
Kuulub kogumikku Investoresitluste näited
Broadridge Financial Solutionsi majandusaasta 2027 I kvartali tulemuste esitlus (kvartal lõppes 30. septembril 2026): 29-leheküljeline konverentsikõne slaidikomplekt, mis on dateeritud 3. novembriga 2026 ja esitatud SEC-ile vormi 8-K lisana (EX-99.2). See käsitleb korduvtulu 11%-list kasvu püsivääringus 1083 miljoni dollarini, kogutulu 1669 miljonit dollarit (+5%), korrigeeritud aktsiakasumit 1,56 dollarit (+3%) võrreldes lahjendatud aktsiakasumiga 0,83 dollarit, sõlmitud müügitehinguid mahus 36 miljonit dollarit (+10%), Investor Communication Solutionsi (ICS) ja Global Technology and Operationsi (GTO) segmentide tulemusi, positsioonide ja tehingute kasvu, kapitali tagastamist, kinnitatud 2027. majandusaasta prognoosi ning täielikke GAAP-i ja Non-GAAP-i vahelisi täpsustusi.
Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.
Kiirnavigatsioon
Sildid
Jaga slaide
Broadridge Financial Solutionsi majandusaasta 2027 I kvartali tulemuste esitlus (kvartal lõppes 30. septembril 2026): 29-leheküljeline konverentsikõne slaidikomplekt, mis on dateeritud 3. novembriga 2026 ja esitatud SEC-ile vormi 8-K lisana (EX-99.2). See käsitleb korduvtulu 11%-list kasvu püsivääringus 1083 miljoni dollarini, kogutulu 1669 miljonit dollarit (+5%), korrigeeritud aktsiakasumit 1,56 dollarit (+3%) võrreldes lahjendatud aktsiakasumiga 0,83 dollarit, sõlmitud müügitehinguid mahus 36 miljonit dollarit (+10%), Investor Communication Solutionsi (ICS) ja Global Technology and Operationsi (GTO) segmentide tulemusi, positsioonide ja tehingute kasvu, kapitali tagastamist, kinnitatud 2027. majandusaasta prognoosi ning täielikke GAAP-i ja Non-GAAP-i vahelisi täpsustusi.
Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.
Majandustulemuste konverentsikõne tiitelslaid, 2027. majandusaasta esimene kvartal, kuupäevaga 3. november 2026. Ülal paremal on märge EXHIBIT 99.2 ja all vasakul Broadridge'i logo.
Täispinnaga sügavsinine gradienttaust diagonaalsete valgusefektidega; keskel vasakul suur valge kaherealine pealkiri, selle all väike paksus kirjas alapealkiri ja perioodi rida, ülal paremal lisa (exhibit) märgis, all paremal kuupäev.
Safe harbor -sõnastus vastavalt 1995. aasta Private Securities Litigation Reform Actile, viidates 2027. majandusaasta prognooside sektsioonile, kolmeaastastele eesmärkidele ja riskiteguritele 30. juunil 2026 lõppenud aasta vormis 10-K. Loetletud on kaksteist riski, sealhulgas regulatiivsed muudatused, sõltuvus väikesest arvust klientidest, küberründed, väärtpaberituru aktiivsuse langus, teenusepakkujate tõrked, süsteemirikked, turu- ja geopoliitilised tingimused, klientide säilitamine, tehnoloogiaga sammu pidamine, konkurents, võtmetöötajad ning ülevõtmised ja võõrandamised.
Ainult tekstiga slaid helehallil taustal: tumesinine pealkiri, kaks tihedat lõiku, kaheteistkümnest punktist koosnev loend ning kaks lõpetavat lõiku; jaluses väike logo ja leheküljenumber.
Määratleb kasutatavad mitte-GAAP näitajad (korrigeeritud ärikasum ja marginaal, korrigeeritud puhaskasum, korrigeeritud EPS, vaba rahavoog ja konversioon, korduvtulu kasv püsivääringus) ning juhtkonna jälgitavad KPI-d (tulud, korduv tulu, sõlmitud müügitehingud, positsioonide kasv ja sisemine tehingute kasv). Märgitakse, et aktsiapositsioonide kasvu on esitatud alates 2025. majandusaasta IV kvartalist ja see välistab väikesed või murdosalised mittetulu teenivad positsioonid; segmentide aruandlus kasutab tegelikke valuutakursse alates 2023. majandusaasta I kvartalist ning FY'25 ja FY'26 korduv tulu on esitatud GAAP-i järgi, samas kui kasvumäärad on püsivääringus.
Ainult tekstiga slaid kaherealise pealkirja ja viie paksus kirjas alapealkirjaga sektsiooniga (mitte-GAAP näitajad, KPI-d, valuutakursid, märkused esitluse kohta, materjali kasutus), millest igaühele järgneb lühike lõik.
Viis nummerdatud järeldust: tugevad Q1'27 tulemused 11%-lise korduva tulu kasvuga püsivääringus ja 10%-lise sõlmitud müügitehingute kasvuga; valitsemise demokratiseerimise ja digitaliseerimise elluviimine, kapitaliturgude lihtsustamine ja uuendamine ning varahalduse moderniseerimine; tulevase kasvu loomine digitaalse kaasatuse, tokeniseerimise ja tehisintellekti agentide kaudu; 200 miljoni dollari väärtuses aktsiate tagasiostmine ja täiendava 111 miljoni dollari tagastamine dividendidena; ning 2027. majandusaasta prognoosi kinnitamine (korduva tulu kasv püsivääringus 6–8%, korrigeeritud EPS-i kasv 8–12% ja vaba rahavoo konversioon 100%+).
Viie reaga vertikaalne loend, kus iga rea vasakus servas on suur tumesinine nummerdatud ring ja paremal kaherealine lause; avar paigutus.
Korduv tulu valdkondade kaupa: valitsemine 568 mln $ (+10% vrd eelmise aastaga), kapitaliturud 327 mln $ (+17% vrd eelmise aastaga), vara- ja investeeringute haldus 188 mln $ (+6% vrd eelmise aastaga), kasv püsivääringus. Q1'27 esiletõstmised: jätkuv tugev aktsiapositsioonide kasv ja kiirenev fondipositsioonide kasv; ühiste kavatsuste protokoll (MOU) Korea Securities Depositiga, mis näitab globaalset nõudlust volitusteenuste järele; graafikus püsimine 23x5 kauplemise võimaldamiseks nii esi- kui ka tagakontori rakendustes; CQG ülevõtmise edukas edenemine ja ristsüügi genereerimine; varahalduse äri kasu saamine tugevast nõudlusest Kanadas; ning sõlmitud müügitehingute kasv 10% võrra 36 miljoni dollarini.
Kaheveeruline paigutus: vasakus veerus on kolm värvilist päiseriba (türkiis, tumesinine, hall), millest igaühel on rõngasdiagramm ning suured tulu- ja kasvunäitajad; paremas veerus on Q1'27 esiletõstmiste täpploend. Joonealune märkus viitab mitte-GAAP täpsustustele slaididel 21–27.
Kolm strateegilist sammast. Digitaalse kaasatuse edendamine: Goldman Sachs ja Tesla on uusimate klientide seas, kes kasutavad püsivaid hääletusjuhiseid (Standing Voting Instructions); SEC valmistab ette teed püsivate hääletusjuhiste laiendamiseks fondide valimistele; klientide kaasamine SEC-i kavandatava e-edastuse reegli osas. Tokeniseerimise juhtimine: valitsemis- ja digitaalse siirdeagendi võimekuse toomine NYSE alternatiivsele kauplemissüsteemile digitaalsete varade jaoks; aktsionäride õiguste ja volitustega hääletamise laiendamine Kraken/Paywardile; DLR toetab nüüd piiriülest kohest arveldust G7 väärtpaberite puhul; käivitati DLX, mitme varaklassiga terviklik tokeniseerimisplatvorm, mis toetab DTCC tokeniseerimisteenust. Tehisintellekti skaleerimine: kliendipoliitika mootori (Client Policy Engine) laiendamine uutele varahalduritele; leping suure konsultatsioonifirmaga nende sisese platvormi asendamiseks tehisintellektil põhineva Global Demand Modeliga; graafikus 25 miljoni dollari suuruse tehisintellektiga seotud säästu saavutamiseks 2027. majandusaastal.
Kolm võrdset veergu, millest igaühe kohal on värviline päiseriba (türkiis, tumesinine, hall) ja selle all kolm või neli täpploendi punkti.
2027. majandusaasta esimene kvartal vs 2026 (miljonites dollarites, v.a aktsia kohta): korduvtulu 1083 $ vs 977 $ (+11%, püsivääringus +11%); kogutulu 1669 $ vs 1589 $ (+5%); ärikasum 174 $ vs 189 $ (-8%); korrigeeritud ärikasum 230 $ vs 251 $ (-9%); korrigeeritud ärikasumi marginaal 13,8% vs 15,8% (-200 baaspunkti); lahjendatud aktsiapõhine tulu (EPS) 0,83 $ vs 1,40 $ (-41%); korrigeeritud EPS 1,56 $ vs 1,51 $ (+3%); sõlmitud müügitehingud 36 $ vs 33 $ (+10%).
Finantstabel, kus read on tähistatud vasakul ja on kolm veergu (2027, 2026 türkiissinise päise „First Quarter“ all ning tumesinine veerg „Inc./(Dec.)“); jooksva aasta arvud on paksus kirjas, Non-GAAP alamread kursiivis.
ICS-i korduvtulu kasvas 10% võrra 568 miljoni dollarini: regulatiivsed lahendused 230 mln $ (+17%), andmepõhised fondilahendused 122 mln $ (+10%), emitenditeenused 34 mln $ (+4%), kliendikommunikatsioon 182 mln $ (+3%). GTO korduvtulu kasvas 13% võrra 516 miljoni dollarini: kapitaliturud 327 mln $ (+17%) ning varahaldus ja investeeringute juhtimine 188 mln $ (+6%). Kasv on esitatud püsivääringus.
Kaks kõrvuti asetsevat kogumtulpdiagrammi, mis võrdlevad Q1'26 ja Q1'27 tulemusi; mõlemad on tumesinise päiseriba all, millel on tsüaansinine ringikujuline kasvuikoon ja nool; tootesarjade sildid on diagrammidest vasakul ja kasvumäärad paremal.
Aktsiapositsioonide kasv, tulu teenivate aktsiapositsioonide kasv ning investeerimisfondide/ETF-ide positsioonide kasv kvartalite kaupa perioodil Q1'25 kuni Q1'27, lisaks sisemiste tehingute kasv. Q1'27 oli aktsiapositsioonide kasv 16%, MF/ETF 16% ja tulu teenivate aktsiapositsioonide kasv 11%, samas kui sisemiste tehingute kasv oli 7%. Aastane tabel: aktsiad 6%/16%/16% vastavalt FY'24/FY'25/FY'26 (kümne aasta keskmine 13%), tulu teenivad aktsiad 12% FY'25 ja FY'26, MF/ETF 3%/7%/6% (keskmine 7%), sisemiste tehingute kasv 13%/13%/15% (keskmine 9%). Kvartalipõhine sisemiste tehingute kasv oli 10%, 13%, 14%, 14%, 17%, 11%, 16%, 15% ja 7%. Joonealused märkused selgitavad 2026. majandusaasta aktsiapositsioonide sesoonset kaalutust, tulu teenivate aktsiapositsioonide erisusi ja sisemiste tehingute kasvu mõõtmise metoodikat.
Tumesinine päiseriba mitmerealise joondiagrammi kohal (hall punktiirjoon aktsiatele, tumesinine tulu teenivatele aktsiatele, tsüaansinine MF/ETF-ile) koos andmesiltidega; ülal vasakul on iga-aastane koondtabel; x-telje all on sisemiste tehingute kasvu näitajate rida; allosas on neli nummerdatud märkust.
Waterfall-diagramm korduvtulu liikumisest Q1'26 tasemelt (977 mln $) Q1'27 tasemele (1083 mln $): sõlmitud müügitehingud +4 punkti, klientide kaotus -2 punkti ja sisemine kasv +7 punkti (orgaaniline kasv 9 punkti), ülevõtmised +2 punkti, mis annab 11% kasvu püsivääringus (valuutakursside mõju 0 punkti). Segmentide kaupa: ICS liikus 518 miljonilt 568 miljonini (4, -2, 6 ja 1 punkt; 10%) ning GTO 459 miljonilt 516 miljonini (4, -3, 8 ja 3 punkti; 13%), orgaaniline kasv vastavalt 8 ja 10 punkti.
Tumesinine päiseriba, mis märgib 11% kasvu; waterfall-diagramm tumesiniste algus- ja püsivääringu tulpadega, tsüaansiniste ujuvate kasvunäitajatega, piirjoonega tähistatud kahanemisega ja halli lõpptulpaga; telje all on kaherealine segmentide tabel (ICS, GTO).
Kogutulu silddiagramm 1589 miljonilt dollarilt (Q1'26) 1669 miljonini (Q1'27) (+5%): korduvtulu +7 punkti, sündmuspõhine tulu -3 punkti, distributsioon +1 punkt, valuutakursside mõju 0 punkti. Teine diagramm näitab kvartalipõhist sündmuspõhist tulu (63 mln $, 125 mln $, 53 mln $, 79 mln $, 114 mln $, 91 mln $, 73 mln $, 71 mln $ ja 67 mln $) perioodil Q1'25 kuni Q1'27, võrrelduna FY'20–FY'26 kvartali keskmisega (66 mln $).
Kaks ülestikku asetsevat paneeli tumesiniste päiseribade all: ülal horisontaalne waterfall-silddiagramm ja all üheksa kvartali tulpdiagramm koos punktiirjoonega tähistatud keskmise ja esiletõstetud tsüaansinise viimase kvartali tulbaga.
Q1 ärikasumi marginaal langes 11,9%-lt 10,4%-le ja korrigeeritud ärikasumi marginaal 15,8%-lt 13,8%-le. Majandusaastate ajalugu: ärikasumi marginaal 13,3% (FY'22), 15,4%, 15,6%, 17,3%, 17,4% (FY'26); korrigeeritud ärikasumi marginaal 18,7% (+60 baaspunkti), 19,8% (+110 bp), 20,0% (+20 bp), 20,5% (+50 bp), 20,5% (+0 bp).
Kahe paneeliga paigutus: vasak paneel võrdleb Q1'26 ja Q1'27 kahe tulbaga; parem paneel näitab viie majandusaasta tulpi koos baaspunktide muutustega tulpade sees; GAAP marginaalid on esitatud reana iga paneeli kohal.
Q1 lahjendatud EPS oli 0,83 $ võrreldes 1,40 $-ga aasta varem, samas kui korrigeeritud EPS tõusis 1,51 $-lt 1,56 $-le. Majandusaastate lahjendatud EPS: 4,55 $, 5,30 $, 5,86 $, 7,10 $ ja 9,60 $ (FY'22–FY'26). Korrigeeritud EPS: 6,46 $ (+14%), 7,01 $ (+9%), 7,73 $ (+10%), 8,55 $ (+11%), 9,60 $ (+12%), kusjuures FY'27 prognoos on 8–12% kasv.
Kahe paneeliga tulpdiagramm, mis sarnaneb marginaalide slaidiga: vasakul kvartalite võrdlus, paremal viie aasta trend pluss hall prognoositulp koos vahemiku tähisega; GAAP EPS on toodud päisereas.
Sõlmitud müügitehingute maht tõusis 33 miljonilt dollarilt (Q1'26) 36 miljonini (Q1'27). Majandusaastate müügitehingud olid 280 mln $ (FY'22), 246 mln $, 342 mln $, 288 mln $ ja 305 mln $ (FY'26), kusjuures FY'27 prognoos on 290–330 mln $.
Tumesinine päiseriba kaheosalise tulpdiagrammi kohal: vasakul kaks kvartali tulpa (viimane tsüaansinine) ja paremal kuus majandusaasta tulpa, millest viimane on hall prognoositulp koos märgitud vahemikuga.
Q1 vaba rahavoog kasvas 76 miljoni dollarini võrreldes 13 miljoni dollariga aasta varem. Majandusaasta vaba rahavoo konversioonimäär oli 48% (FY'22), 90%, 102%, 104% ja 110% (FY'26), kusjuures FY'27 prognoos on 100%+. Konversiooni defineeritakse kui aastast vaba rahavoogu jagatuna korrigeeritud puhaskasumiga (korrigeeritud puhaskasum).
Kaks tumesinist päiseriba kvartaalse kahe tulbaga tulpdiagrammi (vasakul) ja kuue tulbaga konversioonidiagrammi kohal koos prognoosi tähistava tulbaga (paremal); allservas on kaks nummerdatud joonealust märkust.
Valitud Q1'27 kapitalikirjed: CapEx ja tarkvara 17 miljonit dollarit, investeeringud kliendiplatvormidesse 20 miljonit dollarit, M&A/strateegilised investeeringud 3 miljonit dollarit. Digitaalsete varade väärtus 226 miljonit dollarit: 185 miljonit dollarit Canton coine ja 41 miljonit dollarit CNTN DAT-i. Kapitali kogutootlus (dividendid pluss aktsiate netotagasostud): 253 miljonit dollarit (FY'22), 312 miljonit dollarit, 781 miljonit dollarit, 475 miljonit dollarit, 1025 miljonit dollarit (FY'26) ning 2027. majandusaasta algusest tänaseni 111 miljonit dollarit dividende pluss 198 miljonit dollarit netotagasoste. Dividend aktsia kohta: 2,56 $, 2,90 $, 3,20 $, 3,52 $, 3,90 $ ja 4,36 $ FY'27 (E) kohta, kasvades vastavalt 11%, 13%, 10%, 10%, 11% ja 12%. Joonealune märkus 3 märgib, et Broadridge omas Canton coine 30. septembri 2026 seisuga ja kajastas Q1-s nendelt 40 miljoni dollari suurust kahjumit, mis on korrigeeritud aktsiapõhisest kasumist (Adjusted EPS) välja jäetud; mündi väärtuseks on märgitud "$0.12 cents per coin" (sõnastus vastavalt allikale).
Vasak veerg: horisontaalsed minitulbad kolme kapitalikirje jaoks ja hall paneel liittulpdiagrammiga digitaalsete varade kohta; parem veerg: tulpdiagramm kapitali kogutootluse kohta koos heleda FY'27 prognoositulbaga ning rida aktsiapõhiste dividendide koos kasvumääradega selle all; neli joonealust märkust.
FY'27 prognoos, kõik märgitud kui "Muutusteta": korduva tulu kasv püsivääringus 6–8%; korrigeeritud ärikasumi marginaal umbes 21%; korrigeeritud aktsiapõhise kasumi (Adjusted EPS) kasv 8–12%; vaba rahavoo konversioon 100%+; suletud müügid (Closed sales) 290–330 miljonit dollarit.
Selge prognoositabel viie näitaja reaga, mis on eraldatud peente joontega, ja kahe tumesinise veerupäisega ("FY'27 Guidance" ja "Updates").
Teadaanne, et Broadridge korraldab oma investorpäeva 8. detsembril 2026 New Yorgis.
Täispinnaga sinise gradiendiga slaid, mille keskel on valge pealkiri ja kolmerealine keskele joondatud teadaanne; logo all vasakul.
Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse täiendava aruandluse ja Non-GAAP vastavusse viimise lisa.
Täispinnaga sinine gradient ühe valge pealkirjaga "Appendix" vasakul ja logoga all vasakul.
Auditeerimata tootesarjade tulude tabel (miljonites dollarites) FY2025, FY2026 iga kvartali, FY2026 ja Q1 FY2027 kohta koos aastase (YoY) kasvuga. Q1'27 ICS: regulatiivne 230 (+17%), andmepõhised fondilahendused 122 (+10%), emitendid 34 (+4%), kliendikommunikatsioon 182 (+3%), ICS-i korduv tulu kokku 568 (+10%); sündmuspõhine aktsiakapital ja muu 34 (+41%), investeerimisfondid 34 (-63%), sündmuspõhine kokku 67 (-41%); jaotus (distribution) 518 (+4%); ICS-i tulud kokku 1153 dollarit (+2%). GTO: kapitaliturud 327 (+17%), varahaldus ja investeeringute juhtimine 188 (+5%), GTO korduv tulu kokku 516 dollarit (+12%). Kogutulud 1669 dollarit (+5%). FY2026 koondnäitajad: korduv tulu 4878, sündmuspõhine 348, jaotus 2251, kogutulud 7477 dollarit (FY2025 kokku 6889 dollarit). Tulud tüübi järgi Q1'27: korduv tulu 1083 (+11%), sündmuspõhine 67, jaotus 518.
Tihe finantstabel tumesiniste ja siniste aasta/kvartali päistega, hallid sektsiooniribad ICS-i, GTO ja tulude tüübi jaoks, paksus kirjas vahesummade read ja helesinine varjutus täisaasta veergudel.
Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse Non-GAAP selgitused ja lepitustabelid.
Täispinnaga sinine gradient kolmerealise valge pealkirjaga vasakul ja logoga all vasakul.
Selgitab, miks juhtkond kasutab Non-GAAP näitajaid, sealhulgas tasustamisotsustes, ja loetleb välistatud kirjed: omandatud immateriaalse vara ja ostetud intellektuaalomandi amortisatsioon; omandamis- ja integreerimiskulud; restruktureerimis- ja seotud kulud (sealhulgas 2027. majandusaasta koondamishüvitised, mis on osaliselt seotud AI ja produktiivsusalgatustega, ning 2026. majandusaasta tootmisüksuse sulgemine); digitaalsete varade kasumid või kahjumid, sealhulgas Canton Digital Asset Treasury tehing; 2024. majandusaasta kohtuvaidluste lahendamise kulud; Venemaaga seotud väljumiskulud; kinnisvara ümberkorraldamise ja Covid-19 kulud ning investeerimistulud.
Tekstirohke slaid kahe paksu alapealkirjaga, millele järgnevad lõigud ja nummerdatud (i)–(viii) loend korrigeerimiskategooriatest.
Selgitab, miks need kirjed on korrigeeritud näitajatest välja jäetud ja miks amortisatsioon on välistatud isegi siis, kui omandatud immateriaalne vara panustab tulusse. Defineerib vaba rahavoo kui äritegevuse rahavoo pluss varade müügist saadud tulu, millest on maha arvatud kapitali- ja tarkvarakulutused ning kapitaliseeritud asutusesiseseks kasutamiseks mõeldud tarkvara, ning vaba rahavoo konversiooni kui vaba rahavoo jagatuna korrigeeritud puhaskasumiga (Adjusted Net earnings). Selgitab korduva tulu kasvu püsivääringus, mis teisendab jooksva perioodi tulemused eelmise aasta võrreldava perioodi keskmiste vahetuskurssidega.
Ainult tekstiga slaid kolme lõigublokiga paksus kirjas alapealkirjade all (Vaba rahavoog ja vaba rahavoo konversioon; Korduva tulu kasv püsivääringus); alumine pool on jäetud tühjaks.
Kolme kuu kohta, mis lõppesid 30. septembril 2026: ICS-i korduvtulu kasv GAAP alusel 17% Regulatory, 10% Data-Driven Fund Solutions, 4% Issuer, 3% Customer Comms, kokku 10%, kusjuures valuutakursside (FX) mõju oli igas osas 0%. GTO: Capital Markets 17% (0% FX, 17% püsivääringus), Wealth and Investment Management 5% GAAP pluss 1% FX võrdub 6% püsivääringus, kokku 12% GAAP ja 13% püsivääringus. Konsolideeritud: 11% GAAP, 0% FX, 11% püsivääringus.
Kolm ülestikku asetsevat täpsustustabelit (ICS, GTO, konsolideeritud) tumesiniste tulpade päiste ja tsüaansinisega esile tõstetud koondtulpade (Total) abil; alumine osa on tühi.
GAAP ärikasum 173,5 mln dollarit (Q1 FY27) vs 188,8 mln dollarit (Q1 FY26), millele lisandub omandatud immateriaalse vara amortisatsioon 38,9 mln vs 50,8 mln, omandamis- ja integreerimiskulud 1,9 mln vs 7,2 mln ning restruktureerimine 15,2 mln vs 4,4 mln, mis annab korrigeeritud ärikasumiks 229,6 mln vs 251,2 mln. Marginaalid 10,4% vs 11,9% (GAAP) ja 13,8% vs 15,8% (korrigeeritud). Majandusaastad 2022–2026: GAAP ärikasum 1300,6 mln, 1188,6 mln, 1017,1 mln, 936,4 mln, 759,9 mln dollarit; korrigeeritud 1534,8 mln, 1410,9 mln, 1302,8 mln, 1199,1 mln, 1066,4 mln dollarit; korrigeeritud marginaalid 20,5%, 20,5%, 20,0%, 19,8%, 18,7%. Joonealused märkused kirjeldavad restruktureerimist, Venemaalt lahkumist ning kinnisvara ja Covid-19 kuluartikleid.
Lai täpsustustabel plokkidega „Kolm kuud, mis lõppesid 30. septembril“ ja „Majandusaasta, mis lõppes 30. juunil“ (viis aastat), hall korrigeerimiste riba, paksus kirjas korrigeeritud vahesumma rida ja kolm tähega tähistatud joonealust märkust.
Q1 FY27 äritegevuse rahavoog 93,2 mln dollarit, millest on lahutatud 16,9 mln dollarit põhivarainvesteeringuid (capex) ja tarkvara, annab vabaks rahavooks 76,3 mln dollarit (Q1 FY26: 42,3 mln vähem 29,6 mln = 12,7 mln). Majandusaasta vaba rahavoog: 1233,0 mln (FY26), 1056,4 mln, 943,2 mln, 748,2 mln, 370,4 mln (FY22). GAAP puhaskasum 94,8 mln vs 165,4 mln, millele lisanduvad korrigeerimised, sh 40,2 mln suurune digitaalsete varade kahjum (võrreldes 45,8 mln suuruse kasumiga aasta varem), annavad korrigeeritud puhaskasumiks 177,9 mln vs 178,1 mln. FY26 korrigeeritud puhaskasum oli 1124,2 mln dollarit pärast seda, kui 227,0 mln suurune digitaalsete varade kasum kattis muud korrigeerimised. Viimase 12 kuu (LTM) vaba rahavoo konversioon: 110%, 104%, 102%, 90%, 48%.
Kaks ülestikku asetsevat täpsustustabelit (vaba rahavoog; puhaskasumi korrigeerimine), mis jagavad kvartali ja viie aasta tulpade plokke, paksus kirjas konversioonirida ja viis peenes kirjas tähega tähistatud joonealust märkust.
Q1 FY27 lahjendatud kasum aktsia kohta (EPS) 0,83 dollarit, millele lisandub 0,34 dollarit amortisatsiooni, 0,02 dollarit omandamiskulusid, 0,13 dollarit restruktureerimist ja 0,35 dollarit digitaalsete varade kahjumit (vahesumma 0,84 dollarit), millest on lahutatud 0,12 dollarit maksumõju, annab korrigeeritud EPS-iks 1,56 dollarit (Q1 FY26: 1,40 + 0,14 - 0,03 = 1,51). Majandusaastad 2026–2022: lahjendatud EPS 9,60, 7,10, 5,86, 5,30, 4,55 dollarit; korrigeeritud EPS 9,60, 8,55, 7,73, 7,01, 6,46 dollarit. Majandusaastal FY26 kattis 1,94-dollarine digitaalsete varade kasum ja 0,06-dollarine investeerimiskasum muud korrigeerimised, mistõttu neto-vahesumma on null.
Aktsiapõhine täpsustustabel kvartali ja viie majandusaasta tulpadega, hall korrigeerimiste riba, paksus kirjas korrigeeritud EPS-i rida ja kolm tähega tähistatud joonealust märkust.
FY27 korduva tulu kasv: valuutakursside mõju umbes 0%, püsivääringus 6–8%. Ärikasumi marginaal umbes 19% GAAP ja umbes 21% korrigeeritud. Lahjendatud EPS-i kasv (4%) kuni 0% GAAP võrreldes korrigeeritud EPS-i kasvuga 8–12%. Vaba rahavoo konversioon 100%+, nii äritegevuse rahavoona võrreldes puhaskasumiga (GAAP) kui ka mitte-GAAP määrana. Joonealused märkused: valuutakursid põhinevad 2026. aasta oktoobri seisuga kehtivatel terminkurssidel; korrigeeritud marginaal ei sisalda umbes 191 miljonit dollarit amortisatsiooni-, omandamis- ja restruktureerimiskulusid; korrigeeritud EPS ei sisalda umbes 1,60 dollarit aktsia kohta neist kuluartiklitest; vaba rahavoo prognoos ei sisalda umbes 123 miljonit dollarit põhivarainvesteeringuid ja tarkvara; digitaalsete varade kasumid ja kahjumid on välja jäetud, kuna neid ei ole võimalik prognoosida.
Kaherealine pealkiri, üks tumesinine tulp „Majandusaasta 2027“, neli paksus kirjas näitajate rühma, millest igaühel on GAAP ja mitte-GAAP alamread, ning viis tähega tähistatud joonealust märkust.
Lõpuslaid investorsuhete kontaktiga (W. Edings Thibault, broadridgeir@broadridge.com), otseülekande üksikasjad 3. novembril 2026 kell 8.30 ET koos tasuta ja rahvusvaheliste sissehelistamisnumbritega, veebiülekanne aadressil broadridge-ir.com ning järelkuulamise võimalused: veebis aadressil broadridge-ir.com ja telefoni teel kuni 10. novembrini 2026.
Sinise gradiendiga lõpuslaid suure valge kaherealise pealkirjaga, vasak tulp kontaktide ja otsekõne teabe jaoks, parem tulp järelkuulamise võimaluste jaoks koos allajoonitud sektsioonide siltide ja linkidega ning logo all vasakul.
Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.
Broadridge'i majandusaasta lõpeb 30. juunil, seega majandusaasta 2027 kestab 1. juulist 2026 kuni 30. juunini 2027. Majandusaasta 2027 I kvartal (FQ1 2027) on periood juulist septembrini 2026 ehk kolm kuud, mis lõppesid 30. septembril 2026. Tulemusi tutvustati tulemuste konverentsikõnel 3. novembril 2026.
See on Broadridge Financial Solutionsi (NYSE: BR) tulemuste konverentsikõne slaidikomplekt, mis esitati SEC-ile vormi 8-K lisana 99.2. Kuna esitatud failis on slaidid piltidena, siis see PDF taasesitab need esitatud kujul. Materjal on saadaval ka aadressil broadridge-ir.com.
Korduvtulu kasvas 11% (püsivääringus 11%) 1083 miljoni dollarini ja kogutulu kasvas 5% 1669 miljoni dollarini. Korrigeeritud aktsiakasum (Adjusted EPS) tõusis 3% võrra 1,56 dollarini ja sõlmitud müügitehingute maht (Closed sales) kasvas 10% võrra 36 miljoni dollarini. GAAP-i järgne lahjendatud aktsiakasum langes 41% võrra 0,83 dollarini ja korrigeeritud ärikasumi marginaal langes 200 baaspunkti võrra 13,8%-ni.
Leheküljel 27 toodud täpsustus näitab kvartalis 0,84 dollari suurust korrigeerimist aktsia kohta. See sisaldab 0,35 dollari suurust kahjumit digitaalsetelt varadelt (Broadridge'i Canton coini positsioonid), 0,34 dollarit omandatud immateriaalse vara amortisatsiooni ja 0,13 dollarit restruktureerimiskulusid, millest on maha arvatud 0,12 dollari suurune maksumõju. Aasta varem teeniti digitaalsetelt varadelt 0,39 dollarit kasumit, mis tõstis tollast GAAP-i järgset aktsiakasumit.
Ei. Kogu prognoos jäeti muutmata: korduvtulu kasv püsivääringus 6–8%, korrigeeritud ärikasumi marginaal umbes 21%, korrigeeritud aktsiakasumi kasv 8–12%, vaba rahavoo konversioon üle 100% ja sõlmitud müügitehingute maht 290–330 miljonit dollarit. GAAP-i baasil näitab lehekülg 28 ärikasumi marginaaliks umbes 19% ja lahjendatud aktsiakasumi kasvuks -4% kuni 0%.
Investor Communication Solutions (ICS) tegeleb regulatiivse teabehalduse, andmepõhiste fondilahenduste, emitenditeenuste ja kliendikommunikatsiooniga. Selle I kvartali korduvtulu oli 568 miljonit dollarit (+10%). Global Technology and Operations (GTO) hõlmab kapitaliturgude ning varahalduse ja investeeringute tehnoloogiat. Selle I kvartali korduvtulu oli 516 miljonit dollarit, kasvades püsivääringus 13%.
Jah. Slaidid esitati rasterpiltidena, kuid selles resolutsioonis on joonealused märkused ja lisaosas (leheküljed 20–28) olevad täpsustustabelid loetavad ning ülaltoodud lehekülgede kaupa analüüsid sisaldavad olulisemaid numbreid. Üks märkus leheküljel 16 hindab Canton Coini väärtuseks „$0.12 cents per coin“, mis on algallika sõnastus.
Jah, algne PDF on uurimistööks ja viitamiseks tasuta allalaadimiseks saadaval. Finantssisu kuulub Broadridge'ile. Sarnase tulemuste esitluse loomiseks — koos põhisõnumite lehe, segmentide ülevaadete, tulu silddiagrammide ja prognoositabelitega — saate kasutada seda paigutust inspiratsioonina ja luua oma esitluse 2Slidesi abil.
Vormi 8-K aruanded, sealhulgas tulemuste esitluse lisa
Tulemuste teated, veebiülekannete järelvaatamine ja esitlused
Create Your Own Slides
Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.
Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.
Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.
Kõik teenused töötavad© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.