 2026 lõppenud kvartali kohta (juuli–september 2026, aprillist märtsini kestva majandusaasta teine kvartal), esitatud BSE/NSE börsidele. Äritegevuse tulud kasvasid aastaga 29%, ulatudes ₹79 096 miljonini (Rs. mn), EBITDA oli ₹18 945 miljonit marginaaliga 24,0% (langus 6,0% YoY) ning puhaskasum oli ₹9 255 miljonit (langus 26,6% YoY). 15-slaidiline pakett hõlmab India, Põhja-Ameerika ja rahvusvaheliste turgude preparaate, Consumer Wellness segmenti, innovatsiooni ja arendusjärgus toodete ülevaateid, ESG reitinguid ning täielikku konsolideeritud kasumiaruannet.
Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.
Kiirnavigatsioon
Sildid
Jaga slaide
Zydus Lifesciences Q2 FY27 tulemuste esitlus (4. november 2026): India ravimifirma tulemused 30. septembril 2026 lõppenud kvartali kohta (juuli–september 2026, aprillist märtsini kestva majandusaasta teine kvartal), esitatud BSE/NSE börsidele. Äritegevuse tulud kasvasid aastaga 29%, ulatudes ₹79 096 miljonini (Rs. mn), EBITDA oli ₹18 945 miljonit marginaaliga 24,0% (langus 6,0% YoY) ning puhaskasum oli ₹9 255 miljonit (langus 26,6% YoY). 15-slaidiline pakett hõlmab India, Põhja-Ameerika ja rahvusvaheliste turgude preparaate, Consumer Wellness segmenti, innovatsiooni ja arendusjärgus toodete ülevaateid, ESG reitinguid ning täielikku konsolideeritud kasumiaruannet.
Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.
Tiitelslaid pealkirjaga 'Earnings Presentation: Q2 FY27', kuupäevastatud 4. november 2026, koos Zydusi logoga 'Dedicated To Life' ja kolme brändisambaga: Scaling Innovation, Redefining Care, Delivering Value.
Jaotatud paigutus: vasakpoolne kolmandik sisaldab kolme üksteise kohal asetsevat ümarat pildiriba (molekulid, pere beebiga, teadlane mikroskoobi taga) sinakasroheliste ja magentapunaste filtritega; paremal pool on heleroosa ümar pealkirjapaneel ja logo ülal paremal.
Standardne juriidiline teadaanne: esitlus ei ole väärtpaberite müügipakkumine; see sisaldab tulevikku suunatud avaldusi, mis on seotud riskidega (strateegia elluviimine, kasvuplaanid, regulatiivsed muudatused, tehnoloogia, investeerimistulu, rahavoogude prognoosid); see ei ole prospekt Companies Act, 2013 tähenduses ning seda ei ole läbi vaadanud ükski India regulaator ega börs.
Ülaservas gradientvärviga pealkirjariba koos logoga paremal; sisuosa täidavad kolm pikka rööpselgset kaldkirjas loetelupunkti.
Neli KPI-kaarti: äritulud ₹79 096 mln (+29% YoY), teadus- ja arendustegevus (R&D) ₹6 573 mln (8,3% tuludest), EBITDA ₹18 945 mln (marginaal 24,0%, langus 6,0% YoY) ja puhaskasum ₹9 255 mln (langus 26,6% YoY). Rõngasdiagramm jaotab ₹77 544 mln suuruse müügi (+28%): Põhja-Ameerika ravimvormid 43% (+21%), India ravimvormid 24% (+18%), Consumer Wellness 14% (+76%), IM ravimvormid 13% (+33%), MedTech 3% (+47%), API ja muud 3% (+30%); farmaatsia moodustab 83% (+22%). Olulisemad punktid: India bränditoodete 19% YoY kasv, spetsialiseeritud toodete mahu kasv Põhja-Ameerikas, orgaanilised põhivarainvesteeringud (capex) ₹4 655 mln ja netovõlg ₹51 998 mln seisuga 30. september 2026. Regulatiivsed uuendused: USFDA kontrollid Ahmedabad SEZ II ja Moraiya tehastes lõppesid vastavalt ühe ja viie märkusega; transdermaalne toode sai heakskiidu 21. oktoobril 2026 pärast Moraiya kontrolli.
Vasak pool: 2x2 ruudustik sinakasrohelise päisega KPI-kaartidest, mille all on müügi jaotuse rõngasdiagramm koos segmentide siltide ja roheliste kasvunooltega; parem pool: 'Highlights of Q2 FY27' loetelu ja 'Regulatory Updates' kast.
Viie kvartali trendid perioodil Q2 FY26 kuni Q2 FY27. Kogutulud: 61 232 / 68 645 / 75 870 / 80 170 / 79 096 (mln ₹). Brutokasum: 44 327 / 50 282 / 56 107 / 57 772 / 57 552, brutomarginaaliga 72,4% / 73,2% / 74,0% / 72,1% / 72,8%. R&D: 4 820 / 6 074 / 6 982 / 6 424 / 6 573, moodustades 7,9% / 8,8% / 9,2% / 8,0% / 8,3% tuludest. EBITDA: 20 158 / 18 164 / 25 544 / 19 294 / 18 945, marginaaliga 32,9% / 26,5% / 33,7% / 24,1% / 24,0%.
Neli võrdset kvadranti, millest igaühel on sinakasroheline pealkirjariba ja viie tulbaga tulpdiagramm; jooksva kvartali tulp on magenta, eelmised kvartalid sinakasrohelised; marginaalidiagrammidel on tulpade kohal protsendiväärtused.
Viie kvartali trendid (Q2 FY26 kuni Q2 FY27): aruandeperioodi puhaskasum (PAT) 12 609 / 10 484 / 13 185 / 9 604 / 9 255 (mln ₹); orgaanilised põhivarainvesteeringud (capex) 4 911 / 4 637 / 3 577 / 5 875 / 4 655; netovõla ja EBITDA suhe 0,28x / 0,34x / 0,49x / 0,68x / 0,62x; puhas käibekapital (varud, ostjate arved ja tarnijate võlad) 72 513 / 75 938 / 81 987 / 86 143 / 83 052.
Sama nelja kvadrandiga tulpdiagrammide ruudustik nagu eelmisel slaidil, koos joonealuse märkusega, mis defineerib puhta käibekapitali.
India ravimvormide müük kasvas Q2 FY27 kvartalis ₹18 844 miljonini (võrreldes ₹15 926 miljoniga Q2 FY26), tõustes 18,3% YoY ja 3,8% QoQ, moodustades 24% kogutulust. Brändiäri kasvas 19% YoY, edestades India ravimiturgu (IPM), kusjuures sekundaarne müük kasvas 20%, millest umbes kaks kolmandikku tuli mahust ja uutest toodetest. Turuosa kasv kardioloogias, diabeedis, hingamisteede haigustes, dermatoloogias, gastroenteroloogias, infektsioonhaigustes, onkoloogias ja nefroloogias; säilitati liidripositsioon onkoloogias; krooniliste ja subkrooniliste ravimite osakaal on 56,9%, tõustes 4 aasta jooksul 450 baaspunkti võrra. Brändiväärtuse tasemed: 20 põhibrändi üle ₹1 000 mln, 29 vahemikus ₹500–1 000 mln ja 28 vahemikus ₹250–500 mln. Teraapiate jaotus: kardioloogia-diabeet 18%, hingamisteed 13%, infektsioonhaigused 12%, onkoloogia 10%, nefroloogia 9%, gastroenteroloogia 9%, muud 8%, valuvaigistid 7%, günekoloogia 5%, dermatoloogia 5%, VMN 4% (AWACS MAT september 2026).
Vasakul: viie kvartali müügi tulpdiagramm, YoY/QoQ kasvu tähised, tuluosa rõngasdiagramm ja kasvutegurite kast; all vasakul: brändiväärtuse tasemete tabel ja teraapiate rõngasdiagramm; paremas veerus: kvartali olulisemad punktid.
Põhja-Ameerika ravimvormide müük ulatus ₹33 145 miljonini (347 mln US$), kasvades 20,8% YoY ja 7,0% QoQ, moodustades 43% tuludest; eelmised kvartalid olid 313 / 314 / 323 / 327 mln US$. USA geneeriliste ravimite turuosa kasvas tänu mahule ja uutele toodetele: kvartalis toodi turule 5 uut toodet ning oktoobris 2026 esimesed Riociguat geneerilised tabletid. ANDA statistika: Q2 FY27 esitati 4 taotlust ja saadi 12 heakskiitu; H1 FY27 esitati 9 taotlust ja saadi 22 heakskiitu; kumulatiivselt 516 taotlust ja 455 heakskiitu (heakskiidud sisaldavad vastavalt 2, 7 ja 31 esialgset heakskiitu). USA spetsialiseeritud toodete segment näitas tugevat järjestikust kasvu tänu Rolvedonile ja 505(b)(2) portfellile.
Vasakul: müügi tulpdiagramm koos US$ väärtustega tulpade sees, kasvu tähised, 43% osakaalu diagramm ja kasvutegurid; alumine riba: kolm paaris tulpdiagrammi taotluste/heakskiitude kohta; paremal: USA geneeriliste ja spetsialiseeritud toodete esiletõstetud sektsioonid.
IM ravimvormide müük kasvas ₹10 009 miljonini võrreldes ₹7 513 miljoniga aasta varem (vahepealsed kvartalid 7 881 / 8 041 / 9 735), tõustes 33,2% YoY ja 2,8% QoQ, moodustades 13% tuludest. Kasv oli laiapõhjaline nii arenevatel turgudel kui ka Euroopas; arenevatel turgudel järgiti fokuseeritud teraapiapõhist lähenemist ning Euroopas keskenduti portfelli ja turu haarde laiendamisele.
Ülal vasakul müügi tulpdiagramm ja kasvu tähised, keskel osakaalu rõngasdiagramm koos kasvutegurite kastiga, paremal olulisemad punktid; slaidi alumine pool on teadlikult tühi.
Consumer Wellnessi müügitulu oli ₹11 223 mln, kasvades aastavõrdluses 76,1%, kuid langedes kvartalivõrdluses 21,5% (14 292 miljonit FY27 Q1-s), moodustades 14% kogutulust. Kodumaine äri kasvas aastaga 29%; naha- ja juuksehooldus 37% ning toit ja toitumine 25%; organiseeritud kanalid moodustasid FY27 esimesel poolaastal 38% müügist (tavakaubandus 15%, e-kaubandus 23%); rahvusvaheline äri koos CCL-iga kasvas võrreldavatel alustel 12%. Brändide tabel (Nielsen ja IQVIA MAT sept 2026): Glucon-D 60,0% turuosa, 1. koht; Nycil 32,8%, 1. koht; Sugar Free 96,0%, 1. koht; Everyuth näopuhastus 8,4% (4. koht), koorija 50,2% (1. koht), peel-off mask 75,6% (1. koht); Complan 3,9%, 4. koht; Nutralite rasvamääre 1. koht (ettevõtte hinnang); RiteBite toitumis- ja proteiinibatoonid ning proteiiniküpsised ja krõpsud 1. koht (ettevõtte hinnangud).
Ülemine pool peegeldab segmendi malli (tulpdiagramm, kasvu esiletõstud, ringdiagramm, tegurid, tipphetked); alumine riba on brändilogode tabel koos turuosa ja turupositsiooni märgistega, mis on rühmitatud brändiperede kaupa.
NCE uuringud: Saroglitazar Magnesiumi uus III faasi analüüs primaarse biliaarse kolangiidi ravis esitleti ACG 2026 konverentsil; lõpetati globaalne EVIDENCES-X II(b) faasi uuring MASH-i ravis. Biotehnoloogia: luba alustada Indias ühe monoklonaalse antikeha III faasi uuringuid. 505(b)(2) ja eriravimid: USFDA võttis menetlusse partneri Formycon AG arendatud Pembrolizumabi biosimilari FYB206 müügiloa taotluse (BLA), mida kirjeldatakse kui esimest avalikult teatatud Keytruda biosimilari taotlust, mis on USA-s menetlusse võetud. Muu: Sentynl Therapeutics litsentseeris ettevõttelt Mereo BioPharma Alvelestati III faasi arenduseks AATD-ga seotud kopsuhaiguse ravis.
Tekstipõhine slaid magenta värvi jaotise päiste (Innovation Updates, Other Updates) ja tumesiniste alampäistega (NCE Research, Biotech R&D, 505(b)(2) and Specialty) loetelupunktide kohal.
Ettevõtte faktileht: üle 3 miljardi US$ globaalset müügitulu (FY26, kursiga 88,33 ₹/US$), 13,1 miljardit US$ turuväärtus (3. november 2026, kursiga 94,70 ₹/US$), ~57% tuludest brändiärist, suuruselt 3. geneeriliste ravimite ettevõte USA-s retseptide arvu järgi, esikolmikus ~60% USA-s turustatavate tooteperede seas, 7 brändi India 300 parima hulgas, 44 tootmisüksust, 10 R&D keskust, ~30 000 töötajat (sh üle 1500 teadlase) ning kolm esmajuhtu: Bilypsa (Saroglitazar) MASH-i jaoks Indias, Oxemia (Desidustat) suukaudne ravim kroonilise neeruhaiguse aneemia jaoks ja Tishtha, maailma esimene Nivolumabi biosimilar, mis toodi turule Indias.
3x4 ruudustik ümarate kaartidega, millest igaühel on vasakul suur ringikujuline numbrimärk ja paremal lühike kirjeldus; allservas on nummerdatud viited allikatele.
NSE jätkusuutlikkuse reitingud tõusid 65-lt (2024) 70-le (2025) ja seejärel 71/100-le (2026), viies Zydusi kategooriast 'Aspiring' kategooriasse 'Leader' (parima 10% hulgas), olles India farmaatsiasektoris esimese kahe hulgas (tulemused avaldati 15. oktoobril 2026); ESG põhireiting tõusis 66-lt 68-le. CRISIL ESG skoorid tõusid 59-lt 61-le ja seejärel 66/100-le (kategooria 'Strong'), olles India farmaatsiasektoris esinelikus; ESG põhireiting tõusis 64-lt 70-le.
Kaks horisontaalset riba, mis on eraldatud punktiirjoonega; kummalgi on hindaja logo, kolmeastmeline noolekujuline ajajoon skooridega ja paremal loetelupunktid.
Kasumiaruanne miljonites ₹: kogutulu põhitegevusest 79 096 FY27 Q2-s vs 61 232 (+29,2% YoY) ja 80 170 Q1-s (-1,3% QoQ); FY27 esimesel poolaastal (H1) 1 59 266 vs 1 26 969 (+25,4%). Brutopanus 57 552 (marginaal 72,8%). Personalikulud 12 335 (+33,7%), R&D 6 573 (+36,4%), muud tegevuskulud 21 065 (+47,7%), valuutakursside kasum 1 366 vs 4 141. EBITDA 18 945 (-6,0% YoY; marginaal 24,0% vs 32,9%); H1 EBITDA 38 239 (-6,8%). Finantskulu 1 870 (+84,6%), kulum ja amortisatsioon 6 045 (+101,3%), PBT 12 617 (-25,5%), maksukulu 3 340, aruandluslik puhaskasum 9 255 (-26,6% YoY, -3,6% QoQ); H1 puhaskasum 18 859 (-30,9%).
Täislaiuses tabel sinakasrohelise päisereaga, magenta värviga varjutatud jooksva perioodi veerud (Q2 FY27, H1 FY27), paksus kirjas vahesummade read ja joonealune märkus, et personali- ja muud tegevuskulud ei sisalda teadustegevusega seotud kulusid.
Valuutakursi mõju tegevustehingutele üle EBITDA piiri (miljonites ₹, '+' = kahjum, '-' = kasum): sisaldub müüdud toodete kulus (COGS) 93 FY27 Q2-s vs 365 FY26 Q2-s (H1: 85 vs 437); muudes tegevuskuludes -1 366 vs -4 141 (H1: -1 935 vs -4 712); kokku -1 273 vs -3 776 (H1: -1 850 vs -4 275), st oluliselt väiksem valuutakasum kui aasta varem.
Üks kompaktne tabel slaidi ülemise poole keskel, magenta värvi jooksva perioodi veergude ja sinakasrohelise koondreaga; ülejäänud slaid on tühi pind.
Lõpuslaid investorkontaktiga (Arvind Bothra), ettevõtte veebisaidi ja LinkedIni lehega ning registreeritud asukohaga: Zydus Corporate Park, Khoraj (Gandhinagar), Sarkhej-Gandhinagar Highway, Ahmedabad 382 481, Gujarat, India.
Gradiendiga päiseriba, vasakul suur sinakasroheline 'Thank you' ümara kontaktikasti kohal, kus on veebi ja LinkedIni ikoonid; paremal registreeritud asukoha aadress.
Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.
See on Zydus Lifesciencesi 15-slaidiline investoresitlus 30. septembril 2026 lõppenud kvartali kohta. Esitlus on kuupäevastatud 4. novembriga 2026, esitatud BSE/NSE börsidele ning see hõlmab peamisi tulemusnäitajaid (KPI), viie kvartali finantstrende, ärisegmentide ülevaateid, innovatsiooni ja ESG uudiseid ning konsolideeritud kasumiaruannet.
India ettevõtted kasutavad majandusaastat, mis kestab aprillist märtsini. Seega kestab FY27 aprillist 2026 kuni märtsini 2027 ning Q2 FY27 hõlmab perioodi juulist septembrini 2026. H1 FY27 tähistab ajavahemikku aprillist septembrini 2026.
Äritegevuse tulud olid ₹79 096 miljonit (+29% YoY), EBITDA oli ₹18 945 miljonit marginaaliga 24,0% (-6,0% YoY), teadus- ja arendustegevuse (R&D) kulud olid ₹6 573 miljonit (8,3% tuludest) ning aruandeperioodi puhaskasum oli ₹9 255 miljonit (-26,6% YoY). Netovõlg oli 30. septembri 2026 seisuga ₹51 998 miljonit.
Zydus esitab selles paketis andmed miljonites ruupiates (Rs. mn) ja see leht säilitab ettevõtte algsed ühikud. Crore'ideks teisendamiseks jagage arv 10-ga – seega ₹79 096 miljonit on umbes ₹7 910 crore. Kasumiaruande tabelis kasutatakse ka India numbrite rühmitamist, nt 1,59,266.
Suurim segment on Põhja-Ameerika preparaadid, mis moodustavad 43% müügist (₹33 145 miljonit, +20,8% YoY), järgnevad India preparaadid 24%-ga (+18,3%), Consumer Wellness 14%-ga (+76,1%), rahvusvaheliste turgude preparaadid 13%-ga (+33,2%) ning MedTech ja API kumbki 3%-ga.
Jah. Selle ülesehitus — KPI-kaartide kokkuvõte, nelja graafikuga finantstrendide slaidid, korduv segmendileht koos kasvunäitajate ja osakaalu diagrammidega, arendusjärgus toodete ülevaade ja täielik kasumiaruanne — sobib hästi iga mitme segmendiga börsiettevõtte kvartalitulemuste jaoks. Asendage lihtsalt arvud ja bränding enda omadega.
Esitlus esitati India börsidele BSE ja NSE ning see on saadaval ka veebilehe zyduslife.com investorite sektsioonis. Siinne versioon on esitlus ise, millest on eemaldatud börsile saatmise kaaskiri.
Need slaidid on Zydus Lifesciencesi enda avaldatud tulemuste esitlus, mis on siin esitatud viitamiseks ja disaini õppimiseks. Selle lahtiütlus märgib, et tegemist ei ole väärtpaberite pakkumisega ja see sisaldab tulevikku suunatud avaldusi; miski sellel lehel ei ole investeerimisnõustamine.
Create Your Own Slides
Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.
Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.
Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.
Kõik teenused töötavad© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.