
Kuulub kogumikku Investoresitluste näited
Amgen Q3 2026 tulemuste esitlus: 28-slaidiline pakett, mida Amgen (NASDAQ: AMGN) kasutas oma 2026. aasta III kvartali tulemuste konverentsikõnel 3. novembril 2026, avaldatud aadressil investors.amgen.com. See hõlmab 10,4 miljardi dollari suurust kogutulu (+8% vrd eelmise aastaga), mitte-GAAP aktsiakasumit 6,45 dollarit (+14%), 47% mitte-GAAP ärimarginaali, kuut peamist kasvumootorit, mis kasvasid 27% ja moodustasid üle 70% toodete müügist, 3. faasi arendusjärku neljas terapeutilises valdkonnas, III kvartali kliinilisi tulemusi, tõstetud 2026. aasta prognoosi ning täielikke GAAP ja mitte-GAAP võrdlustabeleid.
Kasutab selle esitluse kaanepilti stiilieeskujuna slaididele, mis luuakse sinu enda sisust. Või vali allpool mõni leht ja kasuta selle paigutust eeskujuna.
Kiirnavigatsioon
Sildid
Jaga slaide
Amgen Q3 2026 tulemuste esitlus: 28-slaidiline pakett, mida Amgen (NASDAQ: AMGN) kasutas oma 2026. aasta III kvartali tulemuste konverentsikõnel 3. novembril 2026, avaldatud aadressil investors.amgen.com. See hõlmab 10,4 miljardi dollari suurust kogutulu (+8% vrd eelmise aastaga), mitte-GAAP aktsiakasumit 6,45 dollarit (+14%), 47% mitte-GAAP ärimarginaali, kuut peamist kasvumootorit, mis kasvasid 27% ja moodustasid üle 70% toodete müügist, 3. faasi arendusjärku neljas terapeutilises valdkonnas, III kvartali kliinilisi tulemusi, tõstetud 2026. aasta prognoosi ning täielikke GAAP ja mitte-GAAP võrdlustabeleid.
Iga slaidilehe üksikasjalik vaade, sealhulgas paigutus, põhisisu ja visuaalsed elemendid.
Tiitelslaid pealkirjaga "Q3 2026 Earnings Call", kuupäevaga 3. november 2026 ja Amgeni logoga.
Täispinnaga kuninglik sinine taust, mille ülaosas on ümarate nurkadega rööpkülikukujulised fotoaknad (laboripipett, molekulaarstruktuur, teadlane mikroskoobi taga); pealkiri ja kuupäev all vasakul, valge logo all paremal.
Tulevikku suunatud avalduste lahtiütlus, mis hõlmab koostööprojekte (sh BeOne Medicines), Otezlat, ChemoCentryxi, Dark Blue Therapeuticsi ja Horizoni omandamisi ning riske nagu sarnasravimite konkurents, hinnasurve, tootmise koondumine Puerto Ricosse ja IT-turvalisus; märgitakse, et GAAP ja mitte-GAAP näitajate võrdlustabelid on kättesaadavad amgen.com investorite sektsioonis vastavalt SEC määrusele G.
Ülaservas paks sinine pealkiri, millele järgneb kolm tihedat rööpselt joondatud tekstilõiku, mis täidavad slaidi; allservas standardne lahtiütlus ja logo.
Juhatuse esimehe ja tegevjuhi Robert A. Bradway tsitaat järjekordse tugeva kvartali kohta; finantsnäitajad: kogutulu 10,4 miljardit dollarit (+8% vrd eelmise aastaga), mitte-GAAP aktsiakasum (EPS) 6,45 dollarit (+14%), mitte-GAAP T&A kulu 2,1 miljardit dollarit (+11%) ja 47% ärikasumi marginaal; kuus kasvumootorit koos Q3 aastase kasvuga (Repatha +37%, EVENITY +39%, TEZSPIRE +43%, haruldased haigused +21%, innovaatiline onkoloogia +21%, biosimilaarid +26%); R&D tipphetked: IMDELLTRA (positiivne üldine elulemus DeLLphi-305 uuringus, heakskiit vähendatud jälgimiseks USA-s), dazodalibep (positiivne Ph3 OASIZ 301 süsteemse Sjögreni sündroomi puhul), TEZSPIRE (positiivne Ph3 CROSSING EoE puhul), daxdilimab (positiivne Ph2 DLE puhul) ja UPLIZNA (uus Ph3 PMN puhul).
Ülaservas tsitaadi bänner koos tegevjuhi portreega; allpool kolm paneeli: vasakul sinise gradiendiga KPI-tulp, keskel hall paneel 2x3 ruudustikuga tooteembleemidest ja kasvunumbritest ning paremal loetelu R&D tipphetkedest koos linnukeste ja värvikoodidega tähistatud teraapiapiirkondadega.
Vahepealkiri, mis juhatab sisse äritegevuse ülevaate sektsiooni.
Sinisest tsüaanini ulatuv gradienttaust, mille ülemises pooles on lai ümarate nurkadega molekulaarne bänner ning all vasakul suur peenike valge sektsiooni pealkiri.
Kogutulu kasvas 8,5 miljardilt dollarilt (Q3 2024) 9,6 miljardini (Q3 2025) ja 10,4 miljardi dollarini (Q3 2026); kogutulu kasv 8%, 17 toodet vähemalt kahekohalise müügikasvuga ning 17 toodet, mille aastane müügimaht ületab Q3 tulemuste põhjal 1 miljardit dollarit.
Vasak pool: sinise gradiendiga kaart kolme tulbaga tulpdiagrammiga; parem pool: kolm ülestikku asetsevat suurte numbritega väidet, mis on eraldatud peenikeste tsüaansiniste joontega.
Q3 2026 toodete müük 9,9 miljardit dollarit (+8% vrd eelmise aastaga); kuue kasvumootori panus: Repatha 1,1 miljardit, EVENITY 0,8 miljardit, TEZSPIRE 0,5 miljardit, haruldased haigused 1,6 miljardit, innovaatiline onkoloogia 2,1 miljardit (Blincyto, Imdelltra, Kyprolis, Lumakras, Nplate, Vectibix) ja biosimilaarid 1,0 miljardit dollarit.
Vasakul rõngasdiagramm, mis näitab kasvumootorite osakaalu toodete müügis (kogusumma keskel), ühendatud joonega ümarate nurkadega kaardiga, kus on 2x3 ruudustik tootelogode ja rahaliste väärtustega.
Q3 aastane kasv: +37% Repatha (jõudmine rohkemate patsientideni esmatasandi arstiabis ja kardioloogias; u 100 miljonit patsienti ei saavuta LDL-C eesmärki), +39% EVENITY (luude ehitamisele keskenduv lähenemine luumurdude riskile, partnerlus UCB ja Astellasega Jaapanis) ning +43% TEZSPIRE (raske astma ja CRSwNP, partnerlus AstraZenecaga).
Kolm võrdset tulpa, mis on eraldatud peenikeste vertikaalsete joontega; igas tulbas on ümar tootelogo embleem, suur sinine kasvunumber protsentides ja lühike keskele joondatud kirjeldus.
Q3 aastane kasv: +21% haruldased haigused (UPLIZNA NMOSD, IgG4-RD ja gMG puhul), +21% innovaatiline onkoloogia (IMDELLTRA üldise elulemuse eelis esimese valiku säilitusravis SCLC puhul ja vähendatud jälgimine) ning +26% biosimilaarid (PAVBLU kasutuselevõtt võrkkesta spetsialistide seas).
Kopeerib slaidi 7 ülesehitust: kolm tulpa värviliste kategooriatähistega (türkiis, sinine, hall), mis sisaldavad ikoone, suuri kasvunumbreid ja keskele joondatud kirjeldusi.
Vahepealkiri, mis juhatab sisse teadus- ja arendustegevuse ülevaate sektsiooni.
Sama gradient ja molekulaarne bänner nagu teistel sektsioonide jaotajatel, sektsiooni pealkiri all vasakul.
Amgeni T&A raamistik kolmel sambal: teraapiapiirkonnad (üldmeditsiin, haruldased haigused, põletikud, onkoloogia), meetodid (väikesed molekulid, siRNA, bioloogilised ravimid) ning AI ja andmed (avastamise ja arenduse kiirendamine laiaulatusliku AI abil).
Kolm võrdset fotoplaati üle slaidi (teadlane laboris, valgu struktuurid, hõõguv AI-kiip), millest igaühe all on sinine tekstiriba suurtähtedes pealkirja ja selgitava tekstiga.
3. faasi programmid valdkondade kaupa: üldmeditsiin (MariTide kroonilise kehakaalu ohjamiseks, säilitusravi pikendused, üleminek iganädalastelt GLP-1 preparaatidelt, ASCVD, südamepuudulikkus, obstruktiivne uneapnoe ja 2. tüüpi diabeet; olpasiraan ASCVD puhul, esmane ennetus ja muutused katuses); haruldased haigused (UPLIZNA autoimmuunse hepatiidi, PMN ja CIDP puhul; TEPEZZA kilpnäärmega seotud silmahaigus; TAVNEOS laste ANCA-vaskuliit; dazodalibep süsteemse ja sümptomaatilise Sjögreni sündroomi puhul); põletikud (TEZSPIRE EoE ja KOK-i puhul); onkoloogia (BLINCYTO B-ALL, IMDELLTRA neljas SCLC seades, xaluritamig mCRPC puhul, LUMAKRAS 1L CRC ja NSCLC puhul, Nplate CIT ja ITP puhul); biosimilaarid (ABP 206 (OPDIVO biosimilaar), ABP 234 vs KEYTRUDA, ABP 692 vs OCREVUS, ABP 938 8 mg vs EYLEA HD). Ristiga on märgitud programmid, mille 3. faasi andmed esitati 2026. aasta III kvartalis.
Sinise gradiendiga bänner-alampealkiri, millele järgnevad neli toonitud veergu värviliste vasakpoolsete joontega, kus on loetletud programmi ja näidustuse paarid, lisaks viie valdkonna värvilegend ja tihedas kirjas lühendite selgitused jaluses.
Uuringutes osaleb 43 000 patsienti ja käimas on 297 kliinilist uuringut (sh tootearenduse ja reaalelu andmete uuringud, seisuga 30. september 2026); 2026. aasta III kvartali sündmused: IMDELLTRA üldine elulemus DeLLphi-305 uuringus ESMO-l ja USA heakskiit esimese kahe annuse lühendatud 6–8-tunnisele jälgimisperioodile; dazodalibepi positiivsed OASIZ 301 tulemused koos hilise ettekandega ACR Convergence'il novembris; TEZSPIRE CROSSING EoE andmed ACG-l ja UEGW-l; daxdilimabi 2. faasi DLE andmed EADV-l; Repatha VESALIUS-CV analüüsid ESC-l; UPLIZNA uus 3. faas PMN-is ja 1-aastased MINT avatud uuringu andmed gMG puhul AANEM-il.
Vasakul sinine gradiendiga kaart kahe suuremõõtmelise statistika ja ikooniga; paremal piirjoontega paneel ravimipõhise Q3 sündmuste loendiga, mis on tähistatud linnukestega ja värvikoodidega vastavalt terapeutilisele valdkonnale.
Kolm veergu 2026. aasta verstapostide jälgimiseks, kus lõpetatud punktid on märgitud linnukestega. Uuringute alustamised: MariTide üleminek iganädalastelt GLP-1 preparaatidelt, CWM säilitusravi pikendused (2 uuringut), 2. tüüpi diabeet (1 kolmest alustatud, 2 veel Q4 2026); UPLIZNA AIH ja PMN tehtud, CIDP perioodil H2 2026 kuni H1 2027. Uuringute lõpetamised: TEPEZZA kehal kantav injektor, dazodalibep süsteemne Sjögren, TEZSPIRE EoE ja Sunakiment 2. faasi astma uuringud tehtud; dazodalibep sümptomaatiline Sjögren Q4-s. Olulised heakskiidud: UPLIZNA gMG EL-is, IMDELLTRA heakskiidud ja ravimiinfo uuendused EL-is, Hiinas ja Jaapanis ning IMDELLTRA lühendatud jälgimisperiood USA-s.
Kolm musta ümarat päist (uuringute alustamised, uuringute lõpetamised, olulised heakskiidud) kontrollnimekirjade kohal, kus on suured rohelised linnukesed ja värvilised valdkonnatähised; legend asub allosas.
IMDELLTRA (tarlatamab) andmed: 3. faasi DeLLphi-305 esmane analüüs 1L säilitusravi ES-SCLC puhul koos durvalumabiga, esitletud ESMO 2026 konverentsil ja avaldatud ajakirjas New England Journal of Medicine; 1b faasi DeLLphi-303 pikaajalise jälgimise poster 1L säilitusravi kohta; 3. faasi DeLLphi-304 pikendatud üldise elulemuse jälgimine 2L ES-SCLC puhul koos Annals of Oncology lühikese uuringuülevaatega. QR-koodid viivad esitluste ja publikatsioonideni.
Kolm piirjoontega kaarti sinise gradiendiga vahekaardi päistega: üks suur kaart vasakul kattuva kongressi tiitelslaidi ja ajakirja lehekülje pisipiltidega, kaks virnastatud kaarti paremal postrite pisipiltidega; igal kaardil on selgitusega QR-koodid.
TEZSPIRE (tezepelumab) 3. faasi CROSSING tulemused täiskasvanutel ja noorukitel eosinofiilse ösofagiidiga, esitletud ACG 2026-l ja 52 nädala andmed UEG Weekil Barcelonas; daxdilimabi 2. faasi randomiseeritud platseebokontrolliga uuring mõõduka kuni raske diskoidse erütematoosse luupuse puhul, esitletud EADV kongressil Viinis (30. sept – 3. okt 2026). Materjalid on kättesaadavad lingi congressdata.amgenmedinfo.com ja QR-koodi kaudu.
Kaks kõrvuti asetsevat piirjoontega kaarti gradiendiga vahekaardi päistega; vasakpoolne kaart näitab kattuvaid ACG ja UEG tiitelslaide, parempoolne kaart suurt purpurpunast EADV tiitelslaidi; allpool on link ja QR-kood.
Sektsiooni jaotaja, mis juhatab sisse finantsülevaate.
Gradiendiga taust korduva molekulaarse kujutisega bänneri ja sektsiooni pealkirjaga all vasakul.
Kuus peamist tulemusnäitajat (KPI): kogutulu 10,4 miljardit dollarit (+8%), non-GAAP teadus- ja arendustegevuse (R&D) investeeringud 2,1 miljardit dollarit (+11%), non-GAAP EPS 6,45 dollarit (+14%), non-GAAP ärikasumi marginaal 47% toodete müügist, vaba rahavoog 3,7 miljardit dollarit ja kapitaliinvesteeringud 0,6 miljardit dollarit; bänner kordab R&D kasvu 11% ja ärikasumi marginaali 47%.
2x3 ruudustik KPI plokkidest tsüaansiniste ülemiste joonte, paksus kirjas siltide ja suurte siniste numbritega, mille all on täislaiuses sinine bänner ühelauselise kokkuvõttega.
Q3 2026 vs Q3 2025 miljardites dollarites: tulu 10,4 vs 9,6 (+8%); toodete müük 9,9 vs 9,1 (+8%); muu tulu 0,5 vs 0,4 (+15%); non-GAAP ärikulud 5,7 vs 5,3 (+8%); non-GAAP äritulu 4,7 vs 4,3 (+9%), moodustades 47,3% vs 47,1% toodete müügist; non-GAAP puhaskasum 3,5 vs 3,1 (+15%); non-GAAP EPS 6,45 dollarit vs 5,64 dollarit (+14%).
Kolmeveeruline võrdlustabel mustade ümarate veerupäistega (Q3 '26, Q3 '25, % kasv/(langus)), siniste reasiltide ja tsüaansiniste reajaotajatega.
Rahavoogude andmed Q3 '26 vs Q3 '25 (miljardites dollarites): kapitalimahutused 0,6 vs 0,4, kulum 0,2 vs 0,2, immateriaalse vara amortisatsioon 0,9 vs 1,1, vaba rahavoog 3,7 vs 4,2, aktsiate tagasiostud 0,0 vs 0,0, dividendide kasv võrreldes eelmise aastaga 6% vs 6%, makstud dividendid aktsia kohta 2,52 $ vs 2,38 $. Bilanss: raha ja raha ekvivalendid 13,2 mld $ seisuga 30.09.26 vs 9,1 mld $ seisuga 31.12.25; võlgnevus 54,0 mld $ vs 54,6 mld $.
Kaks ülestikku asetsevat kaheveerulist tabelit (rahavoogude ja bilansi andmed) mustade kapslikujuliste perioodipäiste ja tsüaansiniste reajoontega.
Tõstetud 2026. majandusaasta prognoos: tulu 38,9–39,7 mld $ (varasemalt 38,2–39,4 mld $); non-GAAP EPS 22,90–23,70 $ (varasemalt 22,30–23,50 $); non-GAAP maksumäär muutmata vahemikus 15,0% kuni 16,5%; kapitalimahutused muutmata u 2,6 mld $ juures.
Ümarate nurkadega kaart, mis sisaldab kaheveerulist tabelit praeguse prognoosi (must tekst) ja varasema prognoosi (hall tekst) võrdlusega mustade kapslikujuliste päiste all.
Vaheslaid küsimuste ja vastuste vooru alustamiseks.
Tumesinine taust suure tsüaansinise kontuuriga ümara kujundiga, mis raamib Q&A pealkirja, ning hajuvad kapslikujundid allservas.
Vaheslaid, mis juhatab sisse GAAP ja non-GAAP näitajate kooskõlastamise lisa.
Sama sinise raamiga disain nagu Q&A slaidil, pealkirjaga "Korrigeerimised".
Auditeerimata GAAP kasumiaruanne miljonites dollarites. Q3 2026 vs Q3 2025: toodete müük 9883 vs 9137; muud tulud 482 vs 420; kogutulu 10 365 vs 9557; müüdud toodete ja teenuste kulu 2788 vs 3082; teadus- ja arendustegevus (R&D) 2111 vs 1900; turustus-, üld- ja halduskulud (SG&A) 1680 vs 1720; ärikasum 3710 vs 2526; puhaskasum 3864 vs 3216; lahjendatud EPS 7,08 $ vs 5,93 $. Üheksa kuud: kogutulu 29 037 vs 26 885; puhaskasum 8058 vs 6378; lahjendatud EPS 14,79 $ vs 11,77 $.
Traditsiooniline finantsaruande paigutus: vasakule joondatud pealkirjaplokk, kirjed keskel, neli numbriveergu kolme- ja üheksakuuliste perioodide kohta koos allajoonitud vahesummadega.
Bilanss miljonites dollarites seisuga 30. september 2026 (auditeerimata) vs 31. detsember 2025: raha ja raha ekvivalendid 13 190 vs 9129; ostjate tasumata arved 10 353 vs 9570; varud 6389 vs 6225; käibevara kokku 34 363 vs 29 057; immateriaalne vara 19 536 vs 22 276; firmaväärtus 18 664 vs 18 680; varad kokku 96 048 vs 90 586; pikaajalise võla lühiajaline osa 2398 vs 4599; pikaajaline võlg 51 609 vs 50 005; aktsionäride omakapital kokku 14 352 vs 8658; käibelolevaid aktsiaid 541 vs 539 miljonit.
Kaheveeruline raamatupidamistabel, kus varad on toodud kohustiste ja omakapitali kohal, paksus kirjas sektsioonide sildid ja kahekordselt allajoonitud koondsummad.
Müüdud toodete kulu, R&D, SG&A, ärikulude, ärikasumi, muude tulude, maksueelse kasumi, maksueraldiste ja puhaskasumi rida-realt korrigeerimine. Q3 2026 põhinäitajad: omandamisega seotud müüdud toodete ja teenuste kulu korrigeerimine summas (881); non-GAAP ärikulud 5689 vs 5252; non-GAAP ärikasum 4676 vs 4305 (47,3% vs 47,1% toodete müügist); muudest tuludest eemaldatud aktsiainvesteeringute puhaskasum (1465); non-GAAP maksumäär 15,9% vs 18,2%; non-GAAP puhaskasum 3520 vs 3055. Peenike kiri on tihe, kuid täisresolutsioonis loetav.
Kaks kõrvuti asetsevat tihedat korrigeerimistabelit punktiirjoontega, mõlemal kolme- ja üheksakuulised veerud; märkus, et ümardamise tõttu ei pruugi summad klappida.
Lahjendatud EPS-i arvutus: Q3 2026 GAAP puhaskasum 3864 mln $ ja non-GAAP 3520 mln $ 546 mln aktsia kohta, mis annab GAAP EPS-iks 7,08 $ ja non-GAAP EPS-iks 6,45 $ (Q3 2025: 5,93 $ ja 5,64 $ 542 mln aktsia kohta); 2026. aasta üheksa kuud GAAP 14,79 $ ja non-GAAP 17,88 $ (2025: 11,77 $ ja 16,54 $). Joonealused märkused a kuni f selgitavad omandamisega seotud amortisatsiooni, Horizoniga seotud kulusid, eelmise aasta Otezla immateriaalse vara väärtuse langust, tingimuslikku tasu ja juriidilisi kulusid ning korrigeerimiste mõju maksudele (25,9% ja 13,1% 2026. aasta kolme ja üheksa kuu kohta vs 44,0% ja 16,9% aasta varem).
Neljaveeruline GAAP vs non-GAAP EPS tabel kahes ülestikku plokis, millele järgnevad tähega tähistatud märkused alumises kolmandikus.
Rahavoog miljonites dollarites: Q3 2026 põhitegevuse netorahavoog 4241 vs 4684; investeerimistegevus (649) vs (414); finantseerimistegevus (4391) vs (2853); raha perioodi lõpus 13 190 vs 9445. Vaba rahavoog võrdub põhitegevuse rahavoog miinus põhivarainvesteeringud (587) vs (436): kvartali kohta 3654 vs 4248 ja üheksa kuu kohta 8620 vs 7139.
Kaks ülestikku asetsevat raamatupidamistabelit (rahavoogude kokkuvõte ja vaba rahavoo korrigeerimine), mõlemal kolme- ja üheksakuulised veerud.
2026. aasta GAAP lahjendatud EPS-i prognoos 18,34–19,28 $, millele lisanduvad omandamisega seotud kulud 5,99–6,13 $, aktsiainvesteeringute puhaskasum (1,70 $) ja muud kulud 0,13 $, annab non-GAAP EPS-i prognoosiks 22,90–23,70 $; korrigeerimised on esitatud pärast u 0,70 $ suurust tulumaksu mõju aktsia kohta. GAAP maksumäära prognoos 14,5% kuni 16,0% pluss 0,5% annab non-GAAP maksumääraks 15,0% kuni 16,5%. GAAP prognoos ei sisalda tulevasi omandamisi, varade väärtuse langust, kohtuvaidlusi ega õiglase väärtuse muutusi.
Kaks korrigeerimisplokki (EPS-i prognoos ja maksumäära prognoos) vahemiku veergudega (madal-kõrge) ja selgitavate märkustega nende vahel.
Levinud küsimused selle slaidi ja esitluse sisu kohta.
Amgen teatas 2026. aasta III kvartali kogutuluks 10,4 miljardit dollarit (kasv võrreldes eelmise aastaga 8%), millest toodete müük moodustas 9,9 miljardit dollarit. Mitte-GAAP aktsiakasum (EPS) oli 6,45 dollarit (tõus 14%) ja GAAP-i järgne lahjendatud aktsiakasum 7,08 dollarit. Mitte-GAAP ärimarginaal oli 47,3% toodete müügist ja vaba rahavoog 3,7 miljardit dollarit.
Jah. Slaidil 20 tõstetakse 2026. aasta tuluprognoosi vahemikku 38,9–39,7 miljardit dollarit (varasemalt 38,2–39,4 miljardit) ja mitte-GAAP aktsiakasumi prognoosi vahemikku 22,90–23,70 dollarit (varasemalt 22,30–23,50 dollarit). Mitte-GAAP maksumäär (15,0% kuni 16,5%) ja kapitalikulutused (umbes 2,6 miljardit dollarit) jäid samaks.
Kuus peamist kasvumootorit kasvasid kokku 27% ja moodustasid üle 70% toodete müügist: TEZSPIRE +43%, EVENITY +39%, Repatha +37%, Biosimilars +26%, Rare Disease +21% ja Innovative Oncology +21%. Amgen märkis ka, et 17 toote kasv oli vähemalt kahekohaline.
Olulisemad uudised hõlmavad IMDELLTRA üldise elulemuse eelist esimese valiku säilitusravis ES-SCLC puhul (DeLLphi-305) ja selle heakskiitmist USA-s vähendatud jälgimisvajadusega, dazodalibepi positiivseid 3. faasi OASIZ 301 tulemusi Sjögreni sündroomi ravis, TEZSPIRE positiivseid 3. faasi CROSSING tulemusi eosinofiilse söögitorupõletiku puhul, daxdilimabi 2. faasi andmeid diskoidse luupuse puhul ja uut UPLIZNA 3. faasi uuringut primaarse membranoosse nefropaatia puhul. Slaid 11 kaardistab kogu 3. faasi ravimiarenduse, sealhulgas MariTide'i.
See on slaidikomplekt, mida Amgen Inc. (NASDAQ: AMGN) esitles oma 2026. aasta III kvartali tulemuste konverentsikõnel 3. novembril 2026 ning mis on avaldatud investorite sektsioonis aadressil investors.amgen.com. Amgen märgib, et see sisaldab tulevikku suunatud avaldusi ja ettevõte ei võta kohustust neid ajakohastada.
Jah. Slaidid 22 kuni 28 sisaldavad GAAP-i järgset kasumiaruannet, bilanssi, rida-realt GAAP ja mitte-GAAP võrdlust, lahjendatud aktsiakasumi arvutust, vaba rahavoo võrdlust ning 2026. aasta aktsiakasumi ja maksumäära prognooside võrdlust.
Jah. Algse 28-leheküljelise PDF-faili saab sellelt lehelt tasuta alla laadida ning iga slaidi on ülalpool kirjeldatud, et saaksite leida konkreetsed arvud ilma faili avamata.
See on hea struktuurne näidis: tiitelleht, ühe-slaidiline kokkuvõte, seejärel kommerts-, teadus- ja arendustegevuse (R&D) ning finantssektsioonid, prognoosid, küsimuste-vastuste osa ja võrdlustabelite lisa. Slaidid ja kaubamärgid kuuluvad Amgenile, seega kasutage paigutust inspiratsioonina ja koostage oma versioon, näiteks 2Slidesi abil.
Ametlik allikas Amgeni tulemuste teadete, esitluste ja SEC-i aruannete jaoks
Create Your Own Slides
Turn your ideas into professional presentations in seconds with 2slides AI.
Võta eeskuju professionaalsetest disainidest, vali oma stiil ja genereeri slaidid täiusliku tekstirenderdusega. Nano Banana jõul – alusta oma esitluse loomist kohe.
Sinu AI-agent slaidide loomiseks. Säästa aega ja sära kiiremini nutika esitluste loomisega.
Kõik teenused töötavad© 2026 2slides. Kõik õigused kaitstud.