
Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · India investoriesitluste näited
Bajaj Finserv Limitedi investoresitlus Q2 FY2027 kohta (kvartal lõppes 30. septembril 2026, hõlmates 31. märtsil 2027 lõppeva India majandusaasta perioodi juulist septembrini 2026). Aruanne kajastab konsolideeritud tulu ₹43 416 crore (+16,7%), konsolideeritud puhaskasumit ₹5 952 crore (+25,4%) ja omanikele kuuluvat puhaskasumit ₹2 758 crore (+22,9%). 117-leheküljeline esitlus esitati BSE ja NSE börsidele (NSE: BAJAJFINSV, BSE: 532978) 3. novembril 2026 ning see hõlmab ettevõtteid Bajaj Finance, Bajaj Housing Finance, Bajaj General Insurance, Bajaj Life Insurance, Bajaj Finserv Health, Bajaj Finserv Direct (Bajaj Markets), Bajaj AMC ja Bajaj Financial Securities. Kõik summad on ₹ crore-des, kus üks crore võrdub 10 miljoniga.
Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.
Kiirnavigatsioon
Sildid
Jaga slaide
Bajaj Finserv Limitedi investoresitlus Q2 FY2027 kohta (kvartal lõppes 30. septembril 2026, hõlmates 31. märtsil 2027 lõppeva India majandusaasta perioodi juulist septembrini 2026). Aruanne kajastab konsolideeritud tulu ₹43 416 crore (+16,7%), konsolideeritud puhaskasumit ₹5 952 crore (+25,4%) ja omanikele kuuluvat puhaskasumit ₹2 758 crore (+22,9%). 117-leheküljeline esitlus esitati BSE ja NSE börsidele (NSE: BAJAJFINSV, BSE: 532978) 3. novembril 2026 ning see hõlmab ettevõtteid Bajaj Finance, Bajaj Housing Finance, Bajaj General Insurance, Bajaj Life Insurance, Bajaj Finserv Health, Bajaj Finserv Direct (Bajaj Markets), Bajaj AMC ja Bajaj Financial Securities. Kõik summad on ₹ crore-des, kus üks crore võrdub 10 miljoniga.
Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.
Q2 FY2027 investoresitluse kaas (31. märtsil 2027 lõppeva majandusaasta kvartal). Märkustes on märgitud, et kindlustuse tütarettevõtted esitavad eraldiseisvad näitajad seadusjärgse GAAP-i alusel ja eelmise aasta numbrid on ümber rühmitatud.
Paks pealkirjaplokk hajutatud ajalooliste fotode kollaaži kohal, kus on suur kiri „100 Years of Bajaj“ ja all väikesed joonealused märkused.
Kaheksast nummerdatud osast koosnev päevakava: tulemuste kokkuvõte, grupi struktuur ja strateegia, Bajaj General, Bajaj Life, uued ärisuunad (Health, Direct, AMC), Bajaj Finance, Bajaj Housing Finance ja lisad.
Vasakul suur pealkiri „SISUKORD“ koos nummerdatud loendiga 01–08 ja paremal tähega tähistatud alampunktid.
Jaotusslaid, mis juhatab sisse kvartali tulemuste kokkuvõtte sektsiooni.
Ainult tekstiga slaid suurte siniste suurtähtede ja oranžis kastis alapealkirjaga.
Konsolideeritud tulu ₹43 416 crore (+16,7% vrd ₹37 215 crore), konsolideeritud PAT ₹5 952 crore (+25,4%) ja omanikele omistatav PAT ₹2 758 crore (+22,9%). H1 tulu oli ₹85 453 crore (+17,8%) ja konsolideeritud omakapital ₹83 974 crore (+9,8%).
Tumesinise päisega tabel Q2, H1 ja FY2026 tulpade gruppidega ning oranži piirjoonega märkus MTM-kahjumite kohta ettevõtetes Bajaj General (₹121 crore) ja Bajaj Life (₹56 crore).
GWP ₹7 056 crore (+10,0%), GWP v.a põllukultuurid ja riiklik tervishoid ₹5 636 crore (+21,3%), PAT ₹420 crore (langus 18,8%), ROE 15,1%, kombineeritud suhtarv 104,5% ja AUM ₹36 313 crore. Maksevõime oli 229% võrreldes 150% normiga.
KPI-kaardid rühmitatuna siniste lint-päiste alla (bruto laekunud preemiad, kasumlikkus, muud näitajad) koos helesinise kommentaaride tulbaga paremal.
GWP ₹10 277 crore (+22,8%), RWRP ₹1 942 crore (+5,0%), VNB ₹512 crore (+39,6%) marginaaliga 21,6%, AUM ₹146 322 crore ja PAT ₹55 crore võrreldes ₹13 crore-ga. Jaekaitse kasvas 51% ja maksevõime oli 255%.
Lint-päistega KPI-kaardid (tulu, VNB ja marginaal, muud näitajad) helesinise kommentaaripaneeli kõrval.
Netotulu kokku ₹15 974 crore (+23,0%), AUM ₹584 624 crore (+26,5%), PAT ₹6 267 crore (+28,5%), ROE 20,6%, GNPA 1,06% ja NNPA 0,42%. Väljastati 1,35 crore uut laenu ja lisandus 44 lakh uut klienti.
Lint-päistega KPI-kaardid tulu, kasumlikkuse ja muude näitajate kohta koos kommentaaridega paremal.
Netotulu kokku ₹1 254 crore (+15,0%), AUM ₹158 205 crore (+24,8%, ületas ₹1,5 lakh crore piiri), PAT ₹757 crore (+17,7%), ROE 12,7%, GNPA 0,29% ja NNPA 0,12%. Kapitali adekvaatsus oli 21,24%, kusjuures Tier-1 tase oli 20,83%.
Kommentaarid vasakul ja lint-päistega KPI-kaardid paremal.
Bajaj Finserv Directi äritulu ₹120 crore (+44,6%), PAT ₹(28) crore ja netoväärtus ₹242 crore. Bajaj Finserv Healthi äritulu ₹190 crore (langus 31,9%), PAT ₹(58) crore, netoväärtus ₹414 crore ja ligikaudu 5,7 miljonit tehingut.
Kaks ülestikku asetsevat kokkuvõtet, millest kummalgi on lint-päised tulu, kasumlikkuse ja netoväärtuse kohta ning lühikesed kommentaarid.
Bajaj AMC AUM ₹35 768 crore (+24,1%), äritulu ₹24 crore (+71,5%), PAT ₹(45) crore. Bajaj Financial Securitiesi tulu ₹160 crore (+20,3%), PAT ₹64 crore (+36,2%) ja finantseeritavad varad (AUF) ₹12 058 crore (+58,7%).
Kaks ülestikku asetsevat ettevõtte kokkuvõtet koos lint-päistega KPI-kaartide ja kommentaaridega.
Jaotusslaid, mis avab grupi struktuuri ja strateegia sektsiooni.
Vasakul suur sinine ring Bajaj logoga ja paremal sektsiooni nimi õhukeste siniste suurtähtedega koos oranži allajoonimisega.
India FY2026 võrdluses Hiinaga 2010. aastal: kodumajapidamiste säästud 17,6% vs 21,5% SKP-st, SKP kasv ₹345-lt ₹920 lakh crore-ni (FY26 kuni FY35E) ja UPI tehingute arv 22,6 miljardit kuus. Kahjukindlustuse preemiate mahuks prognoositakse ₹3,4 kuni ₹11,0 lakh crore.
Tumesinine vasakpoolne paneel peamise võrdlusega ning parempoolsed read demograafiliste, sissetuleku, digitaalse taristu ning kindlustuse, laenamise ja investeerimise näitajatega koos jaluse bänneriga.
Grupi osalused seisuga 30. september 2026: Bajaj Finance 51,30%, Bajaj Housing Finance 86,70% (Bajaj Finance'i kaudu), Bajaj General ja Bajaj Life kummaski 77,33%, Bajaj AMC, Bajaj Financial Securities, Bajaj Finserv Health ja Bajaj ALTs 100% ning Bajaj Finserv Direct 80,10% (19,90% kuulub teistele).
Organisatsiooniline struktuur, kus ülaosas on Bajaj Finserv (börsil noteeritud) ning värvikoodidega kastid laenude, platvormide, kindlustuse ja investeeringute jaoks, jaotatuna otsesteks ja kaudseteks tütarettevõteteks.
Viis elukaare vajadust (vara omandamine, vara kaitse, pere, tervise ja sissetuleku kaitse, investeeringud ja varahaldus, pension) on seostatud grupi toodete, lahenduste pakkujate ja platvormidega.
Oranž ring viie vajaduste kastiga, mille all on punktiirpaneel, mis eraldab toodete ja lahenduste ettevõtted platvormidest.
Grupi turukapitalisatsioon üle ₹1 040 000 crore (10 aasta CAGR 28%), konsolideeritud AUM üle ₹800 000 crore, tulu üle ₹150 500 crore ja PAT üle ₹9 800 crore. Rohkem kui 18 crore klienti, 4 050+ asukohta ja 110 000+ töötajat.
Kolm sinist tulpa suurte statistiliste näitajatega, mis hõlmavad ulatust, turuliidri positsioone ning kliendi- ja jaotusvõrku.
Sisendid (kapital, 100-aastase usaldusega bränd, kliendibaas, andmed ja tehnoloogia, juhtimistalent) liiguvad läbi Bajaj Finservi rolli (suuna seadmine ja tulemuste jälgimine) kasumliku kasvu, turuosa, kapitali efektiivsuse, vastupidavuse ja kliendirahuloluni.
Vasakult paremale suunatud voog sisenditest keskse raamistikuni (kuus grupi funktsiooni) ja sealt viie tulemuseni, allosas on tsitaadiriba.
Viis kategooriat: riskipõhine äri (Finance ja General, ROE eesmärk 20%+), annuiteet (Housing 13-15%+ ROE, Life 18-20% ROEV), platvormid (Health, Markets), uued ärid (AMC, ALT-d, kus sponsorkapital on kuni FY2028 alla ₹2 000 crore) ja tulevikuvõimalused, nagu nõukogu poolt juulis 2026 heaks kiidetud edasikindlustus.
Viis tulpa M, E1, E2 ja N küpsusastme märkide ning lühikeste loenditega.
Bajaj Finservi 10 aasta CAGR on 25,8% võrreldes Bajaj Finance'i 28,3%, Nifty Financial Servicesi 13,8% ja Nifty 50 11,4%-ga. Bajaj Finservi Sharpe'i kordaja on 0,50 ja informatsioonikordaja 0,48.
Kolm KPI-kaarti (CAGR, Sharpe, informatsioonikordaja) aktsiahinna joondiagrammi kohal (periood märts 2015 kuni märts 2026).
Kindlustuse PAT kasvas ₹948 crore-lt (FY2019) ₹1 604 crore-ni (FY2026) ja laenutegevuse PAT ₹2 197 crore-lt ₹9 774 crore-ni. COVID-i ajal kasvas kindlustus 32%, samal ajal kui laenutegevus langes 19%; PBT volatiilsus oli 17,8% võrreldes 23,0%-ga, kui ärivaldkonnad oleksid liikunud samas rütmis.
Kaks tulpdiagrammi koos punktiiriga esile tõstetud COVID-i perioodiga ning kvartaalne PBT korrelatsioonitabel.
Turukapitalisatsioon ₹267 223 crore miinus Finservi osalus ettevõttes Bajaj Finance ₹299 876 crore annab tuletatud jääkväärtuseks miinus ₹32 653 crore. Jääkväärtus sisaldab Life'i sisemist väärtust ₹26 774 crore, Bajaj Generali, Healthi, AMC-d (AUM ₹35 768 crore), Marketsit ja ALT-sid. Turukapitalisatsiooni andmed on 29. oktoobri 2026 seisuga.
Võrrandiriba ülaosas ja kuus kaarti, mis loetlevad jääkväärtuse komponente.
Viis AI valdkonda (Enterprise, Consumer, tehisintellekti agendid, Data AI, AI Governance) 400+ projektiga, millest 150+ on kasutusel ja meeskonnas on 500+ liiget. H1 FY2027 mõju: ₹6 500+ crore väljastatud laene ja ₹90+ crore kindlustustulu.
Oranž keskne ring viie satelliitmulliga, kirjeldusribad ja statistikaribad allservas.
Investeerimistees: finantsteenused kasvavad umbes 1,5 korda kiiremini kui nominaalne SKP, üks aktsia hõlmab kogu BFSI sektori kasvu, diversifitseerimine laenude, kindlustuse ja investeeringute vahel ning 100 aastat usaldust.
Üksik lõik tavalisel slaidil, kus võtmefraasid on esile tõstetud.
Esitletud dets 2025: kogutulu kasv ₹134 tuhandelt crore-lt kuni ₹315–340 tuhande crore-ni (u 20% CAGR), PAT kasv ₹9 tuhandelt kuni ₹21–24 tuhande crore-ni (u 2,5x) ja kliendibaas u 100 miljonilt u 220 miljonini.
Kolm paaris tulpdiagrammi (2025 vs 2030) koos tulevikku suunatud avalduste lahtiütlusega.
Jaotaja, mis avab konsolideeritud finantstulemuste sektsiooni.
Sinine ring logoga vasakul ja sektsiooni nimi õhukeses sinises suurtähes kirjas oranži allajoonimisega.
Üleminek: Bajaj Finance ₹24 576 crore (+23%), Bajaj General ₹9 991 crore (+8%), Bajaj Life ₹9 302 crore (+16%), muud ₹356 crore ja eraldiseisev (standalone) ₹2 047 crore (+38%) miinus kontsernisisesed elimineerimised ₹(2 856) crore, kokku ₹43 416 crore (+17%) võrreldes ₹37 215 crore-ga.
Kaks astmelist waterfall-diagrammi (Q2 FY2027 ja Q2 FY2026) koos tulujaotuse rõngasdiagrammi ning roheliste või punaste kasvuindikaatoritega.
H1 konsolideeritud tulu ₹85 453 crore (+18%) võrreldes ₹72 515 crore-ga, mis koosneb: Bajaj Finance ₹47 742 crore, Bajaj General ₹18 983 crore, Bajaj Life ₹19 518 crore ja eraldiseisev (standalone) ₹3 589 crore (+85%).
Sama waterfall- ja rõngasdiagrammi paigutus nagu kvartali slaidil; rõngasdiagrammil on algallikas märge 'Q2 FY2027', kuigi slaid käsitleb H1 perioodi.
Omanikele kuuluv puhaskasum (PAT) ₹2 758 crore (+23%, ilma MTM-ita +22%), millest Bajaj Finance moodustas ₹3 218 crore (+29%), Bajaj General ₹170 crore (langus 37%), Bajaj Life ₹(17) crore, muud üksused ₹(142) crore ja eraldiseisev (standalone) osa ₹1 458 crore (+34%), millest on maha arvatud kontsernisisesed tehingud ₹(1 929) crore. Q2 FY2026 tulemus oli ₹2 244 crore.
Kaks astmelist kasumi silddiagrammi Q2 FY2027 ja Q2 FY2026 kohta koos esiletõstetud MTM-välistusega.
H1 omanikele kuuluv puhaskasum (PAT) ₹5 890 crore (+17%, ilma MTM-ita +13%), millest Bajaj Finance moodustas ₹6 289 crore (+28%), Bajaj General ₹575 crore (langus 20%), Bajaj Life ₹116 crore (+452%) ja eraldiseisev osa ₹2 576 crore (+82%).
Kaks astmelist kasumi silddiagrammi H1 FY2027 ja H1 FY2026 kohta koos esiletõstetud MTM-välistusega.
Jaotusslaid Bajaj General Insurance'i sektsiooni sissejuhatamiseks.
Vasakul sinine ring General logoga ja tunnuslausega "Caringly yours", paremal sektsiooni nimi.
Turuosa kasvatamise strateegia valitud segmentides läbi mitmekesise portfelli ja mitmekanalilise jaotusvõrgu, tuginedes neljale eristujale: sügav ja lai jaotusvõrk, mitmekesine tootevalik, operatiivne efektiivsus ning tehnoloogia ja andmeanalüütika.
Strateegia kirjelduse kast nelja rea kohal, millest igaühel on silt ja loetelupunktidega paneel.
Brutopreemiad (GWP) ₹7 056 crore (+10,0%), ilma põllukultuuride ja riikliku tervisekindlustuseta ₹5 636 crore (+21,3%), kombineeritud kulusuhe 104,5% (ilma loodusõnnetusteta ehk NATCAT-ita 102,0%), kindlustustegevuse tulem ₹(115) crore, puhaskasum (PAT) ₹420 crore ja maksevõime kordaja 229% võrreldes 339%-ga.
Tumesinise päisega tabel kvartali, perioodi ja FY2026 tulpadega.
GDPI ning GDPI ilma põllukultuuride ja riikliku tervisekindlustuseta võrdlus riigiettevõtete (PSU), erasektori, spetsialiseeritud tervisekindlustajate (SAHI) ja Bajaj Generali lõikes. Q2 FY2027 GDPI kasv oli Bajaj Generalil 10% vs turu 12% ning ilma põllukultuuride ja riikliku tervisekindlustuseta 21% vs 13%.
Kaks paneeli grupeeritud tulpdiagrammidega FY25/26, Q2 ja H1 kohta koos kasvu minitabelite ja turuosa märgistega.
PBT langes ₹1 583 crore-lt ₹1 274 crore-ni enne NATCAT-i mõju. Langust põhjustasid väiksem realiseeritud kasum (₹329 crore), väiksem intressitulu (₹18 crore) ja kõrgem kahjusuhe (₹176 crore), mida osaliselt tasakaalustas ₹214 crore suurune kulude kokkuhoid; NATCAT-i mõju ₹75 crore jättis lõplikuks PBT-ks ₹1 199 crore.
Üks waterfall-diagramm koos selgitavate kastidega kindlustuskahjumi ja investeerimistulu kohta.
Omakapital H1 FY27 lõpus ₹10 731 crore, kusjuures kapitali pole juurde kaasatud alates FY2008-st ja kogunenud kasum moodustab 97% omakapitalist. H1 ROE 15,2%, hallatavad varad (AUM) ₹36 313 crore, realiseeritud investeeringute tootlus 8,2% ning 94,1% võlakirjaportfellist on AAA-reitinguga või riigiväärtpaberites.
Neli graafikapaneeli (kapital ja omakapital, ROE, AUM, realiseeritud tootlus) ning AUM-i jaotuse ringdiagramm (võlakirjad 46%, riigivõlakirjad 33%, aktsiad 17%, muud 4%).
Ärijaotus FY25, FY26, Q2 ja H1 perioodidel: jaemüügi liikluskindlustus, jaemüügi tervisekindlustus, grupi tervisekindlustus, vara ja vastutus, põllukultuurid, riiklik tervisekindlustus ja muud; grupi tervisekindlustus moodustas H1 FY27-s 24%.
Kuus 100% kogumiktulpa seitsmevärvilise legendiga.
Kanalite jaotus: üksikagendid, pangad, muud korporatiivagendid, maaklerid, otsemüük ja muud. Lisaks andmed pangakindlustuse (260+ partnerit), agentuuri (73 900+ agenti ja 95 000+ müügipunkti), OEM-ide (50+ koostööd, 9 500 edasimüüjat), maapiirkondade (3,48 lakh farmerit) ja digikanalite (25+ partnerlust) kohta.
Kanalite jaotuse kogumiktulbad koos viie kanali infokaardiga.
Sõidukite kasko (OD) ja liikluskindlustuse (TP) GDPI jaotus koos kahjusuhetega: Q2 FY2027 oli kasko kahjusuhe 73,0% (ilma NATCAT-ita 70,0%), liikluskindlustusel 50,5% ja sõidukitel kokku 60,7%. Q2 FY2027 sõidukikindlustuse GDPI oli ₹2 037 crore.
Ärijaotuse tabel, kahjusuhte märgised ja GDPI kogumiktulbad kuue perioodi lõikes.
Tervise-, õnnetusjuhtumi- ja reisikindlustuse GDPI oli Q2 FY2027-s ₹2 762 crore (H1-s ₹4 639 crore). Grupi tööandja-töötaja kindlustus moodustas Q2 jaotusest 64% ja riiklikud skeemid 18%; kahjusuhe oli Q2 FY2027-s 97,6%.
Ärijaotuse tabel, kahjusuhte rida ja GDPI kogumiktulbad kuue perioodi lõikes.
Äriliinid moodustasid 43% ja põllukultuurid 41% Q2 FY2027 jaotusest GDPI-ga ₹2 230 crore. Kahjusuhe oli Q2 FY2027-s 98,1% ja ilma NATCAT-ita 78,1%.
Jaotuse tabel, kahjusuhte märgised ja GDPI kogumiktulbad tule-, mere-, inseneri-, vastutus-, põllukultuuri- ja muude kindlustuste lõikes.
Net Promoter Score (NPS) tõusis vahemikus FY22–FY26 tervisekindlustuses 68-lt 74-le ja sõidukikindlustuses 70-lt 82-le. Kaebuste arv 10 000 uue poliisi kohta oli Bajaj Generalil Q1 FY27-s 1,97, võrreldes viie suurima konkurendi keskmisega 3,61.
Kaks grupeeritud tulpdiagrammi: NPS perioodil FY22–FY26 ja kaebused perioodil FY23–Q1 FY27.
H1 FY2027 digiteenindus 92,9% (68,9% AI-bottide kaudu), digitaalne poliiside väljastamine 96,0% ja digitaalsed maksed 97,5%, sularaha osakaal vaid 0,13%. AI-algatused lühendasid sõidukikindlustuse kahjukäsitluse aega 60%, kolmanda osapoole nõuete registreerimise aega (TAT) 50% ja käendusvõlakirjade märkimise aega (TAT) 80%.
Vasakul kolm digitaalsete näitajate kaarti ja paremal kolm AI-algatuste kaarti.
Platvormide kaardid H1 FY2027 näitajatega: veebilehel 121,6 lakh külastajat ja 3,0 lakh poliisi, rakendusel 67,8 lakh allalaadimist, B Care portaalis 22 lakh poliisi, Farmitral 16,7 lakh allalaadimist ning 240 integratsiooni 59 partneri vahel.
Kolm korda kolm ruudustik platvormikaartidega, millest igaühel on lühike kirjeldus ja mõõdiku rida.
Neli sammast: varade kvaliteet (94,1% võlakirjadest AAA või riigireitinguga, 88,0% aktsiatest BSE 100 nimekirjas), hinnastamine ja märkimine, edasikindlustus ja reserveerimine ning maksevõime, märkides konservatiivset reserveerimist, mida näitavad kahjukolmnurgad.
Neli vasakpoolset silti, millest igaüks on paaris raamitud loendiboksiga.
Jaotaja, mis juhatab sisse Bajaj Life Insurance'i sektsiooni.
Sinine ring Life logoga ja tunnuslausega 'Life goals. Done.', paremal sektsiooni nimi.
Jätkusuutliku ja tulu toova kasvu strateegia tasakaalustatud tooteportfelliga, esindatus 598 kontoris, tasakaalustatud jaotuskanalid (sh Bajaj Life Direct), ULIP-ide, traditsiooniliste ja grupitoodete kombinatsioon ning AI kasutus kogu elutsükli vältel.
Strateegiakast nelja eristaja rea kohal koos loendipaneelidega.
RWRP ₹1 942 crore (+5,0%), jaekliendi kaitse NB ₹217 crore (+50,7%), grupikaitse NB ₹1 357 crore (+80,9%), uuendamised ₹5 106 crore (+17,3%), GWP ₹10 277 crore, VNB ₹512 crore, NBM 21,6% ja maksevõime kordaja 255% (võrreldes 346%-ga).
Tumesinise päisega tabel Q2, H1 ja FY2026 tulpade gruppidega.
Q2 FY2027 RWRP kasv oli Bajaj Life'il 5%, võrreldes erakindlustusandjate 10% ja sektori 11%-ga; H1 kasv oli 10% võrreldes 12% ja 13%-ga. Turuosa oli Q2 FY2027-s 5,6%.
Kolm tulp- ja joondiagrammi paneeli FY2026, Q2 FY2027 ja H1 FY2027 kohta koos turuosa siltidega.
RWRP-põhine tooteportfell: individuaalsed investeerimiskindlustused (u 41–45%), kasumiosalusega tooted (u 21%), annuiteedid, kasumiosaluseta säästutooted ja kasumiosaluseta kaitsetooted, mille osakaal oli H1 FY2027-s 12%.
Kuus 100% virnastatud tulpa viie kategooria legendiga.
Jaekliendi kaitse NBP oli Q2 FY27-s ₹217 crore võrreldes ₹144 crore-ga (+51%) ja H1-s ₹393 crore (+55%). Grupikaitse NBP ulatus Q2-s ₹1 357 crore-ni (+81%) ja H1-s ₹2 723 crore-ni (+89%).
Kaks kõrvuti asetsevat tulpdiagrammi FY, Q2 ja H1 perioodide kohta koos kasvu esiletõstudega.
RWRP kanalite kaupa: institutsionaalne äri ₹1 064 crore Q2 FY27-s, agentuurid ₹644 crore ja Bajaj Life Direct ₹233 crore, koos aasta-aastalt, kvartal-kvartalilt ja aasta algusest saadik kasvu siltidega.
Neli väikest tulppaneeli (kogu ettevõte ja kolm kanalit) koos kasvu siltidega.
Omakapital ₹9 774 crore H1 FY27 seisuga, investeeritud kapital ₹1 206 crore, kapitali pole juurde kaasatud alates FY2008-st. AUM ₹146 322 crore (investeerimiskindlustus ₹90 325 crore; muu ₹55 997 crore); 96,4% võlast AAA või riigireitinguga.
Omakapitali ja AUM-i tulpdiagrammid koos kahe AUM-i jaotuse ringdiagrammiga (ULIP aktsiad 76%, mitte-ULIP riigivõlakirjad 53%).
Q2 FY2027 ANP ₹2 364 crore (+10,0%), VNB ₹512 crore (+39,6%) ja NBM 21,6%. H1 VNB oli ₹783 crore (+52,9%); veerev FY2027 VNB ₹1 897 crore (+44,3%) koos NBM-iga 20,8%.
Lai tabel Q2, H1 ja veerevate tulpadega ning selgitavate loendipunktidega ülal.
VNB sild alates ₹512 crore-st H1 FY2026-s (NBM 14,8%), millele lisandus tooteportfelli ja profiili mõju ₹276 crore ning mahu mõju ₹90 crore, jõudes ₹878 crore-ni enne GST-d (NBM 21,6%), seejärel GST mõju ₹(95) crore, lõpptulemusega ₹783 crore (NBM 19,2%).
Üksik koskdiagramm (waterfall) koos NBM-i siltidega peamiste tulpade all.
Siseväärtus (EV) tõusis ₹25 300 crore-lt (31. märts 2026) ₹26 774 crore-ni (30. sept 2026) tänu: ajaline väärtus (unwinding) ₹1 046 crore, VNB ₹783 crore, operatiivne hälve ₹23 crore ja investeeringute hälve ₹331 crore. EVOP oli ₹1 806 crore ja annualiseeritud RoEV 14,8%.
Koskdiagramm VIF ja NAV jaotustega alguses ja lõpus ning kokkuvõtva kastiga.
Püsivusmäär H1 FY27 seisuga: 81% 13. kuul, 71% 25. kuul, 68% 37. kuul, 62% 49. kuul ja 52% 61. kuul.
Viis väikest tulppaneeli (üks iga püsivuskuu kohta), millest igaüks võrdleb FY25, FY26, H1 FY26 ja H1 FY27 tulemusi.
Üheksa algatust äri võimestamise, sisselogimise ja märkimise ning teeninduse valdkonnas: Smart Coach, Customer 360, DIGI 2.0 (käivitamine planeeritud nov 2026), kliendirakendus (4,9L+ allalaadimist, hinne 4,1), Humanoid (u ₹225 crore väärtuses uuendamisi), Smart Pitch, analüütilised mudelid, põhisüsteemi transformatsioon ja Marketing Assist.
Kolm korda kolm kaartide ruudustik kolme noolekujulise päise all.
Digitaalne kasutuselevõtt 89,4%, kaebuste esinemissagedus 69 juhtu 10 000 poliisi kohta, digitaalne iseteenindus 81,2%, elektroonilised väljamaksed 95,2%, jaeklientide nõuete lahendamise määr 98,5%, 10,7 lakh kliendiäpi tehingut ja 13,8 lakh WhatsAppi kasutajat.
Seitse ümarat mõõdikute plaati koos definitsioonidega jaluses.
Neli riskivaldkonda: varade kvaliteet (96,4% AAA või riigivõlg, 82,3% NSE100 aktsiates), toodete hinnastamine, pidev riskijuhtimine ning varade ja kohustuste juhtimine, kasutades osaliselt makstud võlakirju ja viisintressilepinguid (FRA) (FRA).
Neli sildistatud rida koos loetelupaneelidega.
Jaotaja, mis juhatab sisse Bajaj Finserv Healthi sektsiooni.
Sinine ring Healthi logoga ja sektsiooni nimi paremal.
India tervishoiukulutused olid majandusaastal FY23 ₹8,8 lakh crore (3,37% SKP-st). USA sisseostetavate teenuste võrdlus näitab, et ₹3,8 lakh crore on juba sisse ostetud; Indias elab umbes 18% maailma elanikkonnast, kuid seal tehakse vaid umbes 1% globaalsetest tervishoiukulutustest.
Kolm rõngasdiagrammi (teenused, maksjad, pakkujad), kuus ülevaatekasti ja USA teenuste sisseostmise tulpdiagramm.
Digitaalsusele orienteeritud tervisetehnoloogia ettevõte, mis pakub heaolu-, ambulatoorseid (OPD) ja statsionaarseid (IPD) teenuseid; võrgustikus on 130 000+ arsti, 32 000+ haiglat, Q2 FY2027 tehti umbes 5,6 miljonit tehingut, nõuete menetlemisega tegeleb 660+ arsti ning kasutusel on AI-põhine nõuete lahendamine.
Strateegiakast nelja eristaja-rea kohal koos loetelupaneelidega.
Platvormimudel, mis ühendab võrgustiku (arstid, hambaravi, diagnostika, fitness, haiglad, farmaatsia) tarbija- ja maksjakihtidega (ettevõtted, kindlustusandjad, valitsus, rahvusvaheline turg); progressi näidatakse Harvey-ball ikoonidega.
Keskse sõlmega diagramm, kus ühel pool on võrgustikukiht, keskel tarbija ja teisel pool maksjakiht.
Viis äriliini: ettevõtete TPA (hallatavad preemiad ₹3 879 crore), Ayushman Bharat TPA (121 miljonit inimest), jaemüügi TPA, OPD-teenused 16 kindlustusandjale ja rahvusvahelised teenused (GMV ₹3 131 crore); toetatud 660 meditsiinitöötaja ja 500+ tehnoloogiaressursi poolt.
Puu-diagramm ülemise kasti ja viie statistikat sisaldava alamkastiga.
Kakskümmend teenust ennetavast kuni kolmanda tasandi (tertsiaarse) ravini 12 kuu jooksul: ennetav ravi 2 117 704, esmatasandi ravi 19 631 230, eriarstiabi 544 041 ja tertsiaarne ravi 2 184 495 tehingut; suurim osa on apteegiteenustel (14 779 365).
Neli teenuste tulpa koos arvude ja siltidega, mis märgivad Vidal Healthi või BFHL-i pakutavaid teenuseid.
Kuus ärisegmenti (tööandja-töötaja, valitsus, jaetooted kindlustajatele, lisandväärtusega tooted, tehnoloogiateenused, tarbijateenused), mida toetavad 2400+ partnerit, 9 riiklikku skeemi ja 20 teenusest koosnev valik.
Kuus vertikaalset kaarti, mille all on statistikariba.
Tervishoiutehingute arv muutus Q2 FY26 5922 tuhandelt Q2 FY27 5694 tuhandele, tehingute väärtus kasvas ₹3 049 crore-lt ₹3 295 crore-ni. Peamised arengud hõlmavad Tamil Nadu NHIS-i võitmist ja Star Healthi kaasamist OPD-pakettide pakkumiseks.
Kaks viie kvartali kogumtulpdiagrammi kõrvuti peamiste arengute loeteluga.
Kogutulu ₹192 crore (võrreldes ₹285 crore-ga), PAT ₹(58) crore, kaasatud kapital ₹1 250 crore ja netoväärtus ₹414 crore. H1 mõõdikud hõlmavad 112 284 jälgitud tehingut, ₹44 crore säästu tänu pettuste ennetamisele ja 74,50% haiglast väljakirjutamisi 60 minuti jooksul.
Finantstabel vasakul ja kuus mõõdikute plaati paremal.
Jaotaja, mis juhatab sisse Bajaj Finserv Directi (Bajaj Markets) sektsiooni.
Sinine ring Marketsi logoga ja sektsiooni nimi paremal.
Võrdleb tootekeskset Bajaj Finance'i kliendikeskse Bajaj Marketsiga (55+ laenuandjat), kasutades Amazoni ja Amazon Marketplace'i analoogiat. Digitaalse laenamise turuvõimalus prognoositakse FY2030-ks ületavat ₹11 310 crore piiri.
Kahe tulpaga B2C ja B2B2C võrdlus koos analoogia-logode ja strateegilise eelise ribaga.
Strateegia saada kasumlikuks, AI-põhiseks platvormiks, mis pakub laiaimat valikut BFSI-tooteid; eristajad hõlmavad avatud arhitektuuri, mitmekesist tootevalikut, tehnoloogiat ja andmeanalüütikat ning operatiivset efektiivsust.
Strateegiakast kolme eristaja-rea kohal koos loeteludega.
Pakkumise pool (100+ partnerit ja 34 finantstoodet 140+ variatsiooniga) kohtuvad nõudluse poolega (221+ miljonit külastust, 48+ miljonit äpi installi ja 90 000+ tehinguid tegevat klienti Q2-s).
Voog pakkumise poolelt läbi avatud arhitektuuriga turuplatsi nõudluse poolele koos kuue halli kaardiga.
Partnerite arv vertikaalide ja kategooriate kaupa on kokku 106 unikaalset partnerit, sealhulgas 58 laenamise, 19 kindlustuse, 29 fintech-valdkonnas, 20 NBFC-d ja 10 panka.
Logosein, mis on rühmitatud pankade, NBFC-de, fintech-ettevõtete ja kindlustusandjate kaupa, koos kahe partnerite arvu tabeliga.
Kogutulu ₹123 crore võrreldes ₹90 crore-ga, PAT ₹(28) crore, sissemakstud kapital ₹809 crore ja netoväärtus ₹242 crore. Laenumaht kasvas ₹1549 crore'ilt ₹2535 crore'ini ja orgaaniline liiklus 28 lakhilt 47 lakhini.
Finantstabel laenumahu ja orgaanilise liikluse tulpdiagrammide kõrval.
Jaotaja, mis juhatab sisse Bajaj AMC sektsiooni.
Sinine ring Asset Managementi logoga ja sektsiooni nimi paremal.
Sektori AUM kasvas ₹2300-lt ₹7373 tuhande crore'ini (2020–2026), SIP sissevool ₹8200-lt ₹32 087 crore'ini kuus ja jaeinvestorite arv 2,1-lt 6,0 crore'ini. AUM-i prognoositav maht on 2047. aastaks ₹74-lt ₹2791 lakh crore'ini.
Kolm tulpa: kasvuprognoosi tulpdiagrammid, AUM-i ja SKP suhte võrdlusgraafik ning skaleeritavuse tabel aastateks 2026–2047.
Innovaatiline, tulevikule suunatud ja eristuv AMC, mis tugineb unikaalsetele toodetele, tehnoloogiale, INQUBE investeerimisfilosoofiale, riskijuhtimisele ning andmetele ja analüütikale.
Poolringikujuline keskne väide, mida ümbritsevad viis sambaplokki.
Aktsiastrateegiate kaardistus kategooriast investeerimisstrateegiani ja stiilini, alates flexi cap-ist ja megatrendidest kuni small cap-ini, kasutades true-to-label lähenemist.
Kolme tulbaga nooldiagramm-tabel kategooria, strateegia ja stiili kohta.
Kogutulu ₹24,2 crore, PAT ₹(45,1) crore, sissemakstud kapital ₹900 crore ja netoväärtus ₹137 crore. AUM oli ₹35 768 crore (aktsiad ₹21 379 crore, võlakirjad ₹13 053 crore, passiivsed fondid ₹1337 crore) ja turustajate arv ulatus 52 996-ni.
Finantstabel, AUM-i jaotuse tabel ning kaks tulpdiagrammi kvartaalse AUM-i ja turustajate kohta.
Jaotaja, mis juhatab sisse Bajaj Finance'i sektsiooni.
Sinine ring Finance'i logoga ja sektsiooni nimi paremal.
Strateegia eesmärk on ROA 4,3%–4,7% ja ROE 19%–21%; kliendibaas 12,88 crore, millest ristmüügi (cross-sell) baas on 8,23 crore. AUM-i jaotus: 30% linnapiirkonnad, 12% maapiirkonnad, 13% MSME, 13% kommerts ja 32% hüpoteegid.
Strateegiaplokk viie eristaja rea kohal koos loetelupaneelidega.
AUM ₹584 624 crore (+26,5%), kliendibaas 12,88 crore, hoiused ₹69 754 crore, puhas kogutulu ₹15 974 crore, PAT ₹6267 crore, ROA 4,6%, ROE 20,6%, opex/NTI suhe 33,0%, GNPA 1,06% ja NNPA 0,42%.
Tumesinise päisega tabel kvartali, perioodi ja FY2026 tulpadega.
1,35 crore uut laenu, 44,2 lakh uut klienti, vahendite kulu 7,31%, laenukahjumid ₹2166 crore ja CRAR 20,33%. Bajaj Financial Securities: puhas kogutulu ₹160 crore, PAT ₹64 crore ja ROE 11,6%.
Täpploendiga esiletõstete nimekiri, mille allosas on Bajaj Financial Securitiesi riba.
Kogubaas ulatus 12,89 crore-ni, ristmüügi baas 8,23 crore-ni (63,9%). Kvartali jooksul lisandus Q2 FY2027 perioodil 0,44 crore uut klienti.
Pööratud lehter, mis võrdleb Q2 FY26, Q2 FY27 ja Q1 FY27 näitajaid, lisaks nooldiagramm-rida kvartaalsete lisandumiste kohta.
Jaotaja, mis juhatab sisse Bajaj Housing Finance'i sektsiooni.
Sinine ring Housingi logoga ja sektsiooni nimi paremal.
Fookus skaleeritaval bilansil ja mõistlikul ROE-l, madala riskiga mudel, mis tugineb Prime Housing ja Lease Rental Discounting toodetele, täielik hüpoteeklaenude valik ning mitmekesised laenuallikad pankadest, rahaturult ja NHB-st.
Strateegiaplokk nelja eristaja rea kohal koos loetelupunktidega.
AUM ₹158 205 crore (+24,8%), puhas kogutulu ₹1254 crore, PAT ₹757 crore, ROA 2,2%, ROE 12,7%, GNPA 0,29%, NNPA 0,12%, opex/NTI suhe 19,1% ja väljamaksed ₹19 935 crore (+25,3%).
Tumesinise päisega tabel kvartali, perioodi ja FY2026 tulpadega.
Jaotaja, mis juhatab sisse lisade sektsiooni.
Ainult tekstiga sinine suurtähtedes pealkiri oranži allajoonimisega.
Jaotaja, mis juhatab sisse One Finserv story lisa.
Ainult tekstiga sinine suurtähtedes pealkiri oranži allajoonimisega.
Kliendi vajaduste ratas ümber 'BFS Customers' keskme (tarbimislaenud, krediidiliinid, MSME, hüpoteegid, üld- ja elukindlustus, heaolu, varahaldus, maakleriteenused, maksed, preemiad, partnerlused) koos selgitustega, kuidas iga äriüksus neid teenindab.
Ringikujuline ratas keskel asuvate rõngassiltidega, mida ümbritsevad siniselt esiletõstetud tekstiplokid.
Kaheksa põhimõtet: pakkumiste laiendamine (750+ toodet, 4000+ linna, 0,5 MM+ jaotusvõrk), süvapartnerlused, uued algatused, soov eristuda, digitaliseerimine, pidev võrdlusanalüüs, kliendikesksus ning tõhus riski- ja kapitalijuhtimine.
Kaheksa katkendliku piirjoonega kasti koos loenditega.
Eesmärgi avaldus innovatsiooni, agiilsuse ja vastutustunde kohta, mida toetavad neli asutaja eetose väärtust (kliendikesksus, arendamine ja delegeerimine, kasvule suunatud mõtteviis, vastutustundlikkus) ja neli käitumisviisi (innovatsioon lihtsustamiseks, talentide arendaja, pidev transformatsioon, õigesti käitumine).
Eesmärgi tsitaadikast kahe ikoonirea (eetos ja käitumisviisid) kohal.
Kaheksa ettevõtte kaarti seisuga 31. märts 2026, sealhulgas Bajaj Finance (2000. aastal investeeritud ₹100 väärtus on nüüd ₹2,34,715), Bajaj Life (5 aasta VNB CAGR 35%) ja Bajaj Housing Finance (AUM ₹140,706 crore). BFL-i kaardil märgitud AUM ₹372,986 crore ei kattu leheküljel 95 toodud FY2026 AUM-iga ₹509,975 crore.
Kaheksa ettevõtte kaarti loenditega ja jalus AAA (Stable) ning A1+ reitingutega.
Seisuga 30. september 2026 oli kapitali adekvaatsus või maksevõime BFL-il 20%, Bajaj Life'il 255%, Bajaj Generalil 229% ja BHFL-il 21%, kusjuures vaba kapitali oli kokku ₹40,261 crore. Alates 1. aprillist 2021 genereeritud netokapital oli ₹9,664 crore.
Lai tabel, kus on veerg iga ettevõtte kohta ning read miinimum-, tegeliku, vaba ja genereeritud netokapitali jaoks.
Bajaj Finservi konsolideeritud netotulu FY2026 oli ₹150,523 crore ja PAT ₹9,801 crore; Bajaj Generali GWP ₹23,326 crore kombineeritud suhtega 102,8%; Bajaj Life'i VNB ₹1,626 crore, sisemine väärtus (embedded value) ₹25,299 crore ja AUM ₹133,563 crore.
Tabel FY2016, FY2021, FY2025 ja FY2026 väärtustega koos kasvu ning 5 ja 10 aasta CAGR-i veergudega.
Bajaj Finance'i FY2026 netotulu oli ₹54,126 crore, PAT ₹19,332 crore, AUM ₹509,975 crore ja ROE 18,1%; Bajaj Housing Finance'i PAT oli ₹2,560 crore ja AUM ₹140,706 crore.
Sama tabeli paigutus nagu eelmisel slaidil, hõlmates Bajaj Finance'i ja Bajaj Housing Finance'i.
Jaotaja, mis juhatab sisse ESG ülevaate.
Ainult tekstiga pealkiri ja alapealkiri lihtsal slaidil.
Kaheksa fookusvaldkonda: juhtimine, finantskaasatus, keskkonna säilitamine ja kaitsmine, ühiskonna võimestamine, kliendikesksus, inimkapitali juhtimine, info- ja küberveebiturvalisus ning sidusrühmade kaasamine.
Kaheksa ikoonikaardiga ruudustik (2x4) koos lühikirjeldustega.
Vastutustundlikud investeeringud 95% (Bajaj General) ja 98% (Bajaj Life), 30+ MM uut krediidiklienti, tuuleenergia 90,4 MM kWh, CSR-kulutused ₹416 crore 9,3 MM kasusaajaga ning nõuete lahendamine 99,3% (Life jaemüük) ja 95,4% (General). Sooline mitmekesisus on umbes 14%.
Kuus ikoonipaneeli loenditega ja bänner taastuvenergia ning süsinikuneutraalsuse kohta aastaks FY2032.
Programmi Bajaj Beyond kaudu on Bajaj Groupi ettevõtted pühendunud ₹5,000 crore investeerimisele viie aasta jooksul, et mõjutada 2 crore inimest läbi noorte kutseõppe, laste arengu ja Pune linna infrastruktuuri.
Lubaduse päis kolme veeru ja fotoriba kohal.
Jaotaja, mis juhatab sisse India ja BFSI võimaluste lisa.
Ainult tekstiga pealkiri ja alapealkiri.
Loodud on 1,45 mld+ Aadhaar ID-d, UPI tegi 2026. aasta septembris 24,07 mld tehingut kuus, ONDC-l on 500 miljonit+ tehingut, fintech-turg ulatub 2029. aastaks 422 miljardi USA dollarini ja loodud on 97,8 Crore+ ABHA ID-d.
Ikoonidega infograafik koos teemade kaupa grupeeritud statistiliste väljavõtetega.
India on jätkuvalt alakindlustatud: kindlustuse osakaal SKP-st on elukindlustuse puhul 2,7% ja muude kindlustusliikide puhul 1,0%; kindlustustihedus on elukindlustuse puhul 72 USA dollarit ja muude liikide puhul 25 USA dollarit. India SKP elaniku kohta CAGR perioodil FY2015-25 on 6,2%.
Neli graafikut, mis käsitlevad turuosa, tihedust, SKP kasvu elaniku kohta ja rahvastiku koosseisu.
Jaotaja, mis juhatab sisse tootevalikud ja täiendava analüüsi.
Ainult tekstiga sinine suurtähtedes pealkiri.
Tootenimekirjad eraisikute, äri-, VKE-, maapiirkondade ja partnerlussegmentide jaoks, kusjuures perioodi jooksul turule toodud uued tooted on esile tõstetud oranžiga.
Viis tihedat tekstiveergu oranžide esiletõstmistega ja ikoonidega illustratsiooniriba.
Toote kvadrant vajaduste järgi: suremus (elukaitse), pikaajaline vara, eluea pikkus (pensioniplaanid) ja haigestumus (tervisekaitse). Tekstikiht on pildipõhine, seega kuvatakse ainult toodete logod.
Kvadrantring, mida ümbritsevad toodete logod ja lisakindlustused.
Bajaj Finance'i nummerdatud tootenimekirjad tarbija-, VKE-, äri-, maapiirkonna, hoiuste, maksete ja partnerluste lõikes, lisaks üheksa Bajaj Housing Finance'i toodet ja kümme Bajaj Financial Securitiesi toodet.
Tihedad nummerdatud veerud, mis on grupeeritud segmentide ja ettevõtete kaupa.
Viie aasta (FY2022–FY2026) võrdlus: GWP CAGR 13,1% vs. 10,7%, kombineeritud kulu suhe 101,1% vs. 118,5%, kumulatiivne PAT ₹8 011 crore vs. ₹4 859 crore, ROE 15,9% vs. 1,3%, turuosa kasv 7,4%-lt 8,3%-le ja maksevõime 302% vs. 119%.
Kuus KPI-kasti roheliste ülespoole suunatud noolte ja selgitava tekstiga, lisaks märkus IFRS 17 kohta.
GDPI kasv valdkondade kaupa: Q2 FY2027 sõidukikindlustus kokku 18,3% vs. sektori 12,4%, grupi tervisekindlustus 33,4% vs. 16,9% ning kogutulu (v.a saagikindlustus ja riiklik tervisekindlustus) 21,5% vs. 13,2%.
Ärivaldkondade tabel Q2 ja H1 veergudega Bajaj Generali ja sektori kohta, lisaks kommentaarid loeteluna.
Q2 FY2027 netokahjusuhted: tulekindlustus 136,0% (69,2% ilma NATCAT-ita), sõidukikindlustus kokku 60,7%, tervis, PA ja reisikindlustus 97,6% ning kokku 83,7%; kogusumma ilma saagi-, riikliku tervisekindlustuse ja NATCAT-ita oli 74,2%.
Ärivaldkondade tabel Q2 ja H1 kahjusuhetega perioodide FY2027 ja FY2026 kohta.
Tihe kahjujuhtumi aasta kohortide tabel lõplike netokahjude ümberhindluste kohta seisuga 31. märts 2026. 2016. aasta ja varasema kohordi algne prognoos on ₹16 869 crore ning AY2021 soodne areng on ₹967 crore.
Lai kolmnurkne numbriline tabel kahjujuhtumi aasta veergude ja diagonaalsete ümberhindluste ridadega.
Tihe kahjujuhtumi aasta kohortide tabel kumulatiivsete maksete kohta. 2016. aasta ja varasema kohordi puhul on 4. aastaks makstud 89% ja 7. aastaks 92%, kusjuures netokahjude eraldised on ₹3 532 crore.
Lai kolmnurkne numbriline tabel maksete diagonaalide ja makstud protsentide ridadega.
Tihe kahjujuhtumi aasta kohortide tabel sõiduki vastutuskindlustuse kohta. 2016. aasta ja varasema kohordi algne prognoos on ₹4 087 crore ning AY2021 soodne areng on ₹559 crore.
Lai kolmnurkne numbriline tabel kahjujuhtumi aasta veergude ja diagonaalsete ümberhindluste ridadega.
Tihe kumulatiivsete maksete tabel sõiduki vastutuskindlustuse kohta, mis näitab pikka saba: viimaste kohortide puhul on 4. aastaks makstud vaid 24–27% ja 7. aastaks 41–48%, võrreldes 57% ja 69%-ga 2016. aasta ja varasema kohordi puhul.
Lai kolmnurkne numbriline tabel maksete diagonaalide ja makstud protsentide ridadega.
IMTPIP ühisfond tegutses 1. aprillist 2007 kuni 31. märtsini 2012 ning Bajaj Generalile maksti ₹2 059 crore. FY2026 seisuga olid oodatavad kahjunõuded ₹2 374 crore, makstud ₹2 118 crore ja eraldis ₹256 crore.
Selgitavad punktid väikese kolmeveerulise eraldiste tabeli kohal.
Viie aasta (FY2021–FY2026) võrdlus: GWP CAGR 22% vs. 10%, RWRP 25% vs. 12%, VNB 35% vs. 17%, AUM 13% vs. 11%, maksevõime 266% vs. 170%–240% ja turuosa kasv 3,3%-lt 5,7%-le.
Kuus KPI-kasti selgitava teksti ja IFRS 17 soodsa mõju märkusega.
Q2 FY2027 investoresitluse lõpuslaid.
Keskele joondatud sõnum „Thank You“ lihtsal slaidil koos Bajaj logoga.
Juriidiline teadaanne, milles märgitakse, et esitlus on mõeldud ainult teavitamiseks ega ole väärtpaberite pakkumine, et tulevikku suunatud avaldused sisaldavad riske ja ebakindlust ning lugejad peavad tegema oma hinnangu.
Tihe juriidiline tekst üle kogu slaidi.
Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.
Bajaj Finserv järgib India majandusaastat, mis kestab aprillist märtsini. FY2027 kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027, seega Q2 FY2027 hõlmab perioodi juuli kuni september 2026 (kvartal lõppes 30. septembril 2026) ja H1 FY2027 hõlmab perioodi aprill kuni september 2026.
Tegemist on ingliskeelse originaalse investoresitlusega, mis esitati BSE ja NSE börsidele (NSE: BAJAJFINSV, BSE: 532978) 3. novembril 2026. Kõik summad on esitatud ₹ crore-des (üks crore võrdub 10 miljoniga), kui slaidil pole märgitud teisiti.
Konsolideeritud kogutulu oli ₹43 416 crore (+16,7%) ja konsolideeritud puhaskasum pärast makse oli ₹5 952 crore (+25,4%). Omanikele kuuluv puhaskasum oli ₹2 758 crore (+22,9%) ning konsolideeritud netoväärtus oli ₹83 974 crore.
See hõlmab ettevõtteid Bajaj Finance, Bajaj Housing Finance, Bajaj General Insurance, Bajaj Life Insurance, Bajaj Finserv Health, Bajaj Finserv Direct (Bajaj Markets), Bajaj AMC ja Bajaj Financial Securities. Sektsioonid on jaotatud järgmiselt: tulemuste kokkuvõte, grupi struktuur ja strateegia, finantstulemused, eraldi sektsioon iga ettevõtte kohta ning lisad One Finservi loo, ESG ning India ja BFSI sektori võimaluste kohta.
Bajaj Finance teatas hallatavate varade mahuks (AUM) ₹584 624 crore ja puhaskasumiks (PAT) ₹6 267 crore. Bajaj Life teatas uue äri väärtuseks (VNB) ₹512 crore uue äri marginaaliga 21,6% ning Bajaj Generali kombineeritud kulu-tulu suhe (combined ratio) oli 104,5%.
Jah, struktuurse viitena. See sisaldab KPI-plokke päiste all, konsolideeritud tulu ja kasumi sildskeeme (bridge charts), kaskaaddiagramme (waterfall charts), kapitalitabeleid, sektsioonide jaotajaid ja kahjukolmnurki (loss triangles). Kasutage neid paigutusi inspiratsioonina ja asendage kogu sisu oma arvudega.
Jah, PDF on sellelt galerii lehelt allalaadimiseks saadaval. Sisu on Bajaj Finservi ametlik avalik investoresitlus ning esitluse lahtiütlus märgib, et tegemist ei ole väärtpaberite pakkumisega.
Create Your Own Slides
Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.
Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.
Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.
Kõik teenused töötavad© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.