
Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · Pooljuhtettevõtete investoriesitluste näited
Winbond Q3 2026 tulemuste esitlus: Taiwani erimälude tootja Winbond Electronicsi (TWSE: 2344) 33-slaidiline 3Q26 investorkonverentsi pakett, mis esitleti 3. novembril 2026 ja esitati inglise keeles Taiwani Market Observation Post Systemis (MOPS) investorkonverentsi (法說會) jaoks. See kajastab rekordtulemusi NT$ (Uus Taiwani dollar) vääringus: konsolideeritud müügitulu 82 331 miljonit NT$ (+37,6% QoQ, +278,2% YoY), 70,6% brutomarginaal, puhaskasum 35 138 miljonit NT$ ja EPS 7,58 NT$. Tulemusi vedas CMS-i (DRAM) tulu 50% ja Flash-mälu tulu 34% kasv kvartalivõrdluses. Lisaks sisaldab see väljavaadet NOR-, SLC NAND- ja DDR4/LPDDR4-mälu piiratud pakkumise kohta kuni 2027. aastani ning serverite NOR Flash-mälu nõudluse prognoosi AI-serverites.
Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.
Kiirnavigatsioon
Sildid
Jaga slaide
Winbond Q3 2026 tulemuste esitlus: Taiwani erimälude tootja Winbond Electronicsi (TWSE: 2344) 33-slaidiline 3Q26 investorkonverentsi pakett, mis esitleti 3. novembril 2026 ja esitati inglise keeles Taiwani Market Observation Post Systemis (MOPS) investorkonverentsi (法說會) jaoks. See kajastab rekordtulemusi NT$ (Uus Taiwani dollar) vääringus: konsolideeritud müügitulu 82 331 miljonit NT$ (+37,6% QoQ, +278,2% YoY), 70,6% brutomarginaal, puhaskasum 35 138 miljonit NT$ ja EPS 7,58 NT$. Tulemusi vedas CMS-i (DRAM) tulu 50% ja Flash-mälu tulu 34% kasv kvartalivõrdluses. Lisaks sisaldab see väljavaadet NOR-, SLC NAND- ja DDR4/LPDDR4-mälu piiratud pakkumise kohta kuni 2027. aastani ning serverite NOR Flash-mälu nõudluse prognoosi AI-serverites.
Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.
Tiitelslaid Winbondi 3Q26 investorkonverentsi kohta, mis toimus 3. novembril 2026; lisatud on Winbondi logo „We Deliver“.
Diagonaalne jaotus: vasakul täislaiuses tehnoloogiafoto (trükkplaat, kood ja isesõitva auto liides), paremal valgel taustal paremale joondatud pealkiri ja kuupäev, all paremal punane logoriba.
Standardne vastutuse välistamise märkus tulevikku suunatud avalduste kohta; märgitakse, et esitluse finantsnäitajad on auditeerimata ja mõeldud ainult teavitamiseks ning esitlus ei ole pakkumine väärtpaberite müügiks ega üleskutse nende ostmiseks.
Punane pealkiri koos noolekujulise markeriga ülal vasakul, Winbondi logo ülal paremal, neli rööpjoondatud loetelupunkti täidavad slaidi.
Neli päevakorra punkti koos esinejatega: 01 Finantstulemused (Hsiang-Yun Fan, EVP), 02 Äriülevaade ja prognoos (James Chen, president), 03 Suurepärased tulemused ja edasivaade (Jason Lin, VP), 04 Küsimused ja vastused.
Vasakpoolsel kolmandikul sinine digitaalse käe kujutis; nummerdatud päevakorra punktid punaste numbrite, mustade pealkirjade ja hallide esinejate nimedega, mis on ühendatud peente juhtjoontega.
Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse esitluse finantstulemuste osa.
Ülal paremal nurga all foto rohelisest kiipidega trükkplaadist, all keskel suur must sektsiooni pealkiri, all vasakul punase kontuuriga rombikujundid.
3Q26 müügitulu 82 331 mln NT$ (+37,6% kvartalivõrdluses, +278,2% aastavõrdluses vs 21 771 mln NT$); brutokasum 58 101 mln NT$, brutomarginaal 70,6% (2Q26 oli 66,2%, 3Q25 oli 46,7%); ärikasum 43 784 mln NT$, ärimarginaal 53,2%; puhaskasum 35 138 mln NT$ (puhasmarginaal 42,7%), emaettevõtte osa puhaskasumis 35 422 mln NT$; EPS 7,58 NT$ (2Q26 oli 5,40 NT$, 3Q25 oli 0,65 NT$), 3Q26 aasta algusest (YTD) EPS 15,32 NT$; EBITDA 51 781 mln NT$; keskmine USD/NTD kurss 31,99.
Viie veeruga finantstabel (3Q26, 2Q26, QoQ, 3Q25, YoY) siniste ja mustade päiselahtrite all; marginaaliread on halli taustaga ja paksus kirjas; EBITDA ja vahetuskurss on raamitud jaluseplokis.
Üheksa kvartali kogumtulpdiagramm müügitulu kohta segmentides CMS (kohandatud mälulahendused, endine DRAM), Flash, Logic IC ja muud. Tulu kasvas 21 312 miljonilt NT$-lt (3Q24) 82 331 miljonile NT$-le (3Q26), kusjuures CMS moodustas 3Q26-s 58% tulust ja Logic IC langes 9%-le; konsolideeritud brutomarginaali joon tõusis 29%-lt 71%-le. Külgmised diagrammid näitavad 3Q26 tulu muutust: kvartalivõrdluses CMS +15 841 mln NT$, Flash +6 743 mln NT$, Logic IC -142 mln NT$; aastavõrdluses CMS +40 974 mln NT$, Flash +19 178 mln NT$, Logic IC +375 mln NT$. Märkus: „Muud“ tähistab AMTC ja METC tarkvarateenuste tulu, mis on alla 3% kogumahust.
Vasakpoolsel kahel kolmandikul suur kogumtulpdiagramm koos punase marginaalijoonega; paremal kaks väikest tulpdiagrammi kvartali- ja aastapõhise muutuse kohta toodete lõikes; all märkused.
Mälulahenduste paneel: mälude müügitulu kasvas 12 941 miljonilt NT$-lt (3Q24) 74 284 miljonile NT$-le (3Q26), kusjuures CMS-i osakaal tõusis 64%-ni ja Flash 36%-ni; mälude brutomarginaal tõusis 21%-lt 74%-le (madalpunkt 10% 1Q25-s). Logic IC paneel: tulu stabiilne vahemikus 6 981 kuni 8 305 mln NT$ kvartalis (7 593 mln NT$ 3Q26-s), brutomarginaal 34–41% (37% 3Q26-s).
Kaks kõrvuti asetsevat raamitud diagrammipaneeli pealkirjadega Memory ja Logic IC, mõlemal tulbad ja marginaalijoon üheksa kvartali kohta.
Mäluäri 3Q26 müügitulu 74 284 mln NT$ (+43,7% kvartalivõrdluses, +425,6% aastavõrdluses); brutokasum 54 872 mln NT$, brutomarginaal 73,9% (2Q26 oli 70,3%, 3Q25 oli 50,8%); ärikulud 10 418 mln NT$; ärikasum 44 454 mln NT$, ärimarginaal 59,8% (2Q26 oli 56,9%, 3Q25 oli 29,7%); tootmisvõimsuse rakendusaste kõigis kolmes kvartalis ligikaudu 100%.
Sama viie veeruga finantstabeli stiil nagu 5. leheküljel, täites ülemise poole; allpool eraldi raamitud tootmisvõimsuse rakendusastme rida ja tühi ruum.
Seisuga 30.09.2026: raha, raha ekvivalendid ja maandamisinstrumendid 84 856 mln NT$ (25% varadest), nõuded ostjate vastu 49 307 mln NT$, varud 29 384 mln NT$, investeeringud 49 839 mln NT$, materiaalne põhivara ja kasutusõiguse esemed 116 431 mln NT$; varad kokku 336 301 mln NT$ (võrdluseks 293 034 mln NT$ seisuga 30.06.2026 ja 182 603 mln NT$ seisuga 30.09.2025); kohustised kokku 110 763 mln NT$; omakapital 225 538 mln NT$; raamatupidamislik väärtus aktsia kohta 46,04 NT$; võla ja omakapitali suhe 0,49 (aasta varem 0,80); lühiajalise maksevõime kordaja 2,50. Märkus: ringluses on 4720 miljonit aktsiat.
Bilansitabel kolme kuupäeva veeruga, millest igaüks näitab summat ja protsenti varadest kokku; koondsummad on varjutatud; suhtarvude read on raamitud; märkus allservas.
3Q26 äritegevuse rahavoog 45 868 mln NT$ (2Q26 oli 23 306 mln NT$, 3Q25 oli 2 836 mln NT$); kulum ja amortisatsioon 7 596 mln NT$; investeerimistegevuse rahavoog -16 518 mln NT$, sh põhivarainvesteeringud (CAPEX) -15 948 mln NT$; finantseerimistegevuse rahavoog -6 483 mln NT$, sh pangalaenu tagasimakse 6 063 mln NT$; raha netomuutus +23 030 mln NT$; lõppjääk 84 856 mln NT$; vaba rahavoog 29 920 mln NT$ (defineeritud kui äritegevuse rahavoog miinus CAPEX).
Kitsas keskele joondatud kolme veeruga tabel, kus sektsioonide vahesummad on halli taustaga, lõppjääk ja vaba rahavoog on eraldatud joontega, definitsioonid on joonealustes märkustes.
Tegevuskulude virnastatud tulpdiagramm jaotatuna R&D-Memory, SG&A-Memory, R&D-Logic IC ja SG&A-Logic IC vahel, kasvades 5974 miljonilt NT$-lt (3Q24) 14 317 miljoni NT$-ni (3Q26); 3Q26 jaotus: R&D-Memory 5914 mln, SG&A-Memory 4954 mln, R&D-Logic IC 2531 mln, SG&A-Logic IC 918 mln NT$. Tegevuskulude suhe tuludesse langes 28%–31% tasemelt 18%-ni 2Q26 ja 3Q26 kvartalites.
Täislaiuses virnastatud tulpdiagramm, mille kohal on punane suhtarvu joon ning all legend ja joonealune märkus.
Nuvotoni (loogika-IC tütarettevõte) 3Q26 müügitulu 7856 mln Taiwani dollarit (-1,1% kvartalivõrdluses, +8,0% aastavõrdluses); brutomarginaal 37,4%; tegevuskulud 3448 mln Taiwani dollarit; ärimarginaal -6,5%; puhaskahjum 559 mln Taiwani dollarit (puhasmarginaal -7,1%); EPS -1,24 Taiwani dollarit (2Q26 -0,58, 3Q25 -1,22).
Viie veeruga kasumiaruande tabel, mis ühtib 5. lehekülje vormistusega; negatiivsed marginaalid on esile toodud varjutatud ridadel.
Nuvoton seisuga 30.09.2026: raha 7586 mln, nõuded 4258 mln, varud 7703 mln (kasv 6869 miljonilt 30.06.2026 seisuga), pikaajalised investeeringud 2841 mln, materiaalne põhivara ja kasutusõiguse esemed 7342 mln Taiwani dollarit; varad kokku 32 162 mln; kohustised kokku 15 852 mln; omakapital 16 310 mln; raamatupidamislik väärtus aktsia kohta 36,05 Taiwani dollarit; võla ja omakapitali suhe 0,97; lühiajalise võlgnevuse kattekordaja 1,76.
Bilansitabel kolme kuupäeva veeru ja protsentuaalsete alamveergudega, varjutatud koondsummade ja raamitud suhtarvude plokiga.
Kolm graafikut: EPS aastate lõikes – 2021 3,41, 2022 3,23, 2023 (-0,29), 2024 0,14, 2025 0,88 ja 3Q26 YTD 15,32 Taiwani dollarit; raamatupidamislik väärtus aktsia kohta alates 20,71 (2021) kuni 46,04 Taiwani dollarini (3Q26); EBITDA 30 085 mln (2021), 27 690 mln, 12 151 mln, 15 005 mln, 18 680 mln (2025) ja 101 552 mln Taiwani dollarit 3Q26 YTD, kusjuures EBITDA marginaal oli aasta algusest 56% võrreldes varasemate aastate 16%–30%-ga.
Juhtpaneeli ruudustik: EPS-i tulpdiagramm üleval vasakul, BVPS-i joondiagramm all vasakul, kõrge EBITDA tulp- ja joondiagramm paremal; igaüks raamitud paneelis koos värvilise sildiga.
Mälusektori CAPEX kassapõhiselt seisuga 3. november 2026: 40,8 mld (2022), 12,7 mld (2023), 15,5 mld (2024), 5,5 mld (2025) ja prognoositavalt 39,5 mld Taiwani dollarit 2026. aastaks, millest pooljuhtplaatide tootmisseadmed (WFE) moodustavad umbes 95%; 3Q26 YTD CAPEX oli 23,4 mld Taiwani dollarit.
Lihtne viie tulbaga diagramm, kus 2026. aasta tulp on jaotatud makstud (täidetud) ja prognoositavaks (viirutatud) osaks, lisaks raamitud kahe punktiga selgitusplokk all.
Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse presidendi poolt esitatava äriülevaate ja prognooside osa.
Sama nurga all oleva trükkplaadi fotoga jaotaja disain nagu leheküljel 4, koos kaherealise sektsiooni pealkirjaga.
CMS-i tulu +50% kvartalivõrdluses ja +620% aastavõrdluses; CMS-i tarnemahud (bitid) langesid veidi alla 10% kvartalivõrdluses, kuid kasvasid veidi üle 5% aastavõrdluses; CMS-i keskmine müügihind (ASP, USD) kasvas kvartalivõrdluses veidi üle 60% ja aastavõrdluses üle 500%. Flashi tulu +34,0% kvartalivõrdluses ja +255% aastavõrdluses; Flashi tarnemahud jäid kvartalivõrdluses samaks ja kasvasid veidi üle 10% aastavõrdluses; Flashi keskmine müügihind kasvas kvartalivõrdluses veidi üle 30% ja aastavõrdluses umbes 200%. Valuutakursi mõju +1,3% kvartalivõrdluses, +7,4% aastavõrdluses.
Ruudustik-tabel kvartali- ja aastavõrdluse veergudega, CMS-i ja Flashi alampäiste ning ridadega tulu, tarnemahtude, keskmise müügihinna ja valuutakursi kohta.
Mälusektori tulu valdkondade kaupa 3Q26: side 31%, arvutid 17%, tarbeelektroonika 26%, auto- ja tööstussektor 26% (2Q26: 29%, 15%, 28%, 28%). Kvartalipõhine kasv: auto- ja tööstussektor +36%, side +55%, tarbeelektroonika +35%, arvutid +66%. Väikestel tulpdiagrammidel puuduvad andmesildid, seega täpseid summasid valdkondade kaupa pole märgitud.
Vasakul kaks ringdiagrammi (3Q26 ülevalpool 2Q26) ja paremal 2x2 ruudustik väikestest 2Q26 vs 3Q26 tulpdiagrammidest, millest igaühel on kasvunäitaja silt.
Flashi tulu kasvas 3Q26 kvartalis 34% kvartalivõrdluses ja üle 200% aastavõrdluses; 24 nm tehnoloogia osakaal tulus jätkas laienemist tänu tehnoloogilisele üleminekule ja tooteportfelli optimeerimisele; suure tihedusega NOR-mälude tulu ja tarned saavutasid rekordtaseme. 3Q26 tehnoloogiline jaotus: 58 nm 52%, 32 nm 17%, 46 nm 16%, 24 nm 7%, 90 nm 5%, 45 nm 3%.
Ülaservas kolm märkeruuduga punkti, all üheksa kvartali virnastatud tulpdiagramm tulujaotuse kohta tehnoloogiliste sõlmede kaupa, viimane kvartal on paksus kirjas.
CMS-i tulu kasvas 3Q26 kvartalis 50% kvartalivõrdluses ja üle 600% aastavõrdluses; 20 nm tehnoloogia jäi peamiseks kasvumootoriks tänu tugevale DDR4/LPDDR4 müügile; 16 nm tootmine hakkas kasvama, olulist tulu oodatakse alates 2027. aastast. 3Q26 tehnoloogiline jaotus: 20 nm 66%, 25 nm 17%, 38 nm ja enam 8%, 25Snm 6%, 16 nm 3%.
Sama vorming mis leheküljel 19: märkeruudud ülal, virnastatud tulpdiagramm tulu kohta tehnoloogiate kaupa üheksa kvartali lõikes all.
Code Storage Flash: suure tihedusega NOR-mälude pakkumine püsib piiratud, positiivne hinnadünaamika jätkub 2027. aastasse; tugev disainiprotsess toetab soodsat SLC NAND-i hinnaprognoosi 2027. aastani; nõudlus AI-serverite, autotööstuse ja AI-rakenduste poolt. Customized Memory Solution: täiendav tõusupotentsiaal 4. kvartali lepingulistes hindades; pakkumine on piiratud ja defitsiiti oodatakse kuni 2027. aastani; nõudlus AI-serverite, Edge AI, autotööstuse ja infrastruktuuri poolt.
Kahetasemeline loend: paksus kirjas mustad pealkirjad punaste märkeruutudega, sinised alampunktid punaste rombimärkidega.
Üldine turg: inflatsioon ja intressimäärade ebakindlus võivad pärssida nõudlust tarbeelektroonika ja traditsioonilise elektroonika järele, samal ajal kui turul vaieldakse CSP CAPEX-i üle; tugev AI-nõudlus toetab mäluvaldkonna vastupidavat kasvutsüklit. Winbond: kasumlikkuse momentum püsis tugev; 2027. aasta fookuses on DDR4 ja LPDDR4; Kaohsiungi (KH) tehase mooduli B ehitus algab 2026. aasta lõpus, puhasruumi planeeritud võimsus on 50 000–60 000 pooljuhtplaati kuus; mooduli B pikaajaliste lepingute (LTA) läbirääkimised käivad; CUBE on graafikus masstootmiseks 2027. aastal; Infineoni NOR Flash ja F-RAM äriüksuste omandamine ootab regulatiivset heakskiitu, tehingu lõpuleviimine on planeeritud 2H27.
Sama kahetasemeline täpploendi hierarhia nagu leheküljel 21, pealkirjadega „Üldine turg“ ja „Winbondi äritegevus“.
Sektsiooni jaotaja koodisalvestuse Flash-mälu strateegia „Excellence & Forward“ jaoks.
Nurga all oleva trükkplaadi fotoga jaotaja, sektsiooni pealkiri all vasakul.
Winbondi Flash-tooteperekondade kaart tiheduse järgi vahemikus 2 Mb kuni 8 Gb: NOR (QSPI NOR 1.2V W25Q-NE; QSPI NOR 1.8V/3V W25Q seeria; Octal NOR W35T-NW), Secure NOR (QSPI Secure NOR W77Q ja Octal Secure NOR W77T-NW koos PQC-ga), NAND (QSPI NAND W25N, Octal NAND W35N-JW, ONFI NAND W29N) ja MCP (W71N, 4+4/8+8).
Horisontaalne vahemiku diagramm: kategooriate sildid hallides lahtrites vasakul, värvilised ribad tiheduse teljel allosas näitavad iga tootepere katvust.
Kolm koodisalvestuse Flash-mälu kasvuturgu: autotööstus (ADAS/IVI/sensorid, keskne arvutus/SDV), IoT (tervishoid, kantavad seadmed, IIoT) ja AI-seadmed (serverid, sh GP ettevõtte serverid, AI-serverid, hüperskaalerid, AI-kiirendid ja HP ühendused, lisaks äärearvutus-AI ja füüsiline AI).
Kolm võrdset kaarti tumesiniste päiseribade ja täpploenditega helehallil taustal.
Kaks AI-nõudluse allikat: AI-serverid (GP ettevõtte serverid, AI-serverid, hüperskaalerid, AI-kiirendid, HP ühendused; kiibid nagu CPU, GPU/ASIC, DPU, BMC/PRoT, FPGA ja liidesekontrollerid) ja AI-seadmed (genereeriv AI, tehisintellekti agendid, seadmesisene AI, personaalne AI, ümbritsev AI, IIoT/füüsiline AI, võrgulahendused; kiibid nagu CPU/GPU/FPGA ja MPU/MCU).
Kaks kõrvuti asetsevat sinakasrohelise päisega kaarti, millest igaühe all on piirjoonega „Silicon“ kast, kus on loetletud koodisalvestuse Flash-mälu vajavad kiibid.
AI-serveri raam sisaldab mitmeid sõltumatuid püsivara ja taastamise domeene (arvutusalus, kommutaatorialus, SmartNIC, toiteriiul, jahutusseade). Kõrge väärtusega NOR-domeenid: BIOS/UEFI (hosti alglaadimine ja taastamine), GPU/xPU (VBIOS ja plaadi püsivara), BMC püsivara, SmartNIC (alglaadimis- ja konfiguratsiooniandmed) ning lüliti (konfiguratsiooni ja võrgu püsivara). Järeldus: iga AI-serveri kohta on vaja mitut erineva QSPI NOR tihedusega NOR Flash seadet. Slaidil viidatud allikas: „QSPI NOR in Server Strategy, 23 Sep 2026“.
Illustreeritud raami diagramm värviliste infrastruktuuri siltidega vasakul ja serverimoodulite pisipiltidega, parempoolsel paneelil on loetletud kõrge väärtusega domeenid ja järeldusmärkus.
AI-serverite nõudlus NOR Flash-mälu järele hõlmab nelja seotud ökosüsteemi: AI-serveriraamid, kiirendid, hüperskaalerid ja SmartNIC/DPU (allikas: Winbondi siseanalüüs).
Vasakul fotokollaaž serveririistvarast, mis on ühendatud helendavate joontega, paremal neli üksteise kohal asetsevat märkeruuduga ümarat silti.
Winbond prognoosib, et serverite NOR Flash-mälu nõudlus ulatub 2027. aastal 240 miljoni ühikuni, kusjuures 2025–2028 CAGR on 33% ja 2027. aasta aastane kasv 48%. Kasvu juhivad serverid, AI-serverid, hüperskaalerid, AI-kiirendid ja SmartNIC-id koos tiheduse migratsiooniga. 2025., 2026. ja 2028. aasta tulpadel puuduvad sildid; telje järgi on need ligikaudu 115 mln, 160 mln ja 275 mln ühikut. Allikas: Winbondi kogutud ja hinnangulised siseandmed.
Nelja tulbaga tulpdiagramm, kus 2027. aasta tulp on oranžiga esile tõstetud, kohal on noolega pealkiri ja paremal ümar tekstikast CAGR-i ja kasvuteguritega.
Hinnanguline serverite NOR Flash-mälu tiheduse jaotus 2027. aastal: 512 Mb 43%, 256 Mb 18%, 1 Gb 17%, 128 Mb 12%, 64 Mb 5%, 2 Gb 5%; tihedused ulatuvad 16 Mb kuni 2 Gb ning 512 Mb ja suuremad moodustavad hinnanguliselt 65% 2027. aasta serverite NOR-nõudlusest. Allikas: Winbondi kogutud ja hinnangulised siseandmed.
Vasakul rõngasdiagramm tiheduse siltidega segmentide sees, paremal kaks ümarat tekstikasti.
Winbondi serverite NOR Flash-mälu tarned petabittides tihedusrühmade kaupa (32 Mb ja alla selle, 64/128/256 Mb, 512 Mb ja üle selle) aastateks 2025, 2026(e) ja 2027(e), kasvumääradega vastavalt 46% (2025), 112% (2026e) ja 67% (2027e). Tulbad ei ole sildistatud; telje järgi on need ligikaudu 20, 43 ja 72 pBit, kusjuures suurim osa on 512 Mb ja suurematel.
Kolm kogumtulpdiagrammi tulpa, millele on lisatud punane kasvumäära joon, vasakul petabittide telg, all legend.
Jaotusslaid küsimuste ja vastuste vooru alustamiseks.
Nurga all oleva trükkplaadi fotoga jaotaja, keskel vasakul suur tekst „Küsimused ja vastused“.
Lõpuslaid tekstiga „Thank you“ ja Winbondi logoga.
Esikaane peegelpilt: vasakul kaldkirjas „Thank you“, paremal diagonaalselt lõigatud tehnoloogiafoto, all vasakul punane logo.
Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.
See on 33-slaidiline pakett, mida Winbond Electronics (TWSE: 2344, 華邦電) kasutas oma 3Q26 investorkonverentsil 3. novembril 2026. See hõlmab konsolideeritud finantstulemusi, mälu- ja Nuvotoni loogikaüksuste äritegevust, turuväljavaadet ning strateegilist osa AI-serverite koodisalvestuse Flash-mälu kohta.
See on ingliskeelne versioon, mille Winbond esitas Taiwani Market Observation Post Systemi (MOPS, 公開資訊觀測站) kaudu oma investorkonverentsi (法說會) jaoks. Winbond esitab MOPS-is ka sama paketi traditsioonilises hiina keeles; arvandmed on samad.
Konsolideeritud müügitulu oli 82 331 miljonit NT$ (Uus Taiwani dollar), kasvades kvartalivõrdluses (QoQ) 37,6% ja aastavõrdluses (YoY) 278,2%. Brutomarginaal ulatus 70,6%-ni, ärimarginaal 53,2%-ni, puhaskasum oli 35 138 miljonit NT$ ja aktsiapõhine kasum (EPS) 7,58 NT$, mis viis 3Q26 aasta alguse seisuga EPS-i 15,32 NT$-ni. Esitluses on märgitud, et arvud on auditeerimata.
Hinnastamine. CMS-i (Customized Memory Solution, Winbondi DRAM-äri) tulu kasvas kvartalivõrdluses 50%, kuigi bittide tarnemaht langes kõrges ühekohalises vahemikus (u 7–9%), sest keskmine müügihind (ASP) tõusis ligikaudu kuuskümmend protsenti. Flash-mälu tulu kasvas kvartalivõrdluses 34%, bittide tarnemaht jäi samaks ja ASP tõusis kolmekümnendate protsentide alguses (u 31–33%).
Ettevõte eeldab, et suure tihedusega NOR-mälu ja CMS-i piiratud pakkumine püsib kuni 2027. aastani, näeb 4. kvartali lepingulistes hindades edasist tõusupotentsiaali, keskendub 2027. aastal DDR4-le ja LPDDR4-le, plaanib 2026. aasta lõpus alustada Kaohsiungi Fab Module B ehitust, sihib CUBE-i masstootmist 2027. aastal ning loodab 2H27 lõpule viia Infineoni NOR Flash- ja F-RAM-äri omandamise, eeldusel et saadakse vajalikud kinnitused.
Iga AI-server sisaldab mitut sõltumatut püsivara domeeni (BIOS/UEFI, GPU VBIOS, BMC, SmartNIC, kommutaator), millest igaüks vajab NOR Flash-mälu. Winbond prognoosib, et serverite NOR-nõudlus ulatub 2027. aastal 240 miljoni ühikuni (2025–2028 CAGR 33%), kusjuures 512 Mb ja suurema tihedusega mälud moodustavad hinnanguliselt 65% 2027. aasta nõudlusest.
Jah. See järgib selget struktuuri, mida paljud pooljuhtide ettevõtted kasutavad: vastutuse välistamine (safe harbor), päevakava koos esinejatega, konsolideeritud kasumiaruanne, bilansi ja rahavoogude tabelid, segmentide graafikud, kvalitatiivne tarnete ja ASP prognoos, väljavaate punktid ning strateegiaosa. Punavalget korporatiivset stiili koos sini-rohekate graafikutega on lihtne kohandada.
Jah. Algne PDF on sellelt lehelt allalaadimiseks saadaval ning iga slaidi on ülalpool koos arvudega kirjeldatud, et saaksite leida vajalikud andmed enne faili avamist.
Algne ingliskeelne esitlus, mille Winbond Electronics (2344) esitas oma 3. novembri 2026 investorkonverentsi jaoks.
Create Your Own Slides
Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.
Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.
Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.
Kõik teenused töötavad© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.