
Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · Austraalia investoriesitluste näited
Telix Pharmaceuticalsi (ASX: TLX, NASDAQ: TLX) kapitaliturgude päev, mis toimus 4. novembril 2026 Melbourne'is Austraalias ja esitati börsiteatena ASX-ile. See 94-leheküljeline investoresitlus käsitleb ettevõtte strateegiat vertikaalselt integreeritud radiofarmatseutika (teranostika) äris, selle kommertstooteid, pooleliolevat ITM-i omandamist, hilises faasis terapeutilist tooteportfelli eesnäärme-, peaaju- ja neeruvähi raviks ning finantsülevaadet. Arvud on esitatud USA dollarites; üks Austraalia dollarites näitaja on FY2026 tuluprognoos 950–970 miljonit USA dollarit, mis võrdub 1,36–1,39 miljardi Austraalia dollariga (A$).
Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.
Kiirnavigatsioon
Sildid
Jaga slaide
Telix Pharmaceuticalsi (ASX: TLX, NASDAQ: TLX) kapitaliturgude päev, mis toimus 4. novembril 2026 Melbourne'is Austraalias ja esitati börsiteatena ASX-ile. See 94-leheküljeline investoresitlus käsitleb ettevõtte strateegiat vertikaalselt integreeritud radiofarmatseutika (teranostika) äris, selle kommertstooteid, pooleliolevat ITM-i omandamist, hilises faasis terapeutilist tooteportfelli eesnäärme-, peaaju- ja neeruvähi raviks ning finantsülevaadet. Arvud on esitatud USA dollarites; üks Austraalia dollarites näitaja on FY2026 tuluprognoos 950–970 miljonit USA dollarit, mis võrdub 1,36–1,39 miljardi Austraalia dollariga (A$).
Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.
Telixi kapitaliturgude päeva tiitelslaid, 4. november 2026, Melbourne, Austraalia, koos noteeringuinfoga ASX: TLX | NASDAQ: TLX.
Vasakul sinine gradientpaneel sündmuse pealkirja, kuupäeva, asukoha ja börsikoodidega; paremal täiskõrguses foto.
Tihe juriidiline lahtiütlus, mis käsitleb riskitegureid, ASX-i ja SEC-i avaldusi (sh vorm 20-F), mitte-IFRS-põhiseid mõõdikuid nagu korrigeeritud EBITDA ning toodete heakskiitmise staatust: Illuccix, Gozellix, Pixclara, Scintimun ja SENSEI on heaks kiidetud, samas kui Zircaix ja Pixlumi on uuringufaasis.
Terve lehekülje pikkune peenes kirjas juriidiline tekst koos pealkirjaga ülal vasakul ja jaluse ribaga.
Tutvustatakse kolme esinevat juhtivtöötajat: dr Christian Behrenbruch (tegevjuht ja grupi CEO), Darren Smith (grupi CFO) ja dr David N. Cade, MD (grupi meditsiinijuht).
Tumesinine taust kolme järjestikuse ringikujulise portreega, mille all on nimed ja ametinimetused.
Tutvustatakse nelja sõltumatut eksperti: prof Munir Ghesani (Icahn School of Medicine at Mount Sinai; United Theranostics), dr Philip Dundee (Royal Melbourne Hospital), prof Louise Emmett (St Vincent's Hospital Sydney) ja prof Andrew Scott (University of Melbourne / La Trobe; Olivia Newton-John Cancer Research Institute). Märkus täpsustab, et tegemist on sõltumatute ekspertidega, kellele tasustamine toimub õiglase turuväärtuse alusel.
Neli ringikujulist portreed reas, nimed ja asutused allpool, lisaks avalikustamismärkus lehe allosas.
Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse dr Christian Behrenbruchi esitletava strateegia ja ülevaate sessiooni.
Vasakul sügavsinine ja indigosinine gradient koos valge Telixi logoga, sektsiooni pealkirja ning esineja nime ja rolliga; paremal suur ringikujuline esineja portree kumera valge kaare taga.
Diversifitseeritud, vertikaalselt integreeritud radiofarmaatsiaettevõte, millel on integreeritud teranostiline lähenemine: "See It. Treat It." Viis sammast hõlmavad täppismeditsiini portfelli, spetsialiseerunud kommertsorganisatsiooni, vertikaalselt integreeritud tootmist ja tarnet, väärtuslikku terapeutiliste ravimite arendusjärku ning uute molekulaarsete üksuste R&D platvormi. KPI-d: 3 FDA heakskiiduga toodet (Illuccix, Gozellix, Pixclara), Illuccix saadaval 22 riigis, 45 tootmis- ja jaotuskohta ning FY2026 tuluprognoos 950–970 miljonit USA dollarit (1,36–1,39 miljardit Austraalia dollarit). Andmed 30. oktoobri 2026 seisuga.
Viis fotoga pealispinnaga sambakaarti reas pealkirja all, koos nelja suure KPI-numbri rea ja eesmärgi kirjeldusega vähi ja haruldaste haigustega inimeste aitamise kohta.
Globaalne nukleaarmeditsiini turg kasvab 11 miljardilt USA dollarilt 2024. aastal 27 miljardini 2030. aastal ja 41 miljardini 2034. aastal, kusjuures terapeutiliste ravimite osa tõuseb umbes 3 miljardilt umbes 27 miljardini. Kümne aasta CAGR on teraapias 26% ja diagnostikas 5%. Arenduses on üle 100 terapeutilise sihtmärgi (41 Lu-177, 34 Ac-225, 25 Pb-212, 16 At-211 kandidaati) ligikaudu 50 radiofarmaatsiaettevõtte lõikes. Allikas: MEDraysIntell 2025, William Blair.
Vasakul tulpdiagramm teraapia vs diagnostika kohta, paremal statistilised väljavõtted ja kandidaatide arvu jaotus.
Kolm kasvumootorit: 1) skaleeritud kommertsäri, 2) terapeutiliste ja täppismeditsiini toodete arendusjärgus portfell ning 3) oma klassi parim tootmine ja tarne.
Nummerdatud loend tumesiniste ringikujuliste ikoonidega vasakul ja PET-uuringute piltide kollaaž paremal.
Illuccix on turule toodud 22 riigis, NDA on Hiina NMPA-s läbivaatamisel ja Jaapani registreerimisuuringu värbamine on lõppenud. Gozellixi kuvatakse tootekogumina. Pixclara (floretürosiin F 18) on esimene FDA heakskiiduga FET-PET kuvamisravim glioomi jaoks, mida toetavad NCCN-i juhised ning EANM/EANO/RANO/SNMMI soovitused.
Kolm võrdset helehallikassinist kaarti, millest igaühel on toote pilt ja märgis "FDA APPROVED".
USA kättesaadav koguturg (TAM) toodete kaupa: Illuccix/Gozellix umbes 670 000 uuringut (~2,7 miljardit dollarit); Pixclara umbes 21 200 uuringut (~106 miljonit dollarit, tõustes üle 300 miljoni dollarini koos baasjoone FET PET-iga); Zircaix neeruvähi jaoks umbes 116 320 uuringut (~600 miljonit dollarit); BiPASS biopsiaeelse eesnäärme uuringu jaoks umbes 821 000 uuringut (~3,3 miljardit dollarit); ITM-11 GEP-NET-ide jaoks umbes 13 800 patsienti (~1,7 miljardit dollarit, sõltub ITM-i tehingu lõpuleviimisest). Telixil on potentsiaal lisada 2027. aastal kolm suure väärtusega kommertstoodet. TAM-i mudel põhineb 4000 dollaril uuringu kohta ja 250 000 dollaril ravi kohta.
Võrdlustabel tumesinise päiseriaga ja ühe reaga toote kohta, koos esiletõstetud bänneriga 2027. aasta turuletoomise potentsiaali kohta ja eelduste märkustega.
Neli hilisstaadiumi teraapiat: TLX591-Tx eesnäärmevähi puhul (~5,6 miljardit dollarit, ~22 460 patsienti, 3. faas, vahepealne futiilsusanalüüs); TLX597-Tx eesnäärmevähi puhul (~4,2 miljardit dollarit, ~16 800 patsienti, 2. faas, OPTIMAL-PSMA tulemused); TLX101-Tx glioblastoomi puhul (~1,2 miljardit dollarit, ~8100 patsienti, 3. faas, värbamise edenemine); TLX250-Tx neeruvähi puhul (~1,1 miljardit dollarit, ~4700 patsienti, 2./3. faas, värbamise edenemine). Neid esitletakse kui transformatiivseid terapeutilisi võimalusi ja kõrgema marginaaliga toodete turuletoomist.
Neljarealine tabel varade kaupa koos näidustuse, turuväärtuse, patsientide arvu, faasi ja järgmise verstaposti veergudega.
Vertikaalse integreerimise kuus eelist: tarnekindlus, kiirus, ökonoomsus (müüdud toodete ja teenuste kulu eelis), skaleeritavus, riskide maandamine ja kiirem innovatsioon. Bänneril on kirjas: "Turvalisest tarnest õigeaegse ja usaldusväärse patsiendi juurdepääsuni".
Kaheksast helehallist-sinisest ikoonikaardist koosnev ruudustik (2x3), mille all on täislaiuses bänner.
Väärtusahel alates radioisotoopide tarnimisest kuni sihtmolekulide, külmkomplektide, radiomärgistatud ravimite, üksikdooside kvaliteedikontrolli ja viimase miili tarneni. Iga etapi all on Telixi võimekused: ARTMS (isotoopide tootmine), IsoTherapeutics (biokonjugatsioon), Telix Manufacturing Solutionsi üksused (Seneffe Belgias GMP, Yokohama kliiniline, Sacramento kliiniline ja protsessiarendus, North Melbourne'i labor ja dosimeetria), RLS Radiopharmacies (väljastamine ja jaotamine) ning ITM isotoopide tootmiseks.
Horisontaalne noolekujuline voog ülaosas, mille all on igale etapile vastav võimekuste rida.
Kolm tulpa: ARTMS QIS tehnoloogia 68Ga ja 89Zr tootmiseks (Zircaixi turuletoomiseks); ITM kui globaalne liider Lu-177 osas, millel on võimekus toota TLX591, TLX597, TLX250 ja ITM-11; ning järgmise põlvkonna alfakiirgurid, sealhulgas Telixi 212Pb generaator, IBA/Framatome (Ekalia) partnerlus 211At jaoks ning 225Ac ITM x Actineer ühisettevõtte ja EZAG-i kaudu.
Kolm võrdset tulpa, millest igaühel on päis, ikoon ja loetelu.
Maailmakaart, mis näitab Telix Manufacturing Solutionsi üksusi Seneffes, Yokohamas ja Melbourne'is ning strateegilisi partnereid ARTMS, Optimal Tracers, IsoTherapeutics, RLS, R2Pharma ja Hiina partnerit.
Täislaiuses maailmakaart koos asukohamarkerite ja partnerite väljatoodud tekstidega.
Telixi ja ITM-i koostöö on jaotatud viieks sambaks: väärtuse loomine tänu liidripositsioonile terapeutiliste radioisotoopide vallas, kiirendatud terapeutiline kommertstaristu, uued toote- ja elutsükli võimalused, äriline sügavus ning tõhustatud arendustegevus.
Ruudustik Telixi ja ITM-i panusega viie samba lõikes, märgistatud linnukestega.
177Lu turg kasvab 0,5 miljardilt USA dollarilt (2025) 2,1 miljardi dollarini (2035), CAGR 23%; 225Ac kasvab 0,1 miljardilt 1,4 miljardi dollarini, CAGR 45%. Radioisotoopide turud kasvavad kuni 2035. aastani umbes 30% aastas. Arendusjärgus olevad varad: 41 Lu-177 (lisaks kaks kommertsteraapiat) ja 34 Ac-225.
Kaks kõrvuti asetsevat tulpdiagrammi koos CAGR-näitajatega, lisaks tumesinine molekulipaneel varade arvuga.
Paneel „Miks investeerida nüüd?“ (kindel tarne, talentide kaasamine, eelistatud partner) asub suure farmaatsia, spetsialiseerunud radiofarma ja Telix + ITM-i võimekuste võrdluse kõrval. Telix + ITM täidab kõik read: Lu, Ac, Tb ja I teraapiad; peptiidide, antikehade ja väikeste molekulide meetodid; kommertsdiagnostika ning Lu ja Ac isotoopide tarnimine.
Tekstipaneel vasakul ja kolme tulbaga võimekuste võrdlustabel koos linnukestega paremal.
Ühendatud jalajälje kaart: 3 tootmisüksust ja 2 tsüklotroni Belgias, ITM-i peakontor ja 2 üksust Saksamaal, TMS Sacramento, TMS Yokohama tsüklotron, USA peakontorid, globaalne peakontor ja TMS North Melbourne, RLS-i võrgustik, mis katab üle 85% USA turust, planeeritud tsüklotronid RLS-i asukohtades ja ühisettevõtetes.
Maailmakaart koos Telixi ja ITM-i asukohtade siltidega.
Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse dr David N. Cade'i ettekande arendusfaasis toodete kohta.
Sügavsinine gradient vasakul koos valge Telixi logo, sektsiooni pealkirja ja esineja andmetega; ümar esineja portree paremal valge kaare taga.
Arendusfaaside tabel näidustuste kaupa. Uroloogiline onkoloogia: TLX591-Tx (mAb/177Lu/PSMA, 3. faas), TLX250-Tx (mAb/177Lu/CAIX, 3. faas), TLX597-Tx (väike molekul/177Lu/PSMA, 2. faas), TLX592-Tx (225Ac PSMA), TLX090-Tx (153Sm, luumetastaasid), TLX252-Tx (225Ac CAIX). Neuroloogiline onkoloogia: TLX101-Tx (131I LAT1, 3. faas), TLX102-Tx (211At LAT1). Muud kasvajad: TLX66-Tx (90Y CD66), TLX400-Tx (FAP), TLX300-Tx (PDGFRa). Varadega kaasneb paaristatud kontrastainete tulp.
Arendusfaaside ruudustik rühmitatuna näidustuste kaupa, koos edenemisribade ja paaristatud kontrastainete tulbaga paremal.
Regeneroni tehing: alfateraapiate kaasarendamine ja ühine turustamine, 4 esialgset programmi pluss optsioon veel neljale, kuni 2,1 miljardit USA dollarit vaheetapi maksetena pluss litsentsitasud. ITM: täiendav terapeutiline frantsiis koos ITM-11 3. faasi laiendamisega, näidustuste laiendamine G2/G3 GEP-NET-idele ning kopsu/tüümuse NET-idele, ning maailma suurim 177Lu tarne.
Kaks kõrvuti asetsevat kaarti, üks Regeneroni ja teine ITM-i jaoks, koos peamiste tingimuste loeteluga.
Sektsiooni jaotaja dr Munir Ghesani ettekandele 68Ga PSMA-11 kasutamisest kliinilises praktikas.
Sinise gradiendiga vasakpaneel valge logo, sektsiooni pealkirja ja esinejaga; ümar portree paremal valge kaare taga.
proPSMA uuringus (n=295) näitas 68Ga PSMA-11 PET/KT võrreldes KT ja luuskaneeringuga täpsust 92% vs 65%, tundlikkust 85% vs 38%, spetsiifilisust 98% vs 91%, raviplaani muutust 28% vs 15%, ebaselgeid tulemusi 7% vs 23% ja kiirgusdoosi 8,4 vs 19,2 mSv. Illuccix China BCR uuring (n=140) teatas patsiendi tasandi PPV-st 94,8% (95% CI 85,9–98,2%) ja PPV-st 90–100% erinevates PSA vahemikes. Eeliste hulka kuuluvad ravijuhiste toetus, samal päeval kuvamine ja paindlik doseerimine.
Vasakul uuringunäitajate võrdlustabel, paremal Hiina uuringu paneel ja peamiste eeliste esiletõsted.
Ga-68 metaboliseerub maksa kaudu ja sellel puudub afiinsus luukoega, samas kui F-18-l on loomulik luuafiinsus, mis võib põhjustada valepositiivseid leide luudes. Slaid sisaldab tsitaati SNMMI juhistest ja prof Ghesani tsitaati.
Kaheveeruline võrdlus Ga-68 ja F-18 käitumise kohta, mille all on tsitaadikastid.
F-18 PSMA PET-uuring näitas aktiivsel jälgimisel oleval patsiendil (PSA 3,4) eesmist roidekollet. Kuus kuud hiljem tehtud 68Ga PSMA-11 PET-uuring roidekollet ei näidanud, kinnitades, et tegemist oli healoomulise leiuga.
KT, PET ja liitkujutiste (fused) ruudustik kahe uuringu kohta koos lühikeste selgitustega.
68-aastane patsient Gleasoni skooriga 9 (4+5) ja PSA-ga 112 suunati 177Lu-PSMA (Pluvicto) ravile. 68Ga PSMA-11 uuringul olid nähtavad mitmed kolded, mis 18F-PSMA uuringul puudusid.
Kõrvuti asetsevad maksimaalse intensiivsuse projektsiooni (MIP) kujutised koos kliinilise ajaloo paneeliga.
Märgistatud kujutise jäädvustamise aken on 50–100 minutit. 68-minutilise poolväärtusaja juures säilib 150 minuti möödudes umbes veerand aktiivsusest. Ebamääraste leidude korral on lubatud uuringut teostada ka pärast 120 minuti möödumist (EANM/SNMMI juhis 2.0).
Kolm suurte numbritega veergu, millest igaühe all on lühike selgitav tekst.
Prospektiivne pilootuuring, milles võrreldi varajast piltdiagnostikat (u 60 min) hilisega (150 min) kolmel eesnäärmevähiga patsiendil, saades 13 paaristatud kollet.
Lihtne uuringudisaini diagramm kahe ajapunkti kasti ja kohordi kokkuvõttega.
Paaris aksiaalsed PET-kujutised näitavad 150 minuti peal suuremat kolde ja tausta kontrastsust kui 60 minuti peal.
Kaks paaris aksiaalset kujutise paneeli, mis on märgistatud omandamisajaga.
Paratrahheaalsete lümfisõlmede võrdlus varajase ja hilise piltdiagnostika ning KT-korrelaadi vahel.
Kolme kujutisega rida, mis näitab varajast, hilist ja KT-vaadet.
10-l koldel 13-st oli hiline SUVpeak kõrgem, mediaanne paaris-muutus oli +8% (vahemikus -10,7% kuni +25,3%). Keskmine SUVpeak oli varajases faasis 5,60 versus 6,24 hilises faasis.
Kolletepõhine tulpdiagramm (L1–L13) koos kõrvalasuvate koondandmetega.
Vastandatakse levinud eeldust peamise hüpoteesiga, et varajane piltdiagnostika annab parema selguse, kuna loendustihedus on määravam.
Kaks tekstikaarti kõrvuti: üks eelduse ja teine hüpoteesi jaoks.
Retrospektiivne paarisuuring 20 SSTR-positiivse NET-patsiendiga, keda hindasid 3 sertifitseeritud lugejat, võrreldes varajast piltdiagnostikat (u 1 h) hilisega (u 24 h), kasutades pimendatud kahe alternatiiviga sundvaliku meetodit.
Uuringudisaini vooskeem ümarate tumesiniste kastide ja nooltega.
24-tunnine hiline piltdiagnostika näitab vähenenud kujutise ühtlust võrreldes 1-tunnise uuringuga, esitatud MIP- ja aksiaalvaadetena.
MIP- ja aksiaalkujutiste paarid märgistustega 1h ja 24h.
1 tunni möödudes selgelt eristatav maksakolle ei olnud 24 tunni pärast enam nähtav, esitatud koos KT-korrelaadiga.
Kujutiste paneelid 1h, 24h ja KT kohta koos kolletele suunatud nooltega.
Retroperitoneaalne lümfisõlm, mis 1 tunni möödudes puudus, muutus 24 tunni pärast selgelt nähtavaks.
Paaris-kujutiste paneelid 1h ja 24h kohta koos kolletele suunatud nooltega.
Ainult varajane piltdiagnostika tuvastas 104 kollet, ainult hiline 82 ja kombineeritud uuring 115, mis on 11 võrra rohkem kui varajane uuring.
Kolm suurte numbritega veergu, mille all on selgitavad sildid.
USA PSMA-PET uuringute arv (tuhandetes) piki haiguse kulgu: esmane staadiumi määramine 151, biokeemiline retsidiiv (BCR) 460, vastus ravile nmAPMR 143, jälgimine mAPMR 71, RLT valik 58 ja vastuse jälgimine RLT-le 52. Praegune TAM on umbes 670 000 uuringut aastas, võrreldes umbes 1 miljoni biopsiaga.
Uuringute mahtude kõver piki haiguse progresseerumise etappe koos TAM-i esiletõstuga.
Piltdiagnostika toomine biopsia-eelsesse etappi lisab umbes 821 000 uuringut aastas (võrreldes 1M+ biopsiaga), mis võib PSMA turgu kahekordistada.
Haiguse progresseerumise kõver, mis on laiendatud biopsia-eelsesse etappi koos esiletõstetud uue mahu segmendiga.
Eesnäärmevähi diagnoosimise sessiooni jaotaja, esinejaks uroloog-kirurg dr Philip Dundee.
Sinise gradiendiga vasakpoolne paneel logo, pealkirja ja esineja andmetega; paremal ümmargune portree valge kaare taga.
Šabloonbiopsia käigus võetakse narkoosi all 15–20 proovi, millega kaasnevad proovivõtu piirangud, infektsiooni- ja veritsusriskid ning taastumine, mis kestab päevi kuni nädalaid.
Vasakul on loetelu piirangutest, paremal transperineaalse biopsia illustratsioon.
MRT on mittespetsiifiline. USA-s tehakse aastas umbes 800 000 biopsiat, millest kuni 75% on negatiivsed; kuni 25% meestest keeldub biopsiast. Biopsia valenegatiivsete tulemuste määr võib ulatuda 50%-ni.
Vasakul on esile tõstetud põhistatistika, paremal eesnäärme biopsia kaardi diagramm.
PRIMARY (n=291): Ga-PSMA-PET pluss mpMRT versus ainult mpMRT andis tundlikkuseks 97% vs 83%, spetsiifilisuseks 40% vs 53% ja NPV-ks 91% vs 72%; PRIMARY skoor saavutas tundlikkuse 94% ja spetsiifilisuse 68% ning P-skoor vastavalt 94% ja 66%. PRIMARY2 (n=660): biopsiate vähenemine 49%, kusjuures csPCa tuvastati 12% vs 16% juhtudest.
Kahe paneeliga tulemuste paigutus: vasakul PRIMARY ja paremal PRIMARY2 koos võrdlustabelite ja esiletõstetud väärtustega.
68Ga-PSMA-11 pluss mpMRT (PI-RADS 1-4), millele järgneb šabloonbiopsia ja 6-kuuline jälgimine. n=350, peamised tulemusnäitajad on tundlikkus ja spetsiifilisus; globaalne mitmekeskuseline avatud ühe rühmaga uuringu ülesehitus. Patsientide kaasamine on lõppenud. NCT07052214.
Uuringu ülesehituse vooskeem ümarate tumesiniste kastide ja nooltega, lisaks disaini kokkuvõtte paneel.
PSMA-PET pluss mpMRT riski stratifitseerimine: kõrge risk (PI-RADS 5) suunatakse piltdiagnostika kontrolli all tehtavale biopsiale; PI-RADS 1-4 koos positiivse PET-iga viib „One and Done“ täppisbiopsiani; PI-RADS 1-2 koos negatiivse PET-iga viib „None and Done“ lahenduseni ilma biopsiata. Eesmärk on vähendada 12–40 biopsiat 1–2-le.
Otsustuspuu vooskeem, mis hargneb PI-RADS skoori ja PET-tulemuse alusel.
Võrdleb praegust lähenemisviisi (3 MRT uuringut) tuleviku lähenemisviisiga (1 PSMA PET uuring). 72-aastasel patsiendil, kelle PI-RADS oli alla 3, ilmnes PSMA PET-is fokaalne kogunemine paremas eesmises tipus (BIOPSTAGE uuring).
Vasakul praeguse ja tuleviku võrdlus, paremal haigusjuhtumi pildipaneel.
Sektsiooni jaotaja ajuvähi ülevaate jaoks, mille esitab prof Andrew Scott.
Sinise gradiendiga vasakpoolne paneel logo, pealkirja ja esinejaga; paremal ümmargune portree valge kaare taustal.
Pixclara on esimene FDA heakskiiduga piltdiagnostika aine glioomide jaoks USA-s. Euroopa Pixlumi müügiloa taotlus (MAA) on vastu võetud. NCCN ja rahvusvahelised juhised toetavad kasutamist ning plaanis on laienemine ajumetastaaside valdkonda. See eristab haiguse progressiooni ravimõjudest ja omab harvikravimi staatust.
Vasakul põhipunktide loetelu, paremal aju PET-uuringu pildipaneel.
Shoreline Research (jaanuar 2026): umbes 70% arstidest on valmis Pixclarat pärast heakskiitmist välja kirjutama, umbes 80% suunajatest toetub NCCN-ile, enam kui 90%-l on asutusesisene PET-skanneri võimekus ning suunajad väärtustavad diferentsiaalset kogunemist ja pildikvaliteeti.
Neljaosaline ruudustik, kus igas ruudus on üks suur statistiline näitaja ja selgitus.
LAT1/LAT2 aminohapete transporterid on glioomides tugevalt ekspresseeritud. Pixclara sihib LAT1/LAT2, samas kui TLX101-Tx (131I) ja TLX102-Tx (211At) sihivad LAT1, pakkudes potentsiaalset oma klassi esimest teranostilist paari neuroonkoloogias.
Rakumembraani mehhanismi diagramm koos transporterite tähiste ja kokkuvõtva esiletõstuga.
MRT ja 18F-FET PET on kuvatud kõrvuti, näidates FET TBRmax väärtust 3,2 resektsiooniõõne lähedal, koos kontrastainega MRT piirangutega.
Kõrvuti asetsevad MRT ja FET PET pildid koos piirangute loeteluga.
TLX101-Px pluss MRT näitas tundlikkust 93% ja spetsiifilisust 94%, võrreldes ainult MRT-ga, mille tundlikkus oli 96% ja spetsiifilisus 53% (Pauleit et al. 2005).
Vasakul ROC-kõver ja võrdlusarvud, paremal histoloogilised pildid.
35-aastasel difuusse astrotsütoomiga patsiendil oli 18F-FET TBRmax 3,9; biopsia kinnitas progressiooni anaplastseks oligoastrotsütoomiks (WHO III aste).
MRT ja FET pildipaneelid koos aja-aktiivsuse kõvera ja juhtumi kokkuvõttega.
Glioomi FDA heakskiitude ajajoon 1970–2030 (kiiritusravi, lomustiin, karmustiin, Gliadel, TMZ, bevatsisumaab, kasvaja raviväljad, vorasideniib ja Pixclara) koos piltdiagnostika ja biomarkerite verstapostidega.
Horisontaalne ajajoon, kus heakskiidud on ülalpool joont ning piltdiagnostika ja biomarkerite verstapostid allpool.
USA-s on aastas umbes 25 000 aju ja kesknärvisüsteemi haigusjuhtu ning umbes 18 000 surmajuhtumit. GBM moodustab umbes 50% pahaloomulistest KNS-i kasvajatest (umbes 15 000+ patsienti aastas). Keskmine üldine elulemus (OS) on 12–15 kuud diagnoosimisest ja 3–9 kuud retsidiivist.
Vasakul statistika esiletõstud, paremal haigestumuse ja elulemuse joondiagrammid.
Ravitud on umbes 60 patsienti, sealhulgas lapsed; ravim oli hästi talutav ja uuringus IPAX-2 ei esinenud annust piiravat toksilisust (DLT). Mediaanne üldelulemus (OS) oli esmasest diagnoosist alates 23 kuud (IPAX-1) ja 32,2 kuud (IPAX-Linz) ning ravi algusest või haiguse progresseerumisest 13 kuud ja 11,9 kuud. IPAX BrIGHT 3. faasi uuring ja IPAX-2 jätkuvad.
Tulemuste tabel, mis võrdleb uuringuid koos elulemuse esiletõstmiste ja staatuse paneeliga.
1. osa on annuse optimeerimine (4 GBq pluss lomustiin 90 mg/m2 3 tsükli jooksul, n=3, seejärel n=12). 2. osas randomiseeritakse patsiendid suhtega 1:1 rühmadesse: TLX101-Tx pluss lomustiin versus lomustiin. Tulemusnäitajad on maksimaalne talutav annus (MTD, 1. osa) ja üldelulemus (OS, 2. osa) retsidiveeruva glioblastoomi (GBM) korral. Uuring on avatud Austrias, Austraalias, Belgias ja Hollandis; load on olemas Taanis, Prantsusmaal, Saksamaal, Hispaanias ja Singapuris; USA-s on esitatud IND-taotlus. NCT07100730.
Kaheosaline uuringudisaini vooskeem ümarate tumesiniste kastidega, lisaks riikide staatuse loend.
Utrechti ülikooli haigla (UMC Utrecht) eriloaga kasutamise programmis (12 patsienti) näitas MRI RANO tulemusi: SD 3/12, PR 0/12 ja PD 9/12; PET RANO näitas: SD 3/7, PR 1/7 ja PD 3/7. Esines üks 3. astme ajuödeem, mida ei peetud ravimiga seotuks; 4. astme kõrvaltoimeid ei esinenud. Eriloaga kasutamise programmide raames on ravitud üle 26 patsiendi Austrias, Austraalias, Saksamaal, Hollandis, Uus-Meremaal ja USA-s.
RANO vastusemäärade tulemuste tabel koos ohutuse esiletõstmistega.
Annuse eskaleerimine (3, 4 ja 5 GBq 2 tsükli jooksul) koos standardraviga 12 patsiendil. Saavutati maksimaalne talutav annus (MTD) 5 GBq x2 ilma annust piirava toksilisuseta (DLT); värbamine on lõppenud, mis toetab 2. faasi liikumist. NCT05450744.
Annuse eskaleerimise skeem ümarate tumesiniste kastide ja tulemuste kokkuvõtte paneeliga.
Sektsiooni jaotaja neeruvähi sessiooni jaoks, mida esitleb dr David N. Cade.
Sinise gradiendiga vasakpoolne paneel logo, pealkirja ja esinejaga; paremal ümmargune portree valge kaare taga.
Neeruvähk on maailmas esinemissageduselt 14. vähivorm, mille määrad on kõrgeimad Põhja-Ameerikas ja Euroopas ning mis on meestel kaks korda sagedasem. Umbes 90% juhtudest on neerurakuline kartsinoom (RCC), millest omakorda umbes 85% on mittenäärmeline neerurakuline kartsinoom (ccRCC). Esitatud on vanuse järgi standarditud haigestumus ja suremus piirkondade kaupa.
Põhifaktid vasakul ning piirkondliku haigestumuse ja suremuse tulpdiagramm paremal.
CAIX on transmembraanne glükoproteiin, mille kutsub esile hüpoksia ja VHL-mutatsioon. See ekspresseerub enam kui 95% ccRCC juhtudest ja selle esinemine terves neerukoes on tühine.
CAIX indutseerimise mehhanismi skeem paremal ja põhifaktid vasakul.
Girentuximab on CAIX-spetsiifiline kimeerne IgG1 antikeha, mille ohutusandmed on kogutud umbes 500 patsiendilt. 89Zr (poolväärtusaeg 3,3 päeva) on TLX250-Px kuvamiskomponent ja 177Lu (poolväärtusaeg 6,7 päeva) on TLX250-Tx ravikomponent.
Antikeha skeem keskel, kuvamis- ja ravikomponendi kaardid kummalgi küljel.
ZIRCON (Lancet Oncology 2024, n=284) näitas tundlikkust 86% ja spetsiifilisust 87%. Kuni 4 cm suuruste kollete puhul (n=145) oli tundlikkus 85% ja spetsiifilisus 90%; kuni 2 cm suuruste kollete puhul (n=20) vastavalt 97% ja 97%. Hindajatevaheline Fleissi kappa oli 91% ja hindajasisene 100%, koos soodsa ohutusprofiiliga.
Tulemuslikkuse tabel kolde suuruse järgi koos hindajate kooskõla näitajatega.
LUTEON (3. faas, Austraalia) ja LUTEON-ATLAS (2a. faas, USA/EL) värbavad arenenud ccRCC-ga patsiente pärast 2–3 eelnevat raviliini, kes on PET-uuringu põhjal CAIX-positiivsed. Ohutuse eelperioodile järgneb 1. osa annuse optimeerimine (režiimid 1887 MBq vs 1258 MBq, 20 patsienti rühmas) ja 2. osa 3. faasi uuring, kus võrreldakse 177Lu-TLX250 uurija valitud raviga suhtega 1:1. NCT07197580.
Mitmeetapiline uuringudisaini vooskeem ümarate tumesiniste kastide ja nooltega.
Sektsiooni jaotaja TLX591-Tx sessiooni jaoks, mida esitleb dr David N. Cade.
Sinise gradiendiga vasakpoolne paneel logo, pealkirja ja esinejaga; paremal ümmargune portree valge kaare taga.
Võrdleb androgeeni raja modulaatorite (APM) suhtes tundlikku ja resistentset eesnäärmevähki: prognoos vastavalt 4–5+ aastat versus umbes 2–3 aastat, koos erinevustega bioloogias ja kliinilistes tagajärgedes.
Kaheveeruline võrdlustabel tumesinise päisega; read prognoosi, bioloogia ja kliiniliste tagajärgede kohta.
TLX597-Tx (uue põlvkonna väike molekul): neerude kaudu väljutamine, kolmandik PSMA-617 neerudoosist ja viiendik süljenäärmete kiirgusdoosist, 3–7 annust 230 mCi, mAPMN/S jaoks. TLX591-Tx (oma klassi esimene rADC): maksa kaudu väljutamine, rPFS 8,8 kuud uuringus ProstACT SELECT, 2 annust 76 mCi, mAPMR jaoks.
Kaheveeruline võrdlustabel, mis võrdleb TLX597-Tx ja TLX591-Tx omadusi.
Patsiendisõbralik 2-annuseline 2-nädalane režiim, millel on madal süljenäärmete ja neerude kiirguskoormus, internaliseerumine ja pikaajaline peetus ning madalam manustatav aktiivsus 76 mCi.
Eeliste loend vasakul ja toimemehhanismi illustratsioon paremal.
1. osa (ohutus ja dosimeetria, n=30: 76 mCi x2 pluss abirateroon, ensalutamiid või dotsetakseel, igas n=10) on lõpetatud; FDA-ga on saavutatud kokkulepe USA-s 2. osaga jätkamiseks. 2. osas randomiseeritakse 2:1 (n u 490) TLX591-Tx pluss SoC versus SoC, kusjuures esmane tulemusnäitaja on rPFS BICR-i järgi mAPMR-patsientidel, kelle haigus progresseerub pärast esimest ARPI-d. Värbamine toimub globaalselt, Jaapanis on 1. osa heaks kiidetud. NCT06520345.
Kaheosaline uuringu ülesehituse vooskeem ümarate tumesiniste kastide ja nooltega.
83-aastane luumetastaasidega patsient. SPECT biodistributsioon 15 päeva jooksul näitab kogunemist esmalt veresoontes ja maksas, seejärel metastaasides. Stabiilne haigus 341. päeval (andmete väljavõtte hetkel).
Halltoonides SPECT-kujutiste seeria eri ajahetkedel koos haigusjuhu kokkuvõtte paneeliga.
64-aastasel lümfisõlmede metastaasidega patsiendil püsis haigus stabiilsena 339 päeva.
Halltoonides skaneeringud koos haigusjuhu kokkuvõtte paneeliga.
62-aastasel patsiendil, kes oli varem saanud darolutamiidi ja dotsetakseeli, oli haigus stabiilne ja ta jätkas uuringus 337. päeval.
Halltoonides skaneeringud koos haigusjuhu kokkuvõtte paneeliga.
Sektsiooni jaotaja TLX597-Tx sessiooni jaoks, mida esitleb prof Louise Emmett.
Sinise gradiendiga vasakpoolne paneel logo, pealkirja ja esinejaga; paremal ringikujuline portree kumera valge kaare taga.
Väikese molekuliga PSMA ligand, millel on kõrge kogunemine ja peetus tuumoris, madal kogunemine süljenäärmetes ja neerudes ning potentsiaal doosi intensiivistamiseks.
Põhiomaduste loend toimemehhanismi infograafiku kõrval.
Dosimeetria (Gy/GBq) võrdlus TLX597-Tx (n=12) vs PSMA-617 (n=297) vs PSMA-I&T (n=153): neerud 0,28 vs 0,58 vs 0,71; pisaranäärmed 0,35 vs 1,58 vs 2,83; submandibulaarsed näärmed 0,25 vs 0,74 vs 0,64; luukolded 9,74 vs 3,57 vs 4,1; pehmete kudede kolded 9,57 vs 4,19 vs 2,94. SPECT-kujutised 5 ja 120 tunni möödudes.
Kolmesuunaline võrdlustabel esiletõstetud TLX597-Tx veeruga ja SPECT-kujutised selle kõrval.
Esimesed 3 doosi manustatakse 15 päeva jooksul, 8,5 GBq doosi kohta vs 7,5 GBq. 3. päevaks on näha PSMA ülesreguleerimist (SUVmean 5,7-lt 7,9-ni, SUVmax 25-lt 74-ni, TTV 2379-lt 3977 ml-ni).
Doseerimisskeemi graafik vasakul ning PSMA ülesreguleerimise kujutised ja arvud paremal.
Uurija algatatud uuring (PI prof Emmett), n=120 randomiseeritud 2:1: intensiivistatud doosiga TLX597-Tx (n=80; 8,5 GBq 1., 3. ja 15. päeval, seejärel 10., 20. ja 30. nädalal) versus standardne (n=40; 7,5 GBq iga 6 nädala järel x6) kinnitatud mAPMR-iga patsientidel pärast ARPI-d. Esmane tulemusnäitaja on PSA90 vastuse määr; teisesed tulemusnäitajad on PSA50, PSA-PFS, rPFS, OS, ORR, elukvaliteet, ohutus ja dosimeetria.
Uuringu disaini vooskeem kahe ravihaara ja tulemusnäitajate kastidega.
71-aastane difuussete luumetastaasidega patsient pärast kahte keemiaravi liini ja ARPI-d. PSA langes 1380-lt 40-ni 10. nädalal (97% PSA vastus) normaalse neerufunktsiooni juures (eGFR u 90), esitatud koos Hb/PLT tabeliga.
PSMA PET-kujutised ja PSA graafik koos laboritulemuste tabeliga.
Ulatusliku luuüdi haaratusega patsient. PSA langes 487-lt 1,9-ni 20. nädalal (99% vastus), Hb paranes 81-lt 106-ni ja eGFR oli 77–85.
PSMA PET-kujutised ja PSA graafik koos laboriväärtuste paneeliga.
Adaptiivne PSMA RLT mHSPC korral koos pideva ADT ja ARPI-ga: 3 doosi 6 nädala jooksul, seejärel doosid iga 8 nädala järel (8,5 GBq). Esmane tulemusnäitaja on PSA alla 0,2 ng/ml 6 kuu möödudes, PSMA PET-uuringud 12., 24. ja 44. nädalal.
Ravisüsteemi skeem ümarate tumesiniste kastide ja piltdiagnostika ajahetkedega.
PSMA-PET kujutiste seeria alates ARPI 0. päevast kuni 3. kuuni näitab PSA langust 5,7-lt 0,08-ni ja SUVmean langust 6,9-lt 0-ni koos ravipausiga (EANM 2026).
Rida PSMA-PET kujutisi eri ajahetkedel koos PSA kokkuvõttega.
Sektsiooni jaotaja eesnäärmevähi portfelli sessiooni jaoks, mida esitleb dr David N. Cade.
Sinise gradiendiga vasakpoolne paneel logo, pealkirja ja esinejaga; paremal ringikujuline portree kumera valge kaare taga.
Haiguse kulgemise kõver alates mAPMN/S-st kuni 1L, 2L ja 3L+ mAPMR-ini, seostatuna toodetega TLX597-Tx (OPTIMAL-e, 2a faas mAPMN/S-s), TLX591-Tx (ProstACT Global 3. faas, pärast 1 ARPI-d), TLX592-Tx (alphaPRO) ja TLX090-Tx (Solace, palliatiivne).
Haiguse progresseerumise kõver koos tooteribadega, mis on paigutatud vastava ravietapi alla.
Sektsiooni jaotaja finantsülevaate jaoks, mida esitleb finantsjuht (CFO) Darren Smith.
Sinise gradiendiga vasakpoolne paneel logo, pealkirja ja esinejaga; paremal ringikujuline portree kumera valge kaare taga.
2026. aasta tuluprognoos 950–970 miljonit USA dollarit, täppismeditsiini brutomarginaal 65% (2026. aasta I poolaasta), puhaskasum pärast makse 38 miljonit USA dollarit (2026. aasta I poolaasta) ja rahalised vahendid 252 miljonit USA dollarit (30. juuni 2026 seisuga). Kolm sammast: kommertsiaalne mastaapsus, strateegiline valikuvabadus ja vertikaalne integratsioon.
Rida suuri KPI-näitajaid ülal ja kolm sambakaarti allpool.
Grupi tulu (miljonites USA dollarites): 2022. a 107, 2023. a 333 (+211%), 2024. a 517 (+55%), 2025. a 804 (+56%) ja 2026F prognoos 950–970 (u 20% kasv). Virnastatud tulpades on eraldi välja toodud TMS-i kolmandate osapoolte tulu.
Aastate lõikes virnastatud tulpdiagramm koos kasvumäärade esiletõstetega.
Neli prioriteeti keskse ringi ümber: ärilised investeeringud, teadus- ja arendustegevuse (R&D) investeeringud, tarneahela vastupidavus ning strateegilised kasvuvõimalused (M&A) ja elutsükli haldus. Kapitali suunamisel eelistatakse mõõdetavaid verstaposte ja suure väärtusega murdepunkte.
Neli kvadranti keskse ringi ümber koos kokkuvõtva avaldusega.
R&D kulud võrrelduna tuluga: FY2023 85 mln USD 333 mln-st (26%), FY2024 128 mln USD 517 mln-st (25%), FY2025 171 mln USD 804 mln-st (21%) ja FY2026 prognoos 240–260 mln USD 950–970 mln-st (u 26%). Telixi R&D suhe tulusse on umbes 26%, samas kui konkurentide keskmine on 35%.
Vasakul tulpdiagramm R&D ja tulu võrdlusega aastate lõikes, paremal tulpdiagramm võrdlusega konkurentidega.
ITM-i tulu oli 198 mln USD (2024A), 273 mln USD (2025A) ja ligikaudu 300 mln USD (2026E), arvestatuna kursiga EUR/USD 1,14. 1H26 korrigeeritud EBITDA -12 mln USD peaks prognoosi kohaselt tõusma umbes 50 mln USD-ni tänu kulude kokkuhoiule, tootmise kasvule, Telixi sünergiale ja ITM-11-le. Tootmise brutomarginaal ületab 40%, positiivne panus EBITDA-sse algab 2027. aastal ning esimese kahe aasta sünergia eesmärk on 50 mln dollarit.
Vasakul tulu tulpdiagramm, paremal EBITDA silddiagramm ja mõjutegurite loend.
Sektsiooni jaotaja dr Christian Behrenbruchi esitatava lõppsõna jaoks.
Sinise gradiendiga vasakpoolne paneel logo, pealkirja ja esinejaga; paremal ringikujuline portree kaarduva valge kaare taustal.
Ligikaudu 1 miljard USD FY2026E tulu ja muid tulusid (prognoos 950–970 mln USD pluss 40 mln USD muid tulusid), 3 FDA heakskiiduga piltdiagnostika agenti, tegevus 22 riigis ja 4 terapeutilist kandidaati hilise faasi uuringutes. Põhisambad on äritegevuse laiendamine, hilise faasi arendusprojektid ja oma klassi parim tootmisvõimekus, mis on kokku võetud kui „globaalne radiofarmatseutika jõujaam“.
Rida peamiste statistikatega kolme sambakaardi kohal ja lõpulause bänner.
Illustratiivne tulu silddiagramm 2026. aasta ligikaudu 1 miljardilt dollarilt 2027. aastasse läbi Illuccix/Gozellix-i, Pixclara, Zircaix-i, BiPASS-i (potentsiaalne turuletoomine 2027. a lõpus või 2028. a), väljaspool USA-d toimuva müügi enam kui 22 riigis, TMS-i tulude ja ITM-11. Olulised 2027. aasta tulemused: TLX591-Tx tulemuslikkuse analüüs, TLX597-Tx OPTIMAL-PSMA, TLX090-Tx (A-osa) ja BiPASS. See ei kujuta endast ametlikku FY2027 prognoosi.
Waterfall-tüüpi tulu silddiagramm koos oluliste tulemuste paneeli ja prognoosi lahtiütlusega.
Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.
See on Telix Pharmaceuticalsi 2026. aasta kapitaliturgude päeva (Capital Markets Day) esitlus, mis kanti ette 4. novembril 2026 Melbourne'is ja esitati börsiteatena ASX-ile. Telix on topeltnoteeritud ASX-il (ASX: TLX) ja NASDAQ-il (NASDAQ: TLX) ning selle peakorter asub Austraalias Melbourne'is.
Ei. Telix esitab aruandeid kalendriaasta põhiselt, seega FY2026 tähistab perioodi jaanuarist detsembrini 2026. See erineb juulist juunini kestvast majandusaastast, mida kasutavad paljud teised ASX-il noteeritud ettevõtted. Näiteks 2026. aasta I poolaasta (H1) tulemused avaldati 20. augustil 2026 ja rahalised vahendid on märgitud 30. juuni 2026 seisuga.
Andmed on esitatud USA dollarites. FY2026 tuluprognoos on 950–970 miljonit USA dollarit (1,36–1,39 miljardit Austraalia dollarit), 2026. aasta I poolaasta puhaskasum pärast makse oli 38 miljonit USA dollarit ja rahalised vahendid 30. juuni 2026 seisuga 252 miljonit USA dollarit. Grupi tulu oli 107 miljonit USA dollarit 2022. aastal, 333 miljonit 2023. aastal, 517 miljonit 2024. aastal ja 804 miljonit 2025. aastal. Precision Medicine segmendi brutomarginaal oli 2026. aasta I poolaastal 65%.
Telixil on neli hilises faasis terapeutilist kandidaati: TLX591-Tx ja TLX597-Tx eesnäärmevähi, TLX101-Tx glioblastoomi ja TLX250-Tx neeruvähi raviks, lisaks kolm FDA heakskiiduga kuvamistoodet (Illuccix, Gozellix ja Pixclara). Maailma suurima Lu-177 tarnija ITM (Isotope Technologies Munich) omandamine peaks lõpule jõudma FY2026 jooksul, eeldusel et saadakse Telixi aktsionäride ja regulaatorite heakskiidud ning täidetakse tavapärased tingimused.
Jah, esitlus on sellel lehel saadaval PDF-failina allalaadimiseks ning slaidide pildid on lehel sirvimiseks nähtaval. PowerPointi (PPTX) versiooni ei pakuta.
See sobib suurepäraselt struktuurseks eeskujuks kapitaliturgude päeva või biotehnoloogia valdkonna investoresitluse jaoks: mitme esinejaga sektsioonide jaotajad, KPI-de ülevaateslaidid, turu suuruse tabelid, arendusfaaside graafikud, uuringudisaini diagrammid, juhtumiuuringud ja finantssildade (bridge) analüüsid. Kasutage seda tempo ja paigutuse uurimiseks ning seejärel looge oma slaidid oma ettevõtte sisuga.
Telixi juhtkonnast esinesid: dr Christian Behrenbruch (tegevdirektor ja grupi tegevjuht), Darren Smith (grupi finantsjuht) ja dr David N. Cade (grupi meditsiinijuht). Sõna said ka neli sõltumatut eksperdist arvamusliidrit (KOL), kellele tasuti turuväärtuse alusel: prof Munir Ghesani, dr Philip Dundee, prof Louise Emmett ja prof Andrew Scott.
Jah. Lehekülg 2 sisaldab täielikku tulevikuvaate avaldust ja lahtiütlust, mis käsitleb riskitegureid, regulatiivseid aruandeid ja mitte-IFRS näitajaid nagu korrigeeritud EBITDA. Samuti märgitakse seal, et Zircaix ja Pixlumi on alles uurimisjärgus, ning esitlus täpsustab, et FY2027 kohta prognoose ei anta.
Create Your Own Slides
Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.
Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.
Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.
Kõik teenused töötavad© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.