
Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · Pooljuhtettevõtete investoriesitluste näited
Microni 2026. majandusaasta 3. kvartali majandustulemuste esitlus (24. juuni 2026) — 44-slaidiline pakk, kus tegevjuht käsitleb tööstusharu struktuuri, uut tüüpi strateegilisi „võta või maksa“ kliendilepinguid, tehnoloogilist teekaarti ja tootmise laiendamist ning finantsjuht tutvustab rekordilist 41,5 miljardi dollarist tulu (+346% a/a), äriüksuste tulemusi, FQ4 prognoosi ja kolmeteistkümmet lisaandmete võrdlustabelit.
Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.
Kiirnavigatsioon
Sildid
Jaga slaide
Microni 2026. majandusaasta 3. kvartali majandustulemuste esitlus (24. juuni 2026) — 44-slaidiline pakk, kus tegevjuht käsitleb tööstusharu struktuuri, uut tüüpi strateegilisi „võta või maksa“ kliendilepinguid, tehnoloogilist teekaarti ja tootmise laiendamist ning finantsjuht tutvustab rekordilist 41,5 miljardi dollarist tulu (+346% a/a), äriüksuste tulemusi, FQ4 prognoosi ja kolmeteistkümmet lisaandmete võrdlustabelit.
Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.
Microni 2026. majandusaasta kolmanda kvartali finantstulemuste tiitelslaid.
Jaotatud raam: vasakul on magenta-musta gradiendiga paneel kaherealise pealkirja, kvartali tähise ja Microni logoga; parempoolset kahte kolmandikku täidab kumera serva taga olev makrofotograafia mustriga pooljuhtplaadist (wafer).
Tulevikku suunatud avalduste teatis, mis käsitleb turunõudlust ja -pakkumist, strateegilisi kliendilepinguid, hinnatrende, tootmisprojekte ja finantsprognoose, suunates lugejad 10-K ja 10-Q aruannete juurde; sellele järgneb lõik non-GAAP näitajate kasutamise ja nende kooskõlastuste asukoha kohta.
Puhas valge slaid paksus kirjas pealkirja ja kahe rööbitsjoondatud lõiguga suures kirjas; pilte pole.
Kõneleja kaart, mis avab tegevjuhi (CEO) sektsiooni.
Vasak pool valge, kus nimi on paksus kirjas ametinimetuse kohal; parem pool on täiskaadris portree mustal taustal.
Rekordiline tulu, brutomarginaal ja EPS, mis kõik ületavad prognooside (guidance) ülempiiri; andmekeskuste tulu kvartalis üle 25 miljardi dollari, mis teeb aastaseks tempoks üle 100 miljardi dollari; andmekeskuste SSD-tulu üle 5 miljardi dollari, kasvades eelmise perioodiga võrreldes enam kui kahekordseks; DRAM ja NAND nõudlus ületab oluliselt pakkumist; pingeline olukord peaks kestma kauem kui 2027. kalendriaasta; allkirjastatud on kuusteist strateegilist kliendilepingut.
Esitluse peamine tekstimall — täiskõrguses foto täidab vasaku kolmandiku, loetelupunktidega veerg täidab parempoolsed kaks kolmandikku.
AI on mälutööstust struktuurselt muutnud; tootlikkuse kasvu algusetapp; andmekeskuste juhitud kasvu täiendavad üha enam AI-funktsioonid nutitelefonides, tippklassi arvutites, autotööstuses, tööstuses ja robootikas; robootika, humanoidid ja autonoomsed sõidukid viitavad pikaajalisele nõudlusele.
Tekstimall, mille vasakus servas on foto puhasruumist.
Pakkumise nappuse leevendamine võtab märkimisväärselt aega; puudub selgus, millal pakkumine nõudlusele järele jõuab, isegi kui 2028. aastal toimub järk-järguline paranemine; pakkumise kasv sõltub uutest tehastest (greenfield), mida piiravad ehitusajad, oskustööjõu puudus, load ja energiataristu; protsessitehnoloogia keerukus kasvab iga põlvkonnaga; aeglasem bitikasv ülemineku kohta ning HBM-i kasvav osakaal survestab mitte-HBM pakkumist.
Tekstimall, mille vasakus servas on foto tootmisliinist; viis loetelupunkti, mis on selle sektsiooni pikimad.
Tarnijad suunavad puhasruumi pinda NAND-ilt DRAM-ile, mis piirab NAND-i bititarnet; pakkumine on struktuurselt piiratud; AI-süsteemid hõlmavad GPU, ASIC ja CPU disaine, kuid kõik sõltuvad arhitektuuriliselt mälualamsüsteemi jõudlusest ja mahust; keerukam mäluhierarhia loob võimaluse eristumiseks; mälu roll on muutunud strateegiliseks varaks.
Tekstimall, mille vasakus servas on foto punaselt valgustatud pooljuhtplaadist.
Tutvustab strateegilisi kliendilepinguid (SCA): kuusteist sõlmitud lepingut andmekeskuste, tarbeelektroonika ja autotööstuse segmentides; tavaliselt viieaastased tähtajad 2026. kuni 2030. kalendriaastani, autotööstuses kolm aastat; need kuusteist esindavad ligikaudu 20% DRAM-i mahust ja kolmandikku NAND-i mahust sel perioodil; neli väga suurt klienti, kolm keskmise suurusega, ülejäänud autotööstusest.
Pööratud tekstimall — tekst täidab vasakpoolsed kaks kolmandikku, foto liigub paremale kolmandikule.
Pärast lõpuleviimist oodatakse SCA-de alla ligikaudu poolt või rohkem ettevõtte tulust; lepingud on üles ehitatud „võta või maksa“ (take-or-pay) põhimõttel koos siduvate mahukohustustega; suurimatel on hinnalagi praeguse kalendriaasta Q2 turuhinna tasemel ja põhi kogu perioodiks; fikseeritud hindade või turuhinna lähedase laega lepingud moodustavad eeldatavalt umbes 40% tulust; hinnakujundus on loodud püsima määratud vahemikus.
Pööratud tekstimall, mille paremas servas on foto kontorist.
Alampiirhinnad võimaldavad brutomarginaali, mis ületab oluliselt mis tahes varasema tsükli tippkvartali marginaale; 14-l 16-st SCA-st on kumulatiivne tulu miinimumhinnaga ligikaudu 100 miljardit dollarit ülejäänud perioodi jooksul; prognoositavad sularahadeposiidid ja seotud finantskohustused on 22 miljardit dollarit; lepingud tagavad kindla DRAM-i (sh HBM) ja NAND-i tarnimise mitmeaastases perspektiivis.
Pööratud tekstimall, mille paremas servas on foto turuandmetest; esitluse pikim loetelu.
AI nõudlus ribalaiuse, mahu, madala latentsuse ja väikese energiatarbe järele suunab arhitektuurilisi ja protsessiotsuseid; 1-gamma DRAM-sõlm ja G9 NAND-sõlm on mõlemad tootmises ja teel saamaks ettevõtte ajaloo suurima mahuga sõlmedeks; järgmise põlvkonna sõlmed on graafikus mahutootmiseks 2027. kalendriaasta teises pooles; HBM4 12-kihiline tootmine kasvab kaks korda kiiremini kui HBM3E 12-kihiline, kusjuures HBM4 tulu on juba tarnitud üle 1 miljardi dollari.
Tekstimall, mille vasakus servas on foto sillerdavast pooljuhtplaadist.
Tuleviku nõudlus kaldub suurema jõudluse ja väärtusega toodete poole, mille keerukus toob kaasa kõrgema biti omahinna; üleminekud nagu LP5-lt LP6-le, DDR5-lt DDR6-le ja uued HBM-i põlvkonnad tõstavad biti kulu; prognooside kohaselt tõuseb DRAM-i keskmine biti omahind praeguselt tasemelt; SCA-lepingud võimaldavad selliste uute toodete puhul läbi rääkida hinnapreemiate üle.
Tekstipõhine mall, vasakul punase gradiendiga foto; neli loetelupunkti, mille all on rohkelt tühja pinda.
Kogu sektori andmekeskuste DRAM-i ja NAND-i bittide tarnemahud peaksid 2026. kalendriaastal enam kui kahekordistuma võrreldes kahe aasta taguse ajaga; agentne tehisintellekt laiendab infrastruktuuri kiirendiraamidest kaugemale, hõlmates ka protsessori- ja salvestusraame kontekstisalvestuse jaoks; 2026. kalendriaasta serverite ühikute kasvuks prognoositakse nüüd ligi 20% (high-teens), mis ületab varasemat madalat kahekohalist ootust; kasvu võimaldas serverite keskmise DRAM-i mahu kasvu mõõdukas aeglustumine; NAND-i puhul laiendavad SSD-turgu AI kontekstimälu ja HDD-ketaste asendamine.
Pööratud tekstipõhine mall, paremal foto serveriraamist.
Arvuti- ja nutitelefonisektori tulud peaksid kasvama vaatamata ühikute müügimahu langusele, peegeldades nõudlust kallimate tippseadmete järele; agentsed AI-platvormid tõstavad servaseadmete väärtust parema tokenoomika, privaatsuse, latentsuse ja pilve-serva orkestreerimise kaudu; seadmesisene AI koos kogunenud asendusnõudlusega peaks kiirendama mäluseadmete nõudluse kasvu.
Pööratud tekstipõhine mall, paremal foto sülearvutist; vaid kolm loetelupunkti, sektsiooni lühim slaid.
ADAS püsib tugeva mälumahu kasvu mootorina; L2+ ja kõrgema taseme sõidukid sisaldavad üle viie korra rohkem mälu ja salvestusruumi kui keskmine sõiduk; L2+ osakaal enam kui kahekordistub sel aastal üle 20% ja peaks 2030. aastaks ületama 40%; robootika areng simulatsioonides, alusmudelites ja integreeritud süsteemides kiirendab füüsilist AI-d; humanoidrobotid sisaldavad kümme korda rohkem mälu kui keskmine L2+ sõiduk.
Pööratud tekstipõhine mall, paremal foto autonoomse juhtimise teemal.
Nii DRAM-i kui ka NAND-i pakkumise ja nõudluse suhe peaks püsima pingeline ka pärast 2027. kalendriaastat; sektori DRAM-i bittide tarnete kasvuks 2026. kalendriaastal prognoositakse 20–25% (low- to mid-20s), mis on veidi kõrgem varasemast väljavaatest; sektori NAND-i bittide tarnete kasv on umbes 20% (muutusteta); Microni DRAM-i pakkumine kasvab ligikaudu samas tempos sektoriga, NAND-i puhul veidi vähem.
Tekstipõhine mall, vasakul foto kollase valgusega puhasruumist.
SCA-lepingud tagavad parema nähtavuse nõudlusele ning suurema kindluse capex-i ja R&D investeeringute tegemisel; keskendutakse tehase toodangu maksimeerimisele, sh koostöö tarnijatega seadmete hankimisel, paigaldamisel, käivitamisel ja uuendamisel; ASML-iga sõlmiti mitmeaastane EUV tarnete leping, mis toetab EUV laiemat kasutuselevõttu 1-delta sõlmes ja edaspidi.
Tekstipõhine mall, vasakul foto mikroskoobist; kolm loetelupunkti.
Globaalne tootmisvõimekus laieneb; USA tipptasemel DRAM-i investeeringud hõlmavad ehitusjärgus ID1 ja ID2 tehaseid Idahos ning New Yorgi tehasekompleksi esimest etappi, mille nurgakivi pandi jaanuaris; ID1 esimene toodang on planeeritud 2027. kalendriaasta keskpaika ja ID2 2028. aasta lõppu; Virginia osariigis Manassase tehases algas 1-alpha DDR4 tootmine, et toetada vanemate põlvkondade vajadusi auto-, tööstus-, meditsiini-, lennundus- ja kaitsevaldkonnas.
Tekstipõhine mall, vasakul aerofoto tehase ehituselt.
Taiwanis asuv vastsoetatud Tongluo üksus peaks alustama olulisi toodetarneid olemasolevast 27 870-ruutmeetrisest (300 000 ruutjalga) tehasest 2027. kalendriaasta keskel, kvartali võrra varem kui prognoositud; alanud on teise samasuure EUV-d toetava puhasruumi ehitus; Jaapani ja Singapuri projektid edenevad plaanipäraselt; Singapuri üksusest saab teine tipptasemel pakendamise keskus, mis panustab HBM-i pakendamisvõimekusse alates 2027. kalendriaasta esimesest poolest.
Tekstipõhine mall, vasakul foto linnakust.
Kõneleja kaart, mis juhatab sisse finantssektsiooni.
Sama poolraamis portree paigutus nagu tegevjuhi kaardil, moodustades ühtse paari.
Tulu 41,5 miljardit dollarit, kasv võrreldes eelmise kvartaliga 74% ja võrreldes eelmise aastaga 346%.
Esitluse ainus hiiglasliku numbriga slaid — näitaja on kuvatud täislaiuses sini-rohelise gradiendiga, selle kohal on väike silt ja all kaherealine võrdlus; ülejäänud pind on tühi valge.
DRAM: 31,3 miljardit dollarit, 76% tulust, kasv võrreldes eelmise kvartaliga 67%, bittide tarnete kasv madalas ühekohalises protsendivahemikus, keskmised müügihinnad (ASP) tõusid ligi 60% (low-60s). NAND: 9,9 miljardit dollarit, 24% tulust, kasv võrreldes eelmise kvartaliga 99%, bittide tarnete kasv keskmises ühekohalises protsendivahemikus, keskmised müügihinnad (ASP) tõusid ligi 85% (mid-80s).
Kaks loeteluga tulpa paksus kirjas tehnoloogiapealkirjade all; alumise kolmandiku täidab täislaiuses foto trükkplaadist.
Tulud, brutomarginaal ja ärikasumi marginaal äriüksuste lõikes perioodidel FQ3-26, FQ2-26 ja FQ3-25: Cloud Memory 13 769 mln $ (83%/78%); Core Data Center 11 524 mln $ (87%/83%); Mobile and Client 11 521 mln $ (87%/86%); Automotive and Embedded 4 634 mln $ (79%/75%).
Üks tabel musta päiserajaga; iga äriüksus on paksus kirjas grupi silt, millele järgnevad kolm taandega näitajate rida; read on vahelduva taustavärviga.
Cloud Memory tulu rekordilised 13,8 miljardit dollarit, moodustades 33% ettevõtte tuludest, kasvades võrreldes eelmise kvartaliga 78% tänu kõrgematele hindadele ja tarnemahtudele; brutomarginaal 83% (tõus 9 punkti). Core Data Centeri tulu rekordilised 11,5 miljardit dollarit, 28% ettevõtte tuludest, kasvades võrreldes eelmise kvartaliga 103%; brutomarginaal 87% (tõus 12 punkti).
Tekstipõhine mall, vasakul tume bokeh-efektiga foto.
Mobile and Clienti tulu rekordilised 11,5 miljardit dollarit, 28% ettevõtte tuludest, kasvades võrreldes eelmise kvartaliga 49% tänu kõrgematele hindadele, mida osaliselt tasakaalustasid väiksemad tarnemahud; brutomarginaal 87% (tõus 9 punkti). Automotive and Embeddedi tulu rekordilised 4,6 miljardit dollarit, 11% tuludest, kasvades võrreldes eelmise kvartaliga 71%; brutomarginaal 79% (tõus 11 punkti).
Tekstipõhine mall, vasakul roheline bokeh-efektiga foto, ühtib eelmise slaidi struktuuriga.
Tulu 41,46 miljardit dollarit; brutomarginaal 84,9%; ärikulud 1,52 miljardit dollarit; ärikasum 33,68 miljardit dollarit; puhaskasum 28,86 miljardit dollarit; lahjendatud kasum aktsia kohta (EPS) 25,11 $; põhitegevuse rahavoog (GAAP) 25,39 miljardit dollarit.
Seitse paksus kirjas sildiga rida vasakul pool, väärtused tavalises kirjas; paremat poolt täidab foto pooljuhtplaadist; allservas on väike viide andmete võrdlemisele.
Perioodil FY-23 kuni FQ3-26: 1,4 miljardit dollarit 14 miljoni aktsia tagasiostuks, 2,0 miljardit dollarit dividendideks, kokku tagastatud 3,4 miljardit dollarit. FQ3-26 kohta: põhitegevuse rahavoog 25,4 miljardit dollarit (61% tulust), netokapitalikulud (capex) 7,1 miljardit dollarit, korrigeeritud vaba rahavoog 18,3 miljardit dollarit, aktsiate tagasioste ei toimunud, dividend 0,15 $ aktsia kohta väljamaksega 21. juulil 2026 ning likviidsus 32,2 miljardit dollarit.
Vasak veerg sisaldab mitmeaastaseid punkte paksus kirjas alapealkirja all; paremal on helehall paneel kuue sildi ja väärtuse reaga, mis on eraldatud peente joontega; neli joonealust märkust defineerivad kapitalikulusid, likviidsust ja korrigeeritud vaba rahavoogu.
Tulu 50,0 miljardit dollarit pluss-miinus 1,0 miljardit dollarit; brutomarginaal ligikaudu 86%; ärikulud ligikaudu 1,65 miljardit dollarit; lahjendatud kasum aktsia kohta (EPS) 31,00 dollarit pluss-miinus 1,00 dollarit, tuginedes ligikaudu 1,15 miljardile lahjendatud aktsiale.
Vasakut poolt täidab sinine foto pooljuhtplaadist; paremal on neli peente joontega eraldatud sildi ja väärtuse rida; all on kaks joonealust märkust.
Distsiplineeritud investeeringud globaalselt; kapitalikulud (capex) on esitatud pärast oodatavaid riiklikke toetusi; FQ4 kapitalikulud on umbes 10 miljardit dollarit, viies 2026. majandusaasta kogukulud ligikaudu 27 miljardi dollarini; 2027. majandusaasta kvartaalsed kapitalikulud ületavad FQ4 taset, kusjuures üle poole kasvust tuleneb ehitustegevusest; vaba rahavoo prognoositav märkimisväärne kasv; pärast 9. detsembrit 2026 (CHIPS-lepingute teine aastapäev) on kavatsus suurendada kapitali tagastamist, eesmärgiga tagastada aja jooksul 100% ülejäävast rahast.
Kaks loendiga veergu kõrvuti paksus kirjas pealkirja all; alumist kolmandikku täidab täislaiuses foto pooljuhtplaadist.
Lisaosa avav vaheleht.
Täispinnaga magenta-sinine gradient ühe paksus kirjas sõnaga keskkohast vasakul.
Kolme perioodi Non-GAAP kokkuvõte koos tulude protsendi veergudega: tulu 41 456 mln $ / 23 860 mln $ / 9 301 mln $; brutomarginaal 85% / 75% / 39%; ärikasum 81% / 69% / 27%; puhaskasum 70% / 59% / 23%; lahjendatud EPS 25,11 $ / 12,20 $ / 1,91 $; äritegevuse rahavoog 25 388 mln $; raha ja investeeringud 30 155 mln $.
Lai tabel musta päiserajaga, kus vahelduvad väärtuste ja tulude protsendi veerud iga kolme perioodi kohta; read on vahelduva taustavärviga.
Vasakul: DRAM 76% ja NAND 24% tuludest koos müügimahu ja keskmise müügihinna (ASP) muutuste vahemikega. Paremal: FQ3-26 tegelikud tulemused võrrelduna FQ4-26 prognoosiga tulude, brutomarginaali, ärikulude ja lahjendatud EPS-i kohta; lisaks lahjendatud aktsiate arv, tulumaksu eraldis, äritegevuse rahavoog ja netokapitalikulud võrrelduna FQ4 hinnangutega.
Neli väikest tabelit paigutatuna slaidi peale ruudustikuna (kaks korda kaks), igaühel oma must päiserida.
DRAM 31 328 mln $ (76%), NAND 9 943 mln $ (24%), Muu (peamiselt NOR) 185 mln $, kokku 41 456 mln $, esitatud võrdluses FQ2-26 ja FQ3-25 perioodidega koos tulude protsendi veergudega iga perioodi kohta.
Tabel summade ja protsentide paarisveergudega kolme perioodi kohta; all on märkus ümardamise kohta.
Samad kolm tehnoloogiavaldkonda väljendatuna muutusena: DRAM tõus 67% võrreldes eelmise kvartaliga ja 343% võrreldes eelmise aastaga; NAND tõus 99% ja 361%; Muu tõus 95% ja 147%; kokku tõus 74% ja 346%.
Sama tabelistruktuur, kus tulude protsendi veerud on asendatud muutuse veergudega; alumist kolmandikku täidab täislaiuses foto.
Cloud Memory 13 769 mln $, kasv 78% võrreldes eelmise kvartaliga ja 307% võrreldes eelmise aastaga; Core Data Center 11 524 mln $, kasv 103% ja 653%; Mobile and Client 11 521 mln $, kasv 49% ja 254%; Automotive and Embedded 4 634 mln $, kasv 71% ja 311%.
Sama tabelistruktuur nagu tehnoloogiliste muudatuste tabelil, alumises kolmandikus on foto.
Vaheleht, mis juhatab sisse võrdlustabelid.
Täispindne sinisest roheliseks üleminekuga gradient, vasakul on kaherealine pealkiri.
GAAP brutomarginaal 35 056 mln $ viiakse vastavusse non-GAAP näitajaga 35 199 mln $ aktsiapõhiste hüvitiste kaudu; GAAP tegevuskulud 1 738 mln $ viiakse vastavusse non-GAAP näitajaga 1 518 mln $; GAAP äritulu 33 318 mln $ viiakse vastavusse non-GAAP näitajaga 33 681 mln $.
Kolm üksteise alla asetatud võrdlusplokki ühes tabelis, millest igaühel on paksus kirjas GAAP algusrida, taandega korrigeerimised ja paksus kirjas non-GAAP vahesumma joone kohal; kolm perioodi veergu.
GAAP müüdud kaupade kulu 6 400 mln $ vs non-GAAP 6 257 mln $; GAAP teadus- ja arendustegevus (R&D) 1 316 mln $ vs non-GAAP 1 186 mln $; GAAP müügi-, üld- ja halduskulud (SG&A) 407 mln $ vs non-GAAP 338 mln $.
Sama kolmeplokiline tabelistruktuur rakendatuna kuluridadele.
GAAP puhastulu 28 243 mln $ viiakse vastavusse non-GAAP näitajaga 28 857 mln $ aktsiapõhiste hüvitiste (341 mln $), võla ennetähtaegse tagasimaksmise kahjumi (325 mln $), muude kulude (23 mln $) ja hinnangulise maksumõju (-75 mln $) kaudu; GAAP tulumaksu eraldis -4 978 mln $ viiakse vastavusse non-GAAP näitajaga -5 053 mln $.
Kaks võrdlusplokki samas tabelistiilis.
GAAP puhastulu 28 243 mln $, millele lisanduvad intressid, maksud, kulum ja amortisatsioon summas 2 364 mln $, seejärel non-GAAP korrigeerimised aktsiapõhiste hüvitiste, võla ennetähtaegse tagasimaksmise kahjumi ja muu osas, andes korrigeeritud EBITDA-ks 36 057 mln $ võrreldes 18 685 mln $ ja 4 569 mln $ võrdlusperioodidel.
Üksik võrdlusplokk, kus keskel on alagrupeeritud päis „„Non-GAAP korrigeerimised““.
GAAP lahjendatud aktsiate arv 1 145 mln vs non-GAAP 1 149 mln; GAAP lahjendatud kasum aktsia kohta (EPS) 24,67 $ vs non-GAAP 25,11 $; äritegevuse puhas rahavoog 25 388 mln $, millest on lahutatud kapitalikulud (capex) 7 826 mln $ ning lisatud müügitulu ja riiklikud toetused, andes netokapitaliinvesteeringuks -7 084 mln $ ja korrigeeritud vabaks rahavooks 18 304 mln $.
Kolm võrdlusplokki, kus vaba rahavoo sild täidab alumise poole.
Raha ja selle ekvivalendid 24 995 mln $, millele lisanduvad lühiajalised investeeringud, pikaajalised turukõlblikud investeeringud ja piirangutega raha, millest on lahutatud lühi- ja pikaajaline võlg, andes netorahaks (net cash) 24 433 mln $ võrreldes 6 511 mln $ ja -3 322 mln $ võrdlusperioodidel.
Üksik kompaktne tabel, kus paksus kirjas netoraha summa on joone kohal.
Viib GAAP väljavaate vastavusse non-GAAP väljavaatega: tulu jääb samaks 50,0 miljardit $ ± 1,0 miljardit $; brutomarginaal mõlemal juhul ligikaudu 86%; tegevuskulud ligikaudu 1,86 miljardilt $ 1,65 miljardile $ tänu 205 miljoni $ suurusele korrigeerimisele; lahjendatud EPS 30,73 $ ± 1,00 $ asemel 31,00 $ ± 1,00 $. Teine tabel loetleb 309 miljoni $ väärtuses korrigeerimisi täheliste viidetega.
Ülemine tabel kolme veeruga (GAAP väljavaade, korrigeerimised, Non-GAAP väljavaade) ja täheliste viidetega korrigeerimiste veerus; alumine tabel loetleb viidatud korrigeerimised koos summade ja kogusummaga.
Lõpuslaid Micron sõnamärgi ning täieliku kaubamärgi- ja teabealase lahtiütlusega.
Must väli, kus all vasakul on sõnamärk ja „Intelligence Accelerated“ logo ning selle all peenes kirjas juriidiline tekst.
Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.
Saate Micron FQ3 2026 majandustulemuste täieliku 44-slaidilise esitluse nii PDF- kui ka muudetava PowerPointi failina, lisaks lehekülgede kaupa eelvaate. PPTX-failis on paigutused, tabelid ja tekstid muudetavad, et saaksite need asendada oma sisuga.
Jah. See on FQ3-26 majandustulemuste pakk, mille Micron avaldas oma investorsuhete lehel koos 24. juuni 2026. aasta tulemustega, sisaldades Safe Harbori slaidi ja kõiki kolmeteistkümmet lisaandmete võrdlustabelit.
See on tavapärasest palju jutustavam. Tegevjuhi (CEO) osa koosneb kuueteistkümnest tekstislaidist — tööstusharu trendid, ärimudel, tehnoloogiline teekaart, tarneplaanid —, enne kui ilmub esimene finantsgraafik. Kui teie kvartal vajab pigem selgitamist kui lihtsalt raporteerimist, on see parim mall, millest eeskuju võtta.
Tekstislaid: täiskõrguses foto täidab ühe kolmandiku kaadrist loetelupunkti veeru kõrval. See kordub umbes kakskümmend korda, vahetades pooleid, ning kannab kogu strateegiaosa ilma ühegi graafikuta. See on hea lahendus tekstirohkele slaidile, mis peab siiski disainitud välja nägema.
Kolm järjestikust slaidi pealkirjadega „1/3“ kuni „3/3“ selgitavad strateegilisi kliendilepinguid: mis need on ja kui palju on allkirjastatud, kuidas toimib „võta või maksa“ (take-or-pay) struktuur ja hinnalaed ning milliseid rahalisi kohustusi need endaga toovad. Ühe teema jagamine kolme nummerdatud slaidi vahel on ausam kui selle surumine ühele ülekuhjatud slaidile.
Tabelid moodustavad suurema osa sellest pakist ja jäävad tõenäoliselt muudetavateks objektideks. Avage PPTX ja kontrollige enne tööle asumist — eksporditud investorite esitlustes on sageli segamini algupärased objektid ja kleebitud pildid. Paigutused, tekst ja värvid jäävad igal juhul muudetavaks.
Stiil on pigem toimetuslik kui korporatiivne: peaaegu valged taustad, must kiri, sisutekstis puuduvad aktsentvärvid. Värve kohtab vaid fotodel, kahel täislaiuses gradient-vahelehel ja ühel hiiglaslikul gradient-numbril. Tabelites on kasutusel must päiserida ja vahelduv ridade varjutus.
Iga tabel võrdleb ühte konkreetset näitajat — brutomarginaal, tegevuskulud, äritulu, müüdud kaupade maksumus, R&D, SG&A, puhastulu, tulumaks, korrigeeritud EBITDA, aktsiate arv, EPS, korrigeeritud vaba rahavoog, netoraha ja tulevikuprognoosi (guidance) üleminek. Nende lahus hoidmine tähendab, et iga tabel on loetav ja iga sisuslaid saab viidata täpselt sellele tabelile, mis asjasse puutub.
Micron avaldab sellel lehel iga kvartali tulemuste esitluse ja ettevalmistatud kõne; see pakk on FQ3-26 kanne.
Create Your Own Slides
Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.
Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.
Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.
Kõik teenused töötavad© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.