2Slides logo
Preview

Fortis Q3 2026 tulemuste esitlus

40 slaidi

Kuulub kogumikku Investoresitluste näited

Fortis Q3 2026 tulemuste esitlus: 40-slaidiline pakett Fortis Inc.-i (NYSE/TSX: FTS) Q3 2026 tulemuste konverentsikõnelt 3. novembril 2026, mis esitati SEC-ile vormi Form 6-K lisana. Fortis on Kanada reguleeritud elektri- ja gaasiteenuste valdusettevõte. Kui pole märgitud teisiti, on summad Kanada dollarites (C$); USA dollari näitajad on tähistatud US$. Esitlus kajastab Q3 2026 tegelikku ja korrigeeritud EPS-i C$0,92 (vrd korrigeeritud C$0,87 Q3 2025-s), aasta algusest arvutatud korrigeeritud EPS-i 2,69 C$, 4,2 miljardi C$ suuruseid kapitalikulutusi septembri seisuga ja tõstetud aastast investeeringute prognoosi 6,0 miljardi C$-ni. Samuti avalikustatakse uus 32,2 miljardi C$ suurune investeeringute kava aastateks 2027–2031, mis on Fortise ajaloo suurim ja toob kaasa 7,5%-lise viieaastase tariifibaasi kasvu 63,9 miljardi C$-ni, ning pikendatakse 4–6%-list iga-aastast dividendi kasvuprognoosi 2031. aastani pärast Q4 dividendi 4%-list tõusu, mis tähistab 53. järjestikust aastat dividendide kasvu.

5 meeldimist
0 allalaadimist

Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.

Kiirnavigatsioon

Sildid

Fortis
Fortis Inc
FTS
Tulemuste esitlus
Q3 2026 tulemused

Jaga slaide

Kirjeldus

Peateema

Fortis Q3 2026 tulemuste esitlus: 40-slaidiline pakett Fortis Inc.-i (NYSE/TSX: FTS) Q3 2026 tulemuste konverentsikõnelt 3. novembril 2026, mis esitati SEC-ile vormi Form 6-K lisana. Fortis on Kanada reguleeritud elektri- ja gaasiteenuste valdusettevõte. Kui pole märgitud teisiti, on summad Kanada dollarites (C$); USA dollari näitajad on tähistatud US$. Esitlus kajastab Q3 2026 tegelikku ja korrigeeritud EPS-i C$0,92 (vrd korrigeeritud C$0,87 Q3 2025-s), aasta algusest arvutatud korrigeeritud EPS-i 2,69 C$, 4,2 miljardi C$ suuruseid kapitalikulutusi septembri seisuga ja tõstetud aastast investeeringute prognoosi 6,0 miljardi C$-ni. Samuti avalikustatakse uus 32,2 miljardi C$ suurune investeeringute kava aastateks 2027–2031, mis on Fortise ajaloo suurim ja toob kaasa 7,5%-lise viieaastase tariifibaasi kasvu 63,9 miljardi C$-ni, ning pikendatakse 4–6%-list iga-aastast dividendi kasvuprognoosi 2031. aastani pärast Q4 dividendi 4%-list tõusu, mis tähistab 53. järjestikust aastat dividendide kasvu.

Peamised eelised

  • •Terviklik reguleeritud kommunaalettevõtte tulemuste pakett: kvartali ja aasta alguse EPS-i waterfall-diagrammid, segmentide erinevuste tabelid ja mitte-GAAP finantsnäitajate täpsustused
  • •Viieaastane investeeringute kava ja tariifibaasi prognoos nii konsolideeritult kui ka äriüksuste kaupa (ITC, UNS Energy, Central Hudson, FortisBC, FortisAlberta, muud elektriüksused)
  • •Projekti tasandi info: 11 suurt kapitaliprojekti koos 2027. aasta eelsete kulutustega, 2027–2031 investeeringutega, kuludega pärast 2031. aastat, kogumaksumuse ja valmimiskuupäevadega
  • •Selge ülevaade kommunaalettevõtte regulatiivsest, finantseerimis- ja krediidipoolest, sealhulgas ROE otsused, omakapitali finantseerimisplaan, reitinguagentuuride näitajad ja eelisaktsiate tingimuste uuendamise graafikud
  • •Jätkusuutlikkuse ja kliimamuutustele vastupidavuse slaidid, mis seovad heitkoguste vähendamise tootmis- ja investeeringute kavaga

Sihtrühm

  • •Kommunaalteenuste ja infrastruktuuri aktsiaanalüütikud ning investorid
  • •Krediidianalüütikud, kes katavad investeerimisjärgu kommunaalettevõtteid ning hübriid- või eelisväärtpabereid
  • •Reguleeritud kommunaalettevõtete investorsuhete meeskonnad, kes koostavad kvartali tulemuste esitlusi
  • •Finantstudengid, kes õpivad tariifibaasi kasvu mudeleid ja reguleeritud kommunaalettevõtete hindamist
  • •Energiapoliitika ja ülekandevõrkude planeerimise spetsialistid, kes jälgivad MISO-t, LNG-d ja andmekeskuste koormuse kasvu

Kasutusjuhud

  • •Võrdlusanalüüs selle kohta, kuidas kommunaalettevõte esitleb uut viieaastast investeeringute kava koos kvartalitulemustega
  • •Näidismall EPS-i waterfall-diagrammide ja segmentide tulude erinevuste tabelite jaoks
  • •Uurimine, kuidas kommunaalettevõte kommunikeerib täiendavaid investeerimisvõimalusi lisaks põhiplaanile
  • •Fortise tariifibaasi, kapitalikulutuste, valuutakursi tundlikkuse ja ROE tundlikkuse modelleerimine
  • •Kommunaalettevõtte tulemuste kõne, nõukogu ülevaate või kapitaliturgude esitluse ettevalmistamine

Ainulaadsed väärtuspakkumised

  • •Põhiallikast pärinev esitlus suurelt Põhja-Ameerika kommunaalettevõttelt, esitatud SEC-ile vormil Form 6-K
  • •Ühendab ühes esitluses kvartaliülevaate ja täieliku viieaastase investeeringute kava (2027–2031) tutvustuse
  • •Näitab, kuidas ülekandevõrgud (MISO LRTP), veeldatud maagaas (Tilbury) ja andmekeskuste koormuse kasv kujundavad kommunaalettevõtte investeerimisplaani
  • •Puhas ja ühtne sinakasroheline ning tumesinine korporatiivne disain koos rõngasdiagrammide, waterfall-graafikute ja tihedate finantstabelitega

Slaidilehed (40)

Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.

Leht 1
Tiitelslaid

Q3 2026 tulemuste konverentsikõne

Sisu

Tiitelslaid tekstiga „Fortis Inc. Q3 2026 Earnings Conference Call“, kuupäevaga 3. november 2026.

Paigutuse struktuur

Ülemisel kahel kolmandikul on täislaiuses fotobänner, mille all on kaarjas valge riba Fortise logo, pealkirja ja kuupäevaga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Ülekandemastid põllumaa kohal
  • •Sinisest kollaseks üleminekuga gradientkiht koos voolavate lainetega
  • •Fortis Inc. sõnamärk
Leht 2
Lahtiütlus / juriidiline teave

Tulevikku suunatud teave

Sisu

Juriidiline lahtiütlus, mis käsitleb tulevikku suunatud avaldusi Kanada väärtpaberiseaduse ja USA 1995. aasta Private Securities Litigation Reform Acti alusel. Selles loetletakse käsitletavad teemad (2026. aasta ja 2027–2031 investeeringud, tariifibaasi prognoosid, dividendide väljavaade kuni 2031. aastani, MISO LRTP projektid, Tilbury LNG, TEP-i IRP, söest loobumine 2032. aastaks, ATM-programm ja võlgade tähtaeg) koos peamiste eelduste ja riskidega. Märgitakse, et kogu finantsteave on Kanada dollarites, kui pole öeldud teisiti, ning USA dollarites investeerimisplaani ja tariifibaasi näitajad on konverteeritud prognoositava USD:CAD kursiga 1,35 perioodiks 2027–2031.

Paigutuse struktuur

Üks tihe tekstiplokk pealkirja all, mille allosas on kaks paksus kirjas märkust valuuta ja valuutakursi eelduse kohta.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tihe rööpselgitusega lõigutekst
  • •Paksus kirjas märkus valuuta kohta
  • •Tumesinine jaluse riba logo ja leheküljenumbriga
Leht 3
Esinejate tutvustus

Esinejad

Sisu

Tutvustab kõne esinejaid: David Hutchens, Fortis Inc. president ja tegevjuht, ning Jocelyn Perry, Fortis Inc. asepresident ja finantsjuht.

Paigutuse struktuur

Tiitelslaidi stiilis fotobänner, mille kaarel on kaks kattuvat ümmargust portreefotot ning nende all nimed ja ametinimetused.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Ümmargused juhtkonna portreed
  • •Sinakasrohelised nimesildid
  • •Fortise logo vasakul
Leht 4
Kokkuvõte / olulisemad näitajad

Q3 2026 äritegevuse ülevaade

Sisu

Seitse olulisemat punkti: tipptasemel ohutus ja töökindlus võrreldes sektorikaaslastega; investeeringud septembri seisuga 4,2 miljardit Kanada dollarit, kusjuures aasta prognoosi tõsteti 5,6 miljardilt 6,0 miljardile Kanada dollarile; Q3 2026 tegelik ja korrigeeritud aktsiapõhine tulu (EPS) 0,92 Kanada dollarit võrreldes 0,87 Kanada dollariga 2025. aasta III kvartalis; uus 32,2 miljardi Kanada dollari suurune investeerimisplaan aastateks 2027–2031, mis on Fortise ajaloo suurim; keskkonnaluba Tilbury LNG mahutile ja 2. etapi laiendusele Briti Columbias; ITC-le määratud konkurentsivõimeline projekt Iowas; ning 4% dividendi tõus Q4-s, mis tähistab 53. järjestikust aastat makstavate dividendide suurendamisel.

Paigutuse struktuur

Vasakul on vertikaalne ajajoone sulg seitsme sinakasrohelise pealkirja ja halli alapealkirja paariga; paremas servas on dekoratiivne foto torujuhtmest.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Ajajoone sulg ringikujuliste otspunktidega
  • •Sinakasroheline pealkirjatekst
  • •Torujuhtme foto koos lainegraafikaga
Leht 5
Finantstulemused / andmete visualiseerimine

Kolmanda kvartali ja aasta alguse tulemused

Sisu

Kaks EPS-i silda. Kolmas kvartal: Q3 2025 tegelik EPS 0,81 Kanada dollarit, millele lisandub 0,06 Kanada dollarit FortisTCI võõrandamisest, andes Q3 2025 korrigeeritud EPS-iks 0,87 Kanada dollarit, võrreldes Q3 2026 tegeliku ja korrigeeritud EPS-iga 0,92 Kanada dollarit (tõus 0,05). Aasta algusest (YTD): 2025. aasta YTD tegelik EPS 2,57 Kanada dollarit, millele lisandub 0,06 Kanada dollarit FortisTCI eest, andes korrigeeritud tulemuseks 2,63 Kanada dollarit, võrreldes 2026. aasta YTD tegeliku ja korrigeeritud tulemusega 2,69 Kanada dollarit (tõus 0,06). Märkus: korrigeeritud EPS on Non-U.S. GAAP näitaja, mis on vastavusse viidud slaidil 26.

Paigutuse struktuur

Kaks kõrvuti asetsevat tulpdiagrammi, mis on eraldatud vertikaalse joonega, mõlemal on viimase tulba kohal väljatoodud selgitus.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tumesinised, helesinakasrohelised ja sinakasrohelised tulbad
  • •Hallid hõljuvad korrigeerimistulbad
  • •Ülespoole suunatud noolega selgitused
Leht 6
Andmete visualiseerimine / tulemuste sild

Q3 2026 korrigeeritud EPS-i mõjutajad

Sisu

Koskdiagramm Q3 2025 korrigeeritud baas-EPS-ilt (0,87 Kanada dollarit) Q3 2026 tasemele (0,92 Kanada dollarit): USA ülekanne (ITC) +0,03, USA elekter ja gaas (UNS Energy ja Central Hudson) +0,02, Lääne-Kanada elekter ja gaas +0,02, muu elekter -0,01, peakontor ja muu -0,01, valuutakurss +0,01 (keskmine kurss 1,40 vs 1,38) ja kaalutud keskmine aktsiate arv -0,01. Märkus selgitab, et Q3 2026 EPS sisaldab 0,02 Kanada dollari suurust lahjenemist 2025. aasta võõrandamistest (Turks ja Caicosi kommunaalettevõte müüdi septembris 2025; Belize'i investeeringud müüdi oktoobris 2025).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses waterfall-diagramm koos tekstimulliga ülal paremal, keskse noolega bänneriga, mis võtab kokku kasvu, ja joonealuste märkustega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •EPS-i waterfall-diagramm tumesiniste tõusude ja hallide langustega
  • •Helesinine noolega bänner
  • •Selgitusmull
Leht 7
Andmete visualiseerimine / tulemuste sild

2026. aasta septembri seisuga korrigeeritud EPS-i mõjutajad

Sisu

YTD waterfall-diagramm 2,63-lt 2,69-le: USA ülekanne (ITC) +0,07, Lääne-Kanada elekter ja gaas +0,07, USA elekter ja gaas +0,03, muu elekter -0,01, peakontor ja muu -0,03, valuutakurss -0,03 (keskmine kurss 1,38 vs 1,40, lisaks 2025. aasta valuutakursi kasumid USA dollari lühiajalistelt kohustustelt) ja kaalutud keskmine aktsiate arv -0,04. YTD näitaja peegeldab 0,05 Kanada dollari suurust lahjenemist 2025. aasta võõrandamistest.

Paigutuse struktuur

Sama waterfall-mall mis eelmisel slaidil, koos selgitusmulli ja joonealuste märkustega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Waterfall-diagrammi tulbad
  • •Noolega bänner tekstiga „YTD 2026 korrigeeritud aktsiapõhine tulu (EPS) kasvas 0,06 $ võrra“
  • •Joonealuste märkuste plokk
Leht 8
Regulatiivne ülevaade / mitmeveeruline tekst

Regulatiivne ülevaade

Sisu

Neli regulatiivset punkti. ITC ülekandevõrgu stiimulid: FERC-i 2021. aasta täiendav NOPR, mis teeb ettepaneku kaotada 50 baaspunkti suurune RTO ROE lisa, on endiselt avatud, ajastus ja tulemus teadmata. TEP-i üldine tariifitaotlus: oktoobris 2026 esitas ACC ALJ soovitusliku arvamuse ja otsuse, millega lubati 9.65% ROE, 55,5% omakapitali kordaja, valemipõhine tariifide kohandamise mehhanism +/-50 baaspunkti vahemikuga, testperioodi järgsed kohandused ja Roadrunner Reserve II kulude edasilükkamine; uued tariifid on kavandatud 1. detsembriks 2026, ACC otsust oodatakse novembris 2026. FortisAlberta kolmas PBR-periood: Alberta apellatsioonikohus lükkas apellatsiooni 2026. aasta III kvartalis tagasi. FortisAlberta kulumianalüüs: AUC kiitis heaks kokkuleppe, mille tulemuseks on 130 miljoni Kanada dollari suurune tasaarveldus, mis tehakse ettepaneku kohaselt klientidele tagasi mitme aasta jooksul, mõju kasumile ei prognoosita.

Paigutuse struktuur

Neli võrdset helesinist kaarti, millest igaühe ülaosas on tütarettevõtte logo (ITC, UNS Energy, FortisAlberta x2), sinakasroheline pealkiri ja loetelupunktid.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tütarettevõtete logod
  • •Nelja veeruga kaardipaigutus
  • •Sinakasrohelised kaartide pealkirjad
Leht 9
KPI koondvaade / peamised näitajad

Viie aasta plaan lühidalt

Sisu

Kolm peamist näitajat: kapitalikulud (capex) 32,2 miljardit Kanada dollarit aastateks 2027–2031, mis on 3,4 miljardit rohkem kui eelmises kavas; tariifibaasi 5 aasta keskmine aastane kasvumäär (CAGR) 7,5%, mis on 50 baaspunkti võrra kõrgem eelmisest kavast; ning iga-aastase dividendi väljavaate (4–6%) pikendamine 2031. aastani, kusjuures 2026. aasta IV kvartali dividend tõusis 4%.

Paigutuse struktuur

Lai fotoriba välitöölistest, mille all on kolm valget KPI-kaarti koos kattuvate ringikujuliste ikoonidega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kaitsekiivritega töölised mäenõlval
  • •Tumesinised ringikujulised ikoonid
  • •Suured sinakasrohelised KPI-numbrid koos ülespoole suunatud nooltega
Leht 10
Võrdlus / kapitalikava

2027–2031 kapitalikava tugineb põhivõrgu ja LNG investeeringutele

Sisu

Viieaastane kapitalikava kasvab 12% ehk 28,8 miljardilt Kanada dollarilt (2026–2030 kava) 32,2 miljardi Kanada dollarini (2027–2031 kava), mis on 3,4 miljardi Kanada dollari suurune kasv. Peamised kasvutegurid: ITC +1,7 miljardit (MISO LRTP Tranche 2.1 projektid, baasliini töökindlus ja võrguühendused), FortisBC +1,0 miljardit (Tilbury Phase 1B, Tilbury LNG mahutite laiendus ja töökindlusprojektid) ning muud reguleeritud kommunaalettevõtted +0,7 miljardit (FortisAlberta, Central Hudson ja Newfoundland Power). USA dollarites tehtud kapitalikulud on konverteeritud kursiga 1,35.

Paigutuse struktuur

Vasakul kahe tulbaga võrdlusdiagramm; paremal kolm rida pisipilte koos kasvutegurite kirjeldustega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinakasrohelised ja tumesinised tulbad koos +12% noolega
  • •Ümarate nurkadega pisipildid
  • •Ülespoole suunatud noolega ikoonid
Leht 11
Andmete visualiseerimine / kapitali jaotus

Hästi teostatav ja madala riskiga viieaastane kapitalikava toetab tariifibaasi kasvu

Sisu

32,2 miljardi Kanada dollari suurune 2027–2031 kava jaguneb järgmiselt: põhivõrk 47%, jaotusvõrk 29%, LNG ja taastuvgaasid 7%, tootmine 6%, IT 6% ja muu 5%. Konsolideeritud tariifibaas kasvab 45,3 miljardilt Kanada dollarilt (2026. a prognoos) vastavalt 48,2, 52,4, 55,8, 58,9 ja 63,9 miljardi Kanada dollarini (2031. a prognoos), mis tähendab viie aasta keskmiseks aastaseks kasvumääraks (CAGR) 7,5% ja kolme aasta kasvumääraks 7,7%. Kapital on 100% reguleeritud, geograafiline jaotus on 62% USA, 36% Kanada ja 2% Kaimanisaared.

Paigutuse struktuur

Vasakul rõngasdiagramm, keskel tariifibaasi tulpdiagramm ja külgribal reguleeritud ning geograafiline statistika võrguseadmete foto kohal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Rõngasdiagramm keskmise sildiga 32,2 miljardit Kanada dollarit
  • •Kuue aasta tariifibaasi tulbad
  • •CAGR-i trendinooled
Leht 12
Projekti tutvustus / kaart

ITC võitis Iowa konkurentsipõhise projekti

Sisu

Marshalltown-Lehigh-Sub T-Montezuma-East Adair (MARS) projekt (MISO Tranche 2.1, nr 38 ja 39) anti ITC-le. See asub peamiselt ITC Midwesti praeguses tegevuspiirkonnas, hõlmab kahte uut 345 kV liini ja kahte uut 765 kV liini (kokku umbes 300 miili), eeldatav kasutusse võtmise aeg on 2029–2034 ja eeldatav kogumaksumus umbes 1 miljard USA dollarit, millest umbes 0,5 miljardit USA dollarit sisaldub 2027–2031 kapitalikavas.

Paigutuse struktuur

Vasakul Iowa teeninduspiirkonna kaart koos liinimarsruutidega; paremal sinakasrohelise päisega projekti andmekast.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •ITC Midwesti territooriumi kaart 765 kV ja 345 kV marsruutidega
  • •Projekti numbrimärgid
  • •Esiletõstetud faktid loeteluna
Leht 13
Ärisegmendi ülevaade

ITC – põhivõrgu jõuline kasv jätkub

Sisu

ITC 2027–2031 kapitalikava on 11,6 miljardit Kanada dollarit: infrastruktuuri investeeringud 45%, MISO pikaajaline ülekandevõrgu kava (LRTP) 28%, võrguühendused 22% ning IT, üldkulud ja muu 5%. Tariifibaas kasvab 14,8 miljardilt Kanada dollarilt (2026. a prognoos) 21,9 miljardi Kanada dollarini (2031. a prognoos), mis on 8,6% CAGR. Võimalused väljaspool kava: MISO LRTP Tranche 2.1 ROFR-projektid Michiganis/Minnesotas ja Iowa süsteemi uuendused (2,9–3,4 miljardit USA dollarit), MARS-projekt (0,5 miljardit USA dollarit), kliendiühendused, mis esindavad 10 000+ MW potentsiaalset koormuse kasvu (peamiselt andmekeskused), ja umbes 32 GW suurkoormuse taotlusi, mida uuritakse MTEP26 kaudu.

Paigutuse struktuur

Äriüksuse mall: kapitali rõngasdiagramm, kahe tulbaga tariifibaasi diagramm ja külgriba „Võimalused väljaspool kava“ põhivõrgu masti foto kohal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kapitali jaotuse rõngasdiagramm
  • •Tariifibaasi tulbad koos CAGR-i sulgudega
  • •Võimaluste külgriba
Leht 14
Ärisegmendi ülevaade

UNS Energy – Arizona järgmise kasvulaine toetamine

Sisu

UNS Energy 2027–2031 kapitalikava on 5,6 miljardit Kanada dollarit: põhivõrgu infrastruktuur 38%, jaotusvõrgu infrastruktuur 30%, energiaressursid 21% ning IT, üldkulud ja muu 11%. Tariifibaas kasvab 9,1 miljardilt Kanada dollarilt (2026. a prognoos) 12,7 miljardi Kanada dollarini (2031. a prognoos), mis on 7,4% CAGR. Võimalused väljaspool kava: andmekeskuste, tootmise ja kaevandamise koormuse kasv, kus 800 MW uut tootmisvõimsust võib nõuda kuni 1,5 miljardit USA dollarit; TEP ja UNSE baastsenaariumi IRP võimalused kuni 1,6 miljardit USA dollarit (sõltuvalt pakkumismenetlusest) ning FERC-reguleeritud põhivõrk.

Paigutuse struktuur

Sama äriüksuse mall, külgribal on päikesepaneelide foto.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kapitali jaotuse rõngasdiagramm
  • •Tariifibaasi tulbad
  • •Päikesepaneelide pargi foto
Leht 15
Ajajoon / ressursikava

Integreeritud ressursikavad (IRP) toetavad soodsaimaid ja kiire kasvuga lahendusi

Sisu

TEP baastsenaariumi IRP ajakava: 160 MW 2027. aastal (80 MW päikeseenergia + 80 MW salvestus), 400 MW 2029. aastal (200 MW päikeseenergia + 200 MW salvestus), 730 MW 2030. aastal (Springerville'i gaasile üleminek), 300 MW 2031. aastal (uus kombineeritud tsükkel) ja 800 MW aastatel 2034–2041 (400 MW päikeseenergia + 400 MW salvestus). Söest loobumine hõlmab Springerville'i 1. ja 2. üksuse (793 MW) üleviimist maagaasile ja Four Cornersi (110 MW) sulgemist. UNS Electricu baastsenaariumi IRP: 280 MW 2028. aastal (140 MW päikeseenergia + 140 MW salvestus), 196 MW gaasitootmist 2030. aastal, 125 MW gaasitootmist 2031. aastal ja 100 MW aastatel 2034–2041 (50 MW päikeseenergia + 50 MW salvestus). TEP-i IRP süsteemi keskmine kulu kWh kohta on 15,52 USA senti (baastsenaarium), 15,76 (puhas energia), 14,31 (kiire kasv) ja 15,19 (kiire kasv, puhas energia). Fortis on graafikus, et saavutada söevaba tootmisportfell 2032. aastaks. TEP-i baastsenaarium eeldab jaemüügi keskmiselt 5,7% aastast kasvu, kusjuures pakkumismenetluse (RFP) võimalused on kuni umbes 1,3 miljardit USA dollarit (TEP) ja umbes 0,3 miljardit USA dollarit (UNSE).

Paigutuse struktuur

Kaks horisontaalset noolekujulist ajajoont koos ringikujuliste jaamaikoonidega (TEP ülal, UNS Electric all), legend ja külgribal tulpdiagramm süsteemi kulustsenaariumidest koos märkeruutudega loeteluga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •MW-siltidega noolekujulised ajajooned
  • •Söest loobumise esiletõstetud kast
  • •Süsteemi kulu tulpdiagramm
Leht 16
Ärisegmendi ülevaade

FortisBC – fookuses on maagaasi ja LNG infrastruktuur

Sisu

FortisBC 2027–2031 kapitalikava on 6,0 miljardit Kanada dollarit: töökindlus ja terviklikkus 40%, LNG-projektid ja taastuvgaasid 40%, IT, üldkulud ja muu 13% ning AMI-projekt 7%. Tariifibaas kasvab 8,7 miljardilt Kanada dollarilt (2026. a prognoos) 12,8 miljardi Kanada dollarini (2031. a prognoos), mis on 7,9% CAGR. Võimalused väljaspool kava: Tilbury LNG laiendus (Tilbury 1B, LNG mahuti ja Tilbury Phase 2 LNG laiendus summas 2–4 miljardit Kanada dollarit), piirkondliku ülekandetorustiku laiendamine ning klientide ja koormuse kasv Okanagani elektrivõrgu piirkonnas.

Paigutuse struktuur

Äriüksuse mall, külgribal on aerofoto Tilbury LNG asukohast.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kapitali jaotuse rõngasdiagramm
  • •Tariifibaasi tulpdiagrammid
  • •Aerofoto LNG-terminalist
Leht 17
Projekti tabel / märgistatud pilt

Tilbury LNG-terminalid lühidalt

Sisu

Tabel miljardites Kanada dollarites (C$). Tilbury Phase 1A: kogumaksumus 0,5, töös alates 2018. Phase 1B / Marine Jetty: 0,2 enne 2027. aastat, 1,1 aastatel 2027–2031, 0,4 pärast 2031. aastat, kokku 1,7, töösse rakendamine 2031 (projekti eeldatav kogukulu koos AFUDC-ga 1,8 miljardit C$). LNG mahutipargi laiendus: 0,1 / 0,8 / 0,2, kokku 1,1, töösse rakendamine 2031. Phase 2 LNG Expansion: täpsustamisel, kokku 2,0–4,0, pärast 2031. aastat. Tilbury LNG koguvõimalus: 0,3 / 1,9 / 0,6, kokku 5,3–7,3 miljardit C$. Märgistustega aerofoto näitab iga komponendi staatust: Phase 1A valmis; Phase 1B OIC kinnitatud (ootab lubasid); mahuti kinnitatud; kai kinnitatud; Phase 2 keskkonnaluba saadud (ootab lõplikku investeerimisotsust FID ja lubasid).

Paigutuse struktuur

Vasakul värvilise raamiga andmetabel, mis on vastavusse viidud paremal asuva märgistatud aerofoto värviliste tsoonidega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Värvikoodidega tabeliread
  • •Aerofotole kantud tsoonid
  • •Ikoonidega staatuse sildid
Leht 18
Kasvuvõimalused / kaart

Tugev kasvuplaan väljaspool baasplaani

Sisu

Loetleb kasvuvõimalusi väljaspool põhiplaani. ITC: LRTP Tranche 2.1, MARS-projekt, kliendiühendused ning tulevased MISO LRTP/MTEP ja SPP ITP projektid. UNS Energy: TEP koormuse kasv (andmekeskused ja muud suured koormused), IRP investeeringud ja ülekanne. FortisBC: Tilbury Phase 1B, Tilbury Phase 2 LNG Expansion, piirkondlik ülekanne ning klientide ja koormuse kasv. Muu: Kanada riiklikult olulised projektid, elektrifitseerimine ja kliendiühendused ning piirkondlik ülekanne. Kaart näitab Fortisi tegevust Briti Columbias, Albertas, Ontarios, PEI-s, Newfoundlandis ja Labradoris, New Yorgis, Michiganis, Minnesotas, Wisconsinis, Iowas, Illinoisis, Missouris, Kansases, Oklahomas, Arizonas ja Kaimanisaartel.

Paigutuse struktuur

Vasakul ülestikku asetsevad tekstipaneelid; paremal Põhja-Ameerika kaart asukohapunktidega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Vahelduva varjutusega tekstiplokid
  • •Hall Põhja-Ameerika kaart sinakasroheliste markeritega
  • •Lainegraafika
Leht 19
Algatused / nelja veeruga kaardid

Keskendumine taskukohasusele – peamised algatused

Sisu

Neli taskukohasuse algatust. Central Hudson seab eesmärgiks O&M kulude nullkasvu võrreldes 2025. aasta tariifiotsusega. ITC Midwestis oodatakse võrguülekande tariifide langust kümnendi lõpuks umbes 20% võrreldes 2026. aasta tasemega tänu andmekeskuste koormuse kasvule, kusjuures 13% langus kajastub juba 2027. aasta prognoositavas tariifis; TEP-is on uue, umbes 300 MW nõudva andmekeskuse jaoks kinnitatud ESA, mis peaks säästma tüüpilisele kodukliendile umbes 13 USA dollarit kuus. TEP-i kahe Springerville'i söeüksuse ümberehitamine maagaasile maksab umbes 10% uue gaasijaama ehitamise kulust. FortisBC-s on Tilbury LNG laevakütuse müük andnud alates 2024. aastast tariifisoodustust umbes 1,5% ning Eagle Mountaini torujuhtmelt oodatakse täiendavat umbes 1,5% soodustust.

Paigutuse struktuur

Neli valget kaarti heledas raamis, millest igaühel on ringikujuline foto, sinakasroheline pealkiri, kaldkirjas tunnuslause ja põhitekst.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Ümmargused fotod
  • •Sinakasrohelisega esile tõstetud põhinäitajad
  • •Kaartide ruudustik
Leht 20
Rahastamisplaan / andmete visualiseerimine

Tasakaalustatud lähenemine kasvu rahastamisele

Sisu

32,2 miljardi C$ suuruse viieaastase plaani rahastamine: äritegevuse rahavood 57%, netovõlg 32% ja omakapital 11%. Kapitalistruktuur peaks jääma stabiilseks. Omakapitali rahastamine tuleb peamiselt DRIP-ist (eeldatav osalus umbes 37%), lisaks aktsiaoptsiooni- ja töötajate plaanidest (umbes 250 miljonit C$) ning ATM-programmist (umbes 250 miljonit C$). 2026. aasta III kvartalis emiteeris Fortis 1 miljard USA dollarit hübriidvõlga aeguvate korporatiivvõlgade tasumiseks ja 260 miljonit C$ ATM-omakapitali. Praeguse ATM-programmi raames on jäänud umbes 240 miljonit C$; Fortis kavatseb pärast praeguse programmi aegumist 2027. aasta jaanuaris esitada uue baasprospekti ja taastada 500 miljoni C$ suuruse ATM-programmi. Rahastamisplaan toetab olemasolevaid investeerimisjärgu krediidireitinguid.

Paigutuse struktuur

Vasakul rahastamisallikate rõngasdiagramm ja paremal paneel „Equity Funding Plan“ koos joonealuste märkustega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Rahastamise rõngasdiagramm, mille keskel on 32,2 miljardit C$
  • •Kollane noolekujuline pealkiri
  • •Helesinine loendipaneel
Leht 21
Krediidinäitajad

Rahastamisplaan toetab investeerimisjärgu krediidireitinguid

Sisu

Aastate 2027–2031 prognoositav keskmine S&P FFO/võlg on 12,3% (lävend >12,0%) ja Fitchi FFO võlakordaja on 5,9x (lävend <6,2x). Krediidireitingud: S&P A- (emiteerija reiting; tagamata võlg reitinguga BBB+), Fitch BBB+ ja Morningstar DBRS A (low), kõik stabiilse väljavaatega, kinnitatud 2026. aasta II kvartalis. Peamised krediiditugevused: tugev äririski profiil, 100% reguleeritud stabiilsete ja prognoositavate rahavoogudega, geograafiline ja regulatiivne mitmekesisus ning konstruktiivsed regulatiivsed raamistikud.

Paigutuse struktuur

Vasakul kaks ühe tulbaga näidikut koos punktiiriga märgitud lävenditega; paremal reitinguagentuuride logod ja neljaosaline krediiditugevuste ruudustik.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punktiiriga lävenditega tulpdiagrammid
  • •Reitinguagentuuride logodega kastid
  • •Ikoonidega tugevuste ruudustik
Leht 22
Dividendide ajalugu / andmete visualiseerimine

Pikaajalisel kasvustrateegial põhinev dividendiprognoos

Sisu

Näitab dividendide 4% tõusu 2026. aasta IV kvartalis, 53 järjestikust aastat makstud dividendide kasvu ning 4–6% suurust iga-aastast dividendide väljavaadet kuni 2031. aastani. Tulpdiagramm jälgib makstud aastadividende ajavahemikus 1973 kuni 2026 (prognoos); üksikute tulpade väärtused ei ole märgistatud.

Paigutuse struktuur

Vasakul fotoriba; paremal kolm ikooni ja statistika rida pika tõusva tulpdiagrammi kohal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Foto elektripostist ja helikopterist
  • •Tumesinised ringikujulised ikoonid
  • •53-aastane sinakasroheline tulpdiagramm
Leht 23
Investeerimistees / kokkuvõte

Miks investeerida Fortisesse?

Sisu

Investeerimistees kahes osas. Jätkusuutlik kasv (keskendunud elluviimisele): tugev tariifibaasi kasv, mahukas ülekandeprojektide plaan, läbipaistev rahastamisplaan, investeeringud vastupidavuse tugevdamiseks, 4–6% aastane dividendide kasv ja investeerimisjärgu krediidireitingud. Madal risk (turvalised, hästi juhitud kommunaalteenused): tugev juhtimine, regulatiivne ja geograafiline mitmekesisus, konstruktiivsed suhted regulaatoritega, kohalik ärimudel, 100% reguleeritud ning peamiselt ülekande- ja jaotusvarad.

Paigutuse struktuur

Kaks fotoga päist („Sustainable Growth“, „Low-Risk“) sinakasroheliste bännerite kohal, millest kummagi all on 3x2 ikooniruudustik.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Foto tuulikutest ja päikesepaneelidest
  • •Foto käepigistusest
  • •Kaksteist piirjoontega ikooniruutu
Leht 24
Lõpuslaid / järgmised sündmused

Tulemuste avaldamise eeldatavad kuupäevad

Sisu

Lõpuslaid: 2026. aasta IV kvartali tulemusi oodatakse 11. veebruaril 2027.

Paigutuse struktuur

Täisvaates (full-bleed) aerofoto, mille keskel on läbipaistev tekstikast ja all Fortisi logo.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Aerofoto metsateest, järvest ja kommunaalteenuste veokist
  • •Läbipaistev tekstipaneel
  • •Valge Fortisi logo
Leht 25
Sektsiooni jaotaja

Lisa

Sisu

Lisaosa jaotusslaid.

Paigutuse struktuur

Kordab tiitelslaidi paigutust, kus pealkirja asemel on tekst „Lisa“.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Ülekandemasti bänner
  • •Fortisi logo
  • •Suur peenike pealkirjakiri
Leht 26
Finantstabel / kooskõlastamine

USA üldtunnustatud raamatupidamistavadega (GAAP) kooskõlastamine

Sisu

Summad miljonites Kanada dollarites (C$). Q3 2026 puhaskasum oli 474 võrreldes 409-ga Q3 2025-s; lisades FortisTCI võõrandamisega seotud 32 miljonit (tulumaks ja tehingukulud), on korrigeeritud puhaskasum 474 vs. 441 ning korrigeeritud aktsiapõhine tulu (EPS) C$0,92 vs. C$0,87. Aasta algusest (YTD): puhaskasum 1371 vs. 1292, korrigeeritud puhaskasum 1371 vs. 1324, EPS C$2,69 vs. C$2,63. Kapitalikulud: Q3 2026 materiaalse põhivara (PP&E) lisandused 1758 ja immateriaalne põhivara 35, millest on lahutatud 301 Eagle Mountain Pipeline'i CIAC-makseid, tulemuseks 1492 (vs. 1316); YTD: 4862 + 143 - 787 = 4218 (vs. 4171).

Paigutuse struktuur

Üks finantstabel Q3 ja YTD veergude ning hälvetega, koos joonealuste märkustega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinakasroheline päiserida
  • •Värviga eristatud read
  • •Paksus kirjas vahesummade read
Leht 27
Finantstabel / segmenditulemused

Kolmanda kvartali tulemused segmentide kaupa

Sisu

Q3 kasum äriüksuste kaupa miljonites Kanada dollarites (Q3 2026 vs. korrigeeritud Q3 2025): ITC 167 vs. 149 (+18); UNS Energy 225 vs. 209 (+16); Central Hudson 33 vs. 31 (+2); FortisBC Energy 6 vs. 0 (+6); FortisAlberta 58 vs. 54 (+4); FortisBC Electric 15 vs. 15; muud elektriüksused 36 vs. 41 (-5); peakontor ja muu (66) vs. (58) (-8). Lihtaktsiate omanike tulu oli 474 vs. 441 (+33), kaalutud keskmine aktsiate arv 513,1 mln vs. 504,5 mln ning EPS C$0,92 vs. C$0,87.

Paigutuse struktuur

Lai hälvete tabel, kus on iga perioodi kohta tegelikud, korrigeerimised ja korrigeeritud veerud ning hälbe veerg.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinakasroheline päis
  • •Grupitud segmentide read
  • •Paksus kirjas koondsummad
Leht 28
Finantstabel / segmenditulemused

Aasta alguse tulemused segmentide kaupa

Sisu

Septembri seisuga aasta alguse (YTD) kasum äriüksuste kaupa miljonites Kanada dollarites (2026 vs. korrigeeritud 2025): ITC 472 vs. 442 (+30); UNS Energy 390 vs. 394 (-4); Central Hudson 137 vs. 121 (+16); FortisBC Energy 226 vs. 202 (+24); FortisAlberta 142 vs. 132 (+10); FortisBC Electric 61 vs. 57 (+4); muud elektriüksused 122 vs. 129 (-7); peakontor ja muu (179) vs. (153) (-26). Lihtaktsiate tulu oli 1371 vs. 1324 (+47), kaalutud keskmine aktsiate arv 510,4 mln vs. 502,5 mln ning EPS C$2,69 vs. C$2,63.

Paigutuse struktuur

Sama hälvete tabeli mall nagu Q3 segmentide slaidil.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinakasroheline päis
  • •Grupitud segmentide read
  • •Paksus kirjas koondsummad
Leht 29
Finantstabel / prognoos

2027–2031 kapitaliplaan äriüksuste kaupa

Sisu

Kapitaliplaan miljonites Kanada dollarites aastateks 2027F–2031F. ITC: 2317 / 2387 / 2251 / 2274 / 2356, kokku 11 585. UNS Energy: kokku 5619. Central Hudson: kokku 2749. USA elektri- ja gaasiüksused kokku: 8368. FortisBC Energy: 4564. FortisAlberta: 3671. FortisBC Electric: 1418. Muud elektriüksused: 2580. Kanada ja Kariibi mere üksused kokku: 12 233. Kapitaliplaan kokku aastate kaupa: 6333 / 6412 / 6817 / 6366 / 6258, kogusummas 32 186. USA investeeringud (capex) on konverteeritud kursiga 1,35.

Paigutuse struktuur

Aastaprognooside tabel viie aasta koondveeru ja grupitud vahesummadega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •„Capital Plan“ eraldusjoonega pealkiri
  • •Sinakasroheline päiserida
  • •Paksus kirjas koondsumma rida
Leht 30
Projektide tabel

Suuremad kapitaliprojektid

Sisu

Üksteist suurprojekti miljardites Kanada dollarites (enne 2027 / 2027–2031 / pärast 2031 / kokku / valmimine): ITC MISO LRTP Tranche 1 (0,7 / 1,5 / - / 2,2 / 2030); ITC Tranche 2.1 ROFR määratud (0,1 / 1,1 / 3,9–4,6 / 5,1–5,8 / pärast 2031); ITC Tranche 2.1 MARS (- / 0,6 / 0,8 / 1,4 / erinevad); ITC Big Cedar võimsuse laiendamine (0,3 / 0,5 / - / 0,8 / 2029); UNS ülekandeprojekt TEP-is (kokku 0,6, 2030); UNS gaasitootmine UNS Electricus (kokku 0,5, 2030); UNS Springerville maagaasitootmine (kokku 0,2, 2030); FortisBC Tilbury 1B (kokku 1,7, 2031); FortisBC LNG mahutipargi laiendus (kokku 1,1, 2031); FortisBC AMI (kokku 0,8, 2029); FortisBC Eagle Mountain Pipeline (kokku 0,8 pärast kliendipoolseid sissemakseid, 2027). Suurprojektideks loetakse projekte maksumusega C$200 mln või rohkem.

Paigutuse struktuur

Projektide tabel vasakul; paremal külgribal esiletõste „Plaan sisaldab 11 suuremat kapitaliprojekti“ seadmete foto kohal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Värviga eristatud ridadega projektitabel
  • •Kollane noolekujuline esiletõste
  • •Foto isolaatorseadmetest
Leht 31
Projekti ülevaade / kahe paneeliga tekst

Tilbury LNG heakskiidud edendavad FortisBC kapitaliinvesteeringuid

Sisu

Tilbury 1. etapp (1B): juulis 2026 väljastas Briti Columbia provints nõukogu määruse (OIC), millega kiideti heaks laiendus LNG laevakütuse pakkumiseks, sealhulgas vähemusosalusega partnerlus Musqueami indiaanihõimuga (alla BCUC 20% lävendi) ja kai punkerdamiseks Vancouveri sadamas. 2027–2031 plaani on lisatud C$1,1 mld; ehitus võib alata juba 2027. aasta keskel ja teenus käivituda 2031. aastal. Tilbury 2. etapp sai 2026. aasta septembris föderaalsed ja provintsi keskkonnaload, ülejäänud load on veel ootel. LNG mahutipargi laiendus hõlmab uut 142 400 m3 (u 3 Bcf) mahutit, mille CPCN-i kiitis BCUC heaks 2025. aasta oktoobris; plaanis on selleks C$0,8 mld ja valmimine 2031. aastal. 2. etapi vedeldamisvõimsuse laiendus lisab kuni 2,5 mtpa sise-, mere- või hulgieksporditurgudele, mis on potentsiaalne C$2–4 mld võimalus pärast plaanitavat perioodi, sõltuvalt nõudlusest, lubadest ja lõplikust investeerimisotsusest (FID).

Paigutuse struktuur

Vasak paneel 1B etapi jaoks; parem paneel 2. etapi jaoks kahe alamkaardiga (mahuti, vedeldamine), mõlemal on joonisillustratsioonid.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •LNG-laeva ja terminali illustratsioon
  • •Mahuti ja tehase joonis
  • •Sinakasrohelised linnukesega loetelupunktid
Leht 32
Finantstabel / prognoos

2026–2031 tariifibaas äriüksuste kaupa

Sisu

Tariifibaas miljardites Kanada dollarites, 2026F kuni 2031F, koos viie aasta keskmise aastase kasvumääraga (CAGR): ITC 14,8-lt 21,9-le (8,6%); UNS Energy 9,1-lt 12,7-le (7,4%); Central Hudson 4,0-lt 5,3-le (6,0%); USA elektri- ja gaasiüksused kokku 13,1-lt 18,0-le (7,0%); FortisBC Energy 6,9-lt 10,1-le (8,2%); FortisAlberta 4,9-lt 6,4-le (5,5%); FortisBC Electric 1,9-lt 2,7-le (7,0%); muud elektriüksused 3,7-lt 4,8-le (5,7%); Kanada ja Kariibi mere üksused kokku 17,4-lt 24,0-le (6,8%); kokku 45,3, 48,2, 52,4, 55,8, 58,9, 63,9 (7,5%). Fortis omab 80,1% ITC-st; ITC tariifibaas on näidatud 100% ulatuses.

Paigutuse struktuur

Aastaprognooside tabel CAGR veeru ja grupitud vahesummadega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •„Rate Base“ eraldusjoonega pealkiri
  • •Sinakasroheline päis
  • •Paksus kirjas koondsumma rida
Leht 33
Riski- / tundlikkusanalüüs

Tundlikkusanalüüs ja maandamine

Sisu

Valuutakursid: plaan eeldab USD:CAD kursiks 1,35. 65% reguleeritud tulust (2025) ja 64% kapitaliplaanist on USA dollarites. USD:CAD kursi muutus +/-0,05 Kanada dollari võrra mõjutab viie aasta kapitaliplaani 800 miljoni Kanada dollari ja aktsiapõhist tulu (EPS) 0,06 Kanada dollari võrra, sealhulgas maandamine. Maandamine: valuuta forward-tehingud ja collar-strateegiad (nominaalväärtus 518 mln USA dollarit), 1,2 mld USA dollari väärtuses USA dollari võlga ettevõttes Fortis Inc. loomuliku maandusena, 400 mln USA dollari väärtuses valuutavahetustehinguid ja ITC intressimäära vahetustehingud (nominaalväärtus 200 mln USA dollarit). EPS-i tundlikkus ROE +/-25 baaspunkti ja omakapitali +/-100 baaspunkti suhtes: ITC 0,040 / 0,035 CAD; UNS Energy 0,030 / 0,020 CAD; FortisBC 0,020 / 0,020 CAD; Central Hudson 0,010 / 0,010 CAD; FortisAlberta 0,010 / 0,010 CAD.

Paigutuse struktuur

Vasakul kaks loendipunktidega jaotist, keskel tundlikkusanalüüsi tabel ja paremal foto kahest noorest töötajast.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tundlikkusanalüüsi tabel
  • •Ruudukujulised alampunktid
  • •Turvavestides töötajad
Leht 34
ESG / jätkusuutlikkus

Meie jätkusuutlikkuse strateegia – tuginedes äri alustaladele

Sisu

Kolm jätkusuutlikkuse prioriteeti. Kliimarisk: 2026. aasta kliimamuutustele vastupanu aruanne (Climate Resiliency Report) lisab asukohapõhised kliimariski hinnangud ja ohukaardistuse geograafia ning varade kategooriate kaupa. Heitkogused: Scope 1 heitkogused langesid 38% (2019–2025), ettevõte on pühendunud söepõhisest tootmisest loobumisele 2032. aastaks ja netonullheite saavutamisele 2050. aastaks; tarnitud energia kasvuhoonegaaside (GHG) intensiivsus on langenud viis aastat järjest. Juhtimine ja kogukonnad: kohalik juhtimismudel, juhtkonna tasustamine seotud kliimaeesmärkidega, 50% naisi nõukogus (12-st direktorist 2 identifitseerivad end nähtava vähemuse esindajana), partnerlus 17 Põhja-Ontario kauge First Nations kogukonna ühendamiseks elektrivõrku, 14 mln Kanada dollarit kogukonnainvesteeringuid 2025. aastal (60 mln viie aasta jooksul) ja 320 mln Kanada dollarit energiatõhususe programmidele 2025. aastal, mis on kõigi aegade kõrgeim tase.

Paigutuse struktuur

Horisontaalne fotopäis koos pealkirjaga, sinakasroheline riba „Sustainability Priorities“ ja kolm tekstiveergu.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Aerofoto jõest ja metsast
  • •Kollane laineline graafika
  • •Kolmeveeruline loend
Leht 35
ESG / andmete visualiseerimine

Puhtam energia, tarnitud ohutult, usaldusväärselt ja taskukohaselt

Sisu

Scope 1 GHG heitkogused kilotonnides CO2e: 12 308 (2019), 10 418 (2020), 9 742 (2021), 8 748 (2022), 8 155 (2023), 8 069 (2024) ja 7 559 (2025), vähenemine umbes 38%. GHG intensiivsus saavutas 2025. aastal rekordmadala taseme. Alates 2019. aastast on söepõhine tootmine vähenenud 58%, samas kui taastuvenergia tootmine on kasvanud 24%. 2026. aasta jätkusuutlikkuse aruanne tähistab Fortisi 10. aastat jätkusuutlikkuse aruandluses.

Paigutuse struktuur

Vasakul heitkoguste tulpdiagramm, keskel loendipunktid ja aruande pisipilt, paremal foto töötajatest.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Langev sinakasroheline tulpdiagramm
  • •Jätkusuutlikkuse aruande kaane pisipilt
  • •„10 Years“ märgis
Leht 36
Tegevusnäitajate tabel

Q3 2026 müügitrendid

Sisu

Energiamüügi muutus, Q3 2026 vs Q3 2025. ITC: puudub, tippkoormus kasvas soojema ilma tõttu 7%. UNS Energy: +1% (v.a hulgimüük) tänu suuremale tööstus- ja eratarbimisele ning kliendibaasi kasvule; ilmastikuga korrigeeritud jaemüük kasvas 2%. Central Hudson: -1% pehmema ilma tõttu. FortisBC gaas: +7% suurema tarbimise ja jahedama ilma tõttu. FortisBC elekter: -3% väiksema kliimaseadmete koormuse tõttu. FortisAlberta: +4%, eratarbimine +5% ja C&I +4%. Muu elekter: -1%, Ida-Kanada eratarbimine +3% ja C&I +2%, Kariibi mere müük langes pärast FortisTCI võõrandamist.

Paigutuse struktuur

Tabel tütarettevõtete logodega vasakul servas, muutuste veerg ja kommentaaride veerg.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Tütarettevõtete logod
  • •Sinakasroheline päiserida
  • •Triibulised kommentaariread
Leht 37
Andmete visualiseerimine / võlaprofiil

Pikaajalise võla tähtaegade struktuur

Sisu

Kogumtulpdiagramm 10 aasta võla tähtaegadest perioodil 2027F kuni 2036F miljardites Kanada dollarites, jaotatuna reguleeritud kommunaalteenuste, ITC Holdingsi ja Fortis Inc. vahel. 2027F on suurim aasta (u 2,5 mld CAD), peamiselt ITC Holdings, ja 2034F on u 2,1 mld CAD. Teised aastad jäävad vahemikku 0,9 mld kuni 1,8 mld CAD. Tulbaosad ei ole tähistatud täpsete väärtustega, seega on arvud diagrammi ligikaudsed lugemid. USA dollari võlg on konverteeritud 30. septembri 2026 sulgemiskursiga 1,42.

Paigutuse struktuur

Täislaiuses kogumtulpdiagramm katkendliku pealkirjajoone ja legendiga.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kolmevärvilised kogumtulbad
  • •Y-telg miljardites
  • •Katkendlik pealkirjajoon
Leht 38
Kapitalistruktuur / ajajoon

Eelisaktsiad

Sisu

Tähtajatute eelisaktsiate fikseeritud ja ujuva määra lähtestamise graafik: seeria I 52 mln CAD (ujuv, 3 kuu riigivõlakiri + 1,45%, lähtestatakse kord kvartalis); seeria G 230 mln CAD (5-aastane Kanada valitsuse võlakiri + 2,13%, lähtestatakse 1. septembril 2028); seeria K 250 mln CAD (+2,05%, 1. märtsil 2029); seeria M 600 mln CAD (+2,48%, 1. detsembril 2029); seeria H 198 mln CAD (+1,45%, 1. juunil 2030). Tähtajatu fikseeritud määr: seeria F 125 mln CAD (4,90%) ja seeria J 200 mln CAD (4,75%). Eelisaktsiate reitingud: S&P P-2, Fitch BBB- ja Morningstar DBRS Pfd-2 (low), stabiilne. S&P ja Fitch omistavad 50% omakapitali osakaalu; Morningstar DBRS omistab 75%.

Paigutuse struktuur

Horisontaalne ajajoon lähtestamiskuupäevade kastidega ja eraldi fikseeritud määra rida; tumesinine külgriba reitingutega linnavaate foto kohal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Ajajoon seeriate kastidega
  • •Tumesinine reitingute külgriba kollaste esiletõstmistega
  • •Aerofoto Fortisi peakontori tornist
Leht 39
Krediidireitingute tabel

Tugevad investeerimisjärgu krediidireitingud

Sisu

Reitingud üksuste kaupa (S&P / Morningstar DBRS / Fitch / Moody's): Fortis Inc. A- / A (low) / BBB+ / tagasi võetud (Moody's võttis reitingu tagasi Fortisi taotlusel jaanuaris 2026, mõju tütarettevõtete reitingutele puudub); ITC Holdings A- / - / - / Baa2; ITC reguleeritud tütarettevõtted A+ / - / - / A1; TEP A- / - / - / A3; Central Hudson BBB+ / - / BBB+ / Baa1; FortisBC Energy - / A / - / A3; FortisBC Electric - / A (low) / - / Baa1; FortisAlberta A- / A (low) / - / Baa1; Newfoundland Power - / A / - / A2.

Paigutuse struktuur

Keskele joondatud reitingute maatriks, kus veergude päisteks on agentuuride logod.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •S&P, DBRS, Fitchi ja Moody’si logod
  • •Triibulised tabeliread
  • •Joonealused märkused
Leht 40
Sõnastik / viited

Sõnastik

Sisu

Kaheveeruline sõnastik esitluses kasutatud lühenditest, sealhulgas ACC, ALJ, AMI, ATM, AUC, CAGR, CIACs, CPCN, DRIP, FERC, FFO, IRP, ITC, LRTP, MARS, MISO, MTEP, NOPR, OIC, PBR, reguleeritud varade baas (Rate Base), omakapitali tootlus (ROE), ROO, RTO, 1. ulatuse heitkogused (Scope 1 Emissions), SPP, TEP ja UNS, koos Fortisi tütarettevõtete definitsioonidega.

Paigutuse struktuur

Kaks kõrvuti asetsevat mõistete ja definitsioonide tabelit väikeses kirjas koos triibuliste ridadega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Triibulised kaheveerulised tabelid
  • •Väikeses kirjas definitsioonid

Korduma kippuvad küsimused

Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.

Mis on Fortis Q3 2026 tulemuste esitlus?

See on 40-slaidiline esitlus, mida Fortis Inc. (NYSE/TSX: FTS) kasutas oma 3. novembri 2026. aasta Q3 2026 tulemuste konverentsikõnel. Esitlust juhtisid tegevjuht David Hutchens ja finantsjuht Jocelyn Perry. See hõlmab kvartalitulemusi, uut 32,2 miljardi Kanada dollari suurust investeeringute kava aastateks 2027–2031, tariifibaasi kasvu, finantseerimist, krediidireitinguid, jätkusuutlikkust ja lisa koos üksikasjalike finantstabelitega.

Kus see esitlus avaldati ja millist valuutat seal kasutatakse?

Fortis on Kanada ettevõte ja see esitlus esitati SEC-ile vormi Form 6-K lisana. Kõik summad on Kanada dollarites (C$), kui pole märgitud teisiti (US$). USA dollarites esitatud investeeringute kava ja tariifibaasi näitajad aastateks 2027–2031 on konverteeritud prognoositava USD:CAD kursiga 1,35.

Millised olid Fortise Q3 2026 tulemused?

Q3 2026 tegelik ja korrigeeritud aktsiapõhine tulu (EPS) oli C$0,92 (võrreldes C$0,87 korrigeeritud EPS-iga Q3 2025-s) ning puhaskasum oli C$474 miljonit. Aasta algusest arvutatud korrigeeritud EPS oli 2,69 C$ (eelmisel aastal 2,63 C$). Kasv tuli peamiselt ITC ülekandevõrkudest, USA elektri- ja gaasiüksustest ning Lääne-Kanada kommunaalteenustest, mida osaliselt tasakaalustas 2025. aasta Kariibi mere varade müügist tingitud osaluse lahjenemine.

Mida sisaldab Fortise 2027–2031 investeeringute kava?

Kava kogumaht on C$32,2 miljardit, mis on 3,4 miljardit C$ (12%) rohkem kui eelmine kava ja suurim Fortise ajaloos. Ülekandevõrgud moodustavad 47% ja jaotusvõrgud 29%. Suurimad panustajad on ITC (11,6 miljardit C$), UNS Energy (5,6 miljardit C$) ja FortisBC Energy. See toob kaasa tariifibaasi 7,5%-lise aastase liitkasvumäära (CAGR), kasvades 45,3 miljardilt C$-lt 2026. aastal 63,9 miljardi C$-ni 2031. aastal.

Millise dividendi väljavaate Fortis annab?

Fortis tõstis oma Q4 2026 dividendi 4% võrra, tähistades 53. järjestikust aastat, mil makstavad dividendid on tõusnud, ning pikendas oma 4–6%-list iga-aastast dividendi kasvuprognoosi kuni 2031. aastani.

Kas ma saan seda esitlust kasutada kommunaalettevõtte tulemuste esitluse mallina?

Jah. See näitab reguleeritud kommunaalettevõtte jaoks selget struktuuri: peamised näitajad, EPS-i muutuste analüüs (bridges), regulatiivsed uuendused, investeeringute kava ja tariifibaas, tütarettevõtete äriüksuste lehed, finantseerimisplaan ja krediidinäitajad, dividendide ajalugu ning lisad koos täpsustuste ja prognoositabelitega. Äriüksuste ring- ja tulpdiagrammide paigutust ning EPS-i waterfall-diagramme on lihtne kohandada.

Kas kõik slaididel olevad numbrid on loetavad?

Slaidid rasteriseeriti SEC-ile esitamiseks, kuid põhinäitajad, tabelid ja enamik märkusi on loetavad. Kahel graafikul — 1973–2026 dividendide ajalugu ja 2027–2036 võlgade aegumise struktuur — ei ole üksikute tulpade väärtusi märgitud, seega on siin kirjeldatud ainult esiletõstetud numbreid ja ligikaudseid väärtusi.

Millised kasvuvõimalused jäävad väljapoole põhilist investeeringute kava?

Esitlus viitab MISO LRTP Tranche 2.1 töödele ITC-s (2,9–3,4 miljardit US$ ROFR-projekte pluss MARS-projekt), andmekeskuste ja suurte koormuste kasvule ITC-s ja TEP-is, IRP tootmisvõimalustele Arizonas kuni umbes 1,6 miljardi US$ väärtuses ning Tilbury 2. faasi LNG laiendusele Briti Columbias, mis on potentsiaalne 2–4 miljardi C$ suurune võimalus.

Allikad ja lisalugemine

2slides

Create Your Own Slides

Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.

Loo maailmatasemel slaidid sekunditega

Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.

2Slides logo

Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.

Tee AI-ga kokkuvõte

ChatGPTClaudeGrokPerplexity
Kõik teenused töötavad

© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.