2Slides logo
Preview

Coherent 2027. majandusaasta I kvartali tulemuste esitlus

18 slaidi

Kuulub kogumikku Investoresitluste näited

Coherent Corp. 2027. majandusaasta esimese kvartali tulemuste esitlus (kvartal lõppes 30. septembril 2026 ehk juuli–september 2026), dateeritud 4. novembrile 2026 ja esitatud SEC-ile vormi 8-K lisana 99.2. 18-slaidiline pakett teatab rekordilisest 2,37 mld dollarisest müügitulust (pro forma baasil 56% kasv aastavõrdluses), non-GAAP brutomarginaalist 40,6%, non-GAAP ärimarginaalist 23,2% ja non-GAAP lahjendatud EPS-ist 2,09 dollarit. Andmekeskuste ja sidevaldkonna tulu oli umbes 2,0 mld dollarit (79% kasv aastaga, 82% kogutulust), tööstussegment jäi stabiilseks ~0,4 mld dollari juurde. Sisaldab FQ2 2027 prognoosi (müügitulu 2,55–2,75 mld dollarit ja non-GAAP EPS 2,28–2,48 dollarit) ning täielikke GAAP ja non-GAAP täpsustustabeleid viie kvartali kohta.

7 meeldimist
0 allalaadimist

Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.

Kiirnavigatsioon

Sildid

Coherent
Coherent Corp
Tulemuste esitlus
FQ1 2027
2027. majandusaasta I kvartal

Jaga slaide

Kirjeldus

Peateema

Coherent Corp. 2027. majandusaasta esimese kvartali tulemuste esitlus (kvartal lõppes 30. septembril 2026 ehk juuli–september 2026), dateeritud 4. novembrile 2026 ja esitatud SEC-ile vormi 8-K lisana 99.2. 18-slaidiline pakett teatab rekordilisest 2,37 mld dollarisest müügitulust (pro forma baasil 56% kasv aastavõrdluses), non-GAAP brutomarginaalist 40,6%, non-GAAP ärimarginaalist 23,2% ja non-GAAP lahjendatud EPS-ist 2,09 dollarit. Andmekeskuste ja sidevaldkonna tulu oli umbes 2,0 mld dollarit (79% kasv aastaga, 82% kogutulust), tööstussegment jäi stabiilseks ~0,4 mld dollari juurde. Sisaldab FQ2 2027 prognoosi (müügitulu 2,55–2,75 mld dollarit ja non-GAAP EPS 2,28–2,48 dollarit) ning täielikke GAAP ja non-GAAP täpsustustabeleid viie kvartali kohta.

Peamised eelised

  • •Täielik esmasallikast pärinev tulemuste esitlus optilise võrgunduse ja fotoonika liidrilt, kes lõikab kasu AI-andmekeskuste nõudlusest
  • •Selge segmendikeskne jutuvestmine: tumeda või värvilise taustaga esiletõstete külgriba koos kolme tulbaga (FQ1'26 / FQ4'26 / FQ1'27) müügitulu graafikuga
  • •Neljaosaline non-GAAP KPI slaid (brutomarginaal, tegevuskulude % müügitulust, ärimarginaal, EPS) koos baaspunktide ja protsentuaalsete muutustega
  • •Konkreetne prognooside tabel ja mitmeaastased eesmärgid (3 mld $ kvartal 2027. majandusaasta lõpuks, 4 mld $ kvartal 2028. majandusaastal, >45% brutomarginaal enne 2028. kalendriaasta lõppu)
  • •Viie kvartali GAAP ja non-GAAP täpsustustabelid brutomarginaali, tegevuskulude, ärikasumi, puhaskasumi ja EPS-i kohta

Sihtrühm

  • •Aktsiaanalüütikud ja investorid, kes jälgivad optiliste komponentide, fotoonika ja AI-infrastruktuuri tarnijaid
  • •Riistvara- ja elektroonikakomponentide ettevõtete investorsuhete meeskonnad, kes koostavad kvartali tulemuste esitlusi
  • •Finantstudengid ja FP&A spetsialistid, kes uurivad non-GAAP aruandlust ja täpsustuste vormistamist
  • •Ettevõtte strateegia ja konkurentsiuuringute meeskonnad, kes jälgivad andmekeskuste transiiverite ja laserite turge

Kasutusjuhud

  • •Eeskuju kvartali tulemuste konverentsikõne esitluse jaoks koos segmendislaitide ja tulevikuprognoosidega
  • •Coherenti AI-andmekeskuste kasvu, marginaali trajektoori ning PhotonLinki ja scale-across (DCI) arengu võrdlusanalüüs
  • •Mall GAAP ja non-GAAP näitajate täpsustuste esitamiseks viie viimase kvartali lõikes
  • •Õppematerjal selle kohta, kuidas riistvaraettevõtted kommunikeerivad pikaajalisi lepinguid (LTA) ja tootmisvõimsuse laiendamist

Ainulaadsed väärtuspakkumised

  • •Ametlik SEC-ile esitatud dokument (vorm 8-K, lisa 99.2), mitte kolmanda osapoole kokkuvõte
  • •Iga slaid on lehekülgede kaupa analüüsitud ja esitatud arvud on transkribeeritud
  • •Julge elektrisinise ja valge värvigammaga brändisüsteem ning tihendatud suurtähtedega pealkirjad, mida on lihtne kohandada
  • •Näitab, kuidas ettevõte kommunikeerib koos kvartalitulemustega umbes 20 mld dollarist viieaastast PhotonLinki lepingut ja tootmisvõimsuse kahekordistamist

Slaidilehed (18)

Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.

Leht 1
tiitelslaid

Coherent 2027. majandusaasta esimese kvartali tulemused — 4. november 2026

Sisu

Coherent 2027. majandusaasta esimese kvartali tulemuste esitluse tiitelslaid, kuupäevaga 4. november 2026, tähistatud SEC-i aruandes paremas ülanurgas märgisega "Exhibit 99.2".

Paigutuse struktuur

Jaotatud paigutus: vasakul ~60% ulatuses elektrisinine paneel suure valge trükitähtedes pealkirja, peenikese eraldusjoone, kuupäeva ja valge Coherent logoga; paremal paneelil on fotokollaaž andmekeskuse saalist kolme väiksema pildi kohal (ühispakendatud optikaplaat, raamile monteeritud optiline süsteem ja laseriga valgustatud pooljuhtplaat).

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Elektrisinine värviplokk
  • •Kitsas valge suurtähtedega pealkiri
  • •Andmekeskuse fotokollaaž
  • •Coherent logo aatomistiilis O-tähega
  • •Exhibit 99.2 märgis
Leht 2
lahtiütlus / juriidiline teave

Tulevikku suunatud avaldused

Sisu

Vastutuse välistamise klausel (safe-harbor) vastavalt 1995. aasta Private Securities Litigation Reform Actile, mis hõlmab 2027. majandusaasta teise kvartali ja edasist väljavaadet; loetleb riskitegureid, sealhulgas muutused lõppturu nõudluses, klientide prognoosid, võtmetöötajate hoidmine, võlgnevus, uute toodete turuletoomise aeg, konkurents, teadus- ja arendustegevuse kommertsialiseerimine, rahvusvahelised konfliktid ja kaubanduskaitsemeetmed nagu USA imporditariifid; viitab 30. juunil 2026 lõppenud majandusaasta vormile 10-K; märgib, et teave on esitatud 4. novembri 2026 seisuga ning selgitab non-GAAP näitajate kasutamist ja seda, miks tulevikku suunatud non-GAAP näitajaid ei kooskõlastata GAAP-näitajatega.

Paigutuse struktuur

Sinine suurtähtedega pealkiri üleval vasakul, kolm tihedat rööpselt joondatud tekstilõiku üle kogu laiuse, jaluses Coherent logo, autoriõiguse märge ja leheküljenumber.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Ainult tekstiga juriidiline slaid
  • •Sinine pealkiri
  • •Standardne jalus logo ja leheküljenumbriga
Leht 3
finantstabel / kooskõlastamine

Brutomarginaali ja aktsiakasumi GAAP ja non-GAAP näitajate kooskõlastamine

Sisu

Viie kvartali (30. september 2026 kuni 30. september 2025) kooskõlastamine: GAAP brutomarginaal vastavalt $928M, $787M, $680M, $623M ja $579M muutub non-GAAP brutomarginaaliks $962M, $823M, $714M, $657M ja $613M pärast aktsiapõhise tasustamise ($6–7M) ja omandatud immateriaalse vara amortisatsiooni ($28M) arvessevõtmist; lahjendatud kaalutud keskmine aktsiate arv 202,0M, 202,2M, 196,4M, 192,8M ja 190,7M; GAAP lahjendatud aktsiakasum (EPS) $1,90, $1,19, $0,97, $0,76 ja $1,19 võrreldes non-GAAP lahjendatud aktsiakasumiga $2,09, $1,74, $1,41, $1,29 ja $1,16. Samad tabelid korduvad lisas lehekülgedel 13 ja 17.

Paigutuse struktuur

Sinine pealkiri ülaservas; kaks ülestikku asetsevat finantstabelit siniste joontega, reakirjeldused vasakul ja viis kvartaliveergu, paksus kirjas vahesummade read.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Viie veeruga kvartalitabel
  • •Sinised horisontaaljooned
  • •Paksus kirjas vahesummade read
  • •Mõttekriipsud nullväärtuste tähistamiseks
Leht 4
kokkuvõte / peamised näitajad

Kokkuvõte

Sisu

Rekordtulemused ja kiirenev kasv: rekordiline Q1 müügitulu $2,37B (+56% YoY), non-GAAP brutomarginaal 40,6% (+184 bps YoY), non-GAAP EPS $2,09 (+80% YoY), FY27 müügitulu kasvuks oodatakse üle 60%, enne CY28 lõppu prognoositakse esimest kvartalit üle 45% non-GAAP brutomarginaaliga. Tugev nõudlus ja tootmise efektiivsus: andmekeskuste ja sidevaldkonna tulu kasvas 79% YoY, moodustades 82% kogutulust; uued pikaajalised lepingud (LTA), sealhulgas PhotonLink leping väärtusega ~$20B viie aasta jooksul, mille tulu hakkab kasvama alates CY2028 algusest; sisemine InP tootmisvõimsus kahekordistus aastaga ühe kvartali võrra plaanitust varem ja on graafikus, et CY27 lõpuks enam kui kahekordistuda. Scale-across ja PhotonLink: scale-across / DCI Q1 tulu ületas $200M (umbes 4x YoY, aastane jooksev tulu ligi $1B) ja peaks CY2027 lõpuks ligikaudu kahekordistuma; PhotonLink tulu peaks ületama $100M 2027. aasta märtsikvartalis ja $250M kvartalis enne CY27 lõppu. Märkus: pro forma näitajad ei sisalda võõrandatud Aerospace & Defense äriüksust (müük lõpetatud 2. septembril 2025) ja Müncheni (Saksamaa) üksust (müük lõpetatud 30. jaanuaril 2026).

Paigutuse struktuur

Sinine pealkiri, kolm sinist suurtähtedega alapealkirja, millele järgnevad ruudukujuliste täppidega loendid, peenes kirjas märkus standardse jaluse kohal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kolm teemapõhist loendiplokki
  • •Sinised alapealkirjad
  • •Ruudukujulised täpid
  • •Pro forma märkus
Leht 5
andmete visualiseerimine / müügitulu graafik

Müügitulu Q1 FY27

Sisu

Q1 müügitulu kasvas 16% QoQ ja 56% YoY, näidatud väärtustena $1,5B (Q1'26), $2,0B (Q4'26) ja $2,4B (Q1'27). Peamiste näitajate külgriba: FY27 müügitulu kasvuks oodatakse üle 60%, mis on enam kui kahekordne võrreldes FY26-ga; Q2 FY27 müügitulu prognoos on $2,55B–$2,75B; esimest $3B müügituluga kvartalit oodatakse FY27 lõpuks; selge siht esimese $4B müügituluga kvartalini FY28 jooksul.

Paigutuse struktuur

Vasakul must külgriba suure valge Coherent logoga ja loendiga 'Key Highlights'; paremal pool on sinine pealkiri, suur sinine kasvunäitaja ja kolme tulbaga diagramm, kus viimane tulp on küllastunud sinine ja eelmised tulbad heledad lavendlikarva.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Must külgriba olulisemate punktidega
  • •Kolme tulbaga diagramm
  • •Esiletõstetud jooksva kvartali tulp
  • •Suur QoQ | YoY kasvu esiletõste
Leht 6
KPI töölaud

Põhinäitajad Q1 FY27 | Non-GAAP

Sisu

Neli non-GAAP põhinäitajat (KPI), võrreldes Q1'26 ja Q1'27: brutomarginaal 38,7% vs 40,6% (+184 bps YoY kasv); tegevuskulud protsendina müügitulust 19,2% vs 17,4% (-183 bps YoY vähenemine); ärikasumi marginaal 19,5% vs 23,2% (+368 bps YoY kasv); aktsiakasum $1,16 vs $2,09 (+80% YoY kasv). Märkus viitab lisa kooskõlastustabelitele.

Paigutuse struktuur

2x2 ruudustik, mis on eraldatud peenikeste hallide joontega; igas ruudus on suurtähtedega silt, kahe tulbaga graafik (hele eelmine aasta, sinine käesolev aasta) ja suur sinine muutusnäitaja koos selgitusega.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Neli minitulpdiagrammi
  • •Baaspunktides esitatud muutused
  • •Hele vs küllastunud sinine võrdlustulbad
  • •Neljaosaline ruudustik
Leht 7
segmenditulemused

Andmekeskused ja side

Sisu

Segmendi Q1 müügitulu kasvas 21% QoQ ja 79% YoY: $1,1B (Q1'26), $1,6B (Q4'26), $2,0B (Q1'27). Olulisemad punktid: andmekeskuste tulu +17% QoQ / +85% YoY; sidetulu +34% QoQ / +84% YoY; PhotonLink tulu peaks ületama $100M 2027. aasta märtsikvartalis ja $250M kvartalis enne CY27 lõppu; scale-across / DCI Q1 tulu üle $200M, aastane jooksev tulu ligi $1B; Multi-Rail tulu kasvu oodatakse 2027. aasta märtsikvartalis; sisemine InP tootmisvõimsus kahekordistus Q1-s aastavõrdluses, üks kvartal plaanitust eespool; klientide tellimused ulatuvad üha enam CY28-sse, kusjuures pikaajalised lepingud (LTA) kestavad tavaliselt kümnendi lõpuni. Tegevjuht Jim Andersoni tsitaat footonika portfelli laiusest ja tootmismahust.

Paigutuse struktuur

Vasakpoolne külgriba, mille ülaosas on andmekeskuse foto ja all sinine 'Key Highlights' punktloend; paremal pool on sinine pealkiri, kasvu alapealkiri, kolm sinist tulpdiagrammi ja all must tsitaadiriba.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Fotoga sinine külgriba
  • •Kolme tulbaga tulude graafik
  • •Must tegevjuhi tsitaadi riba
  • •Kasvu alapealkiri
Leht 8
segmenditulemused

Tööstus (Industrial)

Sisu

Tööstussegmendi Q1 tulu jäi võrreldes eelmise kvartali ja eelmise aastaga samale tasemele, olles umbes 0,4 mld dollarit nii Q1'26, Q4'26 kui ka Q1'27 (pro forma) perioodil. Olulisemad punktid: pooljuhtide tootmisseadmete tellimuste tugev kasv toetab oodatavat naasmist kasvule 2027. majandusaasta teises kvartalis (Q2 FY27); märkimisväärne tellimuste kasv laserite, täppisoptika ja konstrueeritud materjalide osas front-end rakenduste jaoks; CO2-laserid ja tsinkseleniidoptika võimaldavad täiustatud trükkplaatide puurimist AI-serverite jaoks; Thermadite xPU jahutusprototüübid tarnitakse strateegilistele klientidele Q2 FY27-s, tulude kasv on oodatav 2027. kalendriaasta teises pooles (H2 CY27); tuumasünteesiga seotud nõudluse kasv; laserite ja materjalide tarnimine kvanttehnoloogia arendajatele. Tegevjuhi tsitaat vertikaalse integratsiooni kohta alates materjalidest ja kristallide kasvatamisest kuni optika ja laseriteni.

Paigutuse struktuur

Sama segmendi mall mis leheküljel 7, kuid lillat värvi: vahvli/laseri foto lilla esiletõstete riba kohal, lilla kasvu alapealkiri ja kolm võrdset lillat tulpa, must tsitaadiriba ja pro forma märkus.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Lilla segmendi värvikood
  • •Võrdse kõrgusega tulbad, mis viitavad muutumatule tulule
  • •Laser-vahvli foto
  • •Must tegevjuhi tsitaadi riba
Leht 9
uudised / teadaanded

Viimased teadaanded

Sisu

Kolm uudisekaarti: 21. september 2026 — turule toodi PhotonLink, integreeritud optikaplatvorm CPO, NPO ja uute kiipidevaheliste ühenduste jaoks, tagatud on põhikliendid ja pikaajalised lepingud ning tulude kasv on oodatav alates Q4 CY26; 17. september 2026 — laiendati Pluggable Optical Line System (POLS) portfelli täieliku C-riba võimendusega kompaktses QSFP vormis, mis on loodud 800G ZR/ZR+ jaoks, võimaldades kuni 25,6 Tbps läbilaskevõimet ühe kiupaari kohta ja olles suures mahus tarnimisel; 17. august 2026 — alustati 300 mm kõrge soojusjuhtivusega ränikarbiidist substraatide proovide tarnimist AI-pooljuhtide partneritele, parandades soojushajutust kuni 25% võrreldes praeguste lahendustega.

Paigutuse struktuur

Sinine pealkiri; sinakasroheline abstraktne taustariba kolme valge kaardiga tulpades, millest igaühel on kuupäev, sinine suurtähtedega pealkiri, tekstilõik ja link 'Loe lähemalt siit'.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kolme tulbaga kaartide paigutus
  • •Kuupäevastatud pealkirjad
  • •Abstraktne sinakasroheline taustatekstuur
  • •Loe-lähemalt hüperlingid
Leht 10
prognoos / väljavaade

2027. majandusaasta teise kvartali väljavaade

Sisu

Q2 FY27 prognoos: tulu 2,55 mld kuni 2,75 mld dollarit; non-GAAP brutomarginaal 40,0% kuni 42,0%; non-GAAP tegevuskulud 430 miljonit kuni 450 miljonit dollarit; non-GAAP maksumäär 18% kuni 20%; non-GAAP EPS $2,28 kuni $2,48. Joonealune märkus selgitab, et tulevikku suunatud non-GAAP näitajaid ei ole vastavusse viidud GAAP-iga.

Paigutuse struktuur

Sinine pealkiri; keskel asuv kahe tulbaga prognoositabel tugevate siniste üla- ja alaservade ning punktiirjoontega eraldajatega, näitajate nimed paksus kirjas suurtähtedega vasakul ja vahemikud paremal; väikeses kirjas märkus jaluse kohal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kahe tulbaga prognoositabel
  • •Punktiiriga ridade eraldajad
  • •Tugevad sinised jooned
  • •Suured vahemike numbrid
Leht 11
pikaajalised eesmärgid

Täiendav tulu ja brutomarginaali prognoos

Sisu

Kiirenev tulu: ootus saavutada esimene 3 miljardi dollarilise tuluga kvartal FY27 lõpuks, FY27 pro forma tulu kasv üle 60% (rohkem kui kahekordne võrreldes FY26 pro forma kasvumääraga) ja esimene 4 miljardi dollarilise tuluga kvartal FY28-s. Brutomarginaali laienemine: ootus saavutada esimene kvartal, kus non-GAAP brutomarginaal on üle 45% enne CY28 lõppu.

Paigutuse struktuur

Sinine pealkiri, kaks sinist suurtähtedega alapealkirja koos ruudukujuliste punktloenditega ülemises pooles, suur tühi pind allpool, väikeses kirjas märkus jaluse kohal.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kaks loendigruppi
  • •Sinised alapealkirjad
  • •Rikkalikult tühja pinda
Leht 12
sektsiooni jagaja

GAAP ja non-GAAP näitajate vastavusse viimine (sektsiooni jagaja)

Sisu

Sektsiooni jagaja, mis juhatab sisse lisa koos GAAP ja non-GAAP näitajate vastavusse viimise tabelitega.

Paigutuse struktuur

Täislaiuses elektrisinine horisontaalne riba valge slaidi keskel koos suure valge suurtähtedega pealkirjaga; standardne jalus.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Slaidi servadeni ulatuv sinine riba
  • •Suur tihendatud valge pealkiri
Leht 13
finantstabel / vastavusse viimine

Brutomarginaali vastavusse viimine

Sisu

Viie kvartali vastavusse viimine: GAAP brutomarginaal 928 mln dollarit (30. sept 2026), 787 mln $ (30. juuni 2026), 680 mln $ (31. märts 2026), 623 mln $ (31. dets 2025) ja 579 mln $ (30. sept 2025); tagasiarvestused aktsiapõhise hüvitise (6 mln $, 7 mln $, 6 mln $, 6 mln $, 6 mln $) ja omandatud immateriaalse vara amortisatsiooni (28 mln $ igas kvartalis) osas; non-GAAP brutomarginaal 962 mln $, 823 mln $, 714 mln $, 657 mln $ ja 613 mln $. Märkus: summad ei pruugi ümardamise tõttu täpselt klappida.

Paigutuse struktuur

Sinine pealkiri ja üks kompaktne tabel slaidi ülemises kolmandikus siniste joonte ja viie kvartali tulbaga; ümardamise märkus.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kompaktne viie kvartali tabel
  • •Paksus kirjas GAAP ja non-GAAP read
  • •Sinised jooned
Leht 14
finantstabel / vastavusse viimine

Tegevuskulude vastavusse viimine

Sisu

Teadus- ja arendustegevuse kulud (R&D) GAAP-alustel 237 mln $, 216 mln $, 186 mln $, 166 mln $, 155 mln $ muutuvad pärast aktsiapõhiseid hüvitisi non-GAAP näitajateks 227 mln $, 208 mln $, 178 mln $, 159 mln $, 148 mln $. Müügi-, üld- ja halduskulud (SG&A) GAAP-alustel 305 mln $, 266 mln $, 268 mln $, 259 mln $, 252 mln $ muutuvad non-GAAP näitajateks 185 mln $, 169 mln $, 170 mln $, 162 mln $, 156 mln $ pärast aktsiapõhiseid hüvitisi (viimases kvartalis 57 mln $), omandatud immateriaalse vara amortisatsiooni (~42 mln $), finantseerimistasusid ning integreerimis- ja tegevuskohtade konsolideerimise kulusid (viimases kvartalis 21 mln $). Restruktureerimine (viimati 9 mln $), müügiks hoitava vara väärtuse langus (44 mln $ 2026. aasta juuni kvartalis) ja kasum äritegevuse müügist (115 mln $ 2025. aasta septembri kvartalis, 9 mln $ 2026. aasta märtsi kvartalis) on non-GAAP näitajatest täielikult välistatud.

Paigutuse struktuur

Sinine pealkiri tiheda mitmeplokilise tabeli kohal: R&D, SG&A, restruktureerimise, väärtuse languse ja müügikasumi plokid, millest igaüks lõpeb paksus kirjas non-GAAP vahesumma reaga ja siniste joontega; mahaarvamised on sulgudes.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Mitmeplokiline vastavusse viimise tabel
  • •Sulgudes negatiivsed väärtused
  • •Paksus kirjas vahesumma read
  • •Viis kvartali tulpa
Leht 15
finantstabel / vastavusse viimine

Ärikasumi vastavusse viimine

Sisu

GAAP ärikasum 378 mln dollarit, $254M, $201M, $184M ja $259M (september 2026 kuni september 2025), millele lisanduvad aktsiapõhine hüvitis (viimati $73M), omandatud immateriaalse vara amortisatsioon ($70M), restruktureerimine ($9M), integratsioon/tegevuskohtade konsolideerimine ($21M) ja muud kirjed, annavad non-GAAP ärikasumiks $550M, $446M, $366M, $336M ja $309M; non-GAAP ärimarginaal vastavalt 23,2%, 21,8%, 20,3%, 19,9% ja 19,5%. 2025. aasta septembri kvartali GAAP näitaja sisaldab $115M suurust äritegevuse müügist saadud kasumit, mis on eemaldatud.

Paigutuse struktuur

Sinine pealkiri ja üks tabel ülemises pooles: GAAP rida, seitse korrigeerimisrida, paksus kirjas non-GAAP ärikasumi ja marginaali protsendi read.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Üksik vastavusse viimise tabel
  • •Marginaali protsendi rida
  • •Sinised jooned
Leht 16
finantstabel / vastavusse viimine

Puhaskasumi vastavusse viimine

Sisu

Coherent Corp.-ile omistatav puhaskasum GAAP-i alusel $385M, $241M, $191M, $147M ja $226M; korrigeerimised aktsiapõhise hüvitise, omandatud immateriaalse vara amortisatsiooni ($70–71M), valuutakursi (kasumite) kahjumite, restruktureerimise, väärtuse languse, äritegevuse müügist saadud kasumi, integratsioonikulude, investeeringute müügist saadud kasumi ($38M 2026. aasta juuni kvartalis), finantseerimistasude, vähemusosaluse mõju ja mitte-GAAP näitajate maksuefekti ($121M viimases kvartalis) osas annavad non-GAAP puhaskasumiks $422M, $351M, $276M, $248M ja $221M.

Paigutuse struktuur

Sinine pealkiri ja üks pikk tabel, mis hõlmab ülemised kaks kolmandikku; üksteist korrigeerimisrida paksus kirjas GAAP ja non-GAAP ridade vahel; ümardamise joonealune märkus.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Pikk korrigeerimistabel
  • •Paksus kirjas piiritlevad read
  • •Sulgudes negatiivsed väärtused
Leht 17
finantstabel / EPS

Puhaskasum lihtaktsia kohta

Sisu

Aktsiate arv ja EPS-i sild viie kvartali kohta: GAAP lihtaktsiate arv 196,2M, 195,7M, 190,2M, 167,5M ja 156,2M, millele lisanduvad lihtaktsiate ekvivalendid ning kahes 2025. aasta kvartalis B-seeria lunastatavad eelisaktsiad (19,8M ja 29,9M), annavad lahjendatud kaalutud keskmiseks aktsiate arvuks 202,0M, 202,2M, 196,4M, 192,8M ja 190,7M. GAAP tavaline / lahjendatud EPS: $1,96 / $1,90, $1,23 / $1,19, $1,01 / $0,97, $0,87 / $0,76, $1,24 / $1,19. Non-GAAP tavaline / lahjendatud EPS: $2,15 / $2,09, $1,79 / $1,74, $1,45 / $1,41, $1,47 / $1,29, $1,20 / $1,16.

Paigutuse struktuur

Sinine pealkiri kaheosalise tabeli kohal: aktsiate arvu kujunemine GAAP ja non-GAAP alusel, seejärel baas- ja lahjendatud EPS-i read GAAP ja non-GAAP jaoks; sinised jooned ja ümardamise joonealune märkus.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Aktsiate arvu sild
  • •Baas- vs lahjendatud EPS-i read
  • •Viis kvartaliveergu
Leht 18
lõpu- / kontaktislaid

Lõpuslaid — Coherent Investor Relations

Sisu

Lõpuslaid Coherenti logo ja investorsuhete veebiaadressiga coherent.com/company/investor-relations.

Paigutuse struktuur

Keskel asuv suur sinine Coherenti sõnamärk valgel taustal, mille all on allajoonitud hall URL.

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Keskel asuv brändi sõnamärk
  • •Investorsuhete URL
  • •Minimaalne valge taust

Korduma kippuvad küsimused

Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.

Millist perioodi Coherenti 2027. majandusaasta esimese kvartali tulemuste esitlus käsitleb?

Coherenti majandusaasta lõpeb 30. juuni paiku, seega 2027. majandusaasta I kvartal (FQ1 2027) on kvartal, mis lõppes 30. septembril 2026 (umbes juulist septembrini 2026). Esitlus on dateeritud 4. novembrile 2026 ja see sisaldab ka prognoosi 2027. majandusaasta II kvartaliks (detsembris 2026 lõppev kvartal).

Kas see on Coherenti ametlik tulemuste esitlus?

Jah. See on esitlus, mille Coherent Corp. esitas SEC-ile 4. novembril 2026 vormi 8-K lisana 99.2. Selles avalduses on slaidid piltidena, seega on siinne lehekülgede kaupa esitatud tekst neilt transkribeeritud. Joonealune peenkiri on küll väike, kuid peamised arvud ja täpsustustabelid on loetavad.

Millised olid Coherenti peamised tulemused 2027. majandusaasta I kvartalis?

Rekordiline müügitulu 2,37 mld dollarit, mis on pro forma baasil 56% rohkem kui aasta varem ja 16% rohkem kui eelmisel kvartalil; non-GAAP brutomarginaal 40,6% (+184 baaspunkti aastavõrdluses); non-GAAP ärimarginaal 23,2% ning non-GAAP lahjendatud kasum aktsia kohta (EPS) 2,09 dollarit (tõus 1,16 dollarilt, kasv 80%). GAAP-i järgne lahjendatud EPS oli 1,90 dollarit.

Millise prognoosi andis Coherent järgmiseks kvartaliks?

2027. majandusaasta II kvartaliks prognoosis Coherent müügituluks 2,55–2,75 miljardit dollarit, non-GAAP brutomarginaaliks 40,0%–42,0%, non-GAAP tegevuskuludeks 430–450 miljonit dollarit, non-GAAP maksumääraks 18%–20% ja non-GAAP EPS-iks 2,28–2,48 dollarit. Pikemas perspektiivis oodatakse esimest 3 miljardi dollarise müügituluga kvartalit 2027. majandusaasta lõpuks, esimest 4 miljardi dollarist kvartalit 2028. majandusaastal ja üle 45% suurust non-GAAP brutomarginaali enne 2028. kalendriaasta lõppu.

Millised slaidid on minu enda tulemuste esitluse jaoks mallina kõige kasulikumad?

Segmendislaitidel (leheküljed 7 ja 8) on kombineeritud esiletõstetud punktide külgriba kolme tulbaga müügitulu graafiku ja tegevjuhi tsitaadiga. 2x2 KPI slaid (lehekülg 6) näitab nelja non-GAAP näitajat koos baaspunktide muutustega ning prognooside tabel (lehekülg 10) on selge kaheveeruline vahemike paigutus. Kõiki neid on lihtne kohandada mõne teise ettevõtte kvartalinumbrite jaoks.

Kas ma saan Coherenti FQ1 27 esitluse PDF-ina alla laadida?

Jah. Algne PDF on allalaadimiseks saadaval sellel galerii lehel koos iga slaidi kõrge eraldusvõimega piltidega. Samuti saate paigutuse 2Slidesis taastada ja seda oma investoresitluse või äriülevaate jaoks muuta.

Mida räägitakse esitluses AI-andmekeskuste nõudluse ja PhotonLinki kohta?

Andmekeskuste ja sidevaldkonna (Datacenter and Communications) müügitulu ulatus umbes 2,0 miljardi dollarini, kasvades aastaga 79% ja moodustades 82% kogutulust. Scale-across / DCI tulu ületas 200 miljonit dollarit ning sisemine InP-laserite tootmisvõimsus kahekordistus kvartali võrra plaanitust varem. PhotonLink koopakendatud ja pakendilähedase optika platvormi tulu peaks 2027. aasta märtsis lõppevas kvartalis ületama 100 miljonit dollarit ja enne 2027. kalendriaasta lõppu 250 miljonit dollarit kvartalis. Uue PhotonLinki lepingu väärtuseks hinnatakse viie aasta jooksul umbes 20 mld dollarit.

Miks on müügitulu kasvunäitajad märgistatud kui pro forma?

Coherent müüs oma Aerospace & Defense üksuse (tehing lõppes 2. septembril 2025) ja Müncheni üksuse Saksamaal (tehing lõppes 30. jaanuaril 2026). Pro forma müügitulu ja kasvunäitajad ei sisalda nende üksuste tulu ühelgi perioodil, seega on võrdlused asjakohased ja ühetaolised.

Allikad ja lisalugemine

2slides

Create Your Own Slides

Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.

Loo maailmatasemel slaidid sekunditega

Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.

2Slides logo

Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.

Tee AI-ga kokkuvõte

ChatGPTClaudeGrokPerplexity
Kõik teenused töötavad

© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.