2Slides logo
Preview

State Bank of India Q2 FY27 tulemuste esitlus

46 slaidi

Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · India investoriesitluste näited

State Bank of India Q2 FY27 tulemuste esitlus: 46-slaidiline „Quarterly Results Q2FY27 Analyst Presentation“, mis on dateeritud 3. novembril 2026 ja esitatud BSE/NSE börsidele (NSE: SBIN, BSE: 500112). See käsitleb India suurima panga tulemusi 30. septembril 2026 lõppenud kvartali kohta (Q2 FY27 = juuli–september 2026; FY27 kestab aprill 2026 – märts 2027). Peamised näitajad: puhaskasum ₹23 038 crore (+14,28% aastavõrdluses), ärikasum ₹34 226 crore (+7,28%), puhas intressitulu ₹49 143 crore (+14,69%), kodumaine NIM 3,11%, brutolaenud ₹52,08 lakh crore (+17,84%), hoiused ₹62,78 lakh crore (+12,27%), bruto-NPA 1,39%, neto-NPA 0,36% ja CRAR 16,09%. Kõik summad on esitatud ühikutes ₹ crore, nagu originaalesitluses, kui pole märgitud teisiti.

7 meeldimist
0 allalaadimist

Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.

Kiirnavigatsioon

Sildid

State Bank of India
SBI
SBIN
SBI Q2 FY27 tulemused
Tulemuste esitlus

Jaga slaide

Kirjeldus

Peateema

State Bank of India Q2 FY27 tulemuste esitlus: 46-slaidiline „Quarterly Results Q2FY27 Analyst Presentation“, mis on dateeritud 3. novembril 2026 ja esitatud BSE/NSE börsidele (NSE: SBIN, BSE: 500112). See käsitleb India suurima panga tulemusi 30. septembril 2026 lõppenud kvartali kohta (Q2 FY27 = juuli–september 2026; FY27 kestab aprill 2026 – märts 2027). Peamised näitajad: puhaskasum ₹23 038 crore (+14,28% aastavõrdluses), ärikasum ₹34 226 crore (+7,28%), puhas intressitulu ₹49 143 crore (+14,69%), kodumaine NIM 3,11%, brutolaenud ₹52,08 lakh crore (+17,84%), hoiused ₹62,78 lakh crore (+12,27%), bruto-NPA 1,39%, neto-NPA 0,36% ja CRAR 16,09%. Kõik summad on esitatud ühikutes ₹ crore, nagu originaalesitluses, kui pole märgitud teisiti.

Peamised eelised

  • •Täielik slaidipõhine ülevaade SBI Q2 FY27 tulemustest koos originaalsete ₹ crore näitajatega ning võrdlustega kvartalite (Q2FY26 / Q1FY27 / Q2FY27) ja poolaastate (H1FY26 / H1FY27) lõikes
  • •Üksikasjalik kasumiaruande jaotus: intressitulu, teenustasude komponendid, üldkulud ridade kaupa, eraldised ning annualiseeritud RoA, RoE ja EPS
  • •Laenuportfelli detailid segmentide (jaepangandus, põllumajandus, VKE-d, korporatiivpangandus, rahvusvaheline), sektorite, krediidireitingute ja geograafia kaupa
  • •Varade kvaliteedi avalikustamine: NPA liikumise tabel, segmentide NPA-d, viivised, krediidikulu ja CRILC SMA-1/SMA-2 andmed
  • •Digitaalvaldkonna, finantsalase kaasatuse, jätkusuutlikkuse ja tütarettevõtete sektsioonid (SBI Life, SBI Card, SBI Funds Management, SBI General, SBICAPS, RRB-d) ning grupi finantsnäitajad ja bilanss
  • •Tasuta PDF-i allalaadimine kasutamiseks viitematerjalina, õppetöös või panga tulemuste esitluse mudelina

Sihtrühm

  • •India panku ja riiklikke laenuandjaid katvad aktsia- ja krediidianalüütikud
  • •Investorid, kes jälgivad SBIN-i aktsiat NSE või BSE börsil
  • •Panganduse, rahanduse ja MBA tudengid, kes uurivad India pankade finantsaruandeid
  • •Investorsuhete ja finantsmeeskonnad, kes kujundavad panga kvartalitulemuste esitlust
  • •India pangandussektorit kajastavad ajakirjanikud ja uurijad

Kasutusjuhud

  • •SBI Q2 FY27 kasumlikkuse, marginaalide, laenukasvu ja varade kvaliteedi analüüsimine
  • •SBI näitajate võrdlemine teiste India pankadega 2026. aasta juuli–septembri kvartalis
  • •Õppimine, kuidas India pank esitab NIM, CASA, PCR, viivisesse kaldumise määra (slippage ratio), krediidikulu ja kapitali adekvaatsuse näitajaid
  • •Tabelirohke paigutuse kasutamine eeskujuna panga või NBFC analüütikute esitluse koostamisel
  • •Riikliku panga digitaalsete (YONO, UPI) ja finantsalase kaasatuse avalikustamiste uurimine

Ainulaadsed väärtuspakkumised

  • •State Bank of India esmane analüütikute pakett, mis on esitatud BSE/NSE börsidele, mitte kolmanda osapoole kokkuvõte
  • •Kõik 46 lehekülge on kirjeldatud selges keeles koos slaididel esinevate arvudega
  • •Säilitatud on India numbrisüsteem (lakh / crore, nt 52,08,344 crore = ₹52,08 lakh crore), et andmeid saaks kontrollida ametliku aruande alusel
  • •Märgitakse ära ühekordsed tulud mitteintressituludes (Yes Banki osaluse müük Q2FY26 ja SBI Funds Managementi osaluse müük Q2FY27), mis on olulised aasta-aastalt võrdluse tõlgendamisel

Slaidilehed (46)

Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.

Leht 1
Tiitelslaid

Q2FY27 kvartalitulemused – analüütikute esitlus

Sisu

Tiitelslaid SBI logo ja motoga „The banker to every Indian“, pealkirjaga „Quarterly Results Q2FY27“, alapealkirjaga „Analyst Presentation“ ja kuupäevaga 03.11.2026, koos kontserni ettevõtete logode ribaga: SBI Life, SBI Card, SBI Funds Management, SBI General ja SBICAPS.

Paigutuse struktuur

Keskel asuv logo lillast kirsipunaseni ulatuva gradiendiga pealkirjariba kohal, harvendatud tähtedega alapealkiri ja kuupäev ning allservas rida viie tütarettevõtte logoga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •SBI võtmeaugu-kujuline logo
  • •Gradiendiga pealkirjabänner
  • •Tütarettevõtete logode riba
Leht 2
Lahtiütlus

Safe Harbor (vastutuse välistamine)

Sisu

Standardne tulevikku suunatud avalduste lahtiütlus: slaididel esitatud väited põhinevad juhtkonna praegustel ootustel, neile kehtivad ebakindlus ja muutused asjaoludes ning tegelikud tulemused võivad oluliselt erineda.

Paigutuse struktuur

Keskel asuv pealkiri ühe raamitud lõiguga õrnroosal gradiendiga taustal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Ääristatud tekstikast
  • •Roosa gradiendiga taust
Leht 3
Päevakava

Sisukord

Sisu

Kaheksa jaotist koos slaidivahemikega: tegevuskokkuvõte (4–6), tulemuslikkuse ülevaade (7–17), finantstulemused (18–24), kapitali adekvaatsus (25–26), varade kvaliteet (27–30), digitaalne teekond (31–34), eesmärgipärane pangandus (35–38) ning tütarettevõtted, kontserni finantsid ja bilanss (39–45).

Paigutuse struktuur

Kaks rida nelja jaotise sildiga, millest igaühel on noolekujuline leheküljevahemiku märgis, SBI logo õrna vesimärgi taustal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Noolekujulised leheküljemärgised
  • •4x2 ruudustik
  • •Logo vesimärk
Leht 4
Sektsiooni jaotaja

Sektsiooni jaotaja: Tegevuskokkuvõte

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse tegevuskokkuvõtte.

Paigutuse struktuur

Täislaiuses gradiendiga riba valge sektsiooni pealkirjaga, mille all on must joon.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gradiendiga bänner
  • •Paks valge pealkiri
Leht 5
Peamised näitajad / KPI töölaud

SBI saavutab tugeva ja jätkusuutliku tulemuse

Sisu

Kolme paneeliga kokkuvõte seisuga 26. september. Kasumlikkus (Q2FY27): puhaskasum ₹23 038 crore (+14,28% vrd eelmise aastaga), ärikasum ₹34 226 crore (+7,28% vrd eelmise aastaga), H1FY27 RoA 1,14% ja RoE 18,68%, NIM 2,94% kogu pangas ja 3,11% kodumaal (kodumaine NIM tõusis 11 baaspunkti võrreldes Q1FY27-ga). Äri kasv: kogulaenud ₹52 biljonit (+17,84% vrd eelmise aastaga), sealhulgas VKEd +21,97%, põllumajandus +22,64% ja jaekliendid +14,54%; hoiused ₹63 biljonit (+12,27%), sealhulgas säästuhoiused +8,78% ja jaeklientide tähtajalised hoiused +16,74%. Varade kvaliteet: bruto-NPA 1,39%, neto-NPA 0,36%, Q2FY27 krediidikulu 0,22% ja PCR 74,43%, mida kirjeldatakse kui viimase kahe aastakümne madalaimat NPA suhtarvu.

Paigutuse struktuur

Kolm kõrvuti asetsevat raamitud kaarti (kasumlikkus, äri kasv, varade kvaliteet), millest igaühel on ikoon, suured KPI numbrid ja rohelised aasta-aastalt muutust näitavad nooled.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •KPI kaardid
  • •Rohelised ülespoole suunatud nooled
  • •Ikoon igal kaardil
  • •Esiletõstetud ribad
Leht 6
Andmete visualiseerimine

Tugevad alused, tulevikukindla SBI ehitamine

Sisu

Bilansimaht kasvas ₹69,87 biljonilt (september 25) ₹76,62 biljonini (juuni 26) ja ₹78,88 biljonini (september 26). Kodumaine CD-suhe oli samadel kuupäevadel 69,82%, 74,23% ja 73,02%; CRAR 14,62%, 15,67% ja 16,09%; LCR 143,05%, 126,05% ja 140,47%. Digitaalse liidripositsiooni paneel: 98,9% tehingutest alternatiivsete kanalite kaudu, nr 1 deebetkaardi kulutuste, sularahaautomaatide ning mobiilipanganduse väärtuse ja mahu osas, 11,1 crore registreeritud YONO klienti ja umbes 6 crore registreerimist uues YONO-s.

Paigutuse struktuur

Neli väikest graafikut (kaks tulpdiagrammi, kaks joondiagrammi) 2x2 ruudustikus vasakul kahel kolmandikul, paremal roosa digitaalse liidripositsiooni paneel nelja statistikaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tulpdiagrammid
  • •Joondiagrammid
  • •Digitaalse liidripositsiooni statistikapaneel
Leht 7
Sektsiooni jaotaja

Sektsiooni jaotaja: Tulemuslikkuse ülevaade

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse tulemuslikkuse ülevaate (slaidid 7–17).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses gradiendiga riba valge pealkirjaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gradiendiga bänner
Leht 8
Finantskokkuvõtte tabel

Põhinäitajad

Sisu

Q2FY27 vs Q2FY26 (₹ crore): NII 49 143 vs 42 847 (+14,69%); kogu panga NIM 2,94% vs 2,96% (-2 bp); kodumaine NIM 3,11% vs 3,08% (+3 bp); ärikasum 34 226 vs 31 904 (+7,28%); puhaskasum 23 038 vs 20 160 (+14,28%); kogulaenud 52 08 344 vs 44 19 674 (+17,84%); hoiused 62 77 919 vs 55 91 700 (+12,27%). Suhtarvud: krediidikulu 0,22% (-17 bp), bruto-NPA 1,39% (-34 bp), neto-NPA 0,36% (-6 bp), PCR koos AUCA-ga 91,83% (-46 bp), PCR 74,43% (-136 bp), kapitali adekvaatsus 16,09% (+147 bp). Külgmised graafikud: CASA hoiused 22 96 883 (+8,13%), jaeklientide tähtajalised hoiused 27 85 198 (+16,74%), RAM laenud 29 37 856 (+17,34%) ja ettevõtete laenud 14 39 156 (+16,12%).

Paigutuse struktuur

Vasakul: kolmeosaline tabel (kasumiaruanne, bilanss, põhinäitajad) roheliste/punaste aasta-aastalt indikaatoritega. Paremal: neli minitulpdiagrammi, mis võrdlevad septembrit 25 ja septembrit 26.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Võrdlustabel
  • •Staatusnooled
  • •Paaristulpdiagrammid
Leht 9
Andmetabel + sektordiagramm

Laenukasv

Sisu

Laenud segmentide kaupa, september 25 kuni september 26 (₹ crore): jaekliendid 15 93 360 kuni 18 25 083 (+14,54%), põllumajandus 3 68 112 kuni 4 51 438 (+22,64%), VKEd 5 42 222 kuni 6 61 335 (+21,97%), ettevõtted 12 39 346 kuni 14 39 156 (+16,12%), kodumaised laenud 37 43 039 kuni 43 77 012 (+16,94%), välisesindused 6 76 635 kuni 8 31 332 (+22,86%), kogu pank 44 19 674 kuni 52 08 344 (+17,84%). Kodumaiste laenude osakaal: jaekliendid 41,70%, ettevõtted 32,88%, VKEd 15,11%, põllumajandus 10,31%; RAM (jae-, põllumajandus-, MSME) portfelli osakaal 67,12%.

Paigutuse struktuur

Vasakul segmentide tabel, paremal kodumaiste laenude jaotuse 3D-sektordiagramm koos suure RAM-osakaalu esiletõstuga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Segmentide tabel
  • •3D-sektordiagramm
  • •Suur protsendi esiletõst
Leht 10
Segmendi jaotus

Laenukasv – jaepangandus

Sisu

Jaeklientide portfell umbes ₹18,3 lakh crore, 3 aasta CAGR umbes 14%, umbes 41,7% kodumaistest laenudest (september 26). Toodete kaupa (jääk ₹ crore / YoY kasv / GNPA): kodulaenud 9 85 537 / 11,94% / 0,57%; eralaenud 3 78 769 / 7,48% / 1,15%; autolaenud 1 36 294 / 5,88% / 0,52%; kuldlaenud eraisikutele 1 37 349 / 89,31% / 0,05%; muud P-segmendi laenud 1 87 134 / 17,51% / 0,57%. Koosseis: kodulaenud 54,00%, eralaenud 20,75%, autolaenud 7,47%, kuldlaenud 7,53%, muud 10,25%.

Paigutuse struktuur

Neli päiseplaati ülaservas, toodete tabel värviliste tootesiltide ja ikoonidega ning virnastatud koosseisu tulpdiagramm paremal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Päise KPI plaadid
  • •Värvikoodiga tootesildid
  • •Virnastatud tulpdiagramm
Leht 11
Portfelli diversifitseerimine

Laenukasv – hajutatud laenuportfell

Sisu

Fondipõhised jäägid sektorite kaupa seisuga 30.09.2026 (₹ crore, osakaal, YoY): infrastruktuur 4 12 931 (9,43%, +6,01%), millest energeetika 2 68 059 (+20,12%), telekommunikatsioon 19 090 (-8,34%), teed ja sadamad 82 746 (-20,22%); teenused 6 60 758 (15,10%, +25,61%); raud ja teras 79 215; lennundus ja lennujaamad 29 834 (+27,29%); naftatööstus 87 831 (+22,35%); masinaehitus 63 069 (+47,66%); ärikinnisvara 84 160 (+27,75%); muud tööstusharud 6 30 101; kodulaenud 9 85 537 (22,52%); autolaenud 1 36 294; muu jaepangandus 7 03 252 (+20,38%); põllumajandus 4 51 438; kodumaised laenud kokku 43 77 012 (+16,94%). Ettevõtete reitingute jaotus sept 25 vs sept 26: AAA 41% -> 44%, AA 29% -> 29%, A 16% -> 15%, BBB 6% -> 5%, BB ja madalam 8% -> 7%; umbes 40% riskipositsioonist on seotud avaliku sektori ettevõtete (PSU) ja valitsusasutustega.

Paigutuse struktuur

Vasakul tihe sektorite tabel, paremal kahe kuupäeva ettevõtete reitingute jaotuse rühmitatud tulpdiagramm koos jaluse esiletõstuga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sektorite riskipositsioonide tabel
  • •Rühmitatud tulpdiagramm
  • •Esiletõstetud bänner
Leht 12
Andmete visualiseerimine

Laenukasv – rahvusvaheline pangandus

Sisu

Välisesinduste kogulaenud kasvasid ₹6 76 635 crore-lt (sept 25) läbi 6 93 332, 7 42 941 ja 7 70 574 taseme kuni ₹8 31 332 crore-ni (sept 26), +22,86% YoY (+13,84% dollarites). Laenude jaotus: kohalik laenamine 39,7%, Indiaga seotud laenud 37,2%, kaubanduse finantseerimine 23,1%. Geograafiliselt: USA 24%, GIFT City 16%, UK 15%, AÜE 10%, Hongkong 9%, Bahrein, Singapur ja Jaapan igaüks 5%, Saksamaa ja Sydney igaüks 3%, muud 5%. Rahvusvaheline GNPA langes 0,19%-lt 0,11%-le. Peamiste teguritena tuuakse välja välisvaluutas võetud laenud (ECB) ja kohalik krediit ning FCNR(B) laenud mahus 8,83 miljardit USA dollarit.

Paigutuse struktuur

Neljaosaline paigutus: laenude tulpdiagramm, laenude jaotuse rõngasdiagramm, GNPA tulpdiagramm ja geograafiline rõngasdiagramm, paremal pool täpploendiga esiletõstude veerg.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kvartalite tulpdiagramm
  • •Kaks rõngasdiagrammi
  • •Esiletõstude loend
Leht 13
Andmetabel + sektordiagramm

Hoiuste kasv

Sisu

Hoiused sept 25 kuni sept 26 (₹ crore): arvelduskontod 3 28 230 -> 3 43 208 (+4,56%), kogumishoiused 17 96 036 -> 19 53 675 (+8,78%), CASA kokku 21 24 266 -> 22 96 883 (+8,13%), tähtajalised hoiused 32 36 366 -> 36 97 717 (+14,26%), kodumaised kokku 53 60 632 -> 59 94 600 (+11,83%), välisesindused 2 31 068 -> 2 83 319 (+22,61%), kokku 55 91 700 -> 62 77 919 (+12,27%). Kodumaine jaotus: tähtajalised hoiused 61,68%, kogumishoiused 32,59%, arvelduskontod 5,73%; CASA suhtarv 38,32%.

Paigutuse struktuur

Vasakul hoiuste tabel, paremal kodumaiste hoiuste jaotuse 3D-sektordiagramm koos suure CASA esiletõstuga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Hoiuste tabel
  • •3D-sektordiagramm
  • •CASA esiletõst
Leht 14
Trendidiagramm

Marginaalid, tulusus ja kulu (kumulatiivne)

Sisu

Kumulatiivsed suhtarvud sept 25 / dets 25 / märts 26 / juuni 26 / sept 26. NIM: kodumaine 3,04, 3,06, 3,03, 3,00, 3,06; kogu pank 2,92, 2,94, 2,91, 2,86, 2,90; välisesindused 1,99, 1,97, 1,93, 1,74, 1,72. Laenude tulusus: kodumaine 8,68 -> 8,22, väline 5,06 -> 4,56. Hoiuste kulu: kodumaine 5,13 -> 4,84, väline 3,85 -> 3,52. Kodumaine investeeringute tulusus 7,08 -> 6,90.

Paigutuse struktuur

Neli joondiagrammi 2x2 ruudustikus, igaühel märgistatud andmepunktid viie kvartali lõpu seisuga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Mitme seeriaga joondiagrammid
  • •Andmesildid
Leht 15
Tulu jaotus

Mitteintressitulu

Sisu

Q2FY27 vs Q2FY26 (₹ crore): teenustasutulu 9 549 vs 8 711 (+9,63%). Peamised teenustasude komponendid: laenude menetlustasud 2 343 vs 1 712 (+36,92%), riigitehingute komisjonitasud 1 339 vs 1 133 (+18,19%), CVE tulu 1 389 vs 1 256 (+10,58%), LC/BG komisjonitasud 909 vs 854 (+6,42%). Muud komponendid: kasum investeeringute müügist/ümberhindlusest 6 011 vs 7 470 (-19,53%), valuuta/derivaatide tulu 529 vs 979 (-45,99%), laekumised AUCA kontodelt 2 462 vs 2 483 (-0,81%).

Paigutuse struktuur

Vasakul teenustasutulu tulpade paar, mis suunab nelja komponendi tulpade paariga ümarasse paneeli; alumises reas veel kolm tulpade paari koos vertikaalsete kasvumärgistega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Paaristulpdiagrammid
  • •Pööratud kasvumärgised
  • •Rühmitamispaneelid
Leht 16
Andmete visualiseerimine

Varahaldusoperatsioonid

Sisu

Investeeringute kogumaht sept 25 kuni sept 26 (₹ crore): kodumaine 16 58 106 -> 17 86 298 (millest SLR 13 78 022 -> 15 21 752), välisesindused 77 793 -> 85 640, kokku 17 35 899 -> 18 71 938. Kodumaine investeeringute jaotus sept 26: HTM 72,90%, AFS 15,99%, FVTPL-HFT 9,49%, FVTPL-NHFT 0,95%, A&S 0,67%. Investeeringute tulusus 7,08% (H1FY26) -> 6,90% (H1FY27), -18 baaspunkti. AFS portfell: riigivõlakirjad ja lühiajalised võlakirjad 50% -> 53%, ettevõtete võlakirjad 32% -> 31%; modifitseeritud kestus (duration) 2,33 (sept 2025) ja 2,82 (sept 2026).

Paigutuse struktuur

Ülaservas investeeringute tabel, rõngasdiagramm ja tulususe tulpdiagramm; allpool kaks AFS portfelli koostise 3D-sektordiagrammi koos modifitseeritud kestuse esiletõstudega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Investeeringute tabel
  • •Rõngasdiagramm
  • •3D-sektordiagrammid
  • •Kestuse esiletõstud
Leht 17
Kuluanalüüs

Tegevuskulud

Sisu

Slogan: jätkuv keskendumine tuluvoolude parandamisele koos kulude kontrolliga. Tegevuskulude jaotus H1FY26 vs H1FY27: palgad 43,1% -> 45,0%, pensionihüvitised ja muud eraldised 15,2% -> 13,9%, üldkulud 41,7% -> 41,1%. Kulu-tulu suhtarv 48,94% (H1FY25), 48,53% (H1FY26), 48,33% (H1FY27). Kulu suhe keskmisesse varasse 1,71%, 1,72%, 1,63%. Personalikulude suhe tegevustulusse 27,73%, 27,62%, 26,60%; üldkulude suhe tegevustulusse 21,21%, 20,91%, 21,73%.

Paigutuse struktuur

Kaks tegevuskulude jaotuse rõngasdiagrammi, üks liittulpdiagramm ja kaks tulpdiagrammi kulu suhtarvude kohta kolme poolaasta lõikes.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Rõngasdiagrammid
  • •Liittulbad
  • •Suhtarvude tulpdiagrammid
Leht 18
Sektsiooni jaotaja

Sektsiooni jaotaja: Finantstulemused

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse finantstulemuste osa (slaidid 18–24).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses gradientriba valge pealkirjaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gradiendiga bänner
Leht 19
Finantsaruande tabel

Finantsnäitajate ülevaade

Sisu

Kasumiaruanne perioodide Q2FY26 / Q1FY27 / Q2FY27 ja H1FY26 / H1FY27 kohta (₹ crore): intressitulu 1 19 517 / 1 27 896 / 1 32 019; intressikulud 76 670 / 80 904 / 82 876; NII 42 847 / 46 992 / 49 143 (+14,69% YoY); mitteintressitulu 20 056 / 15 923 / 19 066 (-4,94% YoY); tegevuskulud 30 999 / 29 386 / 33 983; tegevuskasum 31 904 / 33 529 / 34 226; eraldised kokku 11 744 / 12 408 / 11 188; puhaskasum 20 160 / 21 121 / 23 038 (+9,07% QoQ, +14,28% YoY). H1FY27 puhaskasum 44 159 (+12,31%). Kulu-tulu suhtarv 49,82% kvartalis Q2FY27. Märkus: mitteintressitulu sisaldab ühekordset ₹4 593 crore suurust tulu Yes Banki osaluse müügist kvartalis Q2FY26 ja ₹7 288 crore suurust tulu SBI Funds Managementi osaluse müügist kvartalis Q2FY27.

Paigutuse struktuur

Täislaiuses finantstabel kvartali, poolaasta ja kasvuveergude rühmadega, esiletõstetud jooksva perioodi veergude ja joonealuse märkusega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Mitme perioodi tabel
  • •Veergude varjutamine
  • •Joonealune märkus
Leht 20
Finantsaruande tabel

Kogutulu

Sisu

Tulude detailne ülevaade (Q2FY26 / Q1FY27 / Q2FY27, ₹ crore): laenuintressid 86 183 / 94 011 / 97 464 (+13,09% vrd eelmise aastaga); intressitulu ressurssidelt 29 972 / 30 922 / 31 813; muu intressitulu 3 363 / 2 963 / 2 741; teenustasutulu 8 711 / 9 476 / 9 549; kasum investeeringute müügist/ümberhindlusest 7 470 / 4 319 / 6 011; valuutatehingud/tuletisinstrumendid 979 / 497 / 529; muud tulud 2 897 / 1 631 / 2 977; kogutulu 1 39 573 / 1 43 819 / 1 51 084 (+8,25% vrd eelmise aastaga). H1FY27 kogutulu 2 94 904 (+7,27%).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses tabel kvartali, poolaasta ja kasvu veergude gruppidega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tulude tabel
  • •Esiletõstetud koondsummad
Leht 21
Finantsaruande tabel

Teenustasutulu jaotus

Sisu

Teenustasude read (Q2FY26 / Q1FY27 / Q2FY27, ₹ crore): laenude menetlustasud 1 712 / 2 114 / 2 343; riigihangete komisjonitasud 1 133 / 1 578 / 1 339; LC/BG komisjonitasud 854 / 888 / 909; CVE tulu 1 256 / 1 140 / 1 389; rahaülekanded, inkasso jms 2 060 / 1 768 / 1 616 (-21,56% vrd eelmise aastaga); muud teenustasud 1 696 / 1 988 / 1 953; teenustasutulu kokku 8 711 / 9 476 / 9 549 (+9,63% vrd eelmise aastaga). H1FY27 teenustasutulu 19 025 (+14,93%).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses seitsmerealine tabel kvartali, poolaasta ja kasvu veergudega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Teenustasude jaotuse tabel
Leht 22
Finantsaruande tabel

Kogukulud

Sisu

Kulude detailne ülevaade (Q2FY26 / Q1FY27 / Q2FY27, ₹ crore): hoiuste intressikulu 68 946 / 71 119 / 73 528; laenude intressikulu 4 286 / 6 442 / 6 021 (+40,47% vrd eelmise aastaga); muud makstud intressid 3 438 / 3 343 / 3 326; intressikulud kokku 76 670 / 80 904 / 82 876; palgakulu 12 060 / 13 182 / 12 860; eraldised töötajatele 4 546 / 4 242 / 4 592; personalikulud kokku 16 606 / 17 424 / 17 452; üldkulud 14 393 / 11 962 / 16 531; tegevuskulud 30 999 / 29 386 / 33 983; kogukulud 1 07 669 / 1 10 290 / 1 16 859 (+8,54% vrd eelmise aastaga).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses tabel kvartali, poolaasta ja kasvu veergude gruppidega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kulude tabel
Leht 23
Finantsaruande tabel

Üldkulud

Sisu

Üldkulude read (Q2FY26 / Q1FY27 / Q2FY27, ₹ crore): rent, maksud ja valgustus 1 663 / 1 470 / 1 872; kulum 1 078 / 1 189 / 1 271; trükised ja kirjatarbed 262 / 215 / 259; post ja side 248 / 183 / 279; remont ja hooldus 352 / 286 / 370; lähetuskulud 490 / 419 / 552; äriarendus ja kliendihange 1 244 / 1 354 / 2 004 (+61,07% vrd eelmise aastaga); ATM/CDM/deebetkaardid/muu 2 926 / 2 737 / 3 226; mitmesugused kulud 6 130 / 4 108 / 6 697; üldkulud kokku 14 393 / 11 962 / 16 531 (+14,86% vrd eelmise aastaga, +38,20% vrd eelmise kvartaliga).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses kümnerealine tabel kvartali, poolaasta ja kasvu veergudega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Üldkulude tabel
Leht 24
Finantsaruande tabel

Eraldised ja kasum

Sisu

Tegevuskasumist puhaskasumini (Q2FY26 / Q1FY27 / Q2FY27, ₹ crore): tegevuskasum 31 904 / 33 529 / 34 226; laenukahjumi eraldised 4 132 / 3 359 / 2 759 (-33,23% vrd eelmise aastaga); standardsed varad 1 198 / 477 / 377; investeeringute kulum -39 / -58 / -150; muud eraldised 109 / 1 269 / 1 232; tulumaks 6 344 / 7 361 / 6 971; eraldised kokku 11 744 / 12 408 / 11 188; puhaskasum 20 160 / 21 121 / 23 038. Annualiseeritud suhtarvud: RoA 1,17% / 1,11% / 1,19% (H1FY26 1,15%, H1FY27 1,14%); RoE 17,87% Q1FY27 kohta, 20,21% H1FY26 kohta ja 18,68% H1FY27 kohta (Q2 lahtrid on tühjad); EPS ₹87,28 / ₹91,78 / ₹99,02 (H1FY26 ₹86,71, H1FY27 ₹95,42).

Paigutuse struktuur

Ülaosas on eraldiste tabel ja allpool väiksem annualiseeritud suhtarvude tabel.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Eraldiste tabel
  • •Suhtarvude tabel halliks värvitud lahtritega
Leht 25
Sektsiooni jaotaja

Sektsiooni jaotaja: Kapitali adekvaatsus

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse kapitali adekvaatsuse osa (slaidid 25–26).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses gradientriba valge pealkirjaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gradientbanner
Leht 26
Kapitali adekvaatsuse graafik

Tugevad kapitalipuhvrid

Sisu

Kapitalisuhtarvud sept 25 / juuni 26 / sept 26: CET-1 11,47% / 12,89% / 13,34%, AT-1 1,20% / 1,01% / 1,00%, Tier-2 1,95% / 1,77% / 1,75%, CRAR 14,62% / 15,67% / 16,09%, võrreldes regulatiivsete miinimumidega 8,80% CET-1 ja 12,30% kogukapitali puhul. RWA suhe koguvaradesse 52,81% / 52,56% / 52,09%; krediidi RWA suhe väljastatud laenudesse 55,99% / 53,33% / 52,11%. Märkus: vastavalt RBI muudetud raamistikule rakendati juuni 26 ja sept 26 kvartalites kasumi reinvesteerimist.

Paigutuse struktuur

Vasakul on kapitalitasemete virntulpdiagramm koos punktiirjoonega märgitud miinimumnõuetega; paremal on kaks lihtsat tulpdiagrammi.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Virntulpdiagramm
  • •Regulatiivsete miinimumnõuete jooned
  • •Tulpdiagrammid
Leht 27
Sektsiooni jaotaja

Sektsiooni jaotaja: Varade kvaliteet

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse varade kvaliteedi osa (slaidid 27–30).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses gradientriba valge pealkirjaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gradientbanner
Leht 28
Trendigraafik

Varade kvaliteet (1/3)

Sisu

Viis kvartali lõppu sept 25 kuni sept 26. Viitlaenude jääk (Gross NPA) ₹76 243, 73 637, 73 452, 74 272 ja 72 529 crore; GNPA suhtarv 1,73%, 1,57%, 1,49%, 1,47%, 1,39%. Neto NPA ₹18 460, 18 012, 18 830, 19 158, 18 546 crore; NNPA suhtarv 0,42%, 0,39%, 0,39%, 0,38%, 0,36%. PCR 75,79% kuni 74,43%; PCR koos AUCA-ga 92,29% kuni 91,83%. Kumulatiivne makseviivituste suhtarv (slippage ratio) 0,60%, 0,54%, 0,54%, 0,57%, 0,50%; krediidikulu 0,43%, 0,39%, 0,37%, 0,27%, 0,25%.

Paigutuse struktuur

Kuus graafikut 3x2 ruudustikus: kombineeritud tulp- ja joondiagrammid bruto- ja neto-NPA kohta, joondiagrammid kahe PCR-näitaja kohta, tulpdiagrammid makseviivituste suhtarvu ja krediidikulu kohta.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kombineeritud tulp-joondiagrammid
  • •Joondiagrammid
  • •Tulpdiagrammid
Leht 29
Andmetabel

Varade kvaliteet (2/3)

Sisu

NPA liikumine (₹ crore) perioodidel Q2FY26, Q3FY26, Q4FY26, FY26, Q1FY27 ja Q2FY27: Q2FY27 algsaldo GNPA 74 272, vähenemine kokku 7 120 (laekumised ja paranemised 3 235), lisandumine 5 377 (uued makseviivitused 5 227), netovähenemine 1 743, lõppsaldo GNPA 72 529. FY26 uued makseviivitused olid 22 678. Segmentide NPA-d sept 26 (summa / suhtarv): jaepangandus 60 413 / 2,06%, millest põllumajandus 29 608 / 6,56%, eralaenud 11 828 / 0,65%, VKE-d 18 977 / 2,87%; korporatiivpangandus 11 185 / 0,78%; rahvusvaheline 931 / 0,11%; kokku 72 529 / 1,39%.

Paigutuse struktuur

Kaks ülestikku asetsevat tabelit: NPA liikumine kuue perioodi lõikes ja segmentide NPA-d kolme kuupäeva seisuga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Liikumise tabel
  • •Segmentide NPA tabel
Leht 30
Andmete visualiseerimine

Varade kvaliteet (3/3)

Sisu

Uued makseviivitused (₹ crore): H1FY26 12 699, H1FY27 12 273; kvartalite lõikes 4 754 (sept 25), 4 458 (dets 25), 5 521 (märts 26), 7 046 (juuni 26), 5 227 (sept 26). SMA-1 ja SMA-2 kontod riskipositsiooniga üle ₹5 crore (CRILC andmed): kokku 3 762, 3 870, 3 350, 4 174 ja 4 801 viie kvartali lõpu seisuga; sept 26 seisuga oli SMA-1 3 265 ja SMA-2 1 536.

Paigutuse struktuur

Kaks tulpdiagrammi kõrvuti: vasakul uued makseviivitused, paremal SMA-1/SMA-2 virntulbad.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tulpdiagramm
  • •Virntulpdiagramm
Leht 31
Sektsiooni jaotaja

Sektsiooni jaotaja: Digitaalne teekond

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse digitaalse teekonna osa (slaidid 31–34).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses gradientriba valge pealkirjaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gradientbanner
Leht 32
Digitaalsete näidikute töölaud

Digitaalse tegevuskava kiirendamine (1/2)

Sisu

Turuosad (viimased andmed): deebetkaardimaksed 24,13%, sularahaautomaadid 31,09%, mobiilipanga tehingud 28,40% mahult ja 22,23% väärtuselt. UPI: 1828 crore maksetehingut Q2FY27-s, 26,30 crore unikaalset SBI UPI kasutajat, 25,28% osakaal maksetest. Deebetkaardid: 25,84 crore kaarti, ligikaudu 9,1 crore ostutehingut ja umbes ₹26 tuhat crore kulutusi Q2FY27-s. Ligikaudu 1,1 crore sularahaautomaadi tehingut päevas. Tehingute digitaalne osakaal 95% (aasta varem 94%); 98,9% alternatiivsete kanalite kaudu. Puutepunktid sept 25 kuni sept 26: SBI UPI kasutajad 22,1-lt 26,3 crore-ni, YONO 9,3-lt 11,1 crore-ni, YONO Lite 2,7-lt 2,6 crore-ni, aktiivne jaepanganduse internetipank 11,8-lt 12,8 crore-ni, BC müügipunktid 79,0K-lt 79,9K-ni, sularahaautomaadid 62,5K-lt 65,3K-ni. Aktsepteerimispunktid: 61,44 lakh BHIM SBI Pay QR-koodi, 17,8 lakh POS-terminali, 10,7 lakh BHIM-Aadhaar-SBI, 10,6 lakh Bharat QR.

Paigutuse struktuur

Vasakul: virnastatud statistikaribad (turuosa, makseviisid, aktsepteerimispunktid). Paremal: kaks rõngasdiagrammi kanalite jaotusest ja ringikujuliste enne/pärast märkide ruudustik.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Suurte numbritega statistika
  • •Rõngasdiagrammid
  • •Ringikujulised võrdlusmärgid
Leht 33
Tootemõõdikud

Digitaalse tegevuskava kiirendamine (2/2) – YONO

Sisu

YONO Q2FY27-s: 59,63 lakh registreerimist (95% kasv võrreldes 30,53 lakh-iga Q2FY26-s, umbes 66K päevas), 1,84 crore WhatsAppi panganduse registreerimist, 0,81 lakh väljastatud digilaenu, 9,72 crore fondiülekannet (68% kasv võrreldes 5,77 crore-ga, umbes 11 lakh päevas). Lisaks avati 29,2 lakh kogumishoiust, 83,0 lakh YONO Cash tehingut, 0,4 lakh NPS ja 0,89 lakh PPF kontot; 20,5 lakh õnnetusjuhtumikindlustuse poliisi, 37,0K e-Shield Insta elukindlustuspoliisi, 3,3 lakh heakskiidetud krediitkaarti ja ₹8,1 tuhat crore investeerimisfondide kogumüüki. Täisdigitaalsed laenuväljastused: PAPL ₹1510 crore, reaalajas eralaenud ₹907 crore, Insta Home Top-Up ₹362 crore, laenud investeerimisfondide tagatisel ₹117 crore.

Paigutuse struktuur

Maskoti illustratsioon roosa statistikapaaniga, vasakul kolm rida kategooriaplaate ning paremal kaks tulpdiagrammi koos päeva keskmise väljavõtetega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Maskoti illustratsioon
  • •Statistikaplaadid
  • •Kasvu tulpdiagrammid
Leht 34
Tehnoloogia / innovatsioon

Analüütika, AI ja ML

Sisu

Analüütiliste vihjete kaudu väljastatud laenud (₹ crore): FY22 65 912, FY23 1 04 139, FY24 1 37 357, FY25 1 24 268, FY26 1 80 518; H1FY26 74 355 ja H1FY27 96 214 (+29,40% aasta-aastalt). Digilaenud H1FY27-s summas ₹7225 crore, sealhulgas PAPL ₹2824 crore, PABL ₹2061 crore, RTPL ₹1592 crore, Insta Home Top-Up ₹509 crore ja PASBL ₹239 crore. Ärimahud analüütiliste vihjete kaudu üksuste lõikes: jaelaenud ₹48 091 crore, ABU ₹28 220 crore, SMEBU ₹15 286 crore, REHBU ₹4617 crore, lisaks ₹108 crore CVE vahendustasusid. AI algatused: Project SARAL inkassomudelid varajase makseviivituse ennustamiseks ja analüütikapõhine rahavoogude laenamine platvormitöötajatele (gig workers).

Paigutuse struktuur

Ülal vasakul tulpdiagramm analüütiliste vihjete laenude kohta, all plaat- ja mullskeemid ning paremal kaks roosat tekstipaneeli AI algatuste kirjeldusega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tulpdiagramm
  • •Tooteplaadid
  • •Mullskeem
  • •Tekstipaneelid
Leht 35
Sektsiooni jaotaja

Sektsiooni jaotaja: Eesmärgipärane pangandus

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse eesmärgipärase panganduse osa (slaidid 35–38).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses gradientriba valge pealkirjaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gradient-banner
Leht 36
Sotsiaalne mõju / kaasatus

Finantsiline kaasatus

Sisu

BC müügipunktid 78 993 (sept 25) kuni 79 905 (sept 26). BC kanali tehingud 47,72 crore H1FY26-s ja 48,02 crore H1FY27-s, tehingute summad vastavalt ₹2 50 749 crore ja ₹2 22 471 crore. Hoiused finantskaasatuse kontodel ₹79 472 crore-lt ₹91 169 crore-ni; keskmine jääk ₹4337-lt ₹4874-ni (+14,71%). Sotsiaalkindlustusskeemidega liitumised (crore): APY 1,86-lt 2,14-ni, PMJJBY 7,67-lt 8,54-ni, PMSBY 15,43-lt 16,64-ni, PMJDY 15,39-lt 15,83-ni. Turuosa kokku: PMJJBY 34,19%, PMSBY 29,19%, PMJDY 26,61%, APY 22,03%; riigipankade (PSB) seas 45,22%, 38,37%, 34,58% ja 31,86%. Hoiuraamatu printerid CSP-des 36 056-lt 39 165-ni. Uued CSP algatused: Mudra laenude hankimine Jan Samarthi kaudu, WhatsAppi kviitungid tehingutele alates ₹5000 ning mobiilirakendus 'CSP Lite'.

Paigutuse struktuur

Ülaservas rida nelja väikese graafikuga, all vasakul kaks tabelit ja all paremal loend koos CSP fotokollaažiga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tulp- ja joondiagrammid
  • •Horisontaalne tulpdiagramm
  • •Tabelid
  • •Fotokollaaž
Leht 37
ESG / jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkuse tipphetked

Sisu

Seisuga september 2026, rühmitatuna kapitali järgi. Finantsiline: Q2FY27 puhaskasum ₹23 038 crore, väljastatud laenud ₹52,08 lakh crore, hoiused ₹62,78 lakh crore, 98,9% tehingutest alternatiivsete kanalite kaudu. Looduslik: ₹2 25 107 crore eraldatud jätkusuutlikuks rahastamiseks (₹1 78 948 crore taastuvenergiale), üle 78 GW heakskiidetud taastuvenergia võimsust, üle 50 MW oma tarbeks mõeldud taastuvenergiat, 133 rohelise hoone / netonullheite sertifikaati. Sotsiaalne: ₹372 crore CSR-kulusid Q2FY27-s, 79 905 BC müügipunkti, 41 147 RSETI-de kaudu koolitatud kandidaati, 4 52 979 istutatud puud. Inimkapital: 247 254 töötajat, 29% naised, 6150 erivajadustega inimest, 100% alalistest töötajatest on kaetud ravikindlustusega.

Paigutuse struktuur

Nelja veeruga tabel ikoonidega päistes (finants-, loodus-, sotsiaalne ja inimkapital) ning neli statistilist näitajat veeru kohta helerohelisel taustal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Nelja veeruga kapitaliraamistik
  • •Päiseikoonid
Leht 38
CSR / sotsiaalne mõju

Panustamine ühiskonda

Sisu

CSR eelarve kasutus kuni 30.09.2026 (₹ crore, FY27 eelarve / kasutatud): piirkondlikud üksused (circles) 215,00 / 95,00, SBI Foundation 520,00 / 300,00, RSETId 34,37 / 0,00, riiklikud ja muud kulud 30,95 / 1,10, kokku 800,32 / 396,10. CSR kulude jaotus (v.a SBI Foundation): haridus 36%, tervishoid ja sanitaaria 36%, keskkonnahoid 18%, naiste ja eakate võimestamine 4%, muu 4%, katastroofiohje 2%. Q2FY27 algatused hõlmavad 4 52 979 istutatud puud, 60 000 korduvkasutatavat hügieenisidemete komplekti Andhra Pradeshi tütarlastekoolides, 42 riikliku algkooli renoveerimine Telanganas, meditsiiniseadmed NIMS Hyderabadile ja SMS haiglale Jaipuris, 1200 jalgratast naisõpilastele ning 26 esmatasandi tervisekeskuse uuendamine Keralas.

Paigutuse struktuur

Vasakul eelarvetabel ja sektordiagramm; paremal loetelu peamistest CSR algatustest.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Eelarvetabel
  • •Sektordiagramm
  • •Bullet-loend
Leht 39
Sektsiooni jaotaja

Sektsiooni jaotaja: Tütarettevõtted, grupi finantsnäitajad ja bilanss

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse viimase osa (slaidid 39–45).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses gradientriba kaherealise valge pealkirjaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gradient-bänner
Leht 40
Andmetabel

SBI ja selle tütarettevõtted – sünergia ärakasutamine (1/3)

Sisu

Seisuga sept 2026 (SBI osalus / H1FY27 PAT ₹ crore / H1FY27 RoE). Börsil noteeritud: SBI Card 68,58% / 1 442 / 17,50%; SBI Life 55,31% / 1 274 / 12,87%; SBI Funds Management 55,56% / 1 566 / 46,81%. Peamised noteerimata ettevõtted: SBI General Insurance 73,87% / 205 / 7,80%; SBI Capital Markets Group 100% / 816 / 22,06%; SBI Payments Services 74% / 84 / 11,31%; SBI SG Global Securities 65% / 92 / 23,10%. Tütarettevõtete andmed on esitatud vastavalt nende endi avaldatud numbritele.

Paigutuse struktuur

Kaks ülestikku asetsevat tabelit (noteeritud ja noteerimata tütarettevõtted), kummaski neli veergu.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tütarettevõtete tabelid
Leht 41
Tütarettevõtte tulemused

SBI ja selle tütarettevõtted – sünergia ärakasutamine (2/3): SBI Life ja SBI Card

Sisu

SBI Life H1FY27: PAT ₹1 274 crore (H1FY26 oli ₹1 089 crore), RoE 12,9%; individuaalne reitinguga preemia ₹9 722 crore (+12%), kogupreemia (GWP) ₹48 405 crore (+13%), VoNB ₹3 274 crore (+19%) 27,9% marginaali juures; uue äri preemia ₹20 259 crore (+10%), uuenduspreemia ₹28 145 crore (+15%), maksevõime kordaja 1,97, AUM ₹5 27 120 crore (+9%), sisemine väärtus (EV) ₹87 349 crore (+15%); eraturu osakaalud uue äri preemia näitajate lõikes 20,0%, 25,2%, 22,6% ja 20,4%. SBI Card H1FY27: PAT ₹1 442 crore (+44%, H1FY26 oli ₹1 001 crore), RoE 17,5%, RoA 4,2%, äritulu ₹10 181 crore (+3%); käibelolevaid kaarte 232 lakh (+8%), kulutused ₹2 29 164 crore (+14%), nõuded ₹58 376 crore (-2%); turul 2. kohal kaartide arvu, kulutuste ja tehingute poolest, turuosa vastavalt 18,5% (kaardid) ja 18,7% (kulutused); CRAR 26,5%, Tier I 21,2%.

Paigutuse struktuur

Kaks pooleleheküljelist paneeli, millest kummaski on logo, väike PAT/RoE tabel, kolm tulpdiagrammi paari koos kasvunäitajatega ja punktloendis kommentaarid.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tütarettevõtete logod
  • •Minitabelid
  • •Tulpade paarid
  • •Punktloendis kommentaarid
Leht 42
Tütarettevõtte tulemused

SBI ja selle tütarettevõtted – sünergia ärakasutamine (3/3): SBI Funds, SBICAPS ja SBI General

Sisu

SBI Funds Management H1FY27: PAT ₹1 566 crore (H1FY26 oli ₹1 586 crore), RoE 46,8% (34,9%); kvartali keskmine MF AUM ₹13,1 biljonit (+10%), turuosa 15,0%, fondivalitsejana turul 1. kohal; alternatiivsete varade AUM ₹13,3 biljonit, sealhulgas AIF-ide keskmine AUM umbes ₹7 437 crore; SIP AUM ₹2,07 biljonit (+15%), turuosa 12,3%. SBICAPS Group: PAT ₹816 crore (₹820 crore), RoE 22,1% (28,8%); India laenuvõtjate sündikaatlaenude korraldajana 1. kohal (36,19% turuosa, FY26), võlakirjade suunatud pakkumiste osas 6. kohal ja ECM-is emissiooni mahu järgi 2. kohal. SBI General: PAT ₹205 crore (₹422 crore), RoE 7,8% (17,3%); kogupreemia (GWP) ₹8 767 crore vs ₹7 376 crore (+19%), AUM ₹26 130 crore vs ₹22 399 crore (+17%); erakindlustusandjate seas 6. kohal, õnnetusjuhtumikindlustuses suurim erategija; tekstis on märgitud otsene kogupreemia ₹8 689 crore (+21%).

Paigutuse struktuur

Vasakul: SBI Funds ja SBICAPS paneelid minitabelite ja esiletõstetud kastidega. Paremal: SBI General paneel kahe tulpdiagrammi ja esiletõstetud punktidega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tütarettevõtete logod
  • •Minitabelid
  • •Tulpdiagrammid
  • •Esiletõstetud kastid
Leht 43
Põhinäitajad

Piirkondlikud maapangad (RRB) – SBI toetatud

Sisu

Üheksa SBI toetatud RRB tulemused Q2FY27-s üheksas osariigis (4 199 kontorit 196 piirkonnas): hoiused ₹1 52 407 crore (+11,55% vrd eelmise aastaga), CASA 50,83% (-27 baaspunkti), brutolaenud ₹1 31 454 crore (+13,77%), CD-suhe 86,25% (+168 baaspunkti), NIM 4,20% (+44 baaspunkti), bruto-NPA 2,43% (-24 baaspunkti), puhaskasum ₹2 130 crore (+49,58%), RoA 2,05% (+55 baaspunkti), PCR 87,07% (-7 baaspunkti), RoE 19,97% (+464 baaspunkti).

Paigutuse struktuur

Kaks roosat paneeli kõrvuti, kummaski viis peamist KPI-d ja värvilised üles/alla nooled.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kahe paneeliga KPI-loend
  • •Suunanooled
Leht 44
Finantsaruande tabel

SBI Groupi finantsnäitajad – H1FY27

Sisu

Konsolideeritud H1FY26 vs H1FY27 (₹ crore): teenitud intressitulu 2 53 467 vs 2 77 314 (+9,41%); muud tulud 92 450 vs 97 383 (+5,34%); kogutulu 3 45 916 vs 3 74 697 (+8,32%); intressikulu 1 56 269 vs 1 66 520; tegevuskulud 1 20 011 vs 1 31 074 (personalikulu 38 558, muud 92 516); ärikasum 69 636 vs 77 103 (+10,72%); eraldised (v.a maks) 11 750 vs 10 664; sidusettevõtete kasumiosa 1 018; vähemusosalus 1 864; maks 16 119; puhaskasum 42 339 vs 49 474 (+16,85%). Suhtarvud: RoA 1,13% -> 1,17%, RoE 19,65% -> 19,11%, EPS ₹93,36 -> ₹106,90, kulude suhe 48,20% -> 48,11%, NIM 3,04% -> 3,02%, GNPA 1,73% -> 1,39%, NNPA 0,42% -> 0,36%. Joonealune märkus: ühekordsed tulud ₹3 027 crore (Yes Bank, Q2FY26) ja ₹6 879 crore (SBI Funds Management, Q2FY27), pärast raamatupidamisstandardite kohandusi.

Paigutuse struktuur

Vasakul konsolideeritud kasumiaruande tabel, paremal suhtarvude tabel, all joonealune märkus.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Konsolideeritud kasumiaruande tabel
  • •Suhtarvude tabel
  • •Joonealune märkus
Leht 45
Bilansitabel

Bilanss

Sisu

Sept 25 vs sept 26 (₹ crore), eraldiseisev (SBI Solo) ja grupp. Solo kohustised: kapital 923; reservid 5 17 136 -> 5 98 663 (+15,77%); hoiused 55 91 700 -> 62 77 919; laenatud vahendid 6 00 551 -> 6 89 511; muud kohustised 2 77 158 -> 3 20 776; kokku 69 87 469 -> 78 87 793 (+12,88%). Solo varad: sularaha keskpangas (RBI) 2 72 575 -> 2 20 083 (-19,26%); pangajäägid 1 19 753 -> 1 14 050; investeeringud 17 28 080 -> 18 64 677; netolaenud 43 61 737 -> 51 54 323 (+18,17%); materiaalne põhivara 52 094 -> 55 566; muud varad 4 53 229 -> 4 79 094. Grupi koguvarad 76 73 400 -> 86 58 539 (+12,84%), sealhulgas grupi hoiused 63 47 305 ja netolaenud 52 60 609.

Paigutuse struktuur

Kaks ülestikku asetsevat tabelit (kohustised ja varad) Solo ja Groupi veergudega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kohustiste tabel
  • •Varade tabel
  • •Esiletõstetud jooksva perioodi veerud
Leht 46
Lõpuslaid

Täname

Sisu

Lõpuslaid tekstiga „Täname“ sinise-tumesinise gradiendiga.

Paigutuse struktuur

Keskele joondatud tekst pehmel roosal gradienttaustal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gradient-tekst
  • •Roosa taust

Korduma kippuvad küsimused

Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.

Mis on State Bank of India Q2 FY27 tulemuste esitlus?

See on SBI ametlik 46-slaidiline „Quarterly Results Q2FY27 Analyst Presentation“, mis on dateeritud 3. novembril 2026 ja esitatud börsidele (BSE/NSE) sümboli SBIN all. See käsitleb panga tulemusi 30. septembril 2026 lõppenud kvartali ja poolaasta kohta, hõlmates kasumlikkust, laenude ja hoiuste kasvu, marginaale, varade kvaliteeti, kapitali, digitaalseid näitajaid, tütarettevõtteid, grupi finantstulemusi ja bilanssi.

Millist perioodi Q2 FY27 SBI jaoks hõlmab?

India pangad järgivad aprillist märtsini kestvat majandusaastat, seega FY27 kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027 ning Q2 FY27 on periood juuli–september 2026. Esitluses märgitud H1FY27 tähistab perioodi aprill–september 2026.

Millised olid SBI peamised Q2 FY27 tulemused?

Eraldiseisev puhaskasum oli ₹23 038 crore (+14,28% aastavõrdluses), ärikasum ₹34 226 crore (+7,28%) ja puhas intressitulu ₹49 143 crore (+14,69%). Kodumaine NIM oli 3,11% ja kogu panga NIM 2,94%. Brutolaenud kasvasid 17,84% võrra ₹52,08 lakh crore-ni ja hoiused 12,27% võrra ₹62,78 lakh crore-ni. Bruto-NPA oli 1,39%, neto-NPA 0,36% ja CRAR 16,09%.

Kas ühekordsed kirjed mõjutasid SBI Q2 FY27 mitteintressitulu?

Jah. Slaidil 19 on märgitud, et mitteintressitulu sisaldab ühekordset kasumit ₹7288 crore SBI Funds Managementi osaluse müügist Q2FY27-s ning ₹4593 crore Yes Banki osaluse müügist võrdlusperioodil Q2FY26. Mitteintressitulu oli kokku ₹19 066 crore, kahanedes aastaga 4,94%.

Kuidas on selles esitluses summad väljendatud?

Summad on esitatud India ruupiates, enamasti ühikutes ₹ crore (1 crore = 10 miljonit), kasutades India numbrirühmitust, seega 52,08,344 crore võrdub ₹52,08 lakh crore ehk umbes 52 biljonit ruupiat. Mõned koondslaidid kasutavad otse ühikuid ₹ biljonit või lakh crore. Siinsed lehekülgede kirjeldused säilitavad esitluse originaalühikud.

Kust leian originaaldokumendid?

SBI esitab oma analüütikute esitluse börsidele BSE ja NSE koos kvartalitulemustega ning postitab selle ka veebilehe sbi.co.in investorsuhete jaotisesse. State Bank of India BSE ettevõtte leht (kood 500112) loetleb kõik ametlikud teadaanded.

Kas saan seda esitlust kasutada panga tulemuste esitluse mallina?

Jah, näidisena. See näitab panga kvartaalse analüütikute paketi tüüpilist ülesehitust: juhtkonna KPI-de kokkuvõte, krediidi ja hoiuste tabelid segmentide kaupa, marginaalide trendigraafikud, üksikasjalikud kasumiaruande tabelid, NPA liikumise ja segmentide NPA tabelid, kapitali adekvaatsuse kordajad, digitaal- ja ESG-sektsioonid ning tütarettevõtete ja bilansi lehed. PDF-i allalaadimine on tasuta.

Kas esitlus sisaldab ka SBI tütarettevõtteid?

Jah. Slaidid 40–43 käsitlevad üksusi SBI Card, SBI Life, SBI Funds Management, SBI General Insurance, SBI Capital Markets, SBI Payments, SBI SG Global Securities ja üheksat SBI toetatavat piirkondlikku maapanka (Regional Rural Banks) ning slaid 44 näitab grupi konsolideeritud finantsnäitajaid H1FY27 kohta (grupi puhaskasum ₹49 474 crore, +16,85%).

Allikad ja lisalugemine

2slides

Create Your Own Slides

Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.

Loo maailmatasemel slaidid sekunditega

Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.

2Slides logo

Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.

Tee AI-ga kokkuvõte

ChatGPTClaudeGrokPerplexity
Kõik teenused töötavad

© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.