2Slides logo
Preview

Solar Industries Q2 FY27 tulemuste esitlus

10 slaidi

Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · India investoriesitluste näited

Solar Industries Q2 FY27 tulemuste esitlus — Solar Industries India Limitedi nõukogu esitlus „Rise & Shine“ Q2FY27 ja HYFY27 kohta, mis on esitatud BSE/NSE börsidele. Hõlmab 30. septembril 2026 lõppenud kvartalit (juuli–september 2026) ja poolaastat aprill–september 2026. Kõik summad on ₹ crore'ides, nagu algses esitluses.

12 meeldimist
0 allalaadimist

Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.

Kiirnavigatsioon

Sildid

Solar Industries
Solar Industries India
Q2 FY27 tulemuste esitlus
H1 FY27 tulemused
Nõukogu esitlus

Jaga slaide

Kirjeldus

Peateema

Solar Industries Q2 FY27 tulemuste esitlus — Solar Industries India Limitedi nõukogu esitlus „Rise & Shine“ Q2FY27 ja HYFY27 kohta, mis on esitatud BSE/NSE börsidele. Hõlmab 30. septembril 2026 lõppenud kvartalit (juuli–september 2026) ja poolaastat aprill–september 2026. Kõik summad on ₹ crore'ides, nagu algses esitluses.

Peamised eelised

  • •India suurima tööstuslike lõhkeainete ja kiiresti kasvava kaitsetööstuse tootja reaalsed tulemused: Q2 FY27 müügitulu ₹3,519 crore (+69% YoY), EBITDA ₹1,021 crore (+75%) ja PAT ₹650 crore (+80%)
  • •H1 FY27 poolaasta vaade: müügitulu ₹7,187 crore (+70%), EBITDA ₹2,045 crore (+78%) ja PAT ₹1,316 crore (+84%)
  • •Selge kliendisegmentide jaotus kodumaiste lõhkeainete, rahvusvaheliste lõhkeainete, kaitsetööstuse ja muude vahel, esitatud nii tabelite kui ka rõngasdiagrammidena
  • •Tellimusraamat mahus ₹20,178 crore, millest ₹17,568 crore on kaitsetööstus ning ₹2,610 crore Coal India (CIL) ja Singareni Collieries (SCCL)
  • •Kompaktne 10-slaidiline struktuur: kokkuvõte, kasumiaruande tabelid koos marginaalianalüüsiga, segmentide jaotus, tellimusraamat, finantsvõimendus ja investeeringud ning aktsionäride struktuur
  • •Eristuv visuaalne identiteet: tekstureeritud õlimaali stiilis oranžid, punased ja sinised toonid kombineerituna puhaste tabelitega

Sihtrühm

  • •Aktsiaanalüütikud ja investorid, kes jälgivad India kapitalikaupade, kaevandusteenuste ja kaitsetööstuse aktsiaid
  • •Portfellihaldurid, kes jälgivad BSE/NSE börsil noteeritud keskmise ja suure turuväärtusega tööstusettevõtteid
  • •India börsiettevõtete investorsuhete meeskonnad, kes valmistavad ette kvartali nõukogu või tulemuste esitlusi
  • •Finantstudengid, kes õpivad, kuidas India ettevõtted esitlevad kvartalitulemusi ₹ crore'ides
  • •Esitluste disainerid, kes otsivad lühikest ja andmetihedat tulemuste paketti, millel on kunstiline brändistiil

Kasutusjuhud

  • •Solar Industriesi Q2 FY27 ja H1 FY27 finantstulemuste analüüsimine
  • •India börsiettevõtte kvartalitulemuste esitluse struktuuri võrdlemine
  • •Õppimine, kuidas esitleda kvartalite, aastate ja poolaastate võrdlusi koos marginaalidega protsendina müügitulust
  • •Kliendi- või segmendijaotuse slaidi kujundamine tabelite ja rõngasdiagrammide abil
  • •Tellimusraamatu või aktsionäride struktuuri slaidi koostamine investoriülevaate jaoks

Ainulaadsed väärtuspakkumised

  • •Solar Industries India Limitedi poolt BSE-le ja NSE-le esitatud esmane tulemuste pakett, mitte kolmanda osapoole kokkuvõte
  • •Iga slaidi analüüsitakse lehekülgede kaupa koos esitluses toodud tegelike arvudega
  • •Näitab, kuidas kaitsetööstus möödus Q2 müügiosakaalult kodumaistest lõhkeainetest (29% vs 27%) ja vedas 98%-list aastakasvu
  • •Kombineerib maalilise kaane ja jaotiste kujunduse puhaste, loetavate finantstabelitega — kasulik eeskuju brändikeskse investorsuhete disaini jaoks

Slaidilehed (10)

Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.

Leht 1
Tiitelslaid

Rise & Shine — Q2FY27 ja HYFY27 nõukogu esitlus

Sisu

Solar Industries India Limitedi Q2FY27 ja FY27 poolaasta (HYFY27) nõukogu esitluse tiitelslaid, mis kannab teemat „Rise & Shine“ ja SOLARi logo.

Paigutuse struktuur

Diagonaalne jaotus: vasak pool on tekstureeritud oranž õlimaali stiilis päikesekiirgus koos suure valge pealkirjaga „Rise & Shine“; parem pool on ühtlane punane suure piirjoontega tiiviku/päikese motiiviga, SOLARi logo üleval paremal ning ettevõtte nimi ja periood all paremal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Impasto-stiilis oranž päikesekiirguse kunstiteos
  • •Punane paneel koos piirjoontega tiiviku embleemiga
  • •SOLARi sõnamärk stiliseeritud S-tähega
  • •Ülestikku asetatud pealkiri „Rise & Shine“
Leht 2
Põhinäitajad / kokkuvõte juhtkonnale

Kokkuvõte — Q2FY27 vs Q2FY26 ja HYFY27 vs HYFY26

Sisu

Peamised näitajad ₹ crore'ides. Q2FY27 vs Q2FY26: müügitulu 3,519 vs 2,082 (+69%), EBITDA 1,021 vs 582 (+75%), PBT 877 vs 490 (+79%), PAT 650 vs 361 (+80%). HYFY27 vs HYFY26: müügitulu 7,187 vs 4,237 (+70%), EBITDA 2,045 vs 1,146 (+78%), PBT 1,789 vs 970 (+84%), PAT 1,316 vs 714 (+84%).

Paigutuse struktuur

Vasakpoolne kaks kolmandikku sisaldab kahte ülestikku asetsevat võrdluspaneeli (kvartal ja poolaasta), millest igaühel on veerupäised Sales / EBIDTA / PBT / PAT; praegune näitaja on oranžis kirjas rohelise ülespoole suunatud noole ja kasvuprotsendi kohal ning eelmise aasta näitaja on sinises kirjas allpool. Parempoolses kolmandikus on sini-kuldne maal käest, mis osutab tõusvale tulpdiagrammile.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Rohelised ülespoole suunatud nooled koos kasvuprotsentidega
  • •Oranž (praegune) vs sinine (eelmine) numbrite värvikood
  • •Maalitud aktsiagraafiku kunstiteos koos osutava käega
  • •Ühikute tähised 'Rs. In Cr'
Leht 3
Finantstabel / kasumiaruanne

Kvartali tulemused

Sisu

Q2FY27 kasumiaruanne võrrelduna Q1FY27 ja Q2FY26-ga (₹ crore'ides): müügitulu 3 519 (Q1FY27 3 668; Q2FY26 2 082; +69% YoY); materjalikulu 1 676 (47,63% müügist vs 47,44%); tööjõukulu 266 (7,57% vs 9,35%); muud kulud 571 (16,22% vs 16,66%); EBITDA 1 021 marginaaliga 29,02% vs 27,95% (+1,07 protsendipunkti); kulum 88; intressid/finantskulud 55; PBT 877 (marginaal 24,94%); maksukulu 227; PAT 650 (18,47% vs 17,36%, +80% YoY). Müük langes võrreldes Q1FY27-ga umbes 4%, samas kui marginaalid paranesid.

Paigutuse struktuur

Täislaiuses tabel vaskse tekstuuriga päisereaga. Vasakpoolne plokk näitab Q1FY27, Q2FY27 (paksus kirjas) ja Q2FY26 absoluutväärtusi ning muutust protsentides; parempoolne plokk näitab iga rida protsendina müügitulust samal kolmel perioodil ja muutust protsendipunktides, negatiivsed väärtused on sulgudes.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Vaskse tekstuuriga tabelipäis
  • •Beež siltide veerg
  • •Paksus kirjas jooksva kvartali veerg
  • •Katkendjoontega veerueraldajad
  • •Oranžist kollaseni ulatuv jaluse riba
Leht 4
Segmentide jaotus / andmete visualiseerimine

Kvartali kliendid

Sisu

Müük kliendisegmentide kaupa (₹ krooni). Q2FY27: kodumaised lõhkeained 963 (27%), rahvusvahelised lõhkeained 1515 (43%), kaitsetööstus 1002 (29%), muud 39 (1%), kokku 3519. Q1FY27: 1361 / 1364 / 933 / 10, kokku 3668. Q2FY26: 597 / 963 / 506 / 16, kokku 2082. Aastane kasv (YoY): kodumaine +61%, rahvusvaheline +57%, kaitsetööstus +98%, muud +144%, kokku +69%.

Paigutuse struktuur

Ülaservas on tabel segmentide ridade ning Q1FY27, Q2FY27 ja Q2FY26 veergudega (väärtus ja % müügist) pluss YoY muutus; selle all on kolm kõrvuti asetsevat rõngasdiagrammi Q1FY27, Q2FY27 ja Q2FY26 kohta, kus segmentide osakaalud on märgitud rõngastele.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kolm rõngasdiagrammi, mille keskel on perioodi tähised
  • •Värvilegend: kollane kodumaine, tumesinine rahvusvaheline, roheline kaitsetööstus, tsüaan muud
  • •Paksus kirjas YoY muutuse veerg
  • •Esiletõstetud koondrida
Leht 5
Finantstabel / kasumiaruanne

Poolaasta tulemused

Sisu

H1 FY27 vs H1 FY26 kasumiaruanne (₹ krooni): müügitulu 7187 vs 4237 (+70%); materjalikulu 3533 (49,16% vs 49,15%); tööjõukulu 522 (7,26% vs 8,93%); muud kulud 1111 (15,46% vs 16,25%); EBITDA 2045 vs 1146 (+78%, marginaal 28,45% vs 27,05%); kulum 168; intressid/finantskulud 97; PBT 1789 vs 970 (+84%, marginaal 24,89%); maksukulu 473; PAT 1316 vs 714 (+84%, 18,32% vs 16,85%).

Paigutuse struktuur

Sama tabelikujundus nagu kvartalitulemuste slaidil: vasakul HYFY27 (paksus kirjas) ja HYFY26 absoluutväärtused koos % muutusega, paremal kirjed protsendina müügitulust ja muutus protsendipunktides.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Vaskse tekstuuriga päiserida
  • •Paksus kirjas jooksva perioodi näitajad
  • •Sulgudes negatiivsed marginaalimuutused
  • •Oranžist kollaseni ulatuv jaluse riba
Leht 6
Segmentide jaotus / andmete visualiseerimine

Poolaasta kliendid

Sisu

H1 müük kliendisegmentide kaupa (₹ krooni). HYFY27: kodumaised lõhkeained 2324 (32%), rahvusvahelised lõhkeained 2879 (40%), kaitsetööstus 1935 (27%), muud 49 (1%), kokku 7187. HYFY26: 1495 (35%), 1789 (42%), 925 (22%), 28 (1%), kokku 4237. YoY: kodumaine +55%, rahvusvaheline +61%, kaitsetööstus +109%, muud +82% (vastavalt trükitulemusele), kokku +70%.

Paigutuse struktuur

Üleval segmentide tabel (HYFY27 ja HYFY26 väärtused ja osakaalud, YoY muutus), all kaks rõngasdiagrammi HYFY27 ja HYFY26 kohta.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kaks rõngasdiagrammi poolaasta jaotuse võrdlemiseks
  • •Segmentide värvilegendi ruudud
  • •Esiletõstetud koondrida
  • •Paksus kirjas eelmise aasta veerg
Leht 7
Põhinäitaja / äritegevuse esiletõstmine

Tellimusraamatu seis — ₹20 178 krooni

Sisu

Tellimusraamatu kogumaht on ₹20 178 krooni, mis jaguneb järgmiselt: ₹2610 krooni ettevõtetelt Coal India (CIL) ja Singareni Collieries (SCCL) ning ₹17 568 krooni kaitsetööstusest — kaitsetööstus moodustab umbes 87% tellimuste jäägist.

Paigutuse struktuur

Ülal vasakul on koondsumma pealkirjana; ülal paremal on ringikujulised märgid Coal India ja SCCL logodega ning droonipilt, millest igaühe juures on vastav tellimuse väärtus; alumine pool on lai maalitud bänner, mis vastandab avakaevandust ja SOLAR-i kiivriga töötajat veoautole monteeritud raketisüsteemi tulistamisega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Klientide Coal India ja SCCL logod
  • •Kaitsetööstust esindav droonipilt
  • •Maalitud panoraam kaevandamisest ja raketisüsteemist
  • •Suur tumesinine tellimusraamatu näitaja
Leht 8
Finantstabel / bilansinäitajad

Laenukohustused ja investeeringud (Capex)

Sisu

Bilansinäitajad, HYFY27 vs FY26: netovõlg ₹1177 krooni vs ₹867 krooni; netovõla ja omakapitali suhe 0,15 vs 0,13; netovõla ja EBITDA suhe 0,29 vs 0,32; investeeringud (capex) ₹873 krooni H1 FY27-s vs ₹1556 krooni FY26-s; käibekapitali tsükkel 108 päeva vs 130 päeva.

Paigutuse struktuur

Üks keskele joondatud kolmeveeruline tabel (kirjeldus, HYFY27 paksus kirjas, FY26) koos vaskse päise ja beeži siltide veeruga, selle ümber on palju tühja pinda.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Vaskne päiserida
  • •Viie reaga KPI-tabel
  • •Paksus kirjas jooksva perioodi veerg
  • •Oranžist kollaseni ulatuv jaluse riba
Leht 9
Aktsionäride struktuur / andmete visualiseerimine

Aktsionäride struktuur seisuga 30.09.26

Sisu

Asutajate (promoter) osalus 73,15% seisuga 30. september 2026. Muud osalused (%): aktsiafondid ja AIF 12,35, jaeinvestorid ja muud 7,07, FII ja FPI 6,13, muud juriidilised isikud 0,77, kindlustusseltsid 0,53. Aktsiafondide detailid: SBI-MF 3,76, Kotak Fund 2,60, Axis 1,14, muud 4,85.

Paigutuse struktuur

Vasak pool: pealkiri, asutajate osaluse rida ja viie tulbaga tulpdiagramm väärtustega iga tulba kohal, millele järgneb oranž-kollane 'Mutual Funds' bänner ja rida suurimate fondivalitsejatega. Parem pool: maalitud kujutis kaarduvast klaashoonest sinistes ja loojangutoonides.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinise gradiendiga tulpdiagramm
  • •Gradiendiga 'Mutual Funds' siltide riba
  • •Maalitud kaarduv arhitektuurne kunstiteos
  • •Asutajate osaluse pealkiri
Leht 10
Lõpuslaid

Täname — Power to Propel

Sisu

Lõpuslaid koos tunnuslausega 'Power to Propel' ja tekstiga 'Thank You'.

Paigutuse struktuur

Diagonaalne jaotus, mis peegeldab esikaant: vasak pool on maal karjääriveokitest loojangu ajal lookleval avakaevanduse teel koos piirjoontega tiiviku embleemi ja valge tunnuslausega; parem pool on hele tekstuuriga paneel SOLAR-i logoga ülal ja tekstiga 'THANK YOU' all paremal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Maal avakaevandusest koos kalluritega
  • •Piirjoontega tiiviku embleemi ülekate
  • •SOLAR-i logo
  • •Tunnuslause "Power to Propel"

Korduma kippuvad küsimused

Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.

Mis on Solar Industries Q2 FY27 tulemuste esitlus?

See on Solar Industries India Limitedi 10-slaidiline nõukogu esitlus „Rise & Shine“ perioodide Q2FY27 ja HYFY27 kohta, mis on esitatud BSE/NSE börsidele. See hõlmab 30. septembril 2026 lõppenud kvartalit ja poolaastat, kusjuures kõik arvud on esitatud ₹ crore'ides.

Millist perioodi Q2 FY27 ja H1 FY27 Solar Industriesi jaoks tähistavad?

India ettevõtted kasutavad majandusaastat aprillist märtsini. Q2 FY27 on juuli–september 2026 ja H1 (HY) FY27 on aprill–september 2026. Võrdlusperioodid Q2 FY26 ja H1 FY26 on samad kuud 2025. aastal.

Millised olid Solar Industriesi peamised Q2 FY27 tulemused?

Müügitulu oli ₹3,519 crore (+69% YoY), EBITDA ₹1,021 crore (+75%, marginaal 29,02%), PBT ₹877 crore (+79%) ja PAT ₹650 crore (+80%). H1 FY27 müügitulu oli ₹7,187 crore ja PAT ₹1,316 crore.

Kui suur on Solar Industriesi tellimusraamat selles esitluses?

Esitlus näitab tellimusraamatu kogumahuks ₹20,178 crore: ₹17,568 crore kaitsetööstusest ning ₹2,610 crore ettevõtetelt Coal India (CIL) ja Singareni Collieries (SCCL).

Kuidas jaguneb Solar Industriesi tulu klientide lõikes?

Q2 FY27 moodustasid rahvusvahelised lõhkeained 43% müügist (₹1,515 crore), kaitsetööstus 29% (₹1,002 crore), kodumaised lõhkeained 27% (₹963 crore) ja muud 1%. Kaitsetööstuse müük kasvas kvartalis aastavõrdluses 98% ja poolaastal 109%.

Kas see esitlus sobib malliks minu enda kvartalitulemuste esitlusele?

Jah. See on kompaktne näidis India tulemuste esitlusest: peamiste näitajate kokkuvõte, kasumiaruande tabelid koos marginaalidega protsendina müügitulust, segmentide jaotuse tabelid koos rõngasdiagrammidega, tellimusraamat, finantsvõimendus, investeeringud (capex) ja aktsionäride struktuur. Saate PDF-i eeskujuks alla laadida või luua sarnase esitluse 2Slidesi abil.

Kus see esitlus algselt avaldati?

Solar Industries India Limited esitas selle BSE ja NSE börsidele koos oma Q2 FY27 tulemustega. Selles versioonis on börsi kaaskiri eemaldatud ja see sisaldab ainult 10 esitlusslaidi.

2slides

Create Your Own Slides

Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.

Loo maailmatasemel slaidid sekunditega

Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.

2Slides logo

Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.

Tee AI-ga kokkuvõte

ChatGPTClaudeGrokPerplexity
Kõik teenused töötavad

© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.