2Slides logo
Preview

Power Grid Q2 FY27 tulemuste esitlus

24 slaidi

Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · India investoriesitluste näited

Power Grid Corporation of India Limitedi (POWERGRID) Q2 ja H1 FY27 investoresitlus, dateeritud 3. novembril 2026 ja esitatud BSE/NSE börsidele, käsitledes 30. septembril 2026 lõppenud kvartalit ja poolaastat (FY27 kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027): kasutuselevõtt, kapitalimahutused ja kapitaliseerimine, TBCB pakkumuste võidud, u ~₹2,20 lakh crore suurune tellimusraamat, konsolideeritud ja konsolideerimata tulemused ühikutes ₹ crore, laekumised, telekommunikatsioon ja nõustamine ning ESG.

4 meeldimist
0 allalaadimist

Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.

Kiirnavigatsioon

Sildid

Power Grid Corporation of India
POWERGRID
POWERGRID investoresitlus
Q2 FY27 tulemuste esitlus
H1 FY27 tulemused

Jaga slaide

Kirjeldus

Peateema

Power Grid Corporation of India Limitedi (POWERGRID) Q2 ja H1 FY27 investoresitlus, dateeritud 3. novembril 2026 ja esitatud BSE/NSE börsidele, käsitledes 30. septembril 2026 lõppenud kvartalit ja poolaastat (FY27 kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027): kasutuselevõtt, kapitalimahutused ja kapitaliseerimine, TBCB pakkumuste võidud, u ~₹2,20 lakh crore suurune tellimusraamat, konsolideeritud ja konsolideerimata tulemused ühikutes ₹ crore, laekumised, telekommunikatsioon ja nõustamine ning ESG.

Peamised eelised

  • •Täielik konsolideeritud kasumiaruanne perioodide Q2 FY27, Q2 FY26, Q1 FY27, H1 FY27 ja H1 FY26 kohta: kogutulu ₹12 055 crore ja puhaskasum ₹3 867 crore Q2 FY27-s (kasv 8% vrd eelmise aastaga)
  • •Tellimusraamat ja torustik: ~₹2,20 lakh crore väärtuses töös olevaid ülekandeprojekte (89% TBCB) ning ~₹67 200 crore suurune TBCB pakkumuste torustik
  • •Tegevusandmed: Q2-s võeti kasutusele 981 ckm liine ja 14 600 MVA võimsust; FY27 kapitalimahutuste (capex) prognoos on ₹37 000–40 000 crore
  • •Laekumised ja bilanss: 102,1% realiseerimine H1 FY27-s, nõuete laekumisperiood langes 10,54 päevani, võla ja omakapitali suhe 59:41
  • •Selge näide reguleeritud kommunaalettevõtte poolaastatulemuste esitlusest: sektsioonide jaotajad, KPI-kaardid, tulpdiagrammid, waterfall-diagrammid ja detailsed finantstabelid

Sihtrühm

  • •Aktsia- ja krediidianalüütikud, kes katavad India energeetika- ja infrastruktuuriettevõtteid
  • •Investorid, kes jälgivad aktsiaid NSE:POWERGRID / BSE:532898 või India riigiettevõtete (PSU) aktsiaid
  • •Kommunaal- ja infrastruktuuriettevõtete investorsuhete ja finantsmeeskonnad, kes koostavad kvartalitulemuste pakette
  • •Energiaülemineku ja ülekandesektori uurijad, kes jälgivad India elektrivõrgu väljaehitamist
  • •Üliõpilased ja konsultandid, kes uurivad India tulemuste esitlusi ning ₹ crore / lakh crore aruandlustavasid

Kasutusjuhud

  • •Eeskuju reguleeritud kommunaalettevõtte kvartali- või poolaastatulemuste esitluse struktureerimiseks
  • •POWERGRIDi Q2 FY27 tegevus- ja finantsnäitajate allikas analüüside koostamiseks
  • •TBCB (tariifipõhine konkureeriv pakkumine) võitude ja tellimuste torustiku võrdlusanalüüs India ülekandesektoris
  • •Mall kapitalimahutuste (capex) vs kapitaliseerimise prognooside, laekumiste ja nõuete esitlemiseks
  • •Õppematerjal India numbriformaatide (lakh, crore) kasutamise kohta investorkommunikatsioonis

Ainulaadsed väärtuspakkumised

  • •Algallikast pärinev esitlus India keskselt ülekandeettevõttelt, esitatud BSE/NSE börsidele
  • •Ühendab varade baasandmed (1,87,576 ckm, 6,49,116 MVA, 293 alajaama) finantsnäitajate ja pakkumuste tulemustega 24 slaidil
  • •Kuvab konsolideeritud ja konsolideerimata aruanded kõrvuti koos hälvete veergudega
  • •Sisaldab Q2 waterfall-diagramme, mis selgitavad äritulu ja puhaskasumi muutusi

Slaidilehed (24)

Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.

Leht 1
Tiitelslaid

Q2 & H1 FY27 investoresitlus

Sisu

Tiitelleht: POWERGRIDi logo, „Q2 & H1 FY27 Investor Presentation“, 30. septembril 2026 lõppenud kvartali ja poolaasta tulemuste ülevaade, kuupäev 3. november 2026, börsitähised NSE: POWERGRID ja BSE: 532898 ning ISIN INE752E01010.

Paigutuse struktuur

Jaotatud tiitelleht: vasakul valge paneel logo, pealkirja, alapealkirja, kuupäeva ja börsiinfo/ISIN-ribaga; paremal täiskõrguses foto Gooty-Pavagadha ülekandeliinist koos selgitava tekstiribaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kakskeelne hindi/ingliskeelne POWERGRIDi logo
  • •Suur sinine seriifkirjas pealkiri
  • •Foto ülekandemastist
  • •Roheline joon börsiinfo kohal
Leht 2
Vastutuse välistamine / õiguslik teave

Lahtiütlus

Sisu

Standardne lahtiütlus: dokument on mõeldud ainult teavitamiseks ega kujuta endast Power Grid Corporation of India Limitedi väärtpaberite ostu- või müügipakkumist; sisu võib muutuda ette teatamata; tulevikku suunatud avaldustega kaasnevad riskid ja ebakindlus; lugejad peavad kujundama ettevõttest oma seisukoha.

Paigutuse struktuur

Ülal on jaotise silt ja pealkiri, millele järgneb viiest kaldkirjas punktist koosnev tekstiplokk, mille vasakus servas on sinine vertikaalne aktsentriba.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinine vasakpoolne aktsentriba
  • •Kaldkirjas loetelu
  • •Leheküljenumbri märgis
Leht 3
Päevakord

Esitluse kava

Sisu

Kuus nummerdatud jaotist: 01 Olulisemad punktid ja ülevaade, 02 Täitmine ja operatsioonid, 03 Konkurents, 04 Tellimuste portfell ja väljavaade, 05 Finantstulemused, 06 Jätkusuutlikkus ja tunnustused.

Paigutuse struktuur

Kaks rida kolme kaardiga, millest igaühel on roheline ülaserv, suur sinine jaotise number ja jaotise nimi.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Nummerdatud kaardid 01–06
  • •Rohelised ülaservad
  • •Helehall kaardi täide
Leht 4
Ettevõtte ülevaade / KPI töölaud

India tähtsaim elektriülekande ettevõte

Sisu

Andmed seisuga 30. september 2026: materiaalne põhivara üle ₹3,29 lakh crore (konsolideeritud), 187 576 ckm ülekandeliine (1606 liini), 649 116 MVA transformaatorvõimsust (293 alajaama), süsteemi kättesaadavus H1 FY27 perioodil 99,81%. Aktsionärid: GoI 51,34%, FII/DII 24,03%/20,91%, turuväärtus u ₹2,42 lakh crore. Krediidireiting: kohalik AAA (CRISIL, ICRA ja CareEdge); rahvusvaheline BBB (S&P), BBB- (Fitch), Baa3 (Moody's), võrdne riigireitinguga, väljavaade stabiilne; S&P kinnitas uuesti septembris 2026, Moody's augustis 2026. SPV-de ratsionaliseerimine: 28 SPV-d liidetakse 2 teise SPV-ga (POWERGRID Ghiror Transmission Limited ja POWERGRID South Olpad Transmission Limited).

Paigutuse struktuur

Ülaservas rida nelja KPI-kaardiga; all vasakul aktsionäride paneel ja paremal krediidiprofiili paneel siniste kohalike ja roheliste rahvusvaheliste reitingute päistega; allservas märkus SPV-de kohta.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Neli KPI-kaarti
  • •Reitingute tabel (AAA/BBB/Baa3)
  • •Kohalike ja rahvusvaheliste näitajate värvieristus
  • •Joonealused märkused
Leht 5
Operatiivsed saavutused

Kasutusele võetud põhiüksused (Q2 FY27)

Sisu

Q2 FY27 kasutuselevõtt: 981 ckm ülekandeliine ja 14 600 MVA transformaatorvõimsust. Liinid: 765 kV Koppal-II PS-Raichur, Bidar PS-Maheshwaram, Sikar-II-Khetri; 400 kV Bikaner-II-Bikaner-III. Alajaamad: 765 kV Koppal-II ja Bidar. H1 FY27: 2616 ckm ja 25 100 MVA. Täielikult kasutusele võetud TBCB projektid: Ramgarh-II ja Bidar ülekandesüsteemid. Pärast septembrit 2026: 765 kV Koppal-II PS-Narendra (New), 400 kV Koppal-II PS-Gadag-II PS, Gadag-II PS alajaam; TBCB projekt Koppal Gadag ülekandesüsteem on kasutusele võetud.

Paigutuse struktuur

Ülemine pool: kaks sihtmärgi ikoonidega KPI-kaarti ning pinge järgi sildistatud liinide ja alajaamade loendid; paremas veerus sinine H1 FY27 kast ja roheline TBCB kast. All: roheline bänner septembrijärgse kasutuselevõtu kohta koos kahe piiritletud kasti ja jalusega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sihtmärgi ja masti ikoonid
  • •765 kV / 400 kV pingesildid
  • •Sinised ja rohelised päisekastid
  • •Bänner
Leht 6
Andmete visualiseerimine / prognoosid

Projekti täitmine: capex ja kapitaliseerimine

Sisu

Konsolideeritud, ₹ crore. FY27 capex-i prognoos ₹37 000–40 000 crore; Q2 capex 9099 (FY27) vs 8404 (FY26), H1 16 864 vs 15 385. FY27 kapitaliseerimise prognoos ₹25 000–30 000 crore; Q2 4023 vs 2205, H1 9300 vs 3888. Kapitaliseerimine sisaldab kapitalirendina kapitaliseeritud varasid ja välistab FERV-i.

Paigutuse struktuur

Kaks poolt on eraldatud vertikaalse joonega; kummalgi on prognoosi päisekast ja selle all rühmitatud tulpdiagramm, mis võrdleb FY26 (sinine) ja FY27 (roheline) tulemusi Q2 ja H1 lõikes.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Rühmitatud tulpdiagrammid
  • •Aastate eristamine sinise ja rohelise värviga
  • •Prognoosi esiletõsted
  • •Joonealused märkused
Leht 7
Operatiivsed KPI-d

Operatiivne suutlikkus

Sisu

Kättesaadavus H1 FY27 perioodil 99,81% vs 99,83% H1 FY26 perioodil, mis ületab täieliku lisatasu teenimiseks vajaliku 99,75% taseme. Väljalülitusi liini kohta H1 FY27 perioodil 0,17 (muutuseta). NTAMC (National Transmission Asset Management Centre) uuendamine on lõpetatud ja I3SOC (Integrated Indigenous Information Security Operation Centre) on töösse rakendatud. Foto Srinagar-Drass liini taastamisest 29. oktoobril 2026 11 800 jala kõrgusel temperatuuril -10 °C.

Paigutuse struktuur

Vasakus veerus on loetelu mõõdikutest juhtimiskeskuse foto ja esiletõstetud kasti kohal; paremas veerus on suur foto lumisest mastist koos allkirjaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Juhtimiskeskuse foto
  • •Lume all oleva masti foto
  • •Esiletõstetud loetelu kast
  • •Akronüümide selgitused
Leht 8
Tehnoloogia tutvustus

Võimekuse arendamine: tehnoloogia ja tarneahel (mobiilne GIS)

Sisu

Kohalik 220 kV mobiilne GIS-seade on pingestatud, võimaldades kiiret reageerimist hädaolukordades ning suurendades võrgu vastupidavust ja tööaega.

Paigutuse struktuur

Kaks kõrvuti asetsevat öist fotot haagisele paigaldatud GIS-seadmest ja meeskonnast objektil, all on paksus kirjas pealkiri ja kaks punkti.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Seadme foto
  • •Meeskonna foto
  • •Paksus kirjas alapealkiri koos loeteluga
Leht 9
Partnerlus / tehnoloogia

Võimekuse arendamine: SiC-põhised võimsusmoodulid VSC-HVDC süsteemi jaoks

Sisu

MeitY, MoP ja POWERGRID koostöö ränikarbiidil (SiC) põhinevate MOSFET-võimsusmoodulite kohalikuks projekteerimiseks ja arendamiseks VSC HVDC jaoks; aastateks 2030–31 arendatakse ja võetakse kasutusele u 13 000 SiC-moodulit klassides 3,3 kV, 4,5 kV ja 6,5 kV; pilootprojektina uuendatakse POWERGRID-i 1000 MW Pusauli back-to-back jaam VSC-HVDC tehnoloogiale.

Paigutuse struktuur

Vasakul suur foto sündmusest, paremal paksus kirjas sissejuhatus ja kolm punkti.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Allkirjastamise tseremoonia foto
  • •Punktloeteluga tekstiplokk
Leht 10
Tehnoloogia tutvustus

Võimekuse arendamine: tehnoloogia ja tarneahel (IAWP ja droon)

Sisu

Kasutusele on võetud isoleeritud õhutööplatvorm (IAWP), mis võimaldab ohutut hooldust ilma süsteemi väljalülitamiseta. Arendatud ja kasutusele võetud on 100 kg kandevõimega programmeeritav raskeveodroon mastiosade, tsemendikottide ja isolaatorikettide toimetamiseks raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse.

Paigutuse struktuur

Kaks võrdset fotot (veokile paigaldatud platvorm, raskeveodroon), mis on eraldatud peene joonega; kummagi all on selgitavad punktid.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sõiduki foto
  • •Drooni foto
  • •Kaheveerulised allkirjad
Leht 11
Tabel / võidetud hanked

TBCB tulemused – H1 FY2027

Sisu

TBCB võidud kuni 31. oktoobrini 2026. Üheksa ISTS-projekti: Barmer HVDC (Rajasthan REZ Ph-IV, Part 5), Lakadia REZ Phase-II, Jam Khambhaliya Ph-II + Jamnagar (Kalyanpur), Kurnool-V REZ Phase-I, WR-ER võrgu laiendus (Part-A), Lakadia/JKZ/Jamnagar ühissüsteem Part-C, rohelise vesiniku keskus Kakinada, SynCon Fatehgarh-II juures, laiendused Bhadla-III, Ramgarh ja Kanpur juures. ISTS-loendi kõrval olevad märked näitavad aastaseid tariife ₹8107 crore ja ₹7664 crore. Kaks InSTS-projekti (Humnabad, Karnataka; 765 kV GIS Pune West, Maharashtra) aastase tariifiga ₹443 crore. Slaidil ei ole täpsustatud, mis eristab kahte ISTS-tariifi numbrit.

Paigutuse struktuur

Tabel sinise ISTS-päise ja rohelise InSTS-päisega (nr, projekt, tüüp), paremal on tariifide märkekastid, mis on ühendatud nooltega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kahevärviline projektide tabel
  • •Aastase tariifi märkekastid
  • •Noolühendused
Leht 12
Tellimusraamat / projektid

~₹2,20 lakh crore väärtuses töös olevaid ülekandeprojekte

Sisu

Seisuga 30.09.2026: TBCB ₹1,95 lakh crore (89%), RTM ₹0,25 lakh crore (11%, v.a Pang-Kaithal HVDC ja avamereprojektid), kokku ₹2,20 lakh crore, sh pooleliolev ehitus (CWIP) ₹55 419 crore. Pangi evakueerimisskeem ₹0,31 lakh crore, muudetakse 3,75 GW EHVAC skeemiks (arutatud 44. NCT koosolekul 29. oktoobril 2026). Muud ärivaldkonnad ₹0,04 lakh crore: nutikas mõõtmine ₹2 796 Cr, andmekeskus ₹714 Cr, piiriülesed ühendused ₹275 Cr, BESS ₹250 Cr, rahvusvaheline äri ₹220 Cr.

Paigutuse struktuur

Koosseisu loend täpploendi, väärtuse ja protsendi veergudega, kriipsjoonelise kogusumma joonega ning kahe täiendava reaga allpool.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Suured väärtusnäitajad
  • •Protsendi veerg
  • •Kriipsjoonelised eraldajad
Leht 13
Projektid / andmete visualiseerimine

~₹67 200 crore suurune TBCB pakkumiste ootel projektid

Sisu

Seisuga 31. okt 2026: pakkumisel (A) ₹63 086 crore 28 projekti lõikes; väljakuulutamisel (B) ₹4 147 crore 3 projekti lõikes; kinnitatud kogumaksumus ₹67 233 crore. Pakkumisel olevate projektide jaotus: ISTS 10 projekti ₹45 620 crore (72%) ja InSTS 18 projekti ₹17 466 crore (28%). Green Energy Corridor-III (allikas: PIB): skeemi kogumaht märgitud kui „₹1,86 lakh crore“ (₹1,36 lakh crore InSTS jaoks, ₹50 000 crore BESS-i jaoks, sh ₹0,54 lakh crore CFA), eesmärk valmida FY2032-33, et väljastada 135 GW taastuvenergiat ja rakendada 50 GWh BESS-i.

Paigutuse struktuur

Ülemine rida kolme väärtuskaardiga ja noolega kogusummani; all vasakul rõngasdiagramm koos legendiga; all paremal sinine GEC-III päisega kast koos täpploendiga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Rõngasdiagramm 72/28
  • •Väärtuskaardid
  • •Ühendav nool
  • •GEC-III infokast
Leht 14
Andmete visualiseerimine / käibekapital

Tugev maksete laekumine jätkub

Sisu

Arveldus H1 FY27 ₹22 327 crore (H1 FY26 ₹18 248 crore); laekumine ₹22 806 crore (₹18 737 crore); laekumise määr 102,1% (102,7%). Tasumata võlgnevused kvartali lõpus (₹ crore, >45 päeva / <45 päeva): Q2 FY26 1 512 / 1 387; Q1 FY27 1 458 / 1 005; Q2 FY27 1 285 / 1 141. Debitoorse võlgnevuse päevad (üle 45 päeva): 15,16 → 12,11 → 10,54. Slaidi pealkirjas on kirjas „H1 2026“, kuigi andmed on H1 FY27 kohta.

Paigutuse struktuur

Kolm KPI-kaarti ülaservas; vasakul virnastatud horisontaalne tulpdiagramm ja paremal vertikaalne tulpdiagramm koos kriipsjoonelise langeva trendinoolega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •KPI-kaardid võrdlusega eelneva aastaga
  • •Virnastatud horisontaalsed tulbad
  • •Roheline tulpdiagramm trendinoolega
Leht 15
Finantstabel

Finantstulemused (konsolideeritud)

Sisu

₹ crore, Q2 FY27 vs Q2 FY26: ülekandetasud 11 191 vs 10 736 (+4%), nõustamine 396 vs 492, telekommunikatsioon 229 vs 248, muud tulud 239 vs 194, kogutulu 12 055 vs 11 670 (+3%), tegevuskulud 1 889 vs 1 790, EBITDA 10 166 vs 9 880, kulum 3 196, finantskulu 2 191, PBT 4 776 vs 4 450 (+7%), maks 909, PAT 3 867 vs 3 566 (+8%). Q1 FY27 PAT 3 598. H1 FY27 vs H1 FY26: kogutulu 23 752 vs 23 115, EBITDA 19 778 vs 19 524, PAT 7 465 vs 7 197 (+4%).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses finantstabel kaheksa andmeveeruga (Q2 FY27, Q2 FY26, muutus, Q1 FY27, muutus, H1 FY27, H1 FY26, muutus) ja varjutatud vahesumma ridadega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinine päiserida
  • •Varjutatud vahesumma read
  • •Sulgudes negatiivsed väärtused
  • •Joonealune märkus regulatiivse edasilükkamise kohta
Leht 16
Sild- / waterfall-diagramm

Äritulu ja PAT muutuste tegurid – konsolideeritud – Q2 FY27

Sisu

Äritulu sild (₹ crore): äritulu kasv +887 (7,7%; märkus: ainult ülekandetulu kasv ₹994 Cr), regulatiivne mõju -354 (-3,1%), ühekordsed kirjed -193 (-1,7%), netokasv 340 (2,9%). PAT sild: PAT kasv 322 (9,0%), regulatiivne mõju +60 (1,7%), ühekordsed kirjed -82 (-2,3%), neto 300 (8,4%). Viimane PAT tulp on tähistatud kui „Net Increase in PBT“ koos allapoole suunatud noolega, mis tundub olevat märgistusviga, kuna PAT tõusis umbes 8,4%.

Paigutuse struktuur

Kaks waterfall-diagrammi kõrvuti siniste päiseribade all (äritulu, PAT), roheline tähistab kasvu ja helesinine kahanemist, protsendimärgised iga tulba kohal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kaks waterfall-diagrammi
  • •Protsendilised annotatsioonid
  • •Sinised päiseribad
Leht 17
Finantstabel

Finantstulemused (eraldiseisev)

Sisu

₹ crore, Q2 FY27 vs Q2 FY26: ülekandetasud 9 843 vs 9 867, nõustamine 206 vs 133 (+55%), muud tulud 1 851 vs 1 348 (+37%), kogutulu 11 900 vs 11 348 (+5%), tegevuskulud 1 605, EBITDA 10 295 vs 9 930, kulum 2 986, finantskulu 2 733, PBT 4 576 vs 4 316, maks 757, PAT 3 819 vs 3 555 (+7%). Q1 FY27 PAT 3 411. H1 FY27 PAT 7 230 vs 7 208 (muutuseta); H1 kogutulu 23 270 vs 22 605.

Paigutuse struktuur

Sama kaheksaveeruline tabelivorming nagu konsolideeritud slaidi puhul koos varjutatud vahesumma ridadega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinine päiserida
  • •Muutuste veerud
  • •Varjutatud EBITDA/PAT read
Leht 18
Finantstabel / bilanss

Finantstulemused (bilanss ja suhtarvud)

Sisu

Seisuga 30.09.26 vs 30.09.25. Eraldiseisev: põhivara jääkmaksumus ₹2 80 070 vs 2 66 164 crore, pooleliolev ehitus (CWIP) 7 186 vs 13 771, võlg 1 51 207 vs 1 35 923, netoväärtus 1 06 090 vs 98 497, H1 EPS ₹7,77 vs 7,75, raamatupidamislik väärtus aktsia kohta ₹114,07 vs 105,90. Konsolideeritud: põhivara jääkmaksumus 3 29 852 vs 2 95 148, CWIP 55 419 vs 47 782, võlg 1 51 207 vs 1 35 923, netoväärtus 1 06 748 vs 98 932, H1 EPS ₹8,03 vs 7,74, BVPS ₹114,78 vs 106,37. Võla ja omakapitali suhe 59:41 vs 58:42; omakapitali tootlus (ROE) H1 6,81% vs 7,32% (eraldiseisev) ja 6,99% vs 7,27% (konsolideeritud), mitte aastapõhine.

Paigutuse struktuur

Tabel grupeeritud eraldiseisvate ja konsolideeritud päiseveergudega ning varjutatud peamiste finantssuhtarvude alajaotusega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kahetasemeline päis
  • •India numbrite grupeerimine
  • •Suhtarvude alajaotus
Leht 19
Finantstabel / finantseerimine

Muu oluline finantsinfo

Sisu

₹ crore (Q2 FY27 / Q2 FY26 / Q1 FY27): intressid tütar- ja ühisettevõtetelt 1 201 / 794 / 1 089; stiimulid (konsolideeritud) 98 / 159 / 123; dividendid ühisettevõtetelt 60 / 24 / 17; dividendid tütarettevõtetelt 345 / 300 / 254; CSR 82 / 67 / 118; FERV (brutovara) 162 / 491 / 47; omakapital tegutsevates TBCB projektides 10 684 / 4 956 / 9 965; omakapital ehitusjärgus TBCB projektides 4 642 / 3 448 / 3 408; lühiajaline laen 400 / 2 209 / 1 600. H1 FY27 jooksul kaasatud vahendid: JBIC roheline laen 80 miljardit jeeni (JPY), SBI tähtajaline laen/krediidiliin ₹10 000 crore, UBI ₹5 000 crore, võlakirjad ₹2 000 crore.

Paigutuse struktuur

Neljaveeruline tabel vasakul; roheline paneel „H1 FY27 jooksul kaasatud vahendid“ koos täpploendiga paremal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kompaktne tabel
  • •Roheline finantseerimispaneel
  • •Joonealused märkused
Leht 20
Segmendi ülevaade

Telekommunikatsioon ja nõustamine

Sisu

POWERGRID Teleservices Limited (PowerTel): telekomi tulu Q2 FY27 oli ₹283 crore (Q2 FY26 ₹291 crore), 100% magistraalvõrgu kättesaadavus, kvartalis lisandus ~₹132 crore väärtuses tellimusi ja 13 uut klienti, >6,4 Tbps ühendused hüperskaleerijale, teine ILD-klient Bhutanis, 200+ ühendust India valitsuse strateegilisele üksusele. Konsultatsiooniteenused: tulu ₹396 crore (₹492 crore); PESL-i nutimõõdikute äri panustas ₹202 crore (paigaldatud 20,4 lakh mõõdikut 36,5-st UGVCL-is ja 16,4 lakh 33,6-st MGVCL-is); 40 kodumaist tellimust ja 2 rahvusvahelist tellimust/pikendust; tegutsemine 26 riigis, kvartalis lisandus Saudi Araabia.

Paigutuse struktuur

Kaks kõrvuti asetsevat paneeli roheliste ja sinist värvi vasakpoolsete aktsentribadega, mõlemal ikoon, harvendatud tähtedega pealkiri, suured arvud, alamnäitajad ja rombikujulise ikooniga jalusemärkus.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Võrgu ja inimeste ikoonid
  • •Suured tulunäitajad
  • •Kahe paneeliga paigutus
  • •Rombikujulised jalusemärkused
Leht 21
Projekti tutvustus

Telekomi andmekeskus

Sisu

Olulisemad omadused: 100% India omanduses olev taristu, 7-kihiline turvalisus, võimsus 1000 räkki ja 14 MW, Tier-III sertifikaat, oodatav kasutuselevõtt FY2027, MeitY poolt heaks kiidetud pilveteenuse pakkuja, suveräänne pilv.

Paigutuse struktuur

Vasakul andmekeskuse hoone renderdus; paremal roheline päis „Olulisemad omadused“ koos loeteluga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Arhitektuurne renderdus
  • •Roheline funktsioonide paneel
Leht 22
ESG / jätkusuutlikkus

Pidev pühendumine ESG-le

Sisu

Neli ESG eesmärki: 50% energiast taastuvenergiast aastaks 2025, saavutatud dets-25; prügilasse ladestatavate jäätmete nullmäär aastaks 2030, >90% jäätmetest suunatud taaskasutusse; positiivne veebilanss aastaks 2030, >50% tarbitud veest taastatud; netonullheide aastaks 2047, heitkoguste intensiivsuse ~20% aastane vähenemine. CRISIL ESG skoor tõusis 58-lt (2025-26) 66-le (2026-27), reiting „Strong“ sept-2026; NSE jätkusuutlikkuse reiting 70 (dets-2025), mõlemad skaalal 0–100.

Paigutuse struktuur

Rida nelja eesmärgi kaardiga, millel on ikoonid ja staatuse märgised; all vasakul CRISIL skooride horisontaalne tulpdiagramm koos selgitusega; all paremal ESG reitingute tabel.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Päikeseenergia, taaskasutuse, vee ja pilve ikoonid
  • •Staatuse märgised
  • •Skooride tulpdiagramm
  • •Reitingute tabel
Leht 23
Tunnustused / auhinnad

Tunnustused

Sisu

Valitud finalistiks S&P Global (Platts) Global Energy Awards 2026 kolmes kategoorias: Power - Excellence in Energy; Infrastructure Project of the Year; Targeted Program - Corporate Impact Award. Samuti pälviti TERI-UNDP 5. Water Sustainability Award (foto auhinnatseremooniast).

Paigutuse struktuur

Ülal vasakul auhindade logo koos nummerdatud loeteluga ülal paremal; all vasakul kaldkirjas auhinna selgitus tseremooniafoto kõrval.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Platts Global Energy Awardsi logo
  • •Tseremooniafoto
  • •Nummerdatud loend
Leht 24
Lõpuslaid

Täname

Sisu

Lõpuslaid tekstiga „Täname“, investorsuhete kontakt www.powergrid.in ja foto 765 kV Nizamabad-Wardha ülekandesüsteemist.

Paigutuse struktuur

Täiskaadris maastikufoto ülekandemastidest, mille vasakusse serva on lisatud logo, lõputekst ja IR-kontakt.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Täiskaadris foto
  • •Logo
  • •Pildiallkiri

Korduma kippuvad küsimused

Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.

Mis on Power Grid Q2 FY27 tulemuste esitlus?

See on Power Grid Corporation of India Limitedi (POWERGRID) 24-slaidiline investoresitlus „Q2 & H1 FY27 Investor Presentation“, mis on dateeritud 3. novembriga 2026 ning esitatud BSE ja NSE börsidele. See käsitleb 30. septembril 2026 lõppenud kvartalit ja poolaastat.

Millist perioodi FY27 POWERGRIDi jaoks hõlmab?

India ettevõtted kasutavad majandusaastat aprillist märtsini, seega FY27 kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027. Q2 FY27 on juuli–september 2026 ja H1 FY27 on aprill–september 2026.

Millised olid POWERGRIDi Q2 FY27 peamised tulemused?

Konsolideeritud baasil oli kogutulu ₹12 055 crore (kasv 3% võrreldes eelmise aastaga), EBITDA oli ₹10 166 crore ja puhaskasum (PAT) ₹3 867 crore, mis on 8% rohkem kui Q2 FY26 tulemus ₹3 566 crore. H1 FY27 puhaskasum oli ₹7 465 crore.

Kui suur on POWERGRIDi tellimusraamat ja pakkumuste torustik?

Esitlus näitab 30. septembri 2026 seisuga ligikaudu ₹2,20 lakh crore väärtuses töös olevaid ülekandeprojekte (89% TBCB, 11% RTM, sh pooleliolev ehitus ehk CWIP summas ₹55 419 crore) ning lisaks 31 projektist koosnevat TBCB pakkumuste torustikku mahus ₹67 233 crore (31. oktoobri 2026 seisuga).

Miks on summad esitatud ühikutes crore ja lakh crore?

Esitlus kasutab India numbrisüsteemi, nagu ka algne börsiteade. Üks crore on 10 miljonit ja üks lakh crore on 1000 miljardit ruupiat. Numbrid on rühmitatud India tava kohaselt, näiteks 1,87,576 ckm.

Kas ma saan selle esitluse alla laadida ja selle paigutust uuesti kasutada?

Jah. Te saate sellel lehel vaadata kõiki slaide ja laadida alla PDF-faili. Paigutus on kasulik mudel kommunaalteenuste või infrastruktuuriettevõtete tulemuste esitlusteks: KPI-kaardid, rühmitatud tulpdiagrammid, waterfall-diagrammid ning täielikud konsolideeritud ja konsolideerimata aruannete tabelid. Andmed kuuluvad ettevõttele POWERGRID, seega viidake tsiteerimisel algallikale.

Kus see esitlus algselt avaldati?

POWERGRID esitas selle BSE-le ja India riiklikule börsile (National Stock Exchange of India) osana oma Q2 FY27 tulemuste avalikustamisest ning see on saadaval veebilehe powergrid.in investorsuhete jaotises. Börsi kaaskiri ei kuulu selle koopia juurde.

Kas algallika slaididel on ebakõlasid?

Esineb mõningaid väikeseid ebakõlasid. Laekumiste slaidi pealkiri on „H1 2026“, kuigi andmed on H1 FY27 kohta. Puhaskasumi (PAT) waterfall-diagrammi viimane tulp on tähistatud kui „Net Increase in PBT“ koos allapoole suunatud noolega, kuigi puhaskasum kasvas umbes 8,4%. GEC-III summad on trükitud komaga („₹1,86 lakh crore“), mis ilmselt tähendab ₹1,86 lakh crore.

Allikad ja lisalugemine

2slides

Create Your Own Slides

Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.

Loo maailmatasemel slaidid sekunditega

Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.

2Slides logo

Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.

Tee AI-ga kokkuvõte

ChatGPTClaudeGrokPerplexity
Kõik teenused töötavad

© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.