2Slides logo
Preview

Astellas Pharma FY2026 esimese poolaasta tulemuste esitlus

43 slaidi

Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · Jaapani investoriesitluste näited

Astellas Pharma FY2026 esimese poolaasta tulemuste esitlus (Q2 FY2026, kuus kuud kuni 30. september 2026), mille esitas president ja tegevjuht Naoki Okamura 4. novembril 2026. Tegemist on jaapanikeelse paketiga (2026年度第2四半期(中間期)決算概況), mis avaldati Tokyo börsi õigeaegse teavitamise süsteemis TDnet. See hõlmab esimese poolaasta tulemusi (müügitulu 1 270,9 miljardit jeeni, kasv 23,4%; põhitegevuse ärikasum 424,9 miljardit jeeni, kasv 50,3%), FY2026 prognoosi tõstmist 2 330 miljardi jeeni suuruse müügitulu ja 700 miljardi jeeni suuruse põhitegevuse ärikasumini (30,0% põhitegevuse marginaal) ning arendusjärgus toodete edenemist (PADCEV, IZERVAY, VYLOY, VEOZAH, XOSPATA, setidegrasib, ASP2138, ASP546C, ASP6958/VIR-5500 ning raku- ja geeniteraapia programmid). Arvud on esitatud saja miljoni jeeni (億円) ühikutes; Astellase majandusaasta FY2026 kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027.

6 meeldimist
0 allalaadimist

Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.

Kiirnavigatsioon

Sildid

Astellas Pharma
Astellas tulemuste esitlus
H1 FY2026
Q2 FY2026 tulemused
Jaapani investoresitlus

Jaga slaide

Kirjeldus

Peateema

Astellas Pharma FY2026 esimese poolaasta tulemuste esitlus (Q2 FY2026, kuus kuud kuni 30. september 2026), mille esitas president ja tegevjuht Naoki Okamura 4. novembril 2026. Tegemist on jaapanikeelse paketiga (2026年度第2四半期(中間期)決算概況), mis avaldati Tokyo börsi õigeaegse teavitamise süsteemis TDnet. See hõlmab esimese poolaasta tulemusi (müügitulu 1 270,9 miljardit jeeni, kasv 23,4%; põhitegevuse ärikasum 424,9 miljardit jeeni, kasv 50,3%), FY2026 prognoosi tõstmist 2 330 miljardi jeeni suuruse müügitulu ja 700 miljardi jeeni suuruse põhitegevuse ärikasumini (30,0% põhitegevuse marginaal) ning arendusjärgus toodete edenemist (PADCEV, IZERVAY, VYLOY, VEOZAH, XOSPATA, setidegrasib, ASP2138, ASP546C, ASP6958/VIR-5500 ning raku- ja geeniteraapia programmid). Arvud on esitatud saja miljoni jeeni (億円) ühikutes; Astellase majandusaasta FY2026 kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027.

Peamised eelised

  • •Täielik esimese poolaasta kasumiaruanne saja miljoni jeeni (億円) ühikutes: müügitulu 12 709 vs 10 301, põhitegevuse ärikasum 4 249 (33,4% marginaal) vs 2 826, ärikasum 3 166, vaheperioodi puhaskasum 2 415
  • •FY2026 prognoosi korrigeerimise tabel: müügitulu tõsteti 110 miljardi jeeni võrra 23 300 (sada miljonit jeeni) tasemele, põhitegevuse ärikasumit tõsteti 80 miljardi jeeni võrra 7 000 tasemele, täismõõtmeline ärikasum tõsteti 4 600 tasemele
  • •Strateegiliste brändide müügi jaotus: kokku 3 339 (+51%), PADCEV 1 583, IZERVAY 562, VYLOY 459, VEOZAH 307, XOSPATA 429, lisaks XTANDI 5 337
  • •Arendusjärgus toodete kaardid, verstapostide kalendrid kuni majandusaastani 2029 ja varapõhised andmeslaidid (enfortumab vedotin, zolbetuximab, fezolinetant, gilteritinib, KRAS G12D degrader setidegrasib, Claudin 18.2 portfell)
  • •Viiteosa koos valuutatundlikkuse, bilansi ja rahavoogude, võlajäägi, immateriaalse vara, kapitali jaotuse ja dividendide ajaloo ning 200 miljardi jeeni suuruse SMT kulude optimeerimise eesmärgiga
  • •Reaalne Jaapani suurettevõtte farmaatsiavaldkonna investoresitlus puhaste puna-valgete tabelitega, mis on ideaalne eeskuju kakskeelsete või Jaapani turu tulemuste esitluste jaoks

Sihtrühm

  • •Investorid ja analüütikud, kes jälgivad Astellas Pharmat (TSE: 4503) ja Jaapani farmaatsiasektorit
  • •Biotehnoloogia ja farmaatsia investorsuhete meeskonnad, kes koostavad poolaasta tulemuste pakette
  • •Aktsiaanalüüsi spetsialistid, kes loovad mudeleid onkoloogia ja oftalmoloogia frantsiiside kohta
  • •Äriarenduse ja konkurentsiuuringute meeskonnad, kes jälgivad ADC-sid, T-rakkude kaasajaid (engagers), Claudin 18.2 ja KRAS G12D programme
  • •Üliõpilased, kes uurivad Jaapani ettevõtete teabe avalikustamist ja IFRS-i põhitegevuse kasumi aruandlust

Kasutusjuhud

  • •Astellase FY2026 esimese poolaasta tulemuste ja tõstetud aastaprognoosi ülevaatamine
  • •Farmaatsiaettevõtte tulemuste esitluse struktuuri võrdlemine: kokkuvõte, kasumiaruanne, toodete müük, kuluartiklid, prognoosi korrigeerimine, arendusjärgus tooted, lisa
  • •Ravimiportfelli arendusetappide ajakava või verstapostide graafiku koostamine
  • •Õppimine, kuidas Jaapani ettevõtted esitavad tulemusi saja miljoni jeeni (億円) ühikutes koos valuutamõju veergudega
  • •Claudin 18.2 meetodite (antikeha, T-rakkude kaasaja (engager), ADC) võrdlemine portfelli slaidil

Ainulaadsed väärtuspakkumised

  • •Lehekülgede kaupa ingliskeelne kokkuvõte ainult jaapanikeelsest avalikustatud materjalist, säilitades algsed jeeni summad ja ühikud
  • •Ühendab finantstulemuste osa 29 lehekülje kliiniliste ja arendusjärgu viiteandmetega
  • •Näitab, kuidas Jaapani farmaatsiahiid esitleb prognoosi tõstmist ja 30% põhitegevuse marginaali eesmärki
  • •Algse 43-leheküljelise TDneti esitluspaketi tasuta PDF-allalaadimine

Slaidilehed (43)

Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.

Leht 1
Tiitelslaid

Tiitelleht: FY2026 Q2 (vahearuanne) majandustulemuste ülevaade

Sisu

Astellas Pharma 2026. majandusaasta teise kvartali (vahearuande) tulemuste tiitelslaid, mida esitles president ja tegevjuht Naoki Okamura 4. novembril 2026; taustal on aerofoto Astellas Tsukuba uurimiskeskusest.

Paigutuse struktuur

Jaotatud paigutus: vasakul valge paneel logoga, punane pealkiri, esitleja ja kuupäev; paremal pool servast servani aerofoto

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Astellase tähelogo
  • •Paksus kirjas purpurne jaapanikeelne pealkiri
  • •Aerofoto Tsukuba teaduslinnakust
  • •Õhuke punane ülaserv
Leht 2
Lahtiütlus

Hoiatusavaldus

Sisu

Tulevikku suunatud avalduste lahtiütlus, mis loetleb riske nagu muutused ravimiturul ja regulatsioonides, valuutakursside kõikumised, turuletoomise viivitused, oodatust väiksem müük, suutmatus luua konkurentsivõimelisi uusi ravimeid ja intellektuaalomandi rikkumised; märgitakse, et arendusjärgus toodete (pipeline) info ei ole reklaam ega meditsiiniline nõuanne.

Paigutuse struktuur

Ühe tekstiveeruga paigutus pealkirja ja kahe tiheda lõiguga, all punane jaluse riba leheküljenumbri ja logoga

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Täislaiuses lõigutekst
  • •Purpurne jaluse riba
  • •Leheküljenumbri märk
Leht 3
Kokkuvõte

FY2026 Q2 peamised näitajad

Sisu

Plaanitust kiirem edenemine ja kogu aasta prognoosi tõstmine: müügitulu +23% ja põhitegevuse ärikasum +50% võrreldes eelmise aastaga, mida vedasid strateegilised kaubamärgid, kulude optimeerimine ja soodne valuutakurss; prognoosi tõsteti 110 miljardi (+1 100 sada miljonit jeeni) müügitulu ja 80 miljardi (+800 sada miljonit jeeni) põhitegevuse ärikasumi võrra, uueks eesmärgiks on 700 miljardit põhitegevuse ärikasumit ja 30% põhitegevuse marginaal; arendusjärgu edusammud hõlmavad PADCEV-i heakskiitu EL-is tsisplatiini-sobiva MIBC raviks, VEOZAH-i taotlusi Jaapanis ja Hiinas, kahe 3. faasi uuringu algust (setidegrasib NSCLC, ASP2138 G/GEJ), ASP6958/VIR-5500 PoC-d mCRPC puhul ja kolme uut kliinilist programmi (ASP388B, ASP2020, ASP2767).

Paigutuse struktuur

Pealkiri kahe punase alapealkirjaga, millele järgneb kolm märgistatud jaotist (tulemused, prognoosi muutmine, arendusjärgus tooted) koos linnukestega loenditega, all märkused

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punased jaotiste sildid
  • •Linnukestega loendid
  • •Paksus kirjas protsendid ja jeenisummad
  • •Märkuste selgitused
Leht 4
Päevakord

Päevakord

Sisu

Kaheosaline päevakord: I. FY2026 Q2 konsolideeritud tulemused ja FY2026 kogu aasta prognoosi muutmine (esile tõstetud); II. Arendusjärgus toodete edenemine.

Paigutuse struktuur

Kaks ülestikku rida, millest igaühel on ruudukujuline Rooma numbriga märk ja jaotise silt; aktiivne jaotis on punane

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punane märk 'I' ja hall märk 'II'
  • •Jaotiste pealkirjad märkide kõrval
  • •Rikkalikult tühja pinda
Leht 5
Finantsandmete tabel

FY2026 Q2 finantstulemused

Sisu

Kasumiaruanne ühikutes sada miljonit jeeni (億円): müügitulu 10 301-lt 12 709-le (+2 407, +23,4%, valuutamõju +993); müüdud toodete ja teenuste kulu 2 479; turustus- ja üldhalduskulud (SG&A) 4 304, sh USA XTANDI ühispromotsioon 1 318, muud SG&A kulud 2 985 (osakaal 23,5%, -3,4 protsendipunkti); teadus- ja arendustegevus (R&D) 1 677 (13,2%); põhitegevuse ärikasum 2 826-lt 4 249-le (+50,3%, marginaal 33,4%, valuutamõju +412); amortisatsioon 713; ärikasum 1 994-lt 3 166-le (+58,8%); maksueelne kasum 3 175; poolaasta puhaskasum 1 476-lt 2 415-le (+63,6%); FY2026 esialgse prognoosi veerg (müügitulu 22 200, põhitegevuse ärikasum 6 200). H1 valuutakursid: US$1 = ¥159, €1 = ¥184 (eelmisel aastal ¥146 / ¥168).

Paigutuse struktuur

Täislaiuses finantstabel veergudega eelmise aasta, käesoleva aasta (punane päis), muutuse, protsentuaalse muutuse, valuutamõju ja esialgse prognoosi kohta; ülal põhitegevuse (core) baas, all täielik (full) baas

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punasega esile tõstetud käesoleva perioodi veerg
  • •Paksus kirjas koondread
  • •Suhtarvude alamread väikeses kirjas
  • •Valuutakursi märkus
Leht 6
Toote tulemuslikkus

FY2026 Q2 tulemused: võtmetooted

Sisu

Strateegilised kaubamärgid kasvasid aastaga üle 50%: kokku 333,9 miljardit jeeni (3 339 sada miljonit jeeni, +1 134, +51%); PADCEV 1 583 (+55%), IZERVAY 562 (+65%), VYLOY 459 (+73%), VEOZAH 307 (+34%), XOSPATA 429 (+25%); strateegiliste kaubamärkide kogu aasta prognoosi tõsteti 680 miljardi jeenini, peamiselt tänu PADCEV-ile (1L mUC globaalselt ja USA MIBC); XTANDI 5 337 (+12%), ilma valuutamõjuta samal tasemel, oodatava langusega teisel poolaastal USA IRA tõttu.

Paigutuse struktuur

Vasakul toodete logod koos H1 müügi ja aastase muutusega; paremal roosa kommentaaripaneel iga kaubamärgi kohta; XTANDI rida on allpool eraldatud

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Toodete logod
  • •Punased kasvuprotsendid
  • •Roosa kommentaariboks
  • •Eraldatud XTANDI rida
Leht 7
Kuluanalüüs

FY2026 Q2 tulemused: kulukirjed

Sisu

SG&A kulud (v.a USA XTANDI ühispromotsioon) tõusid 7,9% (ilma valuutamõjuta langesid 0,3%), osakaal 23,5%, paranes 3,4 protsendipunkti võrra; säästeti umbes 10 miljardit jeeni tänu globaalsele teenuskeskusele, AI-le/digilahendustele ja jagatud promomaterjalidele; R&D kulud tõusid 17,0% (ilma valuutamõjuta 9,9%), osakaal 13,2%, kusjuures umbes 11 miljardit jeeni suuremad arenduskulud (setidegrasib, ASP2138, ASP546C, ASP6958/VIR-5500) kompenseeriti umbes 8 miljardi jeenise säästuga; kogu SMT optimeerimine oli umbes 22 miljardit jeeni võrreldes eelmise aastaga.

Paigutuse struktuur

Kaks pealkirja-punkti neljaveerulise tabeli kohal: kulukirje, aastane muutus, osakaal müügitulust, selgitavad punktid

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punasega rõhutatud fraasid pealkirjas
  • •Halliga varjutatud tabel
  • •Linnukestega loendid tabeli sees
Leht 8
Prognoos / väljavaade

FY2026 kogu aasta prognoosi muutmine

Sisu

Prognoos ühikutes sada miljonit jeeni (億円): müügitulu 23 300 vs esialgne 22 200 (+1 100; PADCEV, mirabegron, valuutamõju) ja FY2025 tegelik 21 392; SG&A 8 150, sh XTANDI ühispromotsioon 2 300; muud SG&A kulud 5 850 (25,1%); R&D 3 600 (15,5%); põhitegevuse ärikasum 7 000 vs 6 200 (+800, marginaal 30,0%); täielik ärikasum 4 600 (+650). Muudetud valuutakursi ootus US$1 = ¥158, €1 = ¥181 (H2: ¥156 / ¥177).

Paigutuse struktuur

Kaks pealkirja-punkti, millele järgneb tabel FY2025 tegelike tulemuste, esialgse prognoosi, muudetud prognoosi (punane päis), erinevuse ja kommentaariveeruga 'peamised muudatused'

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punane muudetud prognoosi veerg
  • •Punased positiivsed muutused
  • •Kommentaarid parempoolses veerus
  • •Valuutakursi ootuse märkus
Leht 9
Jaotise jagaja

Päevakord: arendusjärgus toodete edenemine

Sisu

Korduv päevakorra jaotaja, kus on esile tõstetud II jaotis: arendusjärgus toodete edenemine.

Paigutuse struktuur

Sama kahe märgi ja jaotisega paigutus, teine jaotis on aktiivne ja punase tekstiga

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punane märk I
  • •Hall märk II
  • •Punane aktiivse jaotise silt
Leht 10
Ajajoon / teekaart

Strateegilised kaubamärgid: elutsükli haldamise edenemine

Sisu

FY2026 kvartaalne regulatiivne ja kliiniline ajakava: PADCEV MIBC puhul (EV-303 tsisplatiini-ebasobiv EL-i heakskiit juunis, Hiina taotlus juulis, Jaapani otsus ootel; EV-304 tsisplatiini-sobiv Jaapani taotlus mais, USA heakskiit juulis, EL-i heakskiit oktoobris; EV-309 põie säilitamise 3. faasi algus juunis); IZERVAY Hiina taotlus mais; VYLOY 3. faasi LUCERNA patsientide kaasamine lõppes juulis, andmed FY2027; VEOZAH STARLIGHT 3 saavutas esmase tulemusnäitaja aprillis, Jaapani taotlus augustis, Hiina taotlus oktoobris; HIGHLIGHT 1 (VMS rinnavähi puhul) andmed FY2027.

Paigutuse struktuur

Gantti stiilis maatriks: toote logod ja näidustuste read vastamisi FY2026 ja FY2027 kvartalite (1Q–4Q) tulpadega; roosad (regulatiivsed) ja kollased (kliinilised) verstapostide kastid; sinine tekst tähistab uusi edusamme

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Toote logod ridade siltidena
  • •Värvikoodiga verstapostide märgised
  • •Sinine tekst uute uuenduste jaoks
  • •Legend ülal paremal
Leht 11
Arendusjärgus projektide ülevaade

Arendusjärgus projektide (pipeline) edenemine

Sisu

Etappide kaart (Pre-PoC, saavutatud PoC, 3. faas / pöördeline uuring, turule toodud) terapeutiliste valdkondade kaupa: kaks 3. faasi FSD-d (setidegrasib NSCLC septembris, NCT07566052; ASP2138 G/GEJ augustis, NCT07673887), PoC projektile ASP6958/VIR-5500 mCRPC puhul, uued kliinilised uuringud ASP388B (iADC, faas 1b/2), ASP2020 (rakuteraapia, faas 1b) ja ASP2767 (geeniteraapia, USA IND heakskiit) ning ASP5541 arenduse lõpetamine; loetletud on ka ASP2998, ASP1002, ASP5834, ASP546C, ASP7317, AT845, ASP2957, ASP2246.

Paigutuse struktuur

Vasakul: noolekujuline etapi päis programmi kastide kohal, mis on rühmitatud valdkondade (vähk, oftalmoloogia, neuromuskulaarne) ja meetodite kaupa; paremal: punane paneel peamiste edusammudega

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Noolekujulised etapi tähised
  • •Programmi kastid koos meetodi siltidega (ADC, TCE, TPD, rakk, geen, mRNA)
  • •Märgised 'New'
  • •Toote logod turule toomise etapis
  • •Läbikriipsutus lõpetatud projektide puhul
Leht 12
Arendusjärgus projektide süvaanalüüs

Fookusvaldkondade edenemine (1/2): immuunonkoloogia

Sisu

Peamised verstapostid: ASP2138 (nahaalune CLDN18.2 x CD3 T-rakkude kaasaja) 3. faasi FSD 1L G/GEJ ravis augustis koos PDAC PoC otsusega majandusaastal 2026; ASP6958/VIR-5500 (topeltmaskeeritud PSMA x CD3 TCE) saavutas PoC mCRPC puhul ja FDA Fast Track staatuse, registreerimisplaanid on läbivaatamisel. Uued programmid: ASP388B, B7-H3 topeltkoormusega immuunsüsteemi stimuleeriv ADC (topoisomeraas I inhibiitor pluss STING agonist) koos 1b/2 faasi FSD-ga septembris; optsioon Audaxi IL-12 antikeha-tsütokiini fusioonile DAX-044, mille 1. faas algab 2027. aastal.

Paigutuse struktuur

Kaks tulpa: vasakul peamiste verstapostide kaardid, paremal uute programmide kaardid, mõlemal hall päis ja punane aktsent ning molekulide skeemid

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sihtmärgi ja mikroskoobi ikoonid
  • •Maskeeritud T-rakkude kaasaja diagramm
  • •ADC antikeha illustratsioon
  • •Audaxi logo
Leht 13
Arendusjärgus projektide süvaanalüüs

Fookusvaldkondade edenemine (2/2): regeneratsioon ja nägemise säilitamine

Sisu

Järgmise põlvkonna oftalmoloogiaprogrammid jõuavad kliinikusse: ASP2020, iPS-põhised võrkkesta pigmendiepiteeli rakud, mis kasutavad HLA-muudetud universaalset rakutehnoloogiat Stargardti maakula düstroofia jaoks (1b faasi FSD augustis, NCT07734064; FDA Fast Track ja haruldaste lastehaiguste tähis); ASP2767, AAV-geeniteraapia, mis edastab BDNF-i ja TrkB-d glaukoomse optilise neuropaatia raviks (USA 1/2 faasi IND heaks kiidetud, NCT07770685; FDA Fast Track).

Paigutuse struktuur

Kaks kõrvuti asetsevat programmipaneeli hallide päiste, loendite ja anatoomiliste võrkkesta illustratsioonidega allpool

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Silma läbilõike illustratsioonid
  • •Võrkkesta rakukihtide diagrammid
  • •Subretinaalse kanüüli graafika
  • •AAV vektori ikoon
Leht 14
Kokkuvõte / peamised järeldused

Peamised järeldused

Sisu

Tugev hoog on viinud kogu aasta prognoosi tõstmiseni ja oodatava 30%-lise põhitegevuse marginaalini; arendusjärgus projektid edenevad igas etapis kooskõlas 2026. aasta ettevõtte strateegilise plaaniga. Äritegevuse hoog: strateegiliste brändide müük kasvas üle 50%, turustus- ja üldhalduskulud (SG&A) püsisid stabiilsena (v.a XTANDI ühispromotsioon ja valuutakursside mõju), prognoosi tõsteti. Arendusjärgus projektid: PADCEV-i ja VEOZAH-i elutsükli halduse (LCM) regulatiivsed verstapostid, kaks 3. faasi FSD-d, ASP6958/VIR-5500 PoC, kolm uut kliinilist programmi.

Paigutuse struktuur

Punane pealkiri, seejärel kaks tulpa ringikujuliste ikoonide ja värviliste päistega (tume punane: tulemuslikkus; roosa: arendusprojektid), allpool loendid

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Ringdiagrammi ja taime ikoonid
  • •Tumepunased ja roosad päised
  • •Paksus kirjas loendi algused
  • •Link 2026. aasta ettevõtte strateegilisele plaanile
Leht 15
Sektsiooni jaotaja

Lisa (viitematerjalid)

Sisu

Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse viitematerjalide lisa.

Paigutuse struktuur

Vasakul karmiinpunane paneel valge pealkirjaga; paremal foto Astellase logost hoone fassaadil

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Täismõõdus karmiinpunane paneel
  • •Hoone sildi foto
  • •Paneeli kumer serv
Leht 16
Põhinäitajad / KPI kaardid

Strateegilised brändid: tipp-müügiprognoosid (2026. aasta oktoobri seisuga)

Sisu

Oodatav tipp-müük: PADCEV 400–500 miljardit jeeni (4000–5000 億円, põhineb toote kogumüügil, sh Pfizeri kajastatud müük Ameerikas), VYLOY 100–200 miljardit jeeni, XOSPATA 100–200 miljardit jeeni, IZERVAY 200–400 miljardit jeeni, VEOZAH 150–250 miljardit jeeni.

Paigutuse struktuur

Viis võrdset tulpa toote logo, värvikoodiga terapeutilise valdkonna riba (roheline onkoloogia, sinine oftalmoloogia, lilla naiste tervis) ja kaardiga, mis näitab tipp-müügi vahemikku

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Toote logod
  • •Värvikoodiga kategooriaribad
  • •Suured rohelised ja sinised numbrid
  • •Joonealune märkus PADCEV-i aluste kohta
Leht 17
Kapitali jaotamine / andmete visualiseerimine

Kapitali jaotamise poliitika

Sisu

Kolm prioriteeti: esmalt investeeringud äritegevuse kasvu, dividendide tõstmine vastavalt kasumi- ja rahavoo plaanidele ning soodsa võimaluse korral aktsiate tagasiostmine vaba rahaga; koguvõlg/EBITDA suhe hoitakse tasemel 1,0–1,5x, et säilitada võimekus suurteks investeeringuteks. Dividendide ajaloo tulpdiagramm alates 14 jeenist (FY05) kuni 78 jeenini (FY25) ja prognoositav 80 jeeni FY26 kohta, kusjuures 2026. aasta ettevõtte strateegilise plaani perioodil on ette nähtud vähemalt 2-jeenine iga-aastane tõus (FY27–FY30 tulbad on illustratiivsed).

Paigutuse struktuur

Ülaservas kolm nummerdatud roosat poliitika kasti, keskel poliitikat selgitav lause, seejärel suur aktsiapõhiste dividendide tulpdiagramm koos väljatoodud märkusega

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Nummerdatud punased ringid
  • •Karmiinpunane tulpdiagramm heledamate tulevikutulpadega
  • •Ülespoole suunatud noolega märkus
  • •Andmesildid tulpadel
Leht 18
Finantsandmete tabel

Valuutakursid (tegelikud)

Sisu

H1 keskmised kursid: USA dollar 146 jeenilt 159 jeenile (13 jeeni nõrgem jeen), euro 168 jeenilt 184 jeenile (16 jeeni nõrgem); valuutakursid suurendasid müügitulu 99,3 miljardit jeeni (993 億円) ja põhitegevuse kasumit 41,2 miljardit jeeni (412 億円).

Paigutuse struktuur

Väike tabel ülal vasakul valuutaridade ja punase jooksva perioodi päisega, allpool kaks mõju selgitavat punkti, ülejäänud osa on tühi pind

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kompaktne valuutakursside tabel
  • •Punane tulpade päis
  • •Mõju kokkuvõte loeteluna
Leht 19
Finantsandmete tabel

FY2026 prognoos: valuutakursid ja tundlikkus

Sisu

Prognoositavad valuutakursside eeldused on muudetud: USA dollar 150 jeenilt 158 jeenile ja euro 180 jeenilt 181 jeenile (H2 eeldus 156 / 177); jeeni nõrgenemine 1 jeeni võrra võrreldes eeldusega lisab dollari puhul umbes 8,6 miljardit jeeni tulu ja 2,7 miljardit jeeni põhitegevuse kasumit ning euro puhul umbes 3,8 miljardit jeeni tulu ja 1,7 miljardit jeeni põhitegevuse kasumit.

Paigutuse struktuur

Kaks ülestikku asetsevat tabelit: valuuta eeldused (algne vs muudetud vs muutus) ja tundlikkuse maatriks valuutade kaupa tulu ja põhitegevuse kasumi kohta

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Hallide päistega tabelid
  • •Punane muudetud prognoosi päis
  • •Tundlikkuse maatriks
Leht 20
Finantsandmete tabel

Bilansi ja rahavoo ülevaade

Sisu

Sada miljonit jeeni: koguvarad 35 670 (märts 2026) kuni 35 278 (september 2026); raha 2 816 kuni 2 382; omanikele kuuluv omakapital 18 290 kuni 19 817 (suhtarv 51,3% kuni 56,2%). I poolaasta rahavood: äritegevusest 2 701 (vs 2 826), investeerimistegevusest -819, vaba rahavoog 1 882 (vs 2 524), finantseerimistegevusest -2 304, sh lühiajalised võlakirjad/laenud +1 047, uued võlakirjad/laenud 500, tagasimaksed -2 966 ja dividendid -699.

Paigutuse struktuur

Kaks ülestikku asetsevat tabelit: bilansi ülevaade ja rahavoogude võrdlus, viimase perioodi päised on punased

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Vahelduvad hallid read
  • •Punane viimase perioodi veerg
  • •Taandega alampunktid
Leht 21
Finantsandmete tabel

Rahastamisjäägi olulisemad näitajad

Sisu

Intressikandev rahastus langes 589,9 miljardilt jeenilt (juuni 2026) 424,9 miljardile jeenile (september 2026): pikaajalised kohustised 3 200 kuni 2 700 (võlakirjad 2 200; pikaajalised laenud 1 000 kuni 500); lühiajalised kohustised 2 699 kuni 1 549 (lühiajalised võlakirjad 300 kuni 749, lühiajalised laenud 0 kuni 300, pikaajaliste laenude lühiajaline osa 1 399 kuni 500, lühiajalised võlakirjad 1 000 kuni nullini). Arvud on toodud ühikutes sada miljonit jeeni (億円).

Paigutuse struktuur

Üks tabel juuni ja septembri veergudega, rühmitatud pikaajalised ja lühiajalised kohustised koos alaridadega

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punane septembrikuu päis
  • •Rühmitatud varjutatud read
  • •Taandega alampunktid
Leht 22
Finantsandmete tabel

Olulisemad immateriaalsed varad (30. septembri 2026 seisuga)

Sisu

Immateriaalsed varad ühikutes sada miljonit jeeni koos viitega välisvaluutale: IZERVAY USA 5 200 ($3 304 mln), IZERVAY väljaspool USA-d 480 ($305 mln), VEOZAH 815 (€450 mln), Audentese omandamisest saadud geeniteraapia tehnoloogia 570 ($362 mln), VYLOY 520 (€400 mln), ASP6958/VIR-5500 378 ($240 mln), ASP7317 271 ($172 mln), ASP546C 230, AT845 114 ($73 mln).

Paigutuse struktuur

Kaheveeruline väärtuste tabel (jeenid ja välisvaluuta), kus varade nimed on vasakul ja joonealused märkused all

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Selge triibuline tabel
  • •Kahe valuuta veerud
  • •Joonealuste märkuste tähised
Leht 23
Andmete visualiseerimine / strateegia

Distsiplineeritud kulude optimeerimine

Sisu

Eesmärk on optimeerida korduvaid kulusid 200 miljardi jeeni (2 000 sada miljonit jeeni) ulatuses strateegilise plaani Corporate Strategic Plan 2026 (FY2026–FY2030) jooksul, et rahastada reinvesteeringuid arendusjärgus toodetesse ja säilitada kõrged marginaalid: programmi Sustainable Margin Transformation raames saavutati FY2024–2025 jooksul 65 miljardit jeeni, FY2026 plaan on 40 miljardit jeeni, FY2027 plaan 45 miljardit jeeni pluss lisameetmed; hoobadeks on siseteenused, globaalne võimekuse keskus, AI/digilahendused, XTANDI ja mirabegrooni elutsüklipõhine kulude optimeerimine ning paindlikum tegutsemismudel.

Paigutuse struktuur

Astmeline kaskaad-tulpdiagramm (hall, kollane, punane) koos klambriga 200 miljardi jeeni eesmärgi juures, lisaks punase raamiga kast peamiste meetmetega

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Trepp-tulpdiagramm
  • •Kollased majandusaasta (FY) tähised
  • •Vertikaalne klamber eesmärgi juures
  • •Suur punane eesmärgi number
Leht 24
Arendusportfelli ülevaade

Arendusjärgus toodete portfell (Pipeline)

Sisu

Täielik arendusportfelli ruudustik valdkondade kaupa 2026. aasta oktoobri seisuga: eesnäärmevähk (XTANDI, ASP6958/VIR-5500), uroteelvähk (PADCEV, enfortumab vedotin põie säilitamiseks), ülemise seedetrakti ja kõhunäärmevähk (VYLOY, zolbetuksimab koos pembrolizumabiga, ASP2138, setidegrasiib, ASP546C), AML (XOSPATA ja gilteritiniibi uuringud), soliidtuumorid (setidegrasiib NSCLC, gilteritiniib ALK+ NSCLC, ASP1002, ASP5834, ASP2998, ASP388B), oftalmoloogia (IZERVAY, ASP7317, ASP2020, ASP2767), VMS (VEOZAH, fesolinetant rinnavähi korral) ning neuromuskulaarsed haigused / neuroloogia (AT845, ASP2957, ASP2246).

Paigutuse struktuur

Tihe mitme paneeliga ruudustik värvikoodidega teraapiavaldkondade tabelitest, millest igaühes on loetletud varad koos faasinäidikutega (numbrilised ringid 1–3 või 'turule toodud')

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Värvikoodidega valdkondade päised (roheline, sinine, oranž, lilla)
  • •Faaside täppindikaatorid
  • •Turule toomise tähised
Leht 25
Ajajoon / teekaart

Eelseisvad olulised verstapostid

Sisu

FY2026: PoC otsused AT845 (Pompe tõbi) ja ASP2138 (kõhunääre) kohta; FY2027: VYLOY 3. faasi LUCERNA andmed ja VEOZAH HIGHLIGHT 1 andmed; FY2028: setidegrasiibi 2L+ NSCLC 3. faasi andmed; FY2029: setidegrasiibi 1L kõhunäärme ja ASP2138 1L G/GEJ 3. faasi andmed. 3. faasi / pöördeliste uuringute algus planeeritud FY2026–2027 perioodiks ASP7317 ja ASP546C jaoks; PADCEV EV-309 andmed FY2028–2030; IZERVAY eeltäidetud süstla turule toomine FY2028–2029.

Paigutuse struktuur

Neli punast noolekujulist aastapäist ülaservas, mille all on verstapostide loendid; alumine riba 3. faasi alguste ja elutsükli etappide jaoks koos tootelogodega

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punased noolekujulised sümbolid
  • •Tootelogod
  • •Linnukestega verstapostide loendid
  • •Punktiirjoonest eraldaja
Leht 26
Protsessi / edenemise jälgija

Arendustegevuse edenemine pärast viimaseid tulemusi

Sisu

Etappide üleminekud pärast eelmist teadaannet: 1. faasi sisenemine ASP2020 (Stargardti tõbi) ja ASP388B (vähk) puhul; 3. faasi sisenemine ASP2138 (mao/GEJ) ja setidegrasiibi (NSCLC) puhul; taotluste esitamine fesolinetandi (menopausi VMS, Jaapan ja Hiina) puhul; enfortumab vedotiini heakskiitmine tsisplatiin-sobiliku MIBC raviks (EL); ASP5541 (eesnäärmevähk, 2. faas) arenduse lõpetamine.

Paigutuse struktuur

Viis punast noolt (1. faas, 2. faas, 3. faas, taotlus, heakskiit) koos all loetletud varadega ning hall 'arendus lõpetatud' kast allpool

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Protsessi nool
  • •Hall 'arendus lõpetatud' silt
  • •Definitsioonide joonealune märkus
Leht 27
Turu suuruse tabel

Enfortumab Vedotin (EV) (1/4): Nectin-4 suunatud ADC - potentsiaalsed patsiendid

Sisu

Potentsiaalsete patsientide arv USA-s, Saksamaal, Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias, Ühendkuningriigis, Jaapanis ja Hiinas (Astellase hinnang): MIBC tsisplatiin-ebasobilik EV-303 38 000; tsisplatiin-sobilik EV-304 59 000; põie säilitamine EV-309 34 000; 1L mUC EV-302 115 000; 2L+ mUC EV-301 49 000. Partnerluses Pfizeriga.

Paigutuse struktuur

Keskel asuv tabel ühendatud MIBC sildiga, pöördelise uuringu veerg ja patsientide arvu veerg, joonealused märkused ja Pfizeri logo

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Roosad ühendatud reasildid
  • •Tumepunane päis
  • •Pfizeri logo
Leht 28
Kliiniliste uuringute tabel

Enfortumab Vedotin (EV) (2/4): Kliinilised uuringud

Sisu

EV-303/KEYNOTE-905 (tsisplatiin-ebasobilik MIBC, n=595): USA heakskiit november 2025, EL heakskiit juuni 2026, Jaapani taotlus jaanuar 2026, Hiina taotlus vastu võetud juuli 2026. EV-304/KEYNOTE-B15 (tsisplatiin-sobilik MIBC, n=808): USA heakskiit juuli 2026, EL heakskiit oktoober 2026, Jaapani taotlus mai 2026, Hiina taotlus vastu võetud juuli 2026. EV-309 (põie säilitamine vs kemoradiatsioon, n=390): FSD juuni 2026. 2. faas EV-209 (n=240): FSD aprill 2026.

Paigutuse struktuur

Neljarealine uuringute tabel: uuringu nimi, NCT number, ülesehitus, valimi suurus, regulatiivne staatus; sinine tekst tähistab uusi sündmusi

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punased reaaktsendid
  • •Allajoonitud NCT lingid
  • •Sinine tekst uue edenemise kohta
  • •Pfizeri logo
Leht 29
Kliiniliste andmete võrdlus

Enfortumab Vedotin (EV) (3/4): Kliinilised andmed haiguse staadiumi kaupa

Sisu

Üheksa EV uuringu võrdlus MIBC-st kuni varem ravitud mUC-ni: EV-304 EFS HR 0,53 ja OS HR 0,65, pCR 55,8% vs 32,5%; EV-303 EFS HR 0,40, OS HR 0,50, pCR 57,1% vs 8,6%; EV-302 PFS HR 0,48, OS HR 0,51 (33,8 vs 15,9 kuud), ORR 67,5% vs 44,2%; EV-103 ja EV-201 kohortide tulemused (ORR 44–73%); EV-301 OS HR 0,70 (12,9 vs 9,0 kuud), ORR 41% vs 18%.

Paigutuse struktuur

Lai maatriks-tabel: haiguse staadiumi päised veergudes, tulemusnäitajad (OS, EFS/PFS, pCR/ORR, DoR) ridades, koos linnukeste ja joonealuste märkuste sümbolitega

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punane mitmetasemeline päis
  • •Varajase vs hilise staadiumi bänner
  • •Tihedad väikeses kirjas lahtrid
  • •Pfizeri logo
Leht 30
Uuringudisaini diagramm

Enfortumab Vedotin (EV) (4/4): arendus MIBC valdkonnas

Sisu

Kolme 3. faasi MIBC uuringu skeemid: EV-303/KEYNOTE-905 (EV + pembrolizumab perioperatiivne vs ainult tsüstektoomia, n=595, 1:1:1, esmane EFS), EV-304/KEYNOTE-B15 (EV + pembro perioperatiivne vs neoadjuvantne tsisplatiin + gemtsitabiin, n=808, esmane EFS) ja EV-309 (EV + pembro vs samaaegne kemoradioteraapia, n=390, esmane BI-EFS ja OS); üks tsükkel = 21 päeva.

Paigutuse struktuur

Kolm horisontaalset uuringudisaini skeemi värviliste ravirühmade ribadega, vertikaalne tsüstektoomia riba ja tulemusnäitajate loetelu paremal

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Roosad ja hallid ravirühmade ribad
  • •Tärniga tähistatud pCR
  • •Nooltega tähistatud hindamisperioodid
  • •Tsükli pikkuse kast
Leht 31
Kliinilised andmed / graafik

Zolbetuximab: Anti-Claudin 18.2 monoklonaalne antikeha

Sisu

38% SPOTLIGHT ja GLOW uuringutes sõelutud mao/GEJ patsientidest olid CLDN18.2-positiivsed; 2. faasi ILUSTRO kohort 4B (zolbetuximab + nivolumab + mFOLFOX6) mPFS üldiselt 14,8 kuud, 18,0 kuud CLDN18.2-kõrge tasemega ja 23,6 kuud CLDN18.2-kõrge CPS ≥1 korral (ASCO GI 2026); 3. faasi LUCERNA (n=500, 1L koos pembrolizumabi + keemiaraviga) sihtvärbamine on lõppenud.

Paigutuse struktuur

Vasakul ülevaade ja viimaste andmete loetelu, paremal Kaplan-Meieri PFS-kõver, all uuringute tabel

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Kaplan-Meieri kõver koos selgitustega
  • •Hallid sektsioonide päiseribad
  • •Uuringute tabel koos NCT linkidega
Leht 32
Haiguse taust / kliiniliste uuringute tabel

Fezolinetant: NK3 retseptori antagonist

Sisu

Selgitab vasomotoorsete sümptomite mõju elukvaliteedile ja hormoonravi kasutamise vähenemist pärast WHI uuringut; uuringud: Jaapani 3. faasi STARLIGHT 2 (n=410) ja STARLIGHT 3 (n=277), taotlus Jaapanis augustis 2026; Hiina 2. faas (n=150), taotlus vastu võetud oktoobris 2026; 3. faasi HIGHLIGHT 1 rinnavähiga patsientidel adjuvantse endokriinravi ajal (n=540), FSD august 2024.

Paigutuse struktuur

Ülal kaks tekstiveergu kontekstiga, all riikide ja näidustuste kaupa rühmitatud uuringute tabel

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Loetelupunktidega tekstiveerud
  • •Rühmitatud uuringute tabel
  • •Sinine tekst uute edusammude kohta
Leht 33
Raviteekonna diagramm

Gilteritiinib: FLT3 inhibiitor

Sisu

Raviteekonna diagramm FLT3-mutatsiooniga AML-i jaoks, positsioneerides uuringud PASHA, PrE0905, VICEROY, GOSSAMER, MORPHO ja ADMIRAL; PASHA (HOVON, n=766) ei saavutanud esmast tulemusnäitajat vs midostauriin; PrE0905 (n=181) põhitulemused esitleti ASH 2024 konverentsil; VICEROY (n=70) FSD jaanuar 2023; 1. faas ALK-fusiooniga NSCLC-s (n=40) FSD oktoober 2025.

Paigutuse struktuur

Ülal vooskeem, mis näitab induktsiooni, konsolideerimist, siirdamist ja säilitusravi, all uuringute tabel

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punased uuringute tähised vooskeemil
  • •Kastidesse koondatud ravietapid
  • •Uuringute staatuse tabel
Leht 34
Toimemehhanism / kliinilised andmed

Setidegrasiib: KRAS G12D degrader (1/2)

Sisu

KRAS G12D mutatsioon esineb umbes 40% kõhunäärmevähi ja 5% NSCLC juhtudest; 2L+ NSCLC 3. faas vs dotsetakseel (N=356, esmane PFS ja OS, NCT07566052), andmeid oodatakse FY2028; 1. faasi monoteraapia andmed ELCC 2026 konverentsil ja NEJM-is näitasid mPFS-i 11,2 kuud ja ORR-i 37,5% teises või kolmandas raviliinis.

Paigutuse struktuur

Vasakul ülevaade koos degraderi mehhanismi illustratsiooniga; paremal NSCLC paneel koos randomiseerimisskeemi ja PFS-kõveraga

Peamised visuaalsed elemendid

  • •E3 ligaasi ja proteasoomi mehhanismi diagramm
  • •Randomiseerimisskeemi kastid
  • •Kaplan-Meieri kõver
Leht 35
Kliinilised andmed / võrdlustabel

Setidegrasiib: KRAS G12D degrader (2/2)

Sisu

1L kõhunäärmevähi 3. faas koos mFOLFIRINOX-i või NALIRIFOX-iga (N=614, esmane OS, NCT07409272), vaheandmeid oodatakse FY2029; 1L 1. faasi andmed ASCO GI 2026 konverentsil (600 mg + mFOLFIRINOX: ORR 7/12, 58,3%; DCR 10/12, 83,3%); AACR Pancreatic Cancer 2026 translatoorsed andmed näitavad umbes 95,5% KRAS G12D valgu degradatsiooni ja resistentsusprofiili, mis erineb inhibiitoritest daraxonrasib ja HRS-4642.

Paigutuse struktuur

Vasakul: skeem ja kosk-diagramm (waterfall plot); paremal: sinise päisega resistentsuse võrdlustabel

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Punane kosk-diagramm
  • •Vastusmäärade kast
  • •Sinakasrohelise päisega võrdlustabel
  • •Sinine päis uute edusammude kohta
Leht 36
Arendusjärgus ravimi profiil

ASP2138: CLDN18.2 x CD3 T-rakke kaasav bispetsiifiline antikeha

Sisu

Nahaalune bispetsiifiline ravim mao/GEJ ja kõhunäärmevähi jaoks (CLDN18.2-positiivne umbes 70% G/GEJ ja 60% PDAC puhul); ESMO 2025 andmed koos standardraviga: 1L ORR 62,5% (15/24) ja 12-nädala DCR 100%, 2L ORR 37,5% (9/24); 1L G/GEJ 3. faas (N=570, esmane OS ja PFS, NCT07673887) madala kuni keskmise CLDN18.2 ekspressiooniga patsientidel, andmed FY2029; PDAC PoC otsus FY2026.

Paigutuse struktuur

Kaks veergu: ülevaade koos mehhanismi graafikaga ja viimased andmed; hetkeseis koos 3. faasi skeemi ja kosk-diagrammiga

Peamised visuaalsed elemendid

  • •T-rakkude kaasamise illustratsioon
  • •Randomiseerimisskeem
  • •Mitmevärviline kosk-diagramm
Leht 37
Arendusjärgus ravimi profiil

ASP546C: CLDN18.2-le suunatud antikeha-ravim konjugaat

Sisu

ADC patenteeritud topoisomeraas I inhibiitori lastiga (DAR 8) ja MediLink TMALIN linkeriga, FDA Fast Track maovähi puhul, globaalsed õigused v.a Suur-Hiina; Hiina 2. faas ASCO 2026 konverentsil: 2L+ G/GEJ (n=26) ORR 65,4%, DCR 84,6%, mPFS 5,7 kuud, mOS 11,7 kuud; 2L+ kõhunäärmevähk (n=30) ORR 26,7%, DCR 83,3%, mPFS 4,1 kuud, mOS 10,0 kuud; globaalne 1b/2 faas käimas ja Hiina 3. faasi viib läbi Evopoint.

Paigutuse struktuur

Vasakul ülevaate ja staatuse paneelid koos ADC ikooniga; paremal kaks elulemuse kõverat, millest igaüks on paaris punase päisega andmetabeliga

Peamised visuaalsed elemendid

  • •ADC antikeha ikoon
  • •Kaplan-Meieri kõverad
  • •Punase päisega efektiivsuse tabelid
Leht 38
Võrdlustabel

Claudin 18.2 suunatud ravi portfell

Sisu

Võrdleb VYLOY-d (monoklonaalne antikeha), ASP2138 (T-rakke suunav bispetsiifiline antikeha) ja ASP546C-d (ADC) ravimeetodi, mehhanismi, kliiniliste andmete ja tulevikupotentsiaali lõikes: VYLOY kui standardravi CLDN18.2-kõrge ekspressiooniga G/GEJ puhul (umbes 38% patsientidest), ASP2138 laienemine madala kuni keskmise ekspressiooniga patsientidele (umbes 35%) koos nahaaluse manustamisega, ASP546C eesmärk on keemiaravivabad režiimid kõigi CLDN18.2-positiivsete patsientide puhul.

Paigutuse struktuur

Kolmeveeruline võrdlustabel antikeha ikoonidega päistes ja värvikoodiga veergudega (hall, kollane, roosa)

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Sinine, kollane ja punane antikeha ikoon
  • •Värvikoodiga veerud
  • •Punasega rõhutatud fraasid
Leht 39
Strateegia / turuvõimalus

Kõhunäärmevähk: arendustegevuse kiirendamine KRAS G12D ja CLDN18.2 sihtmärkidega

Sisu

Ligikaudu 176 000 1L ja 40 000 2L kõhunäärmevähiga patsienti seitsmel suuremal turul; KRAS G12D esineb umbes 40% ja CLDN18.2 umbes 60% PDAC juhtudest; setidegrasib 1L 3. faas (N=614, vaheandmed FY2029), ASP2138 1. faas koos PoC otsusega FY2026, ASP546C 1b/2. faasi FSD mais 2026.

Paigutuse struktuur

Ülal peamised statistilised näitajad, all kaks roosat paneeli jaotatuna biomarkeri järgi (KRAS G12D, CLDN18.2) koos programmi kaartidega

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Suured punased patsiendiandmed
  • •Roosad programmi kaardid
  • •Randomiseerimise skeem
Leht 40
Arendusjärgus vara profiil

ASP6958/VIR-5500: topeltmaskeeritud PSMA x CD3 T-rakkude kaasaja

Sisu

Eesnäärmevähi programm 1. faasis (NCT05997615), mis saavutas PoC mCRPC puhul ja FDA Fast Track staatuse; esialgsed annuse suurendamise andmed ASCO GU 2026 konverentsilt tugevalt eelravitud mCRPC patsientidel: ORR 45%, üks patsient ravitud umbes 300 päeva, annust piiravat toksilisust ei esinenud ja enamasti 1. astme CRS ilma profülaktikata; PSA vastuse kosk-diagramm annusega ≥3000 µg/kg Q3W.

Paigutuse struktuur

Vasakul ülevaade koos valgu struktuuri graafika ja staatuse punktidega; paremal viimaste andmete punktid ja PSA kosk-diagramm koos vastuste tabeliga

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Maskeeritud TCE struktuuri graafika
  • •Mitmevärviline PSA kosk-diagramm
  • •Vastuse määra lisatabel
Leht 41
Arendusjärgus vara profiil

ASP7317: võrkkesta pigmendiepiteeli rakud

Sisu

RPE rakkude siirdamine AMD-st tingitud geograafilise atroofia raviks (umbes 5 miljonit patsienti maailmas); 1b faas (NCT03178149) saavutas PoC raske nägemiskaotuse puhul; ARVO 2026 andmed ei näidanud silmasisest põletikku, äratõukereaktsiooni ega kasvaja signaale ning keskmine BCVA paranes uuringus osalenud silmas 52. nädalaks 9,08 tähe võrra võrreldes -5,75 tähega kontrollsilmas (kohordid 2/2b, n=3-5).

Paigutuse struktuur

Vasakul ülevaade silma ja võrkkesta illustratsiooni ning staatusega; paremal joondiagramm BCVA muutusest 52 nädala jooksul

Peamised visuaalsed elemendid

  • •Võrkkesta siirdamise illustratsioon
  • •Kahe joonega BCVA graafik
  • •Magenta värvi andmesildid
Leht 42
Tehnoloogia selgitus

Universaalne rakutehnoloogia immuunsüsteemi äratõukereaktsiooni vältimiseks

Sisu

Selgitab kliinilise taseme inimese iPS rakuliinide HLA geenmuutmist rAAV abil: HLA I/II klassi eemaldamine väldib T-rakkude rünnakut ja üheahelalise HLA-E ekspresseerimine väldib NK-rakkude rünnakut (B2M-/HLA-E, 2x TK, RFXANK-/-); tehnoloogia pärineb Astellase ettevõttelt Universal Cells.

Paigutuse struktuur

Vasakul protsessi ikoonid ning metsiktüüpi vs universaalse raku diagramm; paremal punane pealkirjapunkt koos alapunktide ja viidetega

Peamised visuaalsed elemendid

  • •HLA-markeritega rakudiagrammid
  • •Sinine nool
  • •Universal Cells logo
  • •Protsessi ikoonid
Leht 43
Arendusjärgus vara profiil

AT845: AAV8 geeniteraapia, mis ekspresseerib inimese GAA-d

Sisu

Lihasspetsiifiline AAV8 geeniteraapia Pompe tõve raviks (esinemissagedus umbes 1 juhtum 40 000 kohta; standardne ensüümasendusravi nõuab infusioone iga kahe nädala tagant); 1/2. faasi uuring FORTIS (NCT04174105) sai 2025. aasta veebruaris FDA RMAT-nimetuse ning täiendavad analüüsid PoC otsuse tegemiseks; WORLDSymposium 2026 järelkontroll: 5-st osalejast 6-st, kelle jälgimisperiood oli üle aasta, püsisid ilma ensüümasendusravita 1–3,5+ aastat; FVC ja 6MWT muutuste graafikud.

Paigutuse struktuur

Vasakul ülevaade AAV8 kapsiidi ikooni ja staatusega; paremal kaks spagetigraafikut FVC ja kuue minuti käimistesti kohta

Peamised visuaalsed elemendid

  • •AAV8 kapsiidi ikoon
  • •Patsiendipõhised joondiagrammid
  • •Hallid sektsioonide päised

Korduma kippuvad küsimused

Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.

Mida Astellas Pharma FY2026 esimese poolaasta tulemuste esitlus sisaldab?

See on Astellase 43-leheküljeline tulemuste pakett 2026. majandusaasta esimese poole kohta (aprill kuni september 2026), mis esitleti 4. novembril 2026. See hõlmab konsolideeritud kasumiaruannet, peamiste toodete müüki, kuluartikleid, kogu aasta prognoosi ülespoole korrigeerimist, arendusjärgus toodete (pipeline) edenemist ning viiteosa koos valuutakursside, bilansi, rahavoogude, immateriaalse vara, kapitali jaotuse ja varapõhiste kliiniliste andmetega.

Kas see esitlus on jaapani keeles ja kus see algselt avaldati?

Jah. Originaal on jaapanikeelne tulemuste esitlus (決算説明会資料) pealkirjaga "2026年度第2四半期(中間期)決算概況", mis avaldati Tokyo börsi õigeaegse teavitamise süsteemis TDnet. Siinne lehetekst on iga slaidi ingliskeelne kokkuvõte; summad on säilitatud ettevõtte algsetes ühikutes, näiteks sada miljonit jeeni (億円).

Millised olid Astellase peamised näitajad FY2026 esimesel poolaastal?

Müügitulu oli 1 270,9 miljardit jeeni (12 709 sada miljonit jeeni), kasvades aastaga 23,4%, ja põhitegevuse ärikasum (core operating profit) oli 424,9 miljardit jeeni (4 249 sada miljonit jeeni), kasvades 50,3%, mis andis põhitegevuse marginaaliks 33,4%. Ärikasum oli 3 166 sada miljonit jeeni ja vaheperioodi puhaskasum 2 415 sada miljonit jeeni. Valuutakursid lisasid müügitulule umbes 993 sada miljonit jeeni ja põhitegevuse ärikasumile 412 sada miljonit jeeni.

Kuidas Astellas oma FY2026 prognoosi korrigeeris?

Müügitulu prognoosi tõsteti 1 100 saja miljoni jeeni võrra 23 300 saja miljoni jeenini ja põhitegevuse ärikasumit 800 saja miljoni jeeni võrra 7 000 saja miljoni jeenini, mis tähendab 30,0% põhitegevuse ärikasumi marginaali; täismõõtmeline ärikasum tõusis 4 600 saja miljoni jeenini. Korrigeeritud valuutakursi ootus on 1 USD = 158 JPY ja 1 EUR = 181 JPY. Majandusaasta FY2026 kestab aprillist 2026 kuni märtsini 2027.

Millised tooted vedasid kasvu?

Viis strateegilist brändi kasvasid 51% võrra 3 339 saja miljoni jeenini: PADCEV 1 583, IZERVAY 562, VYLOY 459, XOSPATA 429 ja VEOZAH 307 (kõik sada miljonit jeeni). XTANDI müük oli 5 337 sada miljonit jeeni, kasvades 12%, kuid ilma valuutamõjuta oli see ligikaudu samal tasemel, kusjuures teisel poolaastal on oodata langust USA inflatsiooni vähendamise seaduse (Inflation Reduction Act) tõttu.

Kas ma saan selle esitluse alla laadida ja seda mallina kasutada?

Algse PDF-faili saab sellelt lehelt tasuta alla laadida. See on kasulik materjal farmaatsia- või biotehnoloogiaettevõtte tulemuste esitluse struktureerimiseks, sisaldades kokkuvõtvat lehte, punaste aktsentidega finantstabeleid, arendusetappide kaarte, verstapostide ajakavasid ja varade profiili slaide. 2Slides aitab teil luua sarnase esitluse teie enda sisu põhjal.

Millised on arendusjärgus toodete olulisemad uudised selles esitluses?

PADCEV-i heakskiit EL-is tsisplatiini-sobiva MIBC raviks, VEOZAH-i taotlused Jaapanis ja Hiinas, esimesed patsiendid setidegrasibi (NSCLC) ja ASP2138 (mao/GEJ vähk) 3. faasi uuringutes, ASP6958/VIR-5500 kontseptsiooni tõestus mCRPC puhul ning kolm uut kliinilist programmi: ASP388B, ASP2020 ja ASP2767. ASP5541 arendus lõpetati.

Allikad ja lisalugemine

  • Astellas Pharma Investorsuhted — Astellas Pharma Inc.

    Ametlik ingliskeelne investorsuhete sait koos finantstulemuste, esitluste ja 2026. aasta korporatiivse strateegilise plaani materjalidega

  • アステラス製薬 投資家情報 — Astellas Pharma Inc.

    Jaapanikeelne investorsuhete sait, kuhu postitatakse algsed 決算説明会資料 materjalid

2slides

Create Your Own Slides

Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.

Loo maailmatasemel slaidid sekunditega

Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.

2Slides logo

Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.

Tee AI-ga kokkuvõte

ChatGPTClaudeGrokPerplexity
Kõik teenused töötavad

© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.