
Kuulub kogumikku Investoresitluste näited · Pooljuhtettevõtete investoriesitluste näited
Arm Holdings plc Q2 FYE27 investoresitlus (4. november 2026): 2027. majandusaasta teise kvartali tulemused (kvartal lõppes 30. septembril 2026), kogutulu 1 443 miljonit dollarit (kasv 27% YoY), Q3 FYE27 prognoos ning Armi pikaajaline mudel, mis põhineb IP/CSS litsentsitasudel, litsentsimisel ja uuel Arm AGI CPU kiibiäril, avaldatud Armi investorsuhete saidil.
Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.
Kiirnavigatsioon
Sildid
Jaga slaide
Arm Holdings plc Q2 FYE27 investoresitlus (4. november 2026): 2027. majandusaasta teise kvartali tulemused (kvartal lõppes 30. septembril 2026), kogutulu 1 443 miljonit dollarit (kasv 27% YoY), Q3 FYE27 prognoos ning Armi pikaajaline mudel, mis põhineb IP/CSS litsentsitasudel, litsentsimisel ja uuel Arm AGI CPU kiibiäril, avaldatud Armi investorsuhete saidil.
Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.
Tiitelslaid pealkirjaga Arm Holdings plc Q2 FYE27 Investor Presentation, kuupäevaga 4. november 2026, koos kontaktandmetega investor.relations@arm.com ja https://investors.arm.com.
Täispindne fototaust kumavast sinisest ja lillast andmekeskuse koridorist; valge Armi logo ülal vasakul; suur valge vasakule joondatud pealkirjaplokk; kontaktlingid ja kuupäev üksteise all.
Safe-harbor lahtiütlus, mis loetleb riske nagu sõltuvus pooljuhtide tööstusest, konkurents, tootmiskiipide arendamine (sh Arm AGI CPU, CSS ja kiibikesed (chiplets)), klientide kontsentratsioon, litsentsitasude kontrollimine, valuutakursid, maksud ja kontrollaktsionäri SoftBank Group huvid; viitab 26. mail 2026 esitatud vormile 20-F majandusaasta kohta, mis lõppes 31. märtsil 2026.
Kaks tihedat täislaiuses lõiku väikese halli põhitekstiga valgel taustal väikese pealkirja all; Armi logo all vasakul, leheküljenumber all paremal.
Määratleb kasutatavad mitte-GAAP näitajad (müüdud toodete ja teenuste kulu, brutomarginaal, teadus- ja arendustegevuse ning üldhalduskulud, ärikasum ja -marginaal, puhaskasum, EPS, vaba rahavoog ja viimase 12 kuu vaba rahavoog), selgitab välistusi nagu aktsiapõhised hüvitised, tööandja maksud aktsiapõhistelt hüvitistelt, omandamisega seotud kulud ning aktsiainvesteeringute kasumid või kahjumid, ning märgib, et kolmandate osapoolte logosid kasutatakse ilma heakskiiduta.
Täisleheküljeline plokk lahtiütluse lõikudega ja kahe väikese alapealkirjaga; valge taust.
Tegevusnäitajad: kogutulu 1 443 mln $ (kasv 27% võrreldes eelmise aastaga), mitte-GAAP tegevuskulud 774 mln $, viimase 12 kuu mitte-GAAP vaba rahavoog 1 096 mln $. Innovatsiooni verstapostid: alates 1990. aastast on tarnitud üle 375 mld Arm-põhise kiibi, tugev nõudlus Arm AGI CPU järele on muutumas ostutellimusteks, kusjuures Arm on kindlam kuni 2 mld $ suuruses kiibitulus FYE27 ja FYE28 lõikes, ning kvartali jooksul sõlmiti veel neli CSS-litsentsi andmekeskuste ja nutitelefonide kiipide jaoks.
Kolmeveeruline paigutus: vasakul ümarate nurkadega kaart kolme suure sinise KPI-näitajaga, keskel suur must Armi logo, paremal ümarate nurkadega kaart kolme sinise peamise esiletõstmisega ja halli selgitava tekstiga.
Kogutulu 1 443 mln $, kasv 27% võrreldes eelmise aastaga; litsentsitasude tulu 670 mln $, kasv 8% tänu Armv9 ja CSS litsentsitasude määradele ning andmekeskuste kasutuselevõtule, mida osaliselt tasakaalustas mäluhindade surve nutitelefonidele; litsentsi- ja muu tulu 773 mln $, kasv 50% tänu tugevale nõudlusele intellektuaalomandi järele, väärtuslike lepingute ajastusele ja tellimuspaunale. Virnastatud tulpdiagramm hõlmab perioodi FYE24 Q2 kuni FYE27 Q2, tõstes esile FYE26 Q2 (1 135 mln $) võrdluses FYE27 Q2-ga (1 443 mln $).
Pealkiri ja kolm täppi loetelu ülaosas; 13 tulbaga virnastatud tulpdiagramm allpool siniste litsentsitasude ja tumesiniste litsentside segmentidega, väärtused märgitud tulpade sees, katkendliku joonega esiletõstetud kastid võrdluskvartalite ümber.
Annualiseeritud lepinguline väärtus (ACV), mis on litsentsi- ja muu tulu normaliseeritud näitaja, tõusis II kvartalis 12% võrreldes eelmise aastaga 1 790 mln $-ni, jätkates stabiilset kasvu alates 1 108 mln $-st FYE24 II kvartalis, samas kui kvartaalne litsentsitulu kõikus 330 mln $ ja 819 mln $ vahel.
Üks loetelupunkt pealkirja all; kombineeritud diagramm siniste tulpadega kvartaalse litsentsitulu jaoks ja sinine joon ringikujuliste markeritega ACV jaoks, mis on ühendatud katkendlike vertikaaljoontega.
Sild tuludest kasumini: tulu 1 443 mln $ (litsentsid 773 mln $, litsentsitasud 670 mln $), mitte-GAAP müüdud toodete ja teenuste kulu 31 mln $, mitte-GAAP brutokasum 1 412 mln $ (98% brutomarginaal), mitte-GAAP tegevuskulud 774 mln $, mitte-GAAP ärikasum 638 mln $ (44% ärimarginaal) ja mitte-GAAP puhaskasum 566 mln $; kulum ja amortisatsioon oli 81 mln $.
Kosk-tüüpi tulpdiagramm vasakult paremale värvikoodiga tulpadega (sinine/türkiissinine tulu, lilla brutokasum, türkiissinine tegevuskulud, oranž ärikasum, hall puhaskasum); suured marginaali protsendid vastavate tulpade kohal; märkused allääres.
FYE27 III kvartali prognoos: tulu 1 540 mln $ pluss-miinus 50 mln $ (slaidile trükitud kui "$1,540bn +/- $50m"), mitte-GAAP tegevuskulud umbes 825 mln $ ja mitte-GAAP täielikult lahjendatud EPS 0,56 $ pluss-miinus 0,04 $; märkus selgitab, et tulevikku suunatud mitte-GAAP näitajaid ei võrrelda GAAP-iga.
Puhas kolmerealine tabel helesinise päisereaga pealkirjaga Q3 FYE27; näitajate nimed vasakul, prognoosväärtused paremal; märkuse lõik allpool.
Jaotise eraldaja, mis juhatab sisse esitluse strateegia osa tootevaliku ja turuvõimaluste kohta.
Tumesinine täispindne taust, kus on näha Maa horisont kosmosest koos linnatuledega; suur valge vasakule joondatud pealkiri; valge Armi logo ülal vasakul.
Kolmeetapiline areng: IP-portfell (rohkem Armv9 protsessoreid, jõudlus vati kohta), CSS-platvorm (kõrgem litsentsitasu, 2x Armv9 protsessor, integreeritud ja valideeritud süsteemid) ning kiibid (toote- ja turulaiendus, optimeeritud kiibipere pilve- ja tehisintellekti andmekeskuste jaoks).
Horisontaalne noolekujuline bänner ülaosas, mis on jagatud kolmeks tähistatud etapiks; all kolm pildipaneeli, mis näitavad eraldiseisvaid IP-plokke, samu plokke integreerituna alamsüsteemi ja Armi kiibi pakendi renderdust.
Arm IP ja CSS litsentsitakse kiibidisaineritele, kes maksavad ettemaksuna litsentsitasu ja litsentsitasu müüdud ühiku pealt (royalty); eraldiseisvalt müüakse Arm AGI CPU-d otse pilve- ja AI-andmekeskuste ettevõtetele, genereerides tulu kiipide müügist.
Ülal kolm täppi; all vooskeem Armi „energiatõhusa arvutuse“ kastiga, mis hargneb kaheks reaks kolmest seotud kaardist (mudel, klient, mida Arm teenib): sinine IP/CSS mudeli jaoks ja tumelilla räni (silicon) mudeli jaoks.
Kolm liituvat kasvumootorit: rohkem kiipe (pooljuhtide tulu kasvas kümne aasta jooksul umbes 10% CAGR ja CPU-ga seotud tulu prognoositav CAGR aastani 2030 on umbes 12%), suurem turuosa (Armi turuosa kasv kasvavatel lõppturgudel) ja rohkem Armi tehnoloogiat (inferentsi ja tehisintellekti agentide töökoormused tõstavad litsentsitasusid kiibi kohta).
Kolm võrdset piirjoontega kaarti reas, mis on ühendatud lillade plussmärkidega; igas kaardis päis ja lühike hall lõik; allmärkus prognoosi allika kohta.
Pilve-AI (pilve-, ettevõtte-, traadita ja serva-infrastruktuur), serva-AI (intelligentsed servaseadmed nagu telefonid, kantavad seadmed ja prillid, personaalne AI-arvutus, arvutid ja tahvelarvutid) ning füüsiline AI (autonoomsed ja AI-määratletud sõidukid, robootika), millest igaüks lõikab kasu turu kasvust, turuosa suurenemisest ning Armv9 ja CSS litsentsimääradest.
Lilla alapealkiri pealkirja all; kolm rida, millest igaühel on vasakul sinine segmendi silt ja kirjeldus ning paremal toodete fotod siniselt allajoonitud kategooriapäiste all.
Armi TAM-i prognoosid majandusaastateks 2026–2031: pilve-AI kasvab 35 miljardilt dollarilt (muud CPU-d), 50 miljardilt dollarilt (andmekeskuste CPU-d) ja 245 miljardilt dollarilt (XPU-d) vastavalt 50 miljardi, 100+ miljardi ja 1+ biljoni dollarini; serva-AI 180 miljardilt 245 miljardini; füüsiline AI 25 miljardilt 60 miljardini; koguturg 535 miljardilt 1,5+ biljoni dollarini (sisehinnangud 2026. aasta märtsi seisuga).
Tabelilaadne ruudustik nelja reaga (Cloud AI, Edge AI, Physical AI, Kokku); vasakul FYE26 väärtused, paremal FYE31 väärtused, nende vahel kasvu näitavad gradient-kiilud; helehallid ridade taustad.
Võimaluste etapid: 2,4 miljardi dollari suurune ainult IP/CSS võimalus (FYE26), 24 miljardit dollarit, kui AGI CPU haarab kogu kiibi väärtuse (FYE26), 50 miljardit dollarit kliendibaasi laiendamisel väljapoole pilveteenuse pakkujaid (FYE26) ja 100+ miljardit dollarit, kuna inferents ja tehisintellekti agendid vähemalt dubleerivad turu viie aastaga (FYE31): 40-kordne võimaluste kasv ajavahemikus FYE26 kuni FYE31.
Neli vasakult paremale jooksvat noolt (chevron), mille kohal on dollarisummad; all paremal väga suur „40x“ märge koos selgitava tekstiga.
Kiirendid genereerivad tokeneid, CPU-d juhivad protsesse ja agendid panevad süsteemi tööle: agendid täidavad töövooge pidevalt, genereerivad üle 15 korra rohkem päringuid kasutaja kohta ja nihutavad pudelikaela CPU-le; AI-andmekeskus vajab täna umbes 30 miljonit CPU-tuuma gigavati (GW) kohta, võrreldes umbes 120 miljoniga tehisintellekti agentide puhul, seega peab samasse energiaraamistikku mahtuma 4 korda rohkem tuumi.
Lilla alapealkiri; vasak veerg kolme täpploendi päisega koos lühikeste selgitustega; paremal tumesinine ümar paneel, mis võrdleb tsüaansinisega ~30 mln ja ~120 mln tuuma GW kohta, koos lavendlikarva 4x noole ja paksu kirjas järeldusega.
Klientide nõudlus ja finantsvõimalused viisid Arm AGI CPU loomiseni, mis on ehitatud tõhususe (loodud eesmärgipäraselt ilma pärandvarata), skaleeritavuse (rohkem tuumi pakub lineaarselt rohkem jõudlust, samal ajal kui mälu ja IO püsivad samas tempos) ja jõudluse (rohkem tööd tsükli kohta, täielik jõudlus alati saadaval) tagamiseks.
Täpploend vasakul koos paksus kirjas märksõnadega; paremal suur Arm AGI CPU kiibi pakendi renderdus.
Armi IP/CSS äri suurendab turuosa andmekeskustes; AGI CPU jagab sama tarkvara ökosüsteemi ja sai alguse uute klientide nõudlusest; FYE28 on eeldatavasti esimene olulise AGI CPU tuluga aasta, kasvades eksponentsiaalselt umbes 15 miljardi dollarini FYE31-ks, täiendades IP/CSS-i.
Kuus täppi vasakul; paremal piirjoontega graafikupaneel siniste gradient-tulpadega FYE26 kuni FYE31, mis tõusevad katkendliku 15 miljardi dollari jooneni (üksikute aastate väärtusi ei näidata).
Litsentsitasude (royalty) mootoriteks on olnud lõppturu kasv, turuosa suurenemine, suurem tuumade arv ja keerukus kiibi kohta ning kõrgemad litsentsimäärad Armv9 ja CSS-i puhul; litsentsitulu kasvas ajavahemikus FYE22 kuni FYE26 umbes 14% CAGR ja prognoositav kasv FYE26 kuni FYE31 on 20% CAGR.
Täpploendid koos alapunktidega vasakul; paremal graafikupaneel pealkirjaga „Litsentsitulu kasvu suurenemine“ koos tulpadega FYE22 kuni FYE31 ja oranži kaheosalise trendijoonega, millel on sildid ~14% CAGR ja 20% CAGR (tulpade väärtusi ei näidata).
Tehnoloogilised täiustused hoiavad kliendid tipptasemel ja tõstavad litsentsitasude määrasid: tuumapõhine hind tõuseb 1-kordselt esimese põlvkonna Armv9 (2023) puhul läbi järgmise põlvkonna Armv9 (2025) ja esimese põlvkonna CSS-i (2023) kuni umbes 3-kordseks järgmise põlvkonna CSS-i (2025) puhul. Suurem tuumade arv: tehisintellekt ja tehisintellekti agendid nõuavad andmekeskuste kiipides rohkem tuumi ning Armi litsentsitasu skaleerub vastavalt tuumade arvule. See on näidatud aastatel 2016–2032 turule toodud ja planeeritud kliendikiipide hajuvusdiagrammil, kus trend liigub ligikaudu 250 tuuma suunas.
Kaheveeruline võrdlus sinise päisega 'Technology Improvements' ja oranži päisega 'Higher Core Count'; vasakul paneelil horisontaalsed nooltulbad 1x–3x tuumapõhise hinna teljel; paremal paneelil hajuvusdiagramm koos punktiriir-trendijoonega.
Rohkem kui 70% Armi prognoositavatest litsentsitasudest põhineb juba sõlmitud lepingulistel määradel: 100% FYE26 puhul, ~100% FYE27 puhul, ~85% FYE28 puhul, ~75% FYE29 puhul, ~65% FYE30 puhul ja ~60% FYE31 puhul.
Lilla alapealkiri; kuus täiskõrguses tulpa raamitud paneelis, kus sinine osa näitab lepingulist osa koos pööratud valgete protsendimärgistega ja hallid gradienttipud tähistavad lepingutega katmata jääki.
Litsentsitasude tulu jaotus ilma Arm AGI CPU perekonnata: majandusaastal FYE26 oli Edge AI osakaal 78%, Cloud AI 14% ja Physical AI 8%; FYE31 sektordiagramm (ilma trükitud protsentideta) näitab Cloud AI kasvu palju suuremaks osaks, ligikaudu kolmandikuni või enamaks, kusjuures Edge AI on endiselt suurim.
Kaks kõrvuti asetsevat raamitud paneeli, millest kummaski on gradient-sektordiagramm koos segmentide siltidega; vasakul FYE26 koos protsentidega, paremal FYE31 ilma.
Litsentsitulu kasv on märkimisväärselt ees varasematest pikaajalistest ootustest ja püsib lähiajal üle pikaajalise eesmärgi, viies hiljem tugeva litsentsitasude kasvuni; graafik näitab litsentsitulu tõusu igal aastal vahemikus FYE26 kuni FYE31, sealhulgas disainiteenuste tulu (näiteks SoftBankilt) ja välistades kiipide müügitulu.
Vasakul kolm täppi; paremal raamitud graafikapaneel pealkirjaga 'Increasing license revenue' kuue gradienttulbaga ilma andmesiltideta; paneeli sees on joonealune märkus.
Arm AGI CPU laiendab Armi haaret seni väheteenindatud kliendibaasi suunas ning selle tulu lisandub CPU IP ja CSS-i litsentsi- ja litsentsitasude tulule; liittulpdiagramm litsentsimise, litsentsitasude ja AGI CPU tulude kohta aastatel FYE26 kuni FYE31 tõuseb FYE31-ks umbes 25 miljardi dollarini.
Vasakul kaks täppi; paremal raamitud paneel liittulpadega tsüaansinises (litsentsimine), lillas (litsentsitasud) ja sinises (Arm AGI CPU) värvis ning oranž katkendjoon 25 miljardi dollari tähisega.
Tehisintellekt loob enneolematuid võimalusi ja Armi teadus- ja arendustegevus (R&D) toob turule uusi tooteid; Arm on juba suurendanud R&D investeeringuid CPU, CSS-i ja kiipide arendusplaanide jaoks, mistõttu mitte-GAAP tegevuskulude kasv aeglustub 26%-liselt aastaselt liitkasvumääralt (CAGR) (FYE24 kuni FYE26) prognoositava umbes 15%-lise CAGR-ini vahemikus FYE26 kuni FYE31.
Vasakul neli täppi; paremal graafikapaneel tulpadega FYE24 kuni FYE31 ja oranž kaheosaline trendijoon siltidega '26% CAGR' ja 'mid-teens CAGR'.
FYE31 mudel: IP/CSS äri 10 miljardi dollari suuruse tulu ja enam kui 65% non-GAAP ärimarginaaliga; Arm AGI CPU äri 15 miljardi dollari suuruse kiibitulu ja enam kui 30% non-GAAP ärimarginaaliga; konsolideeritud mitte-GAAP EPS üle $9.
Kolm veergu hallide päistega; kahes esimeses veerus on kaks ülestikku asetsevat raamitud KPI-kasti ja üks pikk kast konsolideeritud EPS-i jaoks; suured sinised numbrid.
Sektsioonieraldaja, mis juhatab sisse ajalooliste litsentsitasude andmete ja finantsnäitajate ühildamise lisa.
Ühtlane tumesinine taust, kus sõna 'Appendix' (lisa) on valges kirjas ja paigutatud keskmest paremale.
Litsentsitasude tulu arhitektuuri järgi FYE18 kuni FYE26: Armv7 ja vanemate osakaal langeb umbes 60%-lt alla 25%, Armv8 saavutab tipu perioodi keskel ning Armv9 tõuseb väikesest osast FYE22-s ligikaudu kolmandikuni FYE26-s; Armv9 tagab suurema litsentsitasu kiibi kohta ning selle kasutuselevõtt on alanud nutitelefonides ja pilveandmetöötluses.
100% liittulpdiagramm läbi üheksa majandusaasta kolmes sinises toonis koos legendiga; allpool kaks täppi.
Turuosa kiibi väärtuse järgi: Armi osa tõusis 42%-lt FYE22-s vastavalt 44%, 48%, 48% ja 53%-ni FYE26-s, võrreldes x86 ja muude arhitektuuridega (omanduses olevad nagu 68000, AVR, PIC ja PowerPC ning litsentsitavad või avatud lähtekoodiga nagu MIPS ja RISC-V), tuginedes Armi sisehinnangutele.
Raamitud 100% liittulpdiagramm, kus Armi osa on igal tulbal märgistatud; allpool on märkused, mis loetlevad 'muid' arhitektuure.
Litsentsitasude tulu võib jätkuda aastakümneid: toodete turuletoomise kohortide kaupa jaotatud pinddiagramm (FYE10 ja vanemad kuni FYE23–FYE26) kasvab umbes 750 miljonilt dollarilt FYE16-s umbes 2,5 miljardi dollarini FYE26-s ning Arm kogub endiselt litsentsitasusid toodetelt, mis on välja töötatud 1990ndate alguses.
Üksik loetelupunkt; vasakul suur virnastatud pindala-diagramm viie värviribaga (sinine, tumesinine, oranž, tsüaan, magenta); paremal sinakasroheline vertikaaljoon ja suur sinine tekstiplokk.
Turuosa ja turuväärtus lõppturgude kaupa, FYE22 kuni FYE26: mobiilirakendused >99% ($29 mld kuni $43 mld), muu mobiilside 70% ($18 mld kuni $19 mld), tarbeelektroonika 30% kuni 36% ($72 mld kuni $67 mld), IoT ja sardsüsteemid 50% kuni 56% ($49 mld kuni $51 mld), pilvarvutus 9% kuni 23% ($16 mld kuni $50 mld), võrguseadmed 26% kuni 37% ($15 mld kuni $19 mld), muu infrastruktuur 12% kuni 17% ($14 mld kuni $17 mld), autotööstus ja robootika 31% kuni 44% ($15 mld kuni $26 mld); kokku 44% kuni 50% ($228 mld kuni $292 mld).
Üheksarealine tabel, mis on rühmitatud vertikaalsete Edge AI, Cloud AI ja Physical AI siltidega; keskel turuosa muutust näitavad ribad ja paremal turuväärtuse muutust näitavad ribad; joonealused märkused ja allikaviide.
Sama lõppturgude tabel, mida on täiendatud FYE31 turuväärtuse prognoosiga: mobiilirakendused ~$80 mld, muu mobiilside ~$20 mld, tarbeelektroonika ~$75 mld, IoT ja sardsüsteemid ~$70 mld, pilvarvutus ~$100 mld, võrguseadmed ~$25 mld, muu infrastruktuur ~$25 mld, autotööstus ja robootika ~$60 mld, CPU turuvõimalus kokku ~$455 mld.
Identne paigutus eelmise slaidiga, millele on lisatud FYE31 veerg, kus ribad tõusevad parema serva suunas.
Kolme kuu kohta, mis lõppesid 30. septembril 2026: GAAP brutomarginaal 97,1% vs 97,9% mitte-GAAP; GAAP tegevuskulud kokku $1 200 mln vs $774 mln mitte-GAAP (peamiselt $368 mln aktsiapõhine hüvitis); GAAP ärikasum $201 mln (13,9% marginaal) vs $638 mln (44,2%); GAAP puhaskasum $130 mln vs $566 mln mitte-GAAP; lahjendatud EPS $0,12 GAAP vs $0,52 mitte-GAAP 1 079 mln lahjendatud aktsia kohta.
Finantsandmete ühildamistabel GAAP tulemuste, viie korrigeerimisveeru ja mitte-GAAP tulemustega; SEC-i aruannetele tüüpiline seriifkiri.
Kvartali rahavood kolme kuu kohta, mis lõppesid 30. septembril 2026 vs 2025: põhitegevuse netorahavoog $207 mln vs $567 mln, investeerimistegevus $103 mln vs $196 mln (sh $249 mln omandamised ja $510 mln lühiajaliste investeeringute lunastamised), finantseerimistegevus -$113 mln vs -$190 mln; raha ja selle ekvivalendid perioodi lõpus $3 251 mln vs $2 518 mln.
Pealkiri vasakul; kompaktne täiskõrguses rahavoogude tabel paremal koos kahe võrdlusveeruga.
Kvartali mitte-GAAP vaba rahavoog oli $110 mln (vs $411 mln aasta varem) pärast $72 mln kulutusi kinnisvarale ja seadmetele, $5 mln immateriaalsele varale ja $20 mln immateriaalse vara kohustustele; 30. septembril 2026 lõppenud viimase 12 kuu (TTM) vaba rahavoog oli $1 096 mln (vs $1 073 mln) $1 734 mln suuruse põhitegevuse rahavoo juures.
Kaks ülestikku asetsevat ühildamistabelit (kvartal ja TTM), millest mõlemad võrdlevad aastaid 2026 ja 2025; kaherealine pealkiri.
Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.
See on Arm Holdings plc 35-leheküljeline esitlus 2027. majandusaasta (FY27) teise kvartali kohta (kvartal lõppes 30. septembril 2026), mis avaldati 4. novembril 2026. See käsitleb kvartali olulisemaid näitajaid, litsentsitasu- ja litsentsitulu, aastapõhist lepingulist väärtust (ACV), tulu ja kasumi vahelist silda, Q3 FYE27 prognoosi, Arm AGI CPU strateegiat, pikaajalisi eesmärke kuni FYE31-ni ning lisa koos GAAP-i täpsustuste ja rahavoogudega.
Armi majandusaasta lõpeb 31. märtsil, seega FYE27 kestab 2026. aasta aprillist kuni 2027. aasta märtsini. Q2 FYE27 on 2026. aasta juulist septembrini ning esitluses toodud Q3 FYE27 prognoos hõlmab 2026. aasta oktoobrist detsembrini.
Kogutulu oli 1 443 miljonit dollarit, kasvades aastaga 27%. See koosnes 670 miljoni dollarilisest litsentsitasu tulust (kasv 8%) ning 773 miljoni dollarilisest litsentsi- ja muust tulust (kasv 50%). Non-GAAP ärikasum oli 638 miljonit dollarit (44% marginaaliga), non-GAAP puhaskasum 566 miljonit dollarit, non-GAAP lahjendatud EPS 0,52 dollarit ja viimase 12 kuu non-GAAP vaba rahavoog 1 096 miljonit dollarit.
Arm prognoosis tuluks 1 540 miljonit dollarit (pluss-miinus 50 miljonit), non-GAAP tegevuskuludeks umbes 825 miljonit dollarit ja non-GAAP täielikult lahjendatud EPS-iks 0,56 dollarit (pluss-miinus 0,04 dollarit). Slaidil on tulu märgitud kui "$1,540bn", kuid kuna rida on tähistatud ühikuga $m, tähendab see 1,54 miljardit dollarit.
Arm AGI CPU on terviklik kiip, mida Arm müüb otse pilve- ja AI-andmekeskuste ettevõtetele, täiendades oma traditsioonilist litsentsimis- ja litsentsitasude mudelit. Esitluse kohaselt on nõudlus muutumas ostutellimusteks, kusjuures kiibitulu ulatub FYE27 ja FYE28 peale kokku kuni 2 miljardi dollarini. FYE28 on esimene märkimisväärne tuluaasta ning FYE31 prognoositakse kiibituluks umbes 15 miljardit dollarit non-GAAP ärimarginaaliga üle 30%.
FYE31 puhul prognoosib Arm 10 miljardi dollarilist IP/CSS-tulu non-GAAP ärimarginaaliga üle 65%, 15 miljardi dollarilist AGI CPU tulu, litsentsitasu tulu kasvu 20% CAGR-iga alates FYE26-st, non-GAAP tegevuskulude kasvu umbes 15% CAGR-iga ning konsolideeritud non-GAAP EPS-i üle 9 dollari. Need on Armi sisesed prognoosid 2026. aasta märtsi seisuga.
Jah. Kõigi 35 slaidi originaal-PDF on sellelt lehelt tasuta allalaaditav ning iga slaidi kohta on olemas ka pilt koos kirjaliku kokkuvõttega. Originaal avaldati Armi investorsuhete saidil investors.arm.com.
Esitlus järgib selget tulemuste esitluse struktuuri: ülevaade, tulu jaotus, kasumiaruande sild, prognoos, strateegia ja turu suurus, pikaajaline mudel ning finantslisa. Valge taust, tumesinised pealkirjad, sinine andmevärv ja piiritletud graafikupaneelid teevad sellest hea eeskuju investorsuhete või finantsesitluse jaoks ning te saate seda struktuuri oma andmetega uuesti luua.
Ametlik investorsuhete sait, kus Arm avaldab kvartalitulemusi, aktsionäride kirju ja investoresitlusi.
Create Your Own Slides
Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.
Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.
Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.
Kõik teenused töötavad© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.