2Slides logo
Preview

Lupin Q2 FY27 tulemuste esitlus

20 slaidi

Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · India investoriesitluste näited

Lupin Q2 FY27 tulemuste esitlus: Lupin Limitedi (NSE: LUPIN, BSE: 500257) investoresitlus 30. septembril 2026 lõppenud kvartali kohta (2027. majandusaasta II kvartal, mis kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027), kuupäevaga 4. november 2026 ja esitatud BSE/NSE börsidele. 20-slaidiline pakett kajastab müügitulu 77 855 miljonit INR (+14% vrd eelmise aastaga), EBITDA-d 19 574 miljonit INR 25,1% marginaali juures (-8% vrd eelmise aastaga) ja puhaskasumit 11 553 miljonit INR (-22% vrd eelmise aastaga), koos piirkondlike jaotustega India, Põhja-Ameerika, EMEA, APAC, LATAM, ROW ja API kohta, lisaks strateegia, T&A, kvaliteedi, jätkusuutlikkuse ja ESG ülevaated.

8 meeldimist
0 allalaadimist

Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.

Kiirnavigatsioon

Sildid

Lupin
Lupini investoresitlus
Lupin Q2 FY27
Lupini tulemuste esitlus
India ravimitootja

Jaga slaide

Kirjeldus

Peateema

Lupin Q2 FY27 tulemuste esitlus: Lupin Limitedi (NSE: LUPIN, BSE: 500257) investoresitlus 30. septembril 2026 lõppenud kvartali kohta (2027. majandusaasta II kvartal, mis kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027), kuupäevaga 4. november 2026 ja esitatud BSE/NSE börsidele. 20-slaidiline pakett kajastab müügitulu 77 855 miljonit INR (+14% vrd eelmise aastaga), EBITDA-d 19 574 miljonit INR 25,1% marginaali juures (-8% vrd eelmise aastaga) ja puhaskasumit 11 553 miljonit INR (-22% vrd eelmise aastaga), koos piirkondlike jaotustega India, Põhja-Ameerika, EMEA, APAC, LATAM, ROW ja API kohta, lisaks strateegia, T&A, kvaliteedi, jätkusuutlikkuse ja ESG ülevaated.

Peamised eelised

  • •Täielikud kvartali ja poolaasta kasumiaruande tabelid (Q2 FY27 vs Q2 FY26 vs Q1 FY27 ning H1 FY27 vs H1 FY26) miljonites India ruupiates (INR), nagu Lupin on need esitanud
  • •Viie kvartali trendigraafikud müügi ja EBITDA marginaali, India müügi, USA müügi (miljonites USA dollarites), T&A kulude, kapitaliinvesteeringute ning netovõla ja omakapitali suhte kohta
  • •Piirkondlik äritegevus: India 23 836 mln INR (+15% vrd eelmise aastaga), Põhja-Ameerika 31 696 mln INR (+10%), EMEA 9 913 mln INR (+40%), APAC 4 273 mln INR (+43%), LATAM 2 427 mln INR (-30%), ROW 2 624 mln INR (-4%), API 3 086 mln INR (+20%)
  • •Selge ülevaade USA geneeriliste ravimite ärist: u 5,0% geneeriliste ravimite TRx turuosa, 3. koht USA-s, 317 mln USA dollarit kvartali müügitulu ning komplekssete geneerikumide / 505(b)(2) arendusjärjekord
  • •India preparaatide detailid: teraapiavaldkondade edetabelid, krooniliste haiguste ravimite osakaal, IPM-i ületamine ja turuletoomise plaanid
  • •Jätkusuutlikkuse eesmärgid võrrelduna FY2026 seisuga ja uusimad ESG reitingud (S&P Global 91/100, MSCI BBB, CDP A, Sustainalytics 22.11)

Sihtrühm

  • •Aktsiaanalüütikud ja investorid, kes jälgivad India farmaatsia- ja geneeriliste ravimite ettevõtteid
  • •Portfellihaldurid, kes jälgivad NSE/BSE börsil noteeritud tervishoiusektori aktsiaid
  • •Farmaatsiatööstuse strateegid ja äriarendusmeeskonnad, kes teevad geneeriliste ravimite tootjate võrdlusanalüüsi
  • •Rahandustudengid ja teadlased, kes uurivad India ettevõtete majandustulemuste avalikustamist
  • •Investorsuhete (IR) meeskonnad ja esitluste disainerid, kes otsivad reaalset kvartalitulemuste esitluse malli

Kasutusjuhud

  • •Lupini Q2 FY27 ja H1 FY27 finantstulemuste analüüsimine
  • •Lupini piirkondliku kasvu ja marginaalide võrdlemine konkurentidega nagu Sun Pharma, Dr. Reddy's, Cipla ja Zydus
  • •Uurimine, kuidas India farmaatsiaettevõte esitab investoritele kvartali tulemuste ülevaadet
  • •Paigutuse kasutamine eeskujuna tulemuste esitluse jaoks, mis sisaldab KPI-kaarte, piirkondlikke kaarte ja kasumiaruande tabeleid
  • •India ravimitootja ESG reitingute ja jätkusuutlikkuse edusammude jälgimine

Ainulaadsed väärtuspakkumised

  • •Ettevõtte algne investoresitlus, mis on esitatud BSE/NSE börsidele (börsi kaaskiri eemaldatud), kuvatud lehekülgede kaupa eesti keeles
  • •Kõik arvud on säilitatud esitluse algsetes ühikutes (miljonites INR) koos selgitatud majandusaasta tähistega (FY27 = aprill 2026 kuni märts 2027)
  • •Ühendab finantstulemused operatiivse tegevuse, vastavuskontrolli (USA FDA kontrollid) ja ESG avalikustamisega ühes 20-slaidilises paketis
  • •Puhas sini-roheline korporatiivne disain koos sektsioonide jaotajatega, mis sobib malliks kvartalitulemuste esitlustele

Slaidilehed (20)

Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.

Leht 1
Tiitelslaid

Investoresitlus Q2 FY27 (Tiitelleht)

Sisu

Tiitelslaid pealkirjaga "Investor Presentation Q2 FY27", kuupäevaga 4. november 2026, koos Lupini logoga.

Paigutuse struktuur

Täisvaates rohelisest siniseks üleminekuga taust; vasakul suur valge pealkiri ja kuupäev; paremal viie kroonlehega lillekujuline fotokollaaž (lapsed tuuleveskiga, tuulepargid, arst ja patsient, viaalide tootmisliin, graafikutega tahvelarvuti, meeskonnafoto); logo üleval paremal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Roheline-sinine värviüleminek
  • •Kroonlehekujuline fotokollaaž, mis kordab Lupini lillelogo
  • •Valge Lupin logo
  • •Peen dekoratiivne joontegraafika
Leht 2
Vastutuse välistamine / õiguslik teave

Safe Harbor avaldus

Sisu

Tulevikku suunatud avalduste lahtiütlus: tegelikud tulemused võivad erineda tööstusharu, geopoliitiliste, turu-, intressimäära- ja valuutatingimuste, tootearenduse, kliiniliste uuringute, regulatiivsete heakskiitude, tervishoiureformi ja tootmisriskide tõttu; Lupin Limited ei võta endale kohustust tulevikku suunatud avaldusi uuendada, välja arvatud seadusega nõutud juhtudel.

Paigutuse struktuur

Pealkiri ülal vasakul, logo ülal paremal; täislaiuses sinisest roheliseks üleminekuga riba, mis sisaldab kolme rööbitud valge tekstiga lõiku; dekoratiivse joontegraafikaga jalus koos leheküljenumbriga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kahetooniline sinine/roheline pealkiri
  • •Värviüleminekuga tekstiriba
  • •Leheküljenumbri märk
Leht 3
Sektsiooni jaotaja

Q2 FY27 tulemused (sektsiooni jaotaja)

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse Q2 FY27 tulemuste osa.

Paigutuse struktuur

Diagonaalselt jaotatud paigutus: vasakul mustvalge kontorifoto dokumente läbi vaatavatest spetsialistidest, paremal sini-rohelise üleminekuga paneel valge sektsiooni pealkirjaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Diagonaalne foto ja värviülemineku jaotus
  • •Monokroomne foto
  • •Joontegraafikas kroonlehed
Leht 4
KPI töölaud

Q2 FY27 – peamised kasvunäitajad: stabiilne äritegevus

Sisu

Peamised näitajad (väärtused INR-is): müügitulu 77 855 mln (+14% vrd eelmise aastaga); EBITDA 19 574 mln (-8% vrd eelmise aastaga, marginaal 25,1%); puhaskasum 11 553 mln (-22% vrd eelmise aastaga, marginaal 14,8%, pärast NCI osaluse korrigeerimist PAT-ist). Äritulemused: India 23 836 mln (+15% vrd eelmise aastaga), Põhja-Ameerika 31 696 mln (+10%), EMEA 9 913 mln (+40%), APAC 4 273 mln (+43%), LATAM 2 427 mln (-30%), ROW 2 624 mln (-4%), API 3 086 mln (+20%). Märkus: EBITDA marginaal ei sisalda valuutakursi kasumit/kahjumit ega muid tulusid, aluseks on netomüük.

Paigutuse struktuur

Kaheosaline töölaud: vasakus veerus kolm tumesinist ikoonidega KPI-kaarti (müük, EBITDA, puhaskasum) ja marginaali alampaneelid; paremal pool seitsme piirkonna äritulemuste ruudustik, millest igaühel on lipu/gloobuse ikoon, väärtus ning roheline üles- või punane allapoole suunatud nool.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •KPI-kaardid raha/mündi/graafiku ikoonidega
  • •Riigilippude ja gloobuste ikoonid
  • •Rohelised ja punased kasvunooled
  • •Päiseribad „Key Metrics“ ja „Business Performance“
Leht 5
Tähtsündmused / andmete visualiseerimine

Q2 FY27 – peamised arengud: stabiilne tulu kasv ja terved EBITDA marginaalid

Sisu

Müügitulu (v.a muud äritulud) ja EBITDA marginaali dünaamika: Q2 FY26 68 314 mln INR / 31,3%, Q3 FY26 71 005 / 31,1%, Q4 FY26 73 919 / 29,4%, Q1 FY27 82 172 / 30,0%, Q2 FY27 77 855 / 25,1%. Olulised turuletoomised/heakskiidud: US FDA esialgne heakskiit Apixaban Oral Suspension 505(b)(2)-le; Sugammadex Injection toodi USA turule. Äriarendus: partnerlus Tenpoint Therapeuticsiga YUVEZZI turustamiseks EL-is, Ühendkuningriigis, Šveitsis, Norras ja Islandil; Ranibizumabi MAA taotlus võeti vastu Ühendkuningriigis ja Austraalias; Formoflo-G MDI turuletoomine Indias (maailma esimene fikseeritud annusega kolmik-kombinatsiooniga inhalaator KOK-i jaoks); kahe onkoloogiaprogrammi eraldamine Kaveri Therapeuticsi alla; arenduspartiide tarnimine CDMO tehnosiirde lepingu raames. Vastavus: Ankleshwari ja Somerseti EIR-id said VAI staatuse; Pithampur Unit II (OAI) vastus esitatud, parandusmeetmed käimas; Mandideep Unit I heakskiit ANVISA-lt (Brasiilia); Tarapuri WHO heakskiit.

Paigutuse struktuur

Jaotatud paigutus: vasakul paneel 'Financials' kombineeritud tulpdiagrammi (müük) ja joongraafikuga (EBITDA marginaal) viie kvartali lõikes, viimane tulp on rohelisega esile tõstetud; paremal pool virnastatud sektsioonid – kaks toote turuletoomise kasti (sinine ja roheline hallide selgitustega), ümarate nurkadega loendiboks äriarenduse jaoks ning kaks vastavuskontrolli veergu (U.S. FDA / Muud).

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tulba ja joone kombineeritud graafik
  • •Esile tõstetud jooksva kvartali tulp
  • •Värvilised toote turuletoomise kastid
  • •Kaheveeruline vastavustabel
  • •Lühendite selgitused (MAA, ANVISA, WHO)
Leht 6
Finantskokkuvõte / andmete visualiseerimine

Q2 FY27: finantsülevaade

Sisu

Müügitulu jaotus (mln INR): Ameerika Ühendriigid 30 202 (39%, sisaldab intellektuaalomandi tulu), India 23 836 (31%), muud arenenud turud 11 823 (15%; Kanada, Austraalia, Euroopa ja teised), arenevad turud 8 908 (11%; LATAM, Lõuna-Aafrika, Filipiinid ja muu maailm), API 3 086 (4%). Peamised finantsnäitajad (mln INR) Q2 FY27 / Q2 FY26 / Q1 FY27: müügitulu 77 855 / 68 314 / 82 172; EBITDA 19 574 / 21 376 / 24 635; puhaskasum 11 553 / 14 779 / 14 150.

Paigutuse struktuur

Vasak pool: tulujaotuse rõngasdiagramm koos selgitavate siltide ja viitejoontega; parem pool: kolmeveeruline võrdlustabel siniste reapäiste (müük, EBITDA, puhaskasum) ja kvartaliveergudega, jooksva kvartali veerg on helerohelise taustaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinistes ja rohelistes toonides rõngasdiagramm
  • •Selgitavad sildid väärtuste ja protsentidega
  • •Kaardistiilis võrdlustabel
  • •Joonealused märkused turugruppide määratlustega
Leht 7
Piirkondlik äriülevaade

India: keskendumine turu kasvust kiiremale arengule

Sisu

India äriüksus (Rx + OTC + diagnostika + muud) kasvas aastaga 14,7%. India müügitulu (mln INR): Q2 FY26 20 777, Q3 FY26 20 387, Q4 FY26 19 082, Q1 FY27 23 796, Q2 FY27 23 836. India Rx kasvas H1-s 14,4% võrreldes IPM-i ~14,3% kasvuga (13,8% Q2 FY27-s); diabeedivastased ravimid (1,5x), dermatoloogia (1,5x) ja kardioloogia (1,1x) kasvasid turust kiiremini; diabeedivastaste ravimite segment +28,6% vs IPM 18,8% H1-s; sisselitsentsitud toodete osakaal India Rx müügist oli H1-s ~6%. Juhtpositsioon krooniliste haiguste ravis: #2 hingamisteed, #3 kardioloogia, #3 diabeediravi (IQVIA MAT sept'26); krooniliste haiguste ravi kasv 19,5% H1-s vs IPM 17,2%; krooniliste haiguste ravi osakaal ~66% H1-s vs ~65% FY26-s; mahu kasv 6,1% H1-s; müügipersonali koguarv ~11 400 (MR-id ~8 800). Turuletoomised: 4 hingamisteede, 3 GI, 1 neuroloogia, kardioloogia, günekoloogia, infektsioonivastaste ja ortopeedia valdkonnas; Lupisert oli uute turuletoomiste seas CNS-valdkonnas 3. kohal; H1 FY27 jooksul toodi turule 12 toodet; FY27 plaanis on 20+ turuletoomist.

Paigutuse struktuur

Nelja kvadrandiga paigutus: ülal vasakul India müügitulu tulpdiagramm; all vasakul loend teraapiavaldkondade edemusest; ülal paremal kolm sinist edetabeli kasti koos teraapiaikoonide ja loenditega; all paremal horisontaalne riba teraapiaikoonidega, kus on toodud turuletoomiste arvud ja selgitused.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Viie kvartali tulpdiagramm
  • •Edetabeli kastid kopsu, südame ja glükomeetri ikoonidega
  • •Teraapiavaldkondade turuletoomise ikooniriba
  • •Sinised ja rohelised sektsioonide päiseribad
Leht 8
Strateegia / äriülevaade

India: Keskendumine turu kasvutempost kiiremale arengule (Strateegia ja ökosüsteem)

Sisu

IRF (India Region Formulations) on valmis ületama IPM-i kasvu 1,2–1,3-kordselt: maksimaalne keskendumine kroonilistele haigustele, eesmärgiga saavutada FY31-ks ~70% osakaal; eraldiseisev semaglutiidi osakond diabetoloogia/endokrinoloogia ning gastroenteroloogia/günekoloogia valdkonnas; uute teraapiate arendamine; suunatud alliansid ning keskmise suurusega ettevõtete, brändide ja portfellide ülevõtmised (M&A); ettevõttesisene innovaatiliste varade ja biosimilaaride arendus; toodete sisselitsentsimine, sh GLP-1-d; partnerlus e-kaubanduses, organiseeritud jaemüügis ja institutsionaalses äris; linnavälise Uday osakonna ja haiglakanali laiendamine. Ökosüsteem: Lupin Life käsimüügiravimid (GI, VMS, köha/külmetus) kasvasid aastaga ~57%, saavutades viimase kuue kvartali suurima müügi; Lupin Diagnostics kasvas aastaga 32%, teenindades kvartalis üle 7 lakh'i patsiendi; LYFE digitaalne kardioloogiateenus (~15 000 uut patsienti kvartalis) ja Atharv Ability neurorehabilitatsioon; Humrahi ja JAI patsienditoe programmid; Lupin Life Sciences geneeriliste ravimite kättesaadavus jaemüüjate ja kanalipartnerite kaudu.

Paigutuse struktuur

Kaks paneeli: vasakul lavendlivärvi paneel kolme ikoonidega alajaotusega (hõlmatus ja kättesaadavus, innovaatiline arendus, jalajälje laiendamine) raamitud loendiboksides; paremal roheline paneel vertikaalsete vahelehtedega „Business Verticals“ ja „Empowering community“, kus igas reas on illustratsioon, loend ja brändi logo.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kasvugraafik, tableti ja veoauto ikoonid
  • •Vertikaalsed vahelehtede sildid
  • •Alambrändide logod (Lupin Life, Lupin Diagnostics, LYFE, Atharv Ability, Humrahi, JAI)
  • •Kriipsjoontega reaeraldajad
Leht 9
Piirkondlik äriülevaade / andmete visualiseerimine

USA: Pidev areng keerukate platvormide suunas

Sisu

Juhtpositsioon: ~5,0% geneeriliste TRx-ide mahust USA-s; retseptide arvu poolest USA-s 3. kohal; 1. koht 61 toote puhul ja esikolmikus 113 toote puhul. Võtmetoodete turuosa geneeriliste ravimite turul: tiotroopium ~36%, mirabegroon ~16%, albuterool ~15%. USA müük (mln USD, sisaldab intellektuaalomandi tulu): Q2 FY26 314, Q3 FY26 350, Q4 FY26 371, Q1 FY27 366, Q2 FY27 317 (+1% vrd eelmise aastaga, -13% vrd eelmise kvartaliga). Olulisemad punktid: kvartalit mõjutas tihenenud konkurents ja ainuõiguse lõppemine võtmetoodetel, mida osaliselt tasakaalustas sesoonne nõudlus ja mahu kasv; esialgne heakskiit uudsele Apixaban Oral Suspensionile 505(b)(2) kaudu; plaan tuua FY27 jooksul turule ~15 toodet, sh üks 505(b)(2), üks biosimilaar ja kolm süstitavat ravimit. Investeeringud: FY27 plaanis esitada 15+ ANDA taotlust; 48 FTF-i, sh 21 eksklusiivset FTF-i; arenduses 45+ süstitavat ja 30+ inhaleeritavat toodet; eesmärk tuua FY32-ks turule 100+ uut toodet, kusjuures ~70%+ uute toodete tulust pärineb keerukatest toodetest; vähemalt 6 biosimilaari FY32-ks; eriravimid (Xopenex, NaMuscla) ning M&A/partnerlused; jätkuv kulude optimeerimine.

Paigutuse struktuur

Kolmeveeruline paigutus: vasakul sinised KPI-plaadid (koht edetabelis, toodete juhtpositsioon, turuosad) koos Rx-i ja inhalaatori ikoonidega; keskel rohelise päisega paneel USA müügi tulpdiagrammiga ning kasvu/languse nooltega, lisaks olulisemad punktid loendina; paremas veerus loend investeeringutest keerukatesse geneerilistesse ravimitesse ja 505(b)(2) toodetesse koos kaldkirjas raamitud esiletõstuga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Turuosa plaadid koos tooteikoonidega
  • •Viie kvartali tulpdiagramm USA dollarites
  • •Kasvu ja languse nooled
  • •Raamitud kaldkirjas esiletõst
Leht 10
Strateegia / võimekused

Innovatsioon ja kvaliteet

Sisu

Teadus- ja arendustegevuse (R&D) fookus on nihkumas keerukatele geneerilistele ravimitele ja biosimilaaridele: inhaleeritavad (MDI-d, DPI-d, peenpihustid, ninaspreid, nebuliseeritavad lahused), süstitavad (peptiidid, raudkolloidid, depoopreparaadid, liposoomid ja 505(b)(2) tooted) ning vertikaalselt integreeritud kommertsetapis biosimilaaride äri. Pikaajalised eesmärgid: 2028. aastaks 20 keeruka toote turuletoomine reguleeritud turgudel (inhaleeritavad, süstitavad, oftalmoloogilised ravimid); 2029. aastaks 6 biosimilaari taotluse lõpuleviimine reguleeritud turgudel ja 10 uudse keeruka toote turuletoomine Indias. Kvaliteedinäitajad (viimased 12 kuud): edukad FDA kontrollid koos EIR-idega üksustes Nagpur Unit-II (süstitavad, VAI), Nagpur Unit-I (NAI), Goa (VAI), Pithampur Unit-III (VAI), Aurangabad (VAI), Somerset (VAI), Pune Biotech (BLA kätte saadud) ja Ankleshwar (VAI); parendustegevused üksustes Tarapur, Mandideep Unit-1 ja Pithampur Unit-II. Kvaliteedieesmärgid: kontrollideks valmidus kõigis üksustes, osalemine USA FDA Quality Maturity Management programmis ja digitaalselt toetatud kvaliteedijuhtimine.

Paigutuse struktuur

Kaks kõrvuti asetsevat ümarate nurkadega paneeli (lavendlikarva R&D paneel sinise päisega, mündiroheline kvaliteedipaneel rohelise päisega), mis on horisontaalselt jaotatud ülemiseks ja alumiseks osaks koos keskele joondatud allajoonitud alapealkirjade ja loenditega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinised ja rohelised päiseribad
  • •Paksus kirjas sildid
  • •Horisontaalsed sektsioonide eraldajad
Leht 11
Andmete visualiseerimine / finantstrendid

Peamised finantsnäitajad: kvartali trend

Sisu

R&D kulud (mln INR, % müügist): Q2 FY26 5222 (7,6%), Q3 FY26 5352 (7,5%), Q4 FY26 5081 (6,9%), Q1 FY27 6077 (7,4%), Q2 FY27 6181 (7,9%). Kapitalikulud (mln INR, % müügist): 3474 (5,1%), 2007 (2,8%), 3052 (4,1%), 2786 (3,4%), 2230 (2,9%). Netovõla ja omakapitali suhe: (0,08), (0,14), (0,21), (0,12), (0,14), st positiivne netoraha positsioon kogu perioodi vältel. Protsendid on arvutatud netomüügi põhjal, v.a muu äritulu.

Paigutuse struktuur

Kolm võrdset raamitud graafikupaneeli siniste päisevahelehtedega: R&D tulp- ja joondiagramm, kapitalikulude tulp- ja joondiagramm ning negatiivsete väärtustega tulpdiagramm netovõla ja omakapitali suhte kohta; käesolev kvartal on esile tõstetud rohelisega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tulpdiagrammid koos protsentuaalse joonega
  • •Negatiivsed tulbad netoraha positsiooni tähistamiseks
  • •Viimase kvartali roheline esiletõst
  • •Legend iga graafiku all
Leht 12
Finantstabel

Q2 FY27 kasumiaruande kokkuvõte

Sisu

Kasumiaruanne (mln INR): netomüük Q2 FY27 77 855 vrd Q2 FY26 68 314 (+14,0% vrd eelmise aastaga) ja Q1 FY27 82 172 (-5,3% vrd eelmise kvartaliga); muu äritulu 418 (0,5% müügist) vrd 2161 (-80,7%) ja 597 (-30,0%); kogutulu 78 273 vrd 70 475 (+11,1%) ja 82 769 (-5,4%); brutokasum ilma muu ärituluta 57 774 (74,2%) vrd 50 066 (73,3%, +15,4%) ja 61 280 (74,6%, -5,7%); EBITDA 19 574 (25,1%) vrd 21 376 (31,3%, -8,4%) ja 24 635 (30,0%, -20,5%); puhaskasum 11 553 (14,8%) vrd 14 779 (21,6%, -21,8%) ja 14 150 (17,2%, -18,4%).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses finantstabel tumesinise päiserea ja üheksa veeruga (kirjeldus, kolm perioodi koos %-ga müügist, aastane ja kvartalne kasv); perioodide väärtuste veerud on varjutatud rohelistes toonides, käesolev kvartal on kõige tumedam.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Varjutatud veergude esiletõstmine
  • •Paksus kirjas olulisemad read
  • •Joonealused märkused EBITDA ja NCI korrigeerimise kohta
Leht 13
Finantstabel

H1 FY27 kasumiaruande põhinäitajad

Sisu

Poolaasta kasumiaruanne (mln INR), H1 FY27 vs H1 FY26: müügitulu 160 028 vs 129 952 (+23,1%); muu äritulu 1014 (0,6%) vs 3 207 (2,5%, -68,4%); kogutulu 161 042 vs 133 159 (+20,9%); brutokasum ilma muu ärituluta 119 054 (74,4%) vs 93 985 (72,3%, +26,7%); EBITDA 44 209 (27,6%) vs 37 790 (29,1%, +17,0%); puhaskasum 25 703 (16,1%) vs 26 969 (20,8%, -4,7%).

Paigutuse struktuur

Sama tabelivorming nagu eelmisel slaidil kuue veeruga (kirjeldus, H1 FY27, % müügitulust, H1 FY26, % müügitulust, aastane kasv) ja rohelise taustaga perioodiveergudega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Ühtne tabelistiil
  • •Rohelise taustaga väärtuste veerud
  • •Joonealused märkused
Leht 14
Sektsiooni jaotaja

Lupin lühiülevaates (sektsiooni jaotaja)

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse ettevõtte ülevaate osa.

Paigutuse struktuur

Diagonaalne jaotus: vasakul mustvalge foto neljast kolleegist sülearvuti ümber; paremal sini-rohelise gradiendiga paneel valge pealkirjaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Diagonaalne foto ja gradiendi jaotus
  • •Meeskonnafoto
  • •Joonistatud õielehed
Leht 15
Ettevõtte ülevaade / faktileht

Lupin täna

Sisu

Globaalne kohalolu: suuruselt 14. geneeriliste ravimite tootja müügitulu põhjal (MAT juuni 2026); 3,2 mld USA dollarit aastakäivet majandusaastal FY26 ja 922 miljonit USA dollarit EBITDA-d FY26 (kursiga 1 USD = 88,47 INR); üle 27 000 töötaja ('Lupinytts'); tegevus rohkem kui 100 riigis. Kohalik turuliidri roll: USA-s 3. kohal retseptide arvu järgi, India ravimiturul 8. kohal müügitulu järgi, Austraalias suuruselt 5. ja Lõuna-Aafrikas 8. geneeriliste ravimite ettevõte; Teadus- ja arendustegevus (R&D): USA FDA-le esitatud 430 ANDA-d ja NDA-d, 94 USA DMF-i taotlust ja 924 aktiivset patenditaotlust (seisuga 31. märts 2026). FY26 geograafiline jaotus (miljonites India ruupiates): USA 116 783 (42%), India 81 140 (30%), arenevad turud 34 828 (13%), muud arenenud turud 32 439 (11%), API 9 685 (4%). Jätkusuutlikkus: S&P Global ESG skoor 91/100, maailma nr 1 ESG reiting farmaatsiasektoris; 48% taastuvenergia osakaal; viis järjestikust aastat veepositiivsust.

Paigutuse struktuur

Neli ümarate nurkadega veergu siniste päisega: globaalne kohalolu (ikoonidega statistika), kohalik turuliidri roll (roheline paneel pingerea ja R&D näitajatega), geograafiline mitmekesisus (siltidega rõngasdiagramm), kasvav jätkusuutlikkus (roheline paneel S&P Global skooriga ja ikoonidega).

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gloobuse, müntide, inimeste ja graafikute ikoonid
  • •Järjekorranumbritega pingerida
  • •FY26 müügitulu jaotuse rõngasdiagramm
  • •S&P Global märgis
  • •Päikesepaneeli ja veepiisa ikoonid
Leht 16
Strateegia sambad

Ravi edendamine, mis muudab lootuse tervenemiseks

Sisu

Strateegilised sambad ärivaldkondade kaupa: USA — keerukad platvormid (inhalatsioon, biosimilaarid, süstitavad ravimid) ja eriravimid, lisaks mastaapsed suukaudsed ja oftalmoloogilised platvormid; muud arenenud turud — tegevusefektiivsus kogu portfellis, põhivarainvesteeringud (capex) ja teadus- ja arendustegevus (R&D) sarnase regulatsiooniga turgudel (USA, Ühendkuningriik, Euroopa, Kanada, Austraalia); India — turu keskmisest kiirem kasv, innovaatilised kaubamärgid litsentsimise, partnerluse ja ülevõtmiste kaudu, strateegilised külgvaldkonnad; muud arenevad turud — eelistatud partner Lõuna-Aafrikas, Brasiilias, Mehhikos, Filipiinidel ja Kagu-Aasias ning juhtiv partner globaalsetele institutsioonidele tuberkuloosiravis; API — mastaapsus, tarnekindlus ja kulueelis sise- ja välisklientide ning globaalse tervishoiu teenindamisel. Vundament: oma klassi parim globaalne kvaliteet ja pideva täiustamise kultuur.

Paigutuse struktuur

Viis kõrget ümarat kaarti vaheldumisi sinise ja rohelise värviga, igaühe ülaosas kilbikujuline ikoonimärk, paksus kirjas pealkiri ja kirjeldav tekst; all täislaiuses sinine lint-banner kahe alustala väitega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Vahelduvad sinised ja rohelised kaardid
  • •Kilbikujulised ikoonimärgid
  • •Lint-banner jaluses
Leht 17
ESG / jätkusuutlikkuse tulemuskaart

Lupini jätkusuutlikkuse aruanne: planeedi, inimeste ja patsientide jaoks kestliku tuleviku loomine

Sisu

Eesmärgid vs FY2026 seis: 42% kasvuhoonegaaside vähendamine aastaks 2030 (Scope 1 ja 2 vs FY23) — saavutatud ~41%; 50% ringlussevõtt aastaks 2030 — ~45%; 100% globaalsete üksuste elurikkuse hindamine aastaks 2030 — 66% tehtud; 15% naisi tippjuhtkonnas aastaks 2030 — ~12%; 50 000 töötajate vabatahtliku töö tundi aastaks 2030 — 35 400+; 100% tarnijate hindamine 3-aastase tsükli jooksul — 17% käimasolev kaasamine; haridus ja teadlikkus 3 miljonile patsiendile ja 50 000 arstile aastaks 2030 — 980 000 patsienti ja 73 500 arsti; 3 miljonit Lives & Livelihood toetuse saajat — 2,5+ miljonit. Q2 FY27 esiletõstmised: Zero Waste to Landfill sertifikaat (plaatina 7 üksusele, kuld 1-le); We-Sync PwD kaasamisprogramm ja iMPACT 3.0 naiste juhtimisprogrammid; ESG hindamised, mis hõlmavad 130+ tarnijat seitsme võimekuse arendamise programmiga; 105 853 isiku skriinimine mittenakkuslike haiguste suhtes ja 756 terviselaagrit.

Paigutuse struktuur

Vasakul: kolmeveeruline tabel ikoonidega tähistatud teemade, eesmärkide (lavendlivärvi lahtrid) ja FY2026 staatusega (mündirohelised lahtrid). Paremal: sini-rohelise gradiendiga paneel 'Q2 FY27 peamised esiletõstmised', mis on jagatud neljaks kvadrandiks, millest igaühel on valge logo või ikoon ja selgitus.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Teemaikoonid (kliima, vesi, elurikkus, mitmekesisus)
  • •Eesmärkide ja staatuse tabel
  • •Zero Waste, We-Sync ja iMPACT logod
  • •Gradiendiga esiletõstmiste paneel
Leht 18
ESG raamistik / reitingud

Lupini ESG raamistik ja ESG reitingud

Sisu

Eesmärk: 'Edendame ravi, mis muudab lootuse tervenemiseks'; ESG raamistik hõlmab Planeeti (kliimamuutused, vesi, jäätmed, elurikkus), Inimesi (mitmekesisus ja kaasamine, vabatahtlik töö, heaolu ja ohutus, tarnijate jätkusuutlikkus) ja Patsiente (toodete turuletoomine ja kvaliteet, abi patsientidele, haridus ja teadlikkus, diagnoosimine ja taastusravi). ESG reitingud: S&P Global 91/100 aastal 2025 (17/100 aastal 2021), nr 1 farmaatsiasektoris maailmas; 3. järjestikune aasta S&P Global Sustainability Yearbookis; Sustainalytics 22,11 keskmine risk aastal 2026 (42,69 kriitiline aastal 2019); CDP 'A' juhtpositsioon kliima ja vee valdkonnas 2025 (F aastal 2021); MSCI tõstetud tasemele BBB aastal 2025 (BB aastal 2024); NSE Sustainability 71/100 majandusaastal FY2025; Crisil ESG 69 ja Crisil Core ESG 65 aastal 2026. Joondatud raamistikud logodena: CDP, SASB, SBTi, The Climate Pledge, IBBI, GRI, ISO, TCFD, MSCI, EcoVadis, S&P Global, IR, Sustainalytics, UN Global Compact, TNFD ja ÜRO kestliku arengu eesmärgid (SDG).

Paigutuse struktuur

Ülal: lai roheline riba tumeda eesmärgi kastiga ja kolme samba veeruga (Planeet, Inimesed, Patsiendid) koos ikoonide ja allajoonitud loenditega. Keskel: valge ümar reitingute riba seitsme reitinguagentuuri logo ja skooriga, eraldatud vertikaalsete joontega. All: kaks rida raamistike logosid.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kolme samba raamistik
  • •Reitinguagentuuride logod koos skooridega
  • •Standardite ja raamistike logosein
Leht 19
Auhinnad / tunnustused

Lupin — auhinnad ja tunnustused

Sisu

ESG ja jätkusuutlikkus: globaalne esikoht farmaatsiasektoris ja esikoht Indias kõikide sektorite lõikes S&P Global ESG reitingutes; ASSOCHAM Sustainable Pharmaceutical Excellence Award 2026; debüüt Dow Jones Best-in-Class World ja Emerging Markets indeksites 2026; S&P Global Sustainability Yearbook 2026; SBTi poolt kinnitatud heitkoguste eesmärgid; LEED Platinum sertifikaat Pune Research Parkile; Sustainable Organization of the Year; Mandideepi keskkonnaalane auorden Madhya Pradeshi peaministrilt; TIME ja Statista maailma jätkusuutlikumad ettevõtted 2026; Zero Waste to Landfill sertifikaat. Operatiivne tipptasemel tegevus: Manufacturing Today Excellence in Technology 2026; Kinaxis 2026 Impact Award tarneahela eest; Great Place To Work India's Best Employers Among Nation-Builders 2026; kuldmedalid Tarapuri, Jammu, Ankleshwari ja CSN-i üksustele National Awards for Manufacturing Competitiveness konkursil; ISO 14001 ja ISO 45001 sertifikaadid kõigile 12 India tootmisüksusele, teadus- ja arenduskeskusele ning peakontorile; Pithampuri CII 5S auhinnad; Tarapuri digitaliseerimisauhind. Patsiendikesksus: Lupin Diagnostics Pathology Lab of the Year auhinnal ET Healthcare Awards 2026; Asia Book of Records kanded luutiheduse mõõtmise laagrite ja astmateadlikkuse kampaania eest (kaasatud 8500+ arsti); Humrahi tunnustus CII WR Health Innovation Awards 2026 jagamisel; LupinLife Best Impact Creator in Healthcare; Lupin Digital Health auhind BW Healthcare Awards 2026 jagamisel.

Paigutuse struktuur

Kolm võrdset veergu siniste päisesiltidega (ESG & Sustainability Leadership, Operational & Organizational Excellence, Patient-Centric Healthcare Excellence), millest igaüks sisaldab tihedat loendit rombikujuliste täpploendi sümbolitega helehallil taustal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kolmeveeruline tekstipaigutus
  • •Dekoratiivsed loendi sümbolid
  • •Sinised päisekaardid
Leht 20
Lõpu- / kontaktslaid

Täname

Sisu

Lõpuslaid QR-koodidega veebilehtedele Lupin.com ja MadeInIndia.com, registreeritud asukoha aadress Santacruzis (East), Mumbais, telefoni- ja faksinumbrid ning lingid kanalitele lupin.com, X, LinkedIn, Facebook ja YouTube.

Paigutuse struktuur

Rohelisest siniseks ulatuv gradienttaust suure valge pealkirjaga „THANK YOU!“ vasakul, kaks QR-koodi, kontaktandmete plokk ja sotsiaalmeedia ikoonide loend allpool; paremal suur piirjoontega viie kroonlehega lille joonis; logo üleval paremal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Gradienttaust
  • •QR-koodid
  • •Sotsiaalmeedia ikoonid
  • •Lillemotiivi piirjoonis

Korduma kippuvad küsimused

Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.

Mida Lupin Q2 FY27 tulemuste esitlus käsitleb?

See on Lupin Limitedi investoresitlus 30. septembril 2026 lõppenud kvartali kohta, kuupäevaga 4. november 2026. Selle 20 slaidi hõlmavad peamisi kasvunäitajaid, piirkondlikke tulemusi (India, Põhja-Ameerika, EMEA, APAC, LATAM, ROW, API), USA ja India äriülevaateid, teadus- ja arendustegevust (T&A) ning kvaliteeti, T&A kvartalitrende, kapitaliinvesteeringuid (capex) ja netovõlga, Q2 ja H1 FY27 kasumiaruande tabeleid, ettevõtte üldülevaadet, jätkusuutlikkuse eesmärke, ESG reitinguid ja auhindu.

Millised olid Lupini Q2 FY27 peamised tulemused?

Esitluse kohaselt oli müügitulu 77 855 miljonit INR (+14,0% vrd eelmise aastaga); EBITDA oli 19 574 miljonit INR 25,1% marginaali juures (-8,4% vrd eelmise aastaga); ning puhaskasum (pärast vähemusosaluse korrigeerimist) oli 11 553 miljonit INR 14,8% marginaali juures (-21,8% vrd eelmise aastaga). H1 FY27 müügitulu oli 160 028 miljonit INR, kasvades 23,1%.

Millisele perioodile FY27 Lupini puhul viitab?

Lupin järgib India majandusaastat, seega FY27 kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027. Q2 FY27 on periood juulist septembrini 2026 ja H1 FY27 on aprillist septembrini 2026.

Kus see esitlus avaldati ja kas tegemist on originaaldokumendiga?

Lupin (NSE: LUPIN, BSE: 500257) esitas selle investoresitluse India börsidele BSE ja NSE. Siinne PDF on ettevõtte originaalesitlus, millest on eemaldatud börsi kaaskiri. Slaidide sisu on muutmata.

Millist valuutat ja ühikuid esitluses kasutatakse?

Enamik näitajaid on esitatud India ruupiates miljonites (INR mn), nagu slaididel märgitud. Slaidil 9 toodud USA müügitrend on USA dollarites (US$ million) ning slaidi 15 ettevõtte ülevaates on toodud FY26 müügitulu 3,2 miljardit USA dollarit ja EBITDA 922 miljonit USA dollarit, kasutades vahetuskurssi 88,47 INR ühe USA dollari kohta.

Kuidas edenes Lupini USA äritegevus selles kvartalis?

USA müük oli 317 miljonit USA dollarit, kasvades aastaga 1% ja langedes kvartaliga 13%. Esitlus selgitab kvartali tulemust suurenenud konkurentsi ja ainuõiguse lõppemisega võtmetoodetel, mida osaliselt tasakaalustas sesoonne nõudlus. Lupin teatab u 5,0% geneeriliste ravimite TRx turuosast, olles retseptide arvu poolest 3. kohal, ning omab enam kui 45 süstitava ja 30+ inhaleeritava toote arendusjärjekorda.

Kas ma saan selle Lupini investoresitluse alla laadida?

Jah. Algne PDF on sellelt lehelt allalaadimiseks saadaval ning kõik 20 slaidi on nähtavad ka piltidena koos lehekülgede kaupa koostatud kokkuvõttega. Kasutage seda Lupini tulemuste uurimiseks või disainispikrina oma tulemuste esitluse koostamisel.

Kas ma saan seda esitlust kasutada oma tulemuste esitluse mallina?

Paigutuse näidised sobivad hästi eeskujuks: KPI-kaardid koos kasvunooltega, piirkondlike tulemuste tabelid, sektordiagrammid tulude jaotuse kohta, viie kvartali trendigraafikud ja varjutatud kasumiaruande tabelid. Saate 2Slidesi abil luua sarnase esitluse, kirjeldades oma andmeid ja sisu. Lupini bränding ja arvandmed kuuluvad ettevõttele Lupin Limited.

2slides

Create Your Own Slides

Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.

Loo maailmatasemel slaidid sekunditega

Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.

2Slides logo

Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.

Tee AI-ga kokkuvõte

ChatGPTClaudeGrokPerplexity
Kõik teenused töötavad

© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.